Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar.ankaradayım.çok yoğun bir ortam var.akşamları o kadar yorgun oluyorum ki çolk fazla nete girecek fırsatım kalmıyor.şimdi girdim ve selçuk abinin ve emrahın anlattıklarını okudum ve üstüne bir de tarkanın yorumları eklenince ben bir uçtan dl650 başlığını da okumaya başlayacağım artık.

orhancım seneye muhtemelen yaza olmaz çünkü daha motorumu 3000 km anca kullanabildim ve şuan 5000 km de bile değil.seneye yazı da muhtemelen gv250 mle kapatırım ama kışa doğru ciddi anlamda düşünüyorum dl650 yi..inşallah bizde bir üst basamağa geçeriz

selçuk abi motorun daha fazla resimlerini ve gezi resimlerini yollarsan çok güzel olur.

neyse herkese selamlar ve esenlikler.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar selam herkeze
    bugüne kadar tanıştığımız tanışmadığımız hewrkezle bu pazar buluşma yapalım ne dersiniz.?????????????
    enjoy your ride and enjoy forever

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.ankaradayım.çok yoğun bir ortam var.akşamları o kadar yorgun oluyorum ki çolk fazla nete girecek fırsatım kalmıyor.şimdi girdim ve selçuk abinin ve emrahın anlattıklarını okudum ve üstüne bir de tarkanın yorumları eklenince ben bir uçtan dl650 başlığını da okumaya başlayacağım artık.

orhancım seneye muhtemelen yaza olmaz çünkü daha motorumu 3000 km anca kullanabildim ve şuan 5000 km de bile değil.seneye yazı da muhtemelen gv250 mle kapatırım ama kışa doğru ciddi anlamda düşünüyorum dl650 yi..inşallah bizde bir üst basamağa geçeriz

selçuk abi motorun daha fazla resimlerini ve gezi resimlerini yollarsan çok güzel olur.

neyse herkese selamlar ve esenlikler.
    İlker DL650 gerçekten konforlu bir makina. En özelliksiz gezileri bile özellikli kılıyor.. Ama bence GV250 nin tadını çıkarmaya devam et. Bence GV lerde 10.000 km yapmadan kimsenin satmaması gerekir.

Resim istemişsin işte bir kaç resim koyuyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:33 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:29 PM ----------

Bu resim bana ait değil ama hoşuma gitti..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:33 PM ----------

SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Pazar sabah erken saatler olursa ben katılabilirim ama iftara büyük ihtimalle misafirimiz olacak o yüzden gündüz vakti buluşma olursa katılırım ben
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar akşama bi telleşelim de buluşalım
    yeter valla özledim herkezi

Hangi motor

Herkese Merhabalar;
    Uzun zamandır motor almayı düşünüyorum fakat hangi marka/modeli tercih edeceğim konusunda çok kararsızım. Seçenekler söyle
    Regal Raptor 250 cc
    Regal Raptor Spider 350 cc
    Hyosung GV250
    Keeway 250 cc
    Salcano SM 250

Bunca secenek arasında insanın aklı karısıyor. Forumda herkes kendi motorunu övüyor. Kimisi motor için titreşim sorunu var derkes ayni motor için kimisi çok iyi diyor. Maddi olarak yukarıda yazdiğim motorlardan birini alacak parayı zar zor denkleştirdim. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Not bu benim ilk motorum olacak .

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Alıntı rock1979 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhabalar;
    Uzun zamandır motor almayı düşünüyorum fakat hangi marka/modeli tercih edeceğim konusunda çok kararsızım. Seçenekler söyle
    Regal Raptor 250 cc
    Hyosung GV250
    Keeway 250 cc
    Salcano SM 250

Bunca secenek arasında insanın aklı karısıyor. Forumda herkes kendi motorunu övüyor. Kimisi motor için titreşim sorunu var derkes ayni motor için kimisi çok iyi diyor. Maddi olarak yukarıda yazdiğim motorlardan birini alacak parayı zar zor denkleştirdim. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

selam arkadaşım
    draggy nin de dediği gibi gv 250 yi bende tek geçerim. ben bütün acemiliğimi bu makinada attım ve gerçekten muhteşem bir makina. Kendi makinam diye söylemiyorum ama gv nin kalitesi diğerlerini ikiye üçe katlar.
    Ben şu anda satışa çıkardım çünkü cc yükseltmek istiyorum. Hangi motoru alacaksın diye sorarsan tabiki gene Hyosung diyeceğim. Ben motorumdan çok memnunum.

Eğer düşünürsen fiyatda birşeyler yapabilirim.
    Bu arada ehliyetin var değilmi?
    http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

Bu arada draggy buluşma hayal oldu yaa :(

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    süper olur devrim yapalım valla...
    ama iyi organize etmemiz lazım bu sfer burnumuzun dikine gitmeyelim hedef yapalım öyle çıkalım yola hem bakarsınız ben yeni motorumla katılırım inşallah

Motosikleti
    hyosung gv250
    Arkadaşlar bi organizasyon yapalım ramazandan sonra, en azından tanışma şansımız olur.

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı rock1979 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhabalar;
    Regal Raptor 250 cc
    Hyosung GV250
    Keeway 250 cc
    Salcano SM 250

Yazdığın motorlar arasında Gv 250 yi tek geçerim.

Sonraki tercihim ne olsun dersen ozaman da Bisan Roadstar 250 cc yi tercih ederim. Sorunsuz ve uygun fiyatlı bir motordur.
    Tekirdağ-Çorlu

Motosikleti
    -
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan bitimine ayarlayalım o zaman ben şimdiden rota çıkarmaya başlayıp, planalrı hazırlayayım
    Devrim günübirlik bir gezi ayarla ama ha

Motosikleti
    -
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya aslında Cumartesi çıkıp Pazar akşam dönsek
    Kardeş ben evli barklı bir adamım hatırlatırım bak

Bu arada Yasemin'de gelecek mi geziye? Ona göre bende eşimi dahil edebilirim gezi organizasyonuna. Tek bayan olunca sıkılıyor ortamlarda.

Motosikleti
    -
    Ooo iyi o zaman

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    tabi tabi gezin bakalım.. ramazan sonrasına bende varım.. balıkesirden bile yeterim abicim.. özledim hepinizi.. bu arada yeni arkadaşlar hoşgeldi.. selçuk yeni tayın hayırlı uğurlu olsun.. darısı bizim başımıza..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar mrblar...okuyorum okuyorum ama bi türlü gezemediğinizi görüyorum

sizlere sormak istediğim bir sıkıntım var.....

dün akşam 6,30 da eve geldim ve sonrasında iftarımı yaptım....20,30 gibi aşşağı indim...marşa bastım...bir kaç gıy gıy yaptıktan sonra sanki marş motorunun gücü dönmeye yetmiyo gibi oldu ve ses tamamen kesildi...mecburen vurdurdum motoru ve çalıştı.....sonra gidiceğim yere gittim.....saat 10da maotoru park ettim gece 04,30 sularında indim ve tekrar marşa bastım malesef yine aynı şey oldu....bu arada büyükçekmece ve beylikdüzünde oluyor bu anlattıklarım...güneş battıktan sonra ne biçim bi memleketse bizim buralar buz gibi oluyor....neyse eve geldim sabah 05.00 gibi...bu sefer mecburen sitenin hafif meyilli bi yerine park ettim motoru....ve sabah erken çıkmadım...saat 09,30 gibi çıktımki güneş motora sabahtan vurmaya başlamıştı...motor güneşten sıcak durumdaydı...bastım marşa tık çalıştı bu sefer....

şimdi bu durum aküden dicem...gidip akü alıcam aynı şey yine olcak sinir olcam...

aklımada başka bişiy gelmiyo...konjektörmü ne varmış onla alakalı bişiy olabilirmi acaba

Maturin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    problemin sıcaklıkla ilgili. sıcakta çalışıp soğukta çalışmıyorsa bence aküde problem vardır. şimdi git ustaya sor dicem ama ustalar da bi garip...

bu arada, tekirdağ-malkara arası hafif aşağı eğimli yolda 153 yaptım 3 gün önce! ayakları arka ayaklığa koydum, deponun üzerine yattım ve seyre koyuldum ama nasıl titriyor... benim de bir sorum olacak. 10-15 gün öncesine kadar 130'da vibrasyona başlarken, şimdi 120 civarında başlıyor bu. sebebi nedir?? sert kullanımdan olabilir mi?

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Maturin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    problemin sıcaklıkla ilgili. sıcakta çalışıp soğukta çalışmıyorsa bence aküde problem vardır. şimdi git ustaya sor dicem ama ustalar da bi garip...

bu arada, tekirdağ-malkara arası hafif aşağı eğimli yolda 153 yaptım 3 gün önce! ayakları arka ayaklığa koydum, deponun üzerine yattım ve seyre koyuldum ama nasıl titriyor... benim de bir sorum olacak. 10-15 gün öncesine kadar 130'da vibrasyona başlarken, şimdi 120 civarında başlıyor bu. sebebi nedir?? sert kullanımdan olabilir mi?

dediğin gibi ustalarda bir garip...bişiy sormaya gör...hop bi bakmışın motor komple sökülmüş...cebende paran varmı dşye sorma adetleri yok....

bu arada 153 çok iyi yapmışsın aynı yolda aynı poizyonda bende denedim ) 140 oldu

Maturin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    yok, egzosları açtırmadım.

geçen bi ustaya gittim, dedim "vites değiştirirken tak! diye ses geliyor" bi de gösterdim adama nasıl olduğunu, cevap olarak "ohoo, bişey olmaz.. o her motorda var" dedi...

bir sorum daha olacak, yüksek hızda (örn; 90-100) yokuş aşağı giderken vitesi boşa alıyorum dinlensin diye. sonra tekrar 1. vitese geçirmeye çalıştığımda çok sert bir tak! sesi geliyor. 1'e geçirmeden, boştayken direk 2. vitese geçirmeye çalıştığımda ise debriyaj kavramadığında dişlilerden gelen cazırt sesi geliyor, zaten o yüzden 1. vitese geçirmeye çalışıyorum hep. bunun sebebi ne olabilir? motor hızlanmışken debriyajın kavramasında problem olabilir desem, vitesi 4'ten 5'e geçirdiğimde hiç bir şekilde problem yaşamıyorum. sadece boştan 2'ye geçirmeye çalıştığımda oluyor bu.

Hysoung'u sevmiştim...

Merhaba arkadaşlar.1 ay önce GV250 Hysoung'u çok severek satın almıştım.Motor bu sitenin üyelerinden Serka'nın motorudur.10600 km de aldım,100 km zor bindim.Şimdi 10700 de.Yaşımdan ve bu trafikten dolayı vede zamansızlıktan binemiyorum.Motoru çok beğendim.Hakikaten çok temiz ,çok seri ve çok kolay kullanımı var.Fakat yatmasınında manası yok.O nedenle satmak istiyorum.Motorda kusur yoktur.4900.00 tl istiyorum.Bir miktar iskonto yapılabilir.bütün çanta takımları tamdır,hiç masrafı yoktur.Hysoung severlerin dikkatine sunarım.Herkese iyi günler dilerim.
    Mail adresim:tekneci07@hotmail.com Cep:0533 930 57 58

Motosikleti
    -
    Draggy'ye katiliyorum. Bildigim kadariyla motoru 4000 tl ye almissiniz. Simdi tam sezon kapanirken 4900 fiyat istemek biraz ayip oluyor gercekten. Zaten bu topicten kimsenin istediginiz parayi verecegini pek sanmiyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler