Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Hoşbulduk
    Benim motorumda da süspansiyon ayarı var fakat şu anda zaten en gevşek hali diğer ayarları motorun yükü arttıkça kullanın diyor kullanma kitabında.
    Neyse motorumu satabilirsem bende hyosung almak istiyorum tabi bu sene biraz zor önümüzdeki yaza artık inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv250
    arkadaşım hiç düşünme al diyorum . ben 2 aydır gv 250 kullanıcısıyım şu an 3500 km yaptım ve her şeyiyle çok iyi heleki senin bindiğin yuki ile kıyas bile olamaz emin ol.( benim 3. motorum ilk motorum yuki 250 onun için bu kadar net konuşuyorum ...yanlış anlama )

Motosikleti
    hyosung gv 249
    selam arkadaşlar, bizim gvciler burada mı hala. ben uzun bir zamandan sonra geldim yine. umarım eski dostlar buradadır... bu arada tüm gvcilerin bayramını kutlarım
    iki tekerde yol almak bir ağaç gibi tek ve hür, ve mt'de olmak bir ormaaaaan gibi kardeşçesine...

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun arkadaşlar...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    GV ci dostlarım, bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi geceler arkadaşlarım ve motordaşlarım.
    Hepinizin Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor,hayırlara vesile olmasını diliyorum.

yağışlara dikkat edin.bayramda trafiğe çıkarsanız ekstra dikkat edin.hepinizi çok çok öpüyorum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    herkese iyi bayramlar.. özledim sizleri arkadaşlar.. bu arada sahibindene ilanı verdim.. görenler aaa bu korayın kuzusu diye şaşırmasınlar diye yazayım dedim.. keşke bnu satmadan ikinci motorumu alabilecek güçte olsaydım.. neyse görüşmek üzere..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Hayırlı bayramlar arkadaşlar, koray hocam da gv den kısa sürede kopanlardan anlaşılan hayırlısı olsun..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi bayramlar.. özledim sizleri arkadaşlar.. bu arada sahibindene ilanı verdim.. görenler aaa bu korayın kuzusu diye şaşırmasınlar diye yazayım dedim.. keşke bnu satmadan ikinci motorumu alabilecek güçte olsaydım.. neyse görüşmek üzere..
    Koray hayırdır.. Satmaya niyetlenenlerdensin anlaşılan.. Hayırlısı olsun. Ama bir 10.000 km yapsaydın diyorum..
    Bu arada 2. motosiklet olarak ne düşünüyorsun?
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray abi de dl650 almayı düşünüyor.ben söyleyim ondan önce.hatta benim de ileriye dönük planlarım içerisinde var.

neyse..şuan antalyadayım arkadaşlar.pazar akşamına kadar burada takılacağım.pazartesi ankara ve bir hafta kadar sonra afgan yolları taşlı geliyor karacalı bu arada bizim başlıkta nefes kalmamış.can veriyor neredeyse..nerdesiniz millet?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    dl650 gerçekten çok iyi bir motosiklet. Tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Dengeli, konforlu, rahat, geniş seleli, artçı konforu mükemmel, yakıtı cimri seri bir makina.
    V-Strom'um model tipi Suzuki'nin web adresinde Sport-Enduro-Touring diye geçiyor. Bence mükemmelliğinde bu özellik gizli. Hem sport bir araç kadar seri, touring makina kadar konforlu, enduro kadar bozuk yolda rahat..
    Şiddetle tavsiye olunur...
    İlker bende hafta sonu Burdur da olacağım. Keşke haftasonu buluşup bi'şeyler içseydik.. Ama belki Cuma buluşabiliriz ne dersin. Yarın?
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    Şu an Yok
    merhaba arkadaşlar adım volkan öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutluyorum.
    mersin de yaşıyorum yaklaşık 5 senedir motosiklet kullanıyorum ( 3 sene beat ve 2 sene ybr 125 ) nette dolaşırken gv 250 nın resımlerını gordum ve araştırmaya başladım ama benımkı bırazda ansiklopedi okumak gibi birşey oldu şu anda topiğin 66. sayfasındayım...
    sizlerin gerçekçi ve sıcak yaklşımı çok hoşuma gitti. ybr yı satalı ıkı hafta oldu kendımı çok tuhaf hıssedıyorum şu an elimde emanet kanuni seyhan 250 var. ybr ye bınerken hayalım hep naked tarzı ozellikle yenı çıkan ymh j6 idi ama bır haftalık kanuni tecrübesi ( 430 km tecrube denırse tabı ) benı bu tarz bır motosiklet arayışına itti. Vitesi boşa alma ve gaz yeme dışında sorunsuz olan gv 250 için sizden yardım talep ediyorum. benım yardım talebım bildiğiniz bir arkadaşınızın satılık motosikleti varsa ve yardımcı olmak isterseniz sevinirim. forumda 66 sayfadan sonrasını okumadım ama viceroy hocam la bir kez görüştüm mersin motosiklet klübü çatısı altında ve yarın ilk işim hocamdan yardım istemek olacak. okuma sabrını gösterdiğiniz için teşekkür ederim...
    Tüm arkadaşlara sağlıklı huzurlu ve sorunsuz günler diliyorum ...

slm arkadaşlar

uzun süreli bir motor tutkunuyum..Birçok motosikletle uzn yollar yaptım yaklaşık 2 hafta önce gv 250 sahibi oldum..Sizinle yol deneyimimi paylaşmak istiyorum..gv 250 dış görünüşü zaten yeterince cezbedici..Birkaç değişiklikle motor bir canavara dönüşebiliyor,yol tutuşu ve ergonomik tasarımı mükemmel..Kesinlikle rahatsız edici bir titretişimi yok,uzun yol konforu koltuk ayarı sayesinde keyfe dönüşüyor...Özellikle aparat olarak yan ayaklıklar koyarsanız motor dahada keyifli hale geliyor..Motor sesi kesinlikle rahatsız edcici değil..Gittiğim yol yokuşlarla dolu olduğu halde motor tık demedi ve yakıt olayı gerçekten şaşırtıcı km de 10 ykr yakıyor...BUNU İYİCE HESAPLADIM ))) ama yedek parça sorunu malesef devam ediyormuş araştırdım..FAKAT MÜJDELİ BİR HABER BU MOTORUN SATIŞINI KANUNİ ALMIŞ YANİ ARTIK YEDEK PARÇA OLAYI ÇOK RAHATLAYACAK..Motor tutulduğu için ciddi bir zam kapıda ilgilenenlerin dikkatine....BAZI YOLLAR HİÇ BİTMEZ...

Motosikleti
    Şu an Yok
    merhaba arkadaşlar
    bir gittiniz pir gittiniz

Motosikleti
    xvs650 DragStar 2006m
    üye olduk, bir girişim yapalım, yazışalım tanışalım, bilgi alış verişi yapalım dedik herkes kayboldu. nerdesiniz arkadaşlar, günlük haftalık toplanmalarınız varmı nerede??? ben küçükçekmecedeyim. saygılar

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Yeni katılan arkadaşlar, hoşgeldiniz...

Valla bu aralar bende pek aktif değilim hem sitede, hem topicte. Ara ara oluyor böyle Haftalık buluşma yada toplantı gibi bir aktivitemiz yok maalesef :( Olsa fena olmazdı ona göre herkes ayarlardı kendini elbette.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Selam arkadaşlar, yeni gelenler de hoşgeldiniz Tekirdağ'lı arkadaşlardan bir ricam olacak; önerebileceğiniz düzgün bir motor ustası var mıdır?

Ne yaptıysam yakıt tüketimini düşüremedim motorumun. minimum 3.76 lt. yakıyorum 100 km.de. Hesaplamak için, en son depoyu doldurduktan sonra 100'ün üstüne bile çıkmadım, 4.2 lt. yaktı :S Hava filtresini değiştirmeyi düşünüyorum. Var mıdır önerebileceğiniz, motorun başında saatlerce beklememizi gerektirmeyecek güvenilir bir usta?

Motosikleti
    Şu an Yok
    hoşbulduk orko ye ve maturin
    yardımcı olabilirmisiniz peki bana tşk ederim

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı volk@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar adım volkan öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutluyorum.
    mersin de yaşıyorum yaklaşık 5 senedir motosiklet kullanıyorum ( 3 sene beat ve 2 sene ybr 125 ) nette dolaşırken gv 250 nın resımlerını gordum ve araştırmaya başladım ama benımkı bırazda ansiklopedi okumak gibi birşey oldu şu anda topiğin 66. sayfasındayım...
    sizlerin gerçekçi ve sıcak yaklşımı çok hoşuma gitti. ybr yı satalı ıkı hafta oldu kendımı çok tuhaf hıssedıyorum şu an elimde emanet kanuni seyhan 250 var. ybr ye bınerken hayalım hep naked tarzı ozellikle yenı çıkan ymh j6 idi ama bır haftalık kanuni tecrübesi ( 430 km tecrube denırse tabı ) benı bu tarz bır motosiklet arayışına itti. Vitesi boşa alma ve gaz yeme dışında sorunsuz olan gv 250 için sizden yardım talep ediyorum. benım yardım talebım bildiğiniz bir arkadaşınızın satılık motosikleti varsa ve yardımcı olmak isterseniz sevinirim. forumda 66 sayfadan sonrasını okumadım ama viceroy hocam la bir kez görüştüm mersin motosiklet klübü çatısı altında ve yarın ilk işim hocamdan yardım istemek olacak. okuma sabrını gösterdiğiniz için teşekkür ederim...
    Tüm arkadaşlara sağlıklı huzurlu ve sorunsuz günler diliyorum ...
    Volkan, bahsettiğin sorunlar bence çok problem edilecek şeyler değil. Gaz kesme olayı benim motorda olmadığından (CDI ünitesi değişmiş) nasıl olduğunu bilmiyorum daha doğrusu yaşamadım motorumda ama boşa geçmeme gerçekten dert değil. Ben durduğumda 1.viteste stop ediyorum, ha illaki boşa alacaksam deviri 3000-3500 arası tutup denediğimde tık diye atıyor boşa. Bu tip problemlere inan çok kısa sürede adapte oluyorsun ve artık dert olmuyor. Temiz GV 250 ararsanda topicin 2-3 sayfa gerilerinde bizim arkadaşların ilanları vardı onlara bak istersen
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Şu an Yok
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Volkan, bahsettiğin sorunlar bence çok problem edilecek şeyler değil. Gaz kesme olayı benim motorda olmadığından (CDI ünitesi değişmiş) nasıl olduğunu bilmiyorum daha doğrusu yaşamadım motorumda ama boşa geçmeme gerçekten dert değil. Ben durduğumda 1.viteste stop ediyorum, ha illaki boşa alacaksam deviri 3000-3500 arası tutup denediğimde tık diye atıyor boşa. Bu tip problemlere inan çok kısa sürede adapte oluyorsun ve artık dert olmuyor. Temiz GV 250 ararsanda topicin 2-3 sayfa gerilerinde bizim arkadaşların ilanları vardı onlara bak istersen
    merhaba
    ilk yazımda söylemiştim ansiklopedi diye dün gece saat 1 e kadar okudum ve 180. sayfaya geldim sanırım bu gece bitiririm. forumda ilk sayfalarda bazı arkadaşların gv 250 anektodları ve resımlerı varken ( selcuk ve emrah, aklıma gelen bu isimler) sonra kuzularını satmışlar.
    cc yükseltmek amacıyla yapılan satışlarsa bı sorun yok acaba diyorum başka sorunlarda mı var?
    yardımın için tşk ederim sanırım senin mayıs ayında düğünün vardı mutluluklar dilerim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler