Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    abimin artçısıyım:)ama artık mavişim var:)))
    merhabalar arkadaşlar&abilerim bende gv 250 almayı düşünüyorum.şu an için araştırıyorum bana artılarını ve eksilerini söleyebilirmisiniz kullananlar olarak???çok sorun yaratırmı,aldığıma pişman olurmuyum?????
    [COLOR="DarkOrange"]hız tutkunu değil motor tutkunuyum[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv250
    Artıları ve eksileri tam olarak ifade edilemez yani herkeze göre artıları farklı olabilir ya da eksileri ama ilk 50 sayfayı okumayı göze alırsan bu motor hakkında fikir sahibi olabileceğini düşünüyorum...

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    merhaba arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:38 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 PM ----------

[/COLOR]
    Alıntı tangoabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadalar merhaba...
    bugun gv250 me kavustum.. denizliden arkadaslarla tanısmak ısterım..
    hayırlı olsun kazasız belasız e bi de resim at da görelim

bu arada istanbul dan 29.10. kortejine gelecek varmı???

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:38 PM ----------

Alıntı 0088yağız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar arkadaşlar&abilerim bende gv 250 almayı düşünüyorum.şu an için araştırıyorum bana artılarını ve eksilerini söleyebilirmisiniz kullananlar olarak???çok sorun yaratırmı,aldığıma pişman olurmuyum?????
    arkadaşların dediği gibi kişiden kişiye değişir ama kötü yanı yok denecek kadar az o kadar her motorda mevcut.

Eğer düşünürsen benim motor satılık ben büyütmeyi düşünüyorum ama ayrılmak da zor gelmiyor değil :(
    enjoy your ride and enjoy forever

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Tarkan ben eşimle katılıyorum korteje. Sende katılacaksan görüşürüz mutlaka. Zaten Muhteremle Özlemde katılırlar
    ..::.. GO ..::..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Orhan muhtemelen geleceğim tek olayım izin olayı iznim olursa geleceğim
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    Hyosung GV650
    arkadaşlar; ilk motor deneyimimi yaşadığım, 4 ay boyunca 7500 km yaptığım ve bir kez olsun beni yolda bırakmayan, marşa ikinci kez bastırmayan canım motorumu gün itibariyle satışa çıkardım. sizin de tahmin ettiğiniz üzere, bu, kesinlikle memnuniyetsizlikten değil, cc yükseltme isteğimden dolayı. kısmetse suzuki intruder m800 almayı düşünüyorum. almayı düşünen arkadaşlara da forum dostluğumuzdan dolayı yardımım tabi ki olacaktır

Motosikleti
    Hyosung GV650

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    29 ekim kortejine o gün çalışanlar listesine eklenmezsem mutlaka geleceğim, umarım çalışmam da hem tanışırız hem de bu anlamlı günü layıkıyla kutlarız
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

Herkese merhaba.Gv 250 almaya karar verdim.Ancak kafama takılan bir konu , kış öncesi motor almak doğru bir karar mı?Ben kendi kendime ne olcak ki dedim.Zaten Evim Libadiyede işimde Çiftehavuzlarda rahat rahat binerim diye düşündüm.Bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan fikir beklemekteyim.Tşkkrler

Motosikleti
    -
    Alıntı khazid-hea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    29 ekim kortejine o gün çalışanlar listesine eklenmezsem mutlaka geleceğim, umarım çalışmam da hem tanışırız hem de bu anlamlı günü layıkıyla kutlarız
    Dostum ben ve eşim kortejde olacağız (yağmur felan olmazsa). Hatta perioğlu'da gelecek korteje. Gelirsen tanışmış oluruz

Alıntı Taifunu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.Gv 250 almaya karar verdim.Ancak kafama takılan bir konu , kış öncesi motor almak doğru bir karar mı?Ben kendi kendime ne olcak ki dedim.Zaten Evim Libadiyede işimde Çiftehavuzlarda rahat rahat binerim diye düşündüm.Bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan fikir beklemekteyim.Tşkkrler
    Bende senin gibi düşünüyordum ve geçen sene Eylül ayında aldım motorumu. İlk motorun olacaksa benim gibi önceleri boş yollarda alıştırma yap bol bol, sonrasında kıştan korkmana bir gerek yok. Ama sen yine de çok soğuklarda ve yağmurda çıkmamaya bak

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben ve eşim kortejde olacağız (yağmur felan olmazsa). Hatta perioğlu'da gelecek korteje. Gelirsen tanışmış oluruz

Bende senin gibi düşünüyordum ve geçen sene Eylül ayında aldım motorumu. İlk motorun olacaksa benim gibi önceleri boş yollarda alıştırma yap bol bol, sonrasında kıştan korkmana bir gerek yok. Ama sen yine de çok soğuklarda ve yağmurda çıkmamaya bak
    Cevabınız için öncelikle çok teşekkür ederim.Daha önce honda titan kullandım sadece.Oda arkadaşıma aitti.Bu ilk motorum olacak.Uzunca bir süredir araştırıyorum ve en sonunda modele karar verdim.Kredimde halloldu.4,500 tl ye 2007 7000 km de araç buldum fiyatta anlaştık.Motorda temiz.Büyük ihiimal yarın satın alıyorum yavruyu

Motosikleti
    -
    Alıntı Taifunu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabınız için öncelikle çok teşekkür ederim.Daha önce honda titan kullandım sadece.Oda arkadaşıma aitti.Bu ilk motorum olacak.Uzunca bir süredir araştırıyorum ve en sonunda modele karar verdim.Kredimde halloldu.4,500 tl ye 2007 7000 km de araç buldum fiyatta anlaştık.Motorda temiz.Büyük ihiimal yarın satın alıyorum yavruyu
    Ohh vallahi süper Bu duyguyu çok iyi bilirim, buradaki çoğu insan aynı duyguları yaşamıştır emin ol. Daha önce motor kullandıysan hiç merak etme o kadar çabuk alışacak ve rahatça kullanacaksın bence. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Aldığında resimlerini burdan da paylaşırsın artık

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohh vallahi süper Bu duyguyu çok iyi bilirim, buradaki çoğu insan aynı duyguları yaşamıştır emin ol. Daha önce motor kullandıysan hiç merak etme o kadar çabuk alışacak ve rahatça kullanacaksın bence. Hayırlı uğurlu olsun şimdiden. Aldığında resimlerini burdan da paylaşırsın artık
    Heyecanım dorukta şu an.Motorumla birlikte fotoları yakında bu sayfada yerlerini alacaklar

Hayırlı olsun şimdiden Taifunu, Allah kaza bela vermesin... Ben de takmış bulunuyorum bu motora fakat Kayseri'de ikamet ettiğim için (motosiklet konusunda zayıftır burası) canlı olarak inceleme fırsatım olmadı. Görünce beğenirsem ben de almayı planlıyorum hayırlısı bakalım.

Alıntı serx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden Taifunu, Allah kaza bela vermesin... Ben de takmış bulunuyorum bu motora fakat Kayseri'de ikamet ettiğim için (motosiklet konusunda zayıftır burası) canlı olarak inceleme fırsatım olmadı. Görünce beğenirsem ben de almayı planlıyorum hayırlısı bakalım.
    Benim ki 18 aylık bir macera.Gv 250 lileri yollarda bayilerde internette ve özellikle sessizce burada;) hep takip ettim.Tam olarak karar verip maddi olarak kendimi ayarlamam bu zamanı buldum.Kış olduğu için çekiniyordum ama tecrübeli arkadaşlardan aldığım tavsiyelerle o çekincemde sonlandı.Kredim onaylandı ama hala haber vermediler ne hikmetse kullanmam için:( Onu bekliyorum bende motoru almak için.Seninde araştırma sürecin sonunda bu makinede karar kılacağına inanıyorum.Burda gv250 i olan çok arkadaş var ve saolsunlar fedakarca herkese faydası olacak(özellikle benim gibi meraklı fakat tecrübesi bulunmayalanlar içi) şekilde tecrübelerini paylaşıyorlar ve inan hiç durmuyor sürekli geziyor fotoğraf çekiyor ve macera yaşıyorlar.Bu sayfadada paylaşıyorlar.Takip etmesi çok zevkli

Motosikleti
    hyosung gv250
    Taifunu adlı üyenin söylediklerinin büyük bir bölümüne katılıyorum hatta şöyleki bazen forum öyle hızlı ilerliyoki 2-3 sayfa okumak zorunda kaldığım anlar oldugu çoktur

Motosikleti
    Hyosung GV650
    gv250'mi özlüyorum valla... Satmasam mı ne yapsam?

taifunu, hayırlı olsun yeni motorun! yapabileceğin en doğru seçimi yaptın emin ol. yağını eksik etme, fizana kadar götürsün seni

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500

Selamlar

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullan Taifunu. Resimlerini de koy da bir ara görelim motorunu.
    Bana gelince arkadaşlar, üyelik tarihinden de göreceğiniz gibi yeni bir üye değilim ama bir türlü alamadım motor. Daha zaruri masraflar olunca ayıramadım bütçe. Ama bu sene karalıyım. Yaza doğru alıcam. Bütçe ozaman rahatlayacak gib duruyor
    GV 250 ye karar verdim bende ama önce bir görmek, binmek istiyorum. İzmitte satan yer var mı diye bir bakıcam müsayit olunca.
    Neyse, tekrar hayırlı olsun.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    yasoe , izmitte nerede ikame ediyorsun bilmiyorum ama,ustalar motor bu motorların hem servisi hem satışını yapıyor.Üç yoldan yeşilovaya giderken mimar sinan ilköğretimi 1 km geçince ..umarım bulursun..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Teşekkürler mitmuallim. "Ustalar" ile telefonda görüştüm. Ellerinde şu an GV 250 yokmuş. Ara sıra yoklayacağım, gelirse yerinde görürüm. Ama forumu okudukça aklımdaki soruların büyük kısmı cevap buldu. Daha hepsini okuyamadım ama azmettim hepsini okuyacağım. Zaten motoru hemen alamayacağım için çok acelem yok. Bu arada arkadaşlarda süper anlatmışlar motoru, helal olsun valla. Hepsine tek tek teşekkür ederim. Birkaç senedir motor sevdası içimde olduğundan ara sıra okurum motorları, bu kadar güzel bilgiler veren artısıyla eksisiyle tartışan bir forum başlığı görmemiştim önceden.
    Bu arada Hyosung'un ABD ve İngiltere sayfalarını inceledim. Özellikle ABD sayfası çok güzel. Parçaların sökümünü falan anlatan resimlerini gösteren ayrıntılı bir dosya indirebiliyorsunuz. Linki şudur:

http://www.hyosungmotorsusa.com/PartsCatalogue/PartsCatalogue.asp?category=1[/URL]
    Sayfa açılınca sol alt köşede görüyorsunuz belgeyi, tıklayıncada hemen indiriyor. Sayfanın yüklenmesini beklemenize hiç gerek yok.

Son olarak üç sorum olacak arkadaşlar size:
    1. Motoru kışın almakla yaza girerken almak arasında (Nisan-Mayıs gibi düşünüyorum) fiyat farkı çok olur mu?
    2. 1.80 boy, 85 kg motorda kötü durmaz di mi? Sele yüksekliği baya alçak olduğu için soruyorum.
    3. Bu motorun kırmızı-siyah (deponun yukarı bakan kısmı siyah, yanları kırmızı) ve düz siyah olanını satılıyor mu Türkiye de? İkinci elde bulmak mümkün olur mu?

Teşekkürler, İyi günler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler