Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    teşekkürler kardeşim.isim neydi bu aradA?

birde arkadaşlar ben girmeyeli yeni arkadaşlarımız gv'lenip aramıza katılmışlar sanırım.bir de gv'lenme düşüncesi içinde olanlar var.hepiniz hoşgeldiniz aramıza..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    İlker sağlıcakla gidip,dönmeni temenni ederim.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İlkercim inşallah bir gün o da olacak. Sen sağ salim git gel hele.

Bu arada resimler ve mekanlar çok güzelmiş canım çekti valla.

Allaha emanet ol İlkercim.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    hyosung gv250
    Adım Sinan 18 yaşındayım memnun oldum İlker abi.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    İlker güle güle git güle güle gel.. Hayırlı görevler..
    Bu arada gezi mükemmel olmuş.. Bende eşimle Datça'ya gittik ve geldik. 2 gece 3 gündüz kaldık. Herkese tavsiye ederim. Dünya dışında telaşesiz kent Datça. Daha gezi raporumu eklemedim. Umarım birgün ANtalya'da beraber süreriz..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    hyosung gv250
    Ne güzel herkez eşiyle motor sürüyor hatta uzun yol yapıyor.Ben bırakın uzun yol yapmayı kız arkadaşımı motora bindirmek için binbir dil döküyorum bu korkusunu nasıl yenecek ve beni kanser etmekten ne zaman kurtulacak bilmiyorum...

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Çok basit, toplantı var diyeceksin motorcu arkadaşlarla, o gelmeyecek tabiki, sonrasında anlatacaksın" herkez eşi-sevgilisi ile gelmiş" diye sömürü yapacaksın, olmadı her akşam "motorla gezicem" diyeceksin, ya ne var bu motorda ,yada napıyor her akşam diye merak edip gelecek,yada seni terk edecek.

Motosikleti
    hyosung gv250

hyosung gv250 bakım

slm arkadaşlar yeni bi motor aldım hyosung gv250 ve antalyada yasıyorum bakım vaktı geldi nerde bulabilirim servisi yada nere gitmek gerek antalyanında yabancısıyım.10000 bakımı yapılacak neler yapılması gerek

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı gkhn_aldrmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar yeni bi motor aldım hyosung gv250 ve antalyada yasıyorum bakım vaktı geldi nerde bulabilirim servisi yada nere gitmek gerek antalyanında yabancısıyım.10000 bakımı yapılacak neler yapılması gerek
    gv 250 konusuna bakabilirsin bunun için veya (hyosung internet sitesi kapalıı olduğğundan) http://www.stkanuni.com.tr/Servisler.aspx sayfasıından bakabilirsin kanuni ile motorlar aynıı motor neticede sadece isim farklı
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    hyosung gv250
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok basit, toplantı var diyeceksin motorcu arkadaşlarla, o gelmeyecek tabiki, sonrasında anlatacaksın" herkez eşi-sevgilisi ile gelmiş" diye sömürü yapacaksın, olmadı her akşam "motorla gezicem" diyeceksin, ya ne var bu motorda ,yada napıyor her akşam diye merak edip gelecek,yada seni terk edecek.
    İlk söylediğiniz gibi ne var bu motorda aslında korkulucak bişey yok deyip binerse iyi ama öteki türlü 2. durum söz konusu olursa yani terkederse durum sakat o yüzden hiç riske girmeyim o taksiyi kullansın ben motorumu

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Merhaba Arkadaşlar,
    Dün talihsiz bir olay oldu, paylaşmak istedim.
    Sabah motorun muayenesini TUV de yaptırdıktan sonra hanımın işyerine gidip bir çay içeyim dedim ve motoru da kaldırım kenarına park ettim. 30 dakika sonra geri döndüğümde motorumun ön çamurluğunu kırılmış olduğunu gördüm. Çarpan vatandaş da kartını bırakmış sağolsun! Aradım, aracı ile geri giderken görmediğini ve çarptığını söyledi. Siz tamir ettirin, ben ücretini veririm dedi. İyi ki motor düşmemiş, sadece ön çamurluk kırılmış.
    İstanbul a gidip parçayı alayım dedim, fiyatı duyunca şok oldum: 400 lira (orjinal parça). Almadan önce çarpan arkadaşı arayıp söyledim, o da şaşırdı ama yapacak bir şey yok dedi, biz kırdık biz ödeyeceğiz dedi, ben de aldım.
    Haftaya gelecek malzeme.
    Canım çok sıkkın, ama yine de şükür ediyorum tabii, en kötü kaza böyle olsun!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Canan geçmiş olsun, boşver sıkma canını. Sen üzerindeyken olmamışya ona bak sen. Buna da çok şükür, keşke tüm kazalar bu şekilde olsa. Orjinal çamurluk fiyatı hakikaten uçukmuş Plastik bir çamurluk 400 TL olurmu yahu
    ..::.. GO ..::..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    ilkercim sağ salim git gel resimlerle içimizi ısıttın saolasın

arkadaşlar herkeze merhaba çok uzun zamandır girmiyorum foruma arada ancak yazabiliyorum. Artık bir gezi yapsak diyorum şöyle bir toplanalım. Yakında gv250 mden ayrılabilirim. Balıkesirden bir abi aradı hayırlısıysa olur tabi. Yani belkide son gv li gezim olabilir :(
    motorumu çok seviyorum aslında ama maelesef 650 liğin güçüne kapıldım. keşke binmeseydin o zaman ayrılmazdım. sattığım zaman ğişman olacağımı da biliyorum aslında ama işte kendime bu konuda hakim olamıyorum. Tarz değiştireceğim ve 650 lik bir naked a geçiş yapacağım. Şunu da belirteyim asla da pişman değilim gv m den çok akıcı ve dengeli. Böyle motor hakikatten zor bulunur.
    Ama gönlümü 650cc ye kaptırdım

bu arada motor almak isteyen arkadaşlar beni arayabilir konuşuruz.

Linki de atayım da numaramı oradan alabilirsiniz ilgilenen varsa

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

şu anda 5600km de
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    hyosung gv250
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv 250 konusuna bakabilirsin bunun için veya (hyosung internet sitesi kapalıı olduğğundan) http://www.stkanuni.com.tr/Servisler.aspx sayfasıından bakabilirsin kanuni ile motorlar aynıı motor neticede sadece isim farklı

tamam teşekür ederim

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu arada motor almak isteyen arkadaşlar beni arayabilir konuşuruz.

Linki de atayım da numaramı oradan alabilirsiniz ilgilenen varsa

Kendi motorumu satabilsem hemen ilgilenirim ama şimdi sezonda bitti motor satışları iyice durdu yoksa benim de alacığım motor gv250.

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi motorumu satabilsem hemen ilgilenirim ama şimdi sezonda bitti motor satışları iyice durdu yoksa benim de alacığım motor gv250.
    merhaba kilitci aslında topicin çok eskilerinden olmasamda eski sayılırım hoşgeldin benim adım tarkan

esas satış dönemi şimdi başlıyor kışın daha çok motor alınıp satılır özellikle de ikinci elde. çünkü dediğin gibi sezon bitiyor ve fiyatlar da oynamalar oluyor çoğu insan yeni sezon için yeni motor istiyor tabi geçiş yapmak isteyenler. Sezonu yeni motoruyla açmak için sabırsızlanır.bende öyle yapmayı düşünüyorum inşallah hedefime ulaşırım. Neyse herkeze tabi hayırlısı olsun.

bu arada dün gelen herkeze teşekkürler hepinizi tekrar görmek çok güzel keşke daha fazla görüşebilseydik daha uzun olsaydı. Bo virajlı bir gün geçirdik yorulduk ama deydi.

herkeze kazasız sürüşler
    enjoy your ride and enjoy forever

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Dün talihsiz bir olay oldu, paylaşmak istedim.
    Sabah motorun muayenesini TUV de yaptırdıktan sonra hanımın işyerine gidip bir çay içeyim dedim ve motoru da kaldırım kenarına park ettim. 30 dakika sonra geri döndüğümde motorumun ön çamurluğunu kırılmış olduğunu gördüm. Çarpan vatandaş da kartını bırakmış sağolsun! Aradım, aracı ile geri giderken görmediğini ve çarptığını söyledi. Siz tamir ettirin, ben ücretini veririm dedi. İyi ki motor düşmemiş, sadece ön çamurluk kırılmış.
    İstanbul a gidip parçayı alayım dedim, fiyatı duyunca şok oldum: 400 lira (orjinal parça). Almadan önce çarpan arkadaşı arayıp söyledim, o da şaşırdı ama yapacak bir şey yok dedi, biz kırdık biz ödeyeceğiz dedi, ben de aldım.
    Haftaya gelecek malzeme.
    Canım çok sıkkın, ama yine de şükür ediyorum tabii, en kötü kaza böyle olsun!

abi çok geçmiş olsun...ama hiç üzülme bence...ben yaklaşık bir hafta önce GT250R aldım...ikinci el ama tertemiz makinaydı, daha 3. günü başka bir motorcu arkadaşımın yüzünden kaydım...aynam sinyalim vites pedalım kırıldı, sol grenaj tamamen çizildi....o an çok sinirlendim...ama sonra şükrettim... topuğum altta kaldığı için biraz incindi...çatlayabildirdide....üstünde olmadan noluyosa olsun bu makinalara umrumda değil....çamurluğunmu kırılmış kırılsın....bak 400 liraymış...evt çok para...ama bir serce parmağın bile olsa o çamurluktan daha değerli....o yüzden motorumuzla yaptığımız ufak tefek kazalara falan hiç üzülmeyelim, hiç takmayalım.....çalışırız yaptırırız....

ben mt'den daha çok hyosunfanclup'ta aktif üyeyim...biz 1 yıl içinde çok sevdiğimiz çok değer verdiğimiz, birlikte geziler yapıp gece yarılarına kadar sohbetler ettiğimiz 3 dostumuzu kaybettik....diyeceksinizki ateş düştüğü yeri yakar...bu motorcu dostluğu öyle bir şeyki birini kaybettiğiizde sanki öz kardeşinizi yitirmiş gibi oluyosunuz...o yüzden ateş sadece düştüğü yeri yakmıyo, hepimizi yakıyo....

o yüzden çamurluğumuz kırılmış, motorumuz olduğu yerde düşmüş, deposu yamulmuş, bilmem neresi şöyle olmuş.... hepsi için 5 dakka üzülün...sonra ben sağlamım hala diyin, motor gitmesede işe otobüse atlar giderim diyin....

çok konuştum biliyorum
    mgokhan57 bunu beğendi.

Arkadaşlar elimde çok güzel ve temiz gv 250 11 000 km tam çantalı bir hyosung var üstelik 4500 tl bir arkadaşım 650 lik modeliyle takas etmek istiyor...elinde 650 hyosung olanlarlada takasa açığız..isteyenler mail adresine fotolarını atabilirim..ulaşmak isteyenler 0 507 341 19 99 nolu tel den bana ulaşabilir...kazasız yolculuklar dilerim..

Motosikleti
    Hyosung gv250
    arkadalar merhaba...
    bugun gv250 me kavustum.. denizliden arkadaslarla tanısmak ısterım..

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba kilitci aslında topicin çok eskilerinden olmasamda eski sayılırım hoşgeldin benim adım tarkan

esas satış dönemi şimdi başlıyor kışın daha çok motor alınıp satılır özellikle de ikinci elde. çünkü dediğin gibi sezon bitiyor ve fiyatlar da oynamalar oluyor çoğu insan yeni sezon için yeni motor istiyor tabi geçiş yapmak isteyenler. Sezonu yeni motoruyla açmak için sabırsızlanır.bende öyle yapmayı düşünüyorum inşallah hedefime ulaşırım. Neyse herkeze tabi hayırlısı olsun.

Merhaba hoşbulduk bende Mustafa memnun oldum.
    Dediğin doğru olabilir kışın fiyatlar çok düşüyor tam motor alma zamanı aslında.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler