Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gv250
    bende 2 aylık gv 250 kullancıısıyım aranıza katılmak guzel kısmet olursa bi gezide birlikte sürüş yapmak dileğiyle herkeze keyifli sürüşler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar.Ayın 21 inde Ayvalığa Koray Abimizin yanına gidiyorum.Şu meşhur Ayvalık buluşmasından hiçbir haber çıkmadı.Ağustosu bitirmeden haftasonu kaçamağı yapayım dedim bende.Olur ya aklınızda Ayvalığa gitmek gibi bir fikir varsa bu tarihte gerçekleştirebilir.Cunda sahilinde uzun uzun sohbet eder,temiz havayı ciğerlerime soluruz.Gelmek isteyen varsa haberleşelim.....
    emrah bekliyorum kardeşim.. daha 21 ine var o zamana kadar arkadaşlarda ayarlamalarını yapar.. yapamayanlarada buradan buluşma sonrasında fotoğrafları atarız yeni gelen arkadaşlar topicimize hoşgeldiniz.. ayvalıkada bekleriz..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrah bekliyorum kardeşim.. daha 21 ine var o zamana kadar arkadaşlarda ayarlamalarını yapar.. yapamayanlarada buradan buluşma sonrasında fotoğrafları atarız yeni gelen arkadaşlar topicimize hoşgeldiniz.. ayvalıkada bekleriz..
    Ahh ahh gelebilmeyi çok isterdim bende ama şimdilik hayal gibi görünüyor Koraycım. Size iyi eğlenceler bol bol foto bekliyoruz
    ..::.. GO ..::..

Arkadaşlar, pek eski bir kullanıcı sayılmam.
    Hyosung 6a50de gözüm var. param yetmezse iyi bir chopper almış olmak için 250sinede razı olcam. ama alınca daha değiştirmek gibi bir derdim yok. hatta uğraşacak vaktimde pek olmuyor. bu yüzden asıl soruyu sorayım. ben bu chopperla yarın bugün uzun yol yapabilecekmiyim. şimdilik 200 kmlik yola gidip geliyorum. ama bendeki ismi lazım değil, çin malı bişey.bunu değişicem. eğer uzun yola chopper ayıp kaçmazsa, yolda görüp gülmeyecekseniz, müsade edin hyosung alim be, olmama mı?(çok ciddi bir soru!!!!,valla)

Motosikleti
    -
    Alıntı hayriirdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, pek eski bir kullanıcı sayılmam.
    Hyosung 6a50de gözüm var. param yetmezse iyi bir chopper almış olmak için 250sinede razı olcam. ama alınca daha değiştirmek gibi bir derdim yok. hatta uğraşacak vaktimde pek olmuyor. bu yüzden asıl soruyu sorayım. ben bu chopperla yarın bugün uzun yol yapabilecekmiyim. şimdilik 200 kmlik yola gidip geliyorum. ama bendeki ismi lazım değil, çin malı bişey.bunu değişicem. eğer uzun yola chopper ayıp kaçmazsa, yolda görüp gülmeyecekseniz, müsade edin hyosung alim be, olmama mı?(çok ciddi bir soru!!!!,valla)
    Bence çok rahatlıkla uzun yola da gidebilirsin GV250 ile. Ama belki bir süre sonra maddi durumunda elverirse üst cc ye geçme isteği olabilir. Uzun yolda çok rahat 110-120 km hızlarda seyahat edebilirsin. Ben bir keresinde İstanbul'dan Bolu'ya gidip gelmiştim, oradaki gezintilerle birlikte 400 küsür km yol yapmıştım 1 günde.

Sonuç itibariyle seni üzmeyecek bir 250 cc cruiser istiyorsan Hyosung GV 250 alabilirsin

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahh ahh gelebilmeyi çok isterdim bende ama şimdilik hayal gibi görünüyor Koraycım. Size iyi eğlenceler bol bol foto bekliyoruz
    olsun abi ya size özel bi istanbul yollarına düşecem zaten.Bir fincan kahvenin 100lerce km hatrı vardır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:24 PM ----------

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21 i bizim vardiyalar bi belli olsun hele
    aha çok iyi olur walla
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    -
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olsun abi ya size özel bi istanbul yollarına düşecem zaten.Bir fincan kahvenin 100lerce km hatrı vardır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:24 PM ----------

aha çok iyi olur walla
    Emrah sen gel hele bir İstanbul'a 1 değil 1000 kahve ısmarlarız

Motosikleti
    bende gelsem istanbula banada kahve ısmarlarmısınız ?

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende gelsem istanbula banada kahve ısmarlarmısınız ?
    Bak yaaa adamın sorduğuna bak

Sen gel hele kahveleri dert etme kardeşim

Motosikleti
    -
    Yav bi buluşma ayarlasak İstanbul'a fena mı olur?
    Devrim çok güzel bir konuya değindin gerçekten

Valla hiç fena olmaz hani... Gerçi sizi bilmiyorum ama bu haftasonu doluyum ben, ondan sonra da ramazan geliyor... Bir cumartesi akşam üzerine doğru olabilir...

Gelecek fikirlere göre tarih ve yer belirlenir sanırım...

Motosikleti
    -
    Bu hafta olmaz, yasemin'in ayağı burkulma nedeni ile alçıda :( bir akşam buluşması olabilir, ileriki günlerde...
    Geçmiş olsun kardeş... Tamam iyileşsin Yasemin'de bende hanımı alırım toplandığımızda zaten. Eşlerimizde tanışsınlar

Motosikleti
    istanbul ayvalık arası yol süper.. neredeyse hiç tek şerit yok.. gerçekten.. çokta keyifli.. birtek ayvalık balıkesir arası var orasıda 1 saat.. devrim geçmiş olsun.. umarım önemli birşey değildir abi..

Motosikleti
    CBF250
    Arkdaşlar bu gün TVS apache mi sattım, Hyosung 250 Naked almayı düşünüyorum, ama St ve eski modeli varmış, farkları da karbratörlü, enjeksiyonlu olması ve gösterge farkı diye biliyorum. Neyi tavsiye edersiniz? Tercihim tabiki yeni teknoloji enjeksiyon olacak yinede fikirlerinizi paylaşmanızı rica edecxeğim
    Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar bu gün TVS apache mi sattım, Hyosung 250 Naked almayı düşünüyorum, ama St ve eski modeli varmış, farkları da karbratörlü, enjeksiyonlu olması ve gösterge farkı diye biliyorum. Neyi tavsiye edersiniz? Tercihim tabiki yeni teknoloji enjeksiyon olacak yinede fikirlerinizi paylaşmanızı rica edecxeğim

aralardında 2 fark var.....
    1. birinde hyo yazıyo diğerinde st
    2.biri garanti kapsamında biri değil...

karbüraör enjeksiyon olayına gelince yakıtta bir fark yapacağını sanmıyorum....ben bi depoyla 350 gidiyosam onun 500 gitcek hali yok....seçim senin

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    evet doğru yakıtta hiç bir fark yok belkide bir miktar fazla yakıyor enjeksiyonlu olan ....
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar )
    bakıyorum da bana kahve falan ısmarlayan yok
    neyse bende istanbula gelmem o zaman ne yapalım..

arkadaşlar bu arada ankaradayım.izmirden ayrıldık,şuan ankaradayım.burada 1,5 ay kadar kalıp daha sonra afgana gideceğim inşallah.ankarada bizden kimse yok herhalde görüşecek.neyse..

koray abi 21 indeki buluşmaya gelmeyi o kadar çok isterim ki.emrah da gelecek sanırım çok güzel olurdu yaw..bu haftasonu izmir'e gideceğim.bakalım özge'yi razı edebilirsem ayvalık'a gezmeye gelebiliriz.razı edemezsem yapacak bişi yok zaten

devrim geçmiş olsun.inşallah tez zamanda iyileşir yasemin yengemiz..

orhancım nasılsın?umarım herşey yolundadır.yengemize de selam kardeşim..

_unreal_ arkadaşım başlığımızı biraz karıştırırsan istediğin her türlü bilgiye ulaşırsın.daha önceki sayfalarda st ile hyo arasında ne tür farklılıklar olabilir onun tartışmasını yapıp bilgi paylaşımında bulunmuştuk.tembellik yok biraz karıştıralım sayfaları

neyse fırsat buldukça yazarım.herkese iyi akşamlar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    -
    İlkercim aşkolsun, bir görüşebilsek ne kahveler ısmarlarım ben

Ben iyiyim kardeş, sende iyisin umarım. Yeni görevinde başarılar dilerim

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Merhaba arkadaşlar,
    İzin bitti...
    İlker cim, arayamadım seni çünkü 2 gün Çeşme de kaldıktan sonra gece geç saatte İzmir den geçtik, rahatsız etmek istemedim. Kısmet başka sefere inşallah...
    Sohbet muhabbet biraz yavaşlamış gibi sanki değil mi?
    Millet izinde ya da yollarda galiba?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin....nası geçtin neler yaptın....

walla dediğin gibi yavaşladı biraz havalardanmıdır nedir)

arkadaşlar bişiy sorcam bizim egsozların hemen çıkışındaki perçinli o kapakları sökmek yeterli oluyomu içinide sökmemiz lasımmı....

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Neler yapmadım ki
    Ayvalık
    Çeşme
    Didim
    Manavgat
    Alanya
    Tarsus
    Antakya
    Harbiye
    Tuz Gölü
    Ankara

Yorucuydu ama çok da zevkliydi.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler