Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    İlker abi süper gezmişsiniz....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:28 PM ----------

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanın eşiyle yada sevdiğiyle yaptığı gezilerin tadı daha bir hoş oluyor
    işte bu konuda çok şansızım Orhan abi ya, sevdiğim insan motordan korkuyordu... gerçi o da kalmadı şimdi tarih sayfalarında yerini aldı ...

Şimdilik vahşi batı seri katili gibi artcısız sürüşlere devam,
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    İlker mükemmel gezmişsin.. Harika bir paylaşım olsun, teşekkürler....

Umarım Antalya'da eşlerimizle güzel bir gezi yapmakta nasip olur..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili GV250 sevdalısı doatlarım!! bir kaç gün önce tatilden dönmüş bulunmaktayım...resimleri ve videoları henüz toparlayamadım...en yakın zamanda onlarıda paylaşıcam....güzel bir gezi oldu diyebilirim...sırasıyla tekirdağ-avşa-erdek-balıkesir-edremit zeytinlik-ayvalık sarımsakli ve eve dönüş....ilkercim sizin gezinizde çok güzel olmuş....herkese saygılar

bu arada pazar günü motorumun yağını,yağ filtresini,ön balataları ve bujilerinide iridyumlarla değiştirdim....sesini duymanız lasım şu an yumuşacık....daha 7000de ama tatil dönüşü bakım yapim dedim yineede

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Hoşgeldin balbar. Çanta işini nasıl hallettin? Tatile çıkmadan önce sormuştun burada?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili GV250 sevdalısı doatlarım!! bir kaç gün önce tatilden dönmüş bulunmaktayım...resimleri ve videoları henüz toparlayamadım...en yakın zamanda onlarıda paylaşıcam....güzel bir gezi oldu diyebilirim...sırasıyla tekirdağ-avşa-erdek-balıkesir-edremit zeytinlik-ayvalık sarımsakli ve eve dönüş....ilkercim sizin gezinizde çok güzel olmuş....herkese saygılar

bu arada pazar günü motorumun yağını,yağ filtresini,ön balataları ve bujilerinide iridyumlarla değiştirdim....sesini duymanız lasım şu an yumuşacık....daha 7000de ama tatil dönüşü bakım yapim dedim yineede
    Avşa da motorsiklet kirası nekadar bir bilgin varmı ? Oraya giderken motorumu da götürsem mi yoksa oradanmı kiralasam kararsızım.

Gitmişken adayı motorla bir gezmeyi isterim.
    Tekirdağ-Çorlu

Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avşa da motorsiklet kirası nekadar bir bilgin varmı ? Oraya giderken motorumu da götürsem mi yoksa oradanmı kiralasam kararsızım.

Gitmişken adayı motorla bir gezmeyi isterim.
    inanki değmez...götür motorunu fıstık gibi...çalınma riski yok...zaten ada
    biz tekirdağdan iki kişi yalan olmasın 40 yada 50ye bindik gemiye...silivridende olsun 60 dır

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Gezilecek güzel yerler mevcut mu adada. Göreceğimiz biryerler varmı senin gezdiğin ?
    Tekirdağ-Çorlu

Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin balbar. Çanta işini nasıl hallettin? Tatile çıkmadan önce sormuştun burada?
    abi hoşbulduk...walla gittim feyizoğluna 40 litrelik bi depo üstü aldım...içini öyle bi doldurdumki lastikle bile bağlamadım düşün...mıknatısı yetti yol boyunca...ama içi boşken uçabiliri emin değilim
    arkaşdaşın çantasınıda sisbarla plaka arasına bağladık bi güzel...10 numara oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:49 AM ----------

Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezilecek güzel yerler mevcut mu adada. Göreceğimiz biryerler varmı senin gezdiğin ?
    ben orda toplam 2 gün kaldım...malum tura çıkmıştım...normalde bi arkadaşım daha önce adanın arka taraflarına gitmiş ve anlatmıştı güzel ve daha sakin yerler varmış...sakinlik bana göre olmadığından ben sinerjinin olduğu bölgeleri tercih ettim

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Anladığım kadarı ile memnun kaldın depo üstü çantadan. Bu durumda bize de almak farz oldu!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anladığım kadarı ile memnun kaldın depo üstü çantadan. Bu durumda bize de almak farz oldu!
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...766&ShowPane=1

ben bunu aldım..tavsiye ederim...pazarlıkla 110 falan

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Sağol balbar, gerçekten büyükmüş çanta...

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    arkadaşlar merhaba.uzun bir bekleyişten sonra inşallah bu motoru alacağım ama aklımda birkaç soru var gene de.benim boyum 186 ve kilom 75.bu boyla motor üzerinde nasıl dururum.bana uyar mı yani?birde yakıt durumu nasıldır acaba?son olarak yan koruma demirlerinin fiyatı nedir?şimdiden çok teşekkür ediyorum.sağlıcakla kalın.
    2 teker tek ruh tek yol.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar..iyi niyetleriniz için hepinize teşekkür ederim.

balbar hoşgeldin.depo üstü çanta oldukça iiymiş.

skakflozofu bizim motorlar genelde sahibini hiç üzmezler.km.de 11-12 kuruş falan yakıyorlar.yan demiri biz özel yaptırmıştık 175tl.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamlar pat diye konuya daldığım için özürdilerim ama 3 gün içerisinde motor alacak bi insanın heyecanını hoş görürsünüz umarım ...

benim sorum sahibinden com da yer alan 2007-2008 model gv 250 lerin 6000 lira civara alınıp alınmayacağı yani2009 modelin 1000 ytl aşağısına 2007 alsam ne gibi + ve - leri olur...

enjeksiyonlu ve daha yeni teknoloji olduğu için 2009 sıfır alıcaktım ama bi miktar daha az olan karburatorlu 2007 modelini almak nasıl olur...

ne gibi sorunlar yasarım...

acıkcası tavsiyelerinize ihtiyacım var...

ilgilenip yorum yapan arkadaslara şimdiden tesekkurler...

ek: regalin spyder modeli ile gv aynı para sıfırı ufak bi karşılaştırma yapabilir misniz acaba...

bu arada motoru surekli uzun yolda bol esya tasıyarak kulllanacağım...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı skakfilozofu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.uzun bir bekleyişten sonra inşallah bu motoru alacağım ama aklımda birkaç soru var gene de.benim boyum 186 ve kilom 75.bu boyla motor üzerinde nasıl dururum.bana uyar mı yani?birde yakıt durumu nasıldır acaba?son olarak yan koruma demirlerinin fiyatı nedir?şimdiden çok teşekkür ediyorum.sağlıcakla kalın.
    arkadaşım tam beni tarif ettin sadece ben 73 kiloyum merak etme rahatla oturuyosun kamburun çıkmıyo motor üstünde sırıtmazsın zaten motorla gezerken senden çok motora hayran kalıyo millet

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:08 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 PM ----------

arakadaşlar bu canavarların temizliğini nasıl yapıyonuz çok çabuk tozlanıyo sinir oluyorum cila gibi şeyler kullanıyormusunuz ayriyetten birde bizim motorlara nerden nasıl branda alayım

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı grognard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar pat diye konuya daldığım için özürdilerim ama 3 gün içerisinde motor alacak bi insanın heyecanını hoş görürsünüz umarım ...

benim sorum sahibinden com da yer alan 2007-2008 model gv 250 lerin 6000 lira civara alınıp alınmayacağı yani2009 modelin 1000 ytl aşağısına 2007 alsam ne gibi + ve - leri olur...

enjeksiyonlu ve daha yeni teknoloji olduğu için 2009 sıfır alıcaktım ama bi miktar daha az olan karburatorlu 2007 modelini almak nasıl olur...

ne gibi sorunlar yasarım...

acıkcası tavsiyelerinize ihtiyacım var...

ilgilenip yorum yapan arkadaslara şimdiden tesekkurler...

ek: regalin spyder modeli ile gv aynı para sıfırı ufak bi karşılaştırma yapabilir misniz acaba...

bu arada motoru surekli uzun yolda bol esya tasıyarak kulllanacağım...
    2007 model Hyosung daha makbul hem sıfır hem kanuninin eli değmemiş orjinal makina. Kanuninin elinin değidiği motorlar çin malı malzeme ile donatılmış durumda Özellikle tiger ve cafracal modellerinde de kullandığı ayna ve kumanda kolları bir felaket. Dokulen kromaj meselesini konuşmayalım bile daha nesi var nesi yok bilemıyorum. Ama orjinalinin yerini tutmayacağı paylaşılan tecrubelerle oğrenılmış durumdadır. Ayrıca fiyatları da cok ıyı.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle cevabınız için çok teşekkur ederim...sanırım bana istanbul yolları gözüktü...bu arada bazı kronik sorunlardan bahsedilmiş bosa gecmeme,cdi sorunu vb. alacağım 2007 model 0 km de ki makine de izmir de servis olarak beni üzer mi ya da karsıma ne gibi şeyler cıkacak...

öncelikle cevabınız için çok teşekkur ederim...sanırım bana istanbul yolları gözüktü...bu arada bazı kronik sorunlardan bahsedilmiş bosa gecmeme,cdi sorunu vb. alacağım 2007 model 0 km de ki makine de izmir de servis olarak beni üzer mi ya da karsıma ne gibi şeyler cıkacak...
    boşa geçme sorunu abartılcak bi durum değil...benim tecrübem kullandığın yağ kaliteli olursa istediğin vitese tık tık geçiyo...cdi sorunu ise hemen hemen hepsinde var...oda problem olmuyo zaten...motor ısınınca gaz kesme problemide kalkıyo yani

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Diğer arkadaşların da tavsiye ettiği gibi bence de ST Kanuni olmayanlardan almalısın. Açıkcası ST KAnuni alarak vereceğin fiyat farkının hiçbir karşılığı yok. O makina da iyi olabilir ama 2007 modelinin sıfırına 5750 lira vereceksen neden 2009 alıp yaklaşık 9000 lira veresin ki?
    Boşa geçmeme sorunu aslında sorun değil, alışkanlıkla alakalı bir durum. Onu dert etme. CDI sorunu ise düşük hızlarda belli bir devirde 2 saniye kadar motorun gazı almaması durumudur ki bu da uzun yolda ve de motor ısındıktan sonra kalmıyor zaten.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Alıntı skakfilozofu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Merhaba arkadaşım benim GV'em satılıktır. Alacağım motosikleti bulmuş olmam dolayısı ile süper temizlikte ve aksesuarları tam olarak. 2007 modeller içinde en ytgyn rakama çektim.
    İlgilnirsen link aşağıda;

http://www.sahibinden.com/ilk_gelen_...XQQdisplayitem

yada;

İlan No :#15355615
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler