Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar düğünler bitti, Motora atlayıp ege yollarına vurucaz yarından itibaren
    Devrimcim yolun açık olsun... Ne zamandır görünmüyordun zaten

Sabahları geçerken bakınıyorum senin işyerinin otoparkına ama göremiyorum senin motoru. Bizi habersiz bırakma bol bol resim çek dostum
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Koray abinin küheylanı sorunsuz olarak marşa basmıştır.çok sevindim walla
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Çok sevindim, arıza tespiti doğru yapıldığı zaman sorun da çok çabuk bir şekilde hallediliyor!
    Koray arkadaşımız bize arızayı başlangıcından sonuna kadar tarif edebilirse çok sevinirim!
    Tekrar geçmiş olsun!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    gv 250 sahibi arkadaşlarım;
    bugün baktığım S&T gv 250 (2009 model) motosikletin motor kapak kromajları dökülmeye yüz tutmuştu. Ayrıca depo ve kenar grenajlardaki marka yazıları soyulmuştu.

Ve de arka süspansiyon krom kaplaması dökülmeş ve yaylar pas içindeydi.
    Eski gv 250 lerde bildiğim kadarıyla krom kaplamalarda yıllarca dökülme olmuyor doğru mudur? yeni gv 250 ler kore malı değil mi acaba? bilginiz varsa eğer aktarırsanız sevinirim...

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı pol@ris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün baktığım S&T gv 250 (2009 model) motosikletin motor kapak kromajları dökülmeye yüz tutmuştu. Ayrıca depo ve kenar grenajlardaki marka yazıları soyulmuştu.

Eski gv 250 lerde bildiğim kadarıyla krom kaplamalarda yıllarca dökülme olmuyor doğru mudur? yeni gv 250 ler kore malı değil mi acaba? bilginiz varsa eğer aktarırsanız sevinirim...

Selam. Benim motor 2005 model ve hiçbir sorun yok kromajlarda. Gormek istersen fotograflar http://www.sahibinden.com/temiz_2005...XQQdisplayitem burada var. Dragstar veya shadow almak icin sahibindene koydum

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Bu kromaj sorunu doğal mı yoksa düşmeden falan mı kaynaklanıyor? Doğalsa 2009 model olduğuna göre garanti kapsamından değişmesi gerekmez mi? gerçi değişsede bir sorun olduğu ortada .
    peki satan ne diyor bu konuda ?
    Bendeki de 2009 model, ve motor kapaklarındaki kromajda çok hafif kabarmalar oldu .İzmitteki bayinin servis yetkisini almasını bekliyorum ve bu zaman zarfında daha çok patlak verirmi diye de düşünüyorum.Sonra garantiden değişim talebi gelecek tabi.
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    arkaaşlar bende hyosung ailesine katıldım.kullanan arkadaşlarımızın yorumları benim aklımdaki tüm soru işaretlerini kaldırdı gv 250 bu akşam aldım sıfır aldım 2007 model garanti benim diyo satıcı sorunlu bi alet te değil zaten hayırlısı bakalım hafta sonu ruhsatları filan çıkmış olur yeni motorumu kullanmaya başlarım

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM

2009 ları hiç görmedim ama aynı firma farklı değiller.. Benimki 2007 model ve hala acenta gibi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:58 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:57 PM ----------

Alıntı özgürmesut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkaaşlar bende hyosung ailesine katıldım.kullanan arkadaşlarımızın yorumları benim aklımdaki tüm soru işaretlerini kaldırdı gv 250 bu akşam aldım sıfır aldım 2007 model garanti benim diyo satıcı sorunlu bi alet te değil zaten hayırlısı bakalım hafta sonu ruhsatları filan çıkmış olur yeni motorumu kullanmaya başlarım
    Hoşgeldin Mesut....
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı özgürmesut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taze kan geldi...hoşgeldiniz topiğe,iyi günlerde kullanmanızı dilerim
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    S&T GV250
    mesut hoşgeldin, hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle iyigünlerde kullan...
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS

Yakışıklı naber nerelerdesın sen yaa. özlettin kendini.

Forumdaki en eski gv250 bende idi ama sen göremeden sattım ben 2005 modeldi ve herkes sıfır sanıyordu. Kromajında dokulmeyı bırak cızık bıle yoktu. Işıl ışıldı ahhhahhh neydı ogunler. satalı 2 ay oldugunuda belırteyim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:48 AM ----------

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar düğünler bitti, Motora atlayıp ege yollarına vurucaz yarından itibaren
    Hayırlı ugurlu olsun. İyi yolculuklar.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Benim GV250 im de 2005 model ve görenler inanmıyor 2005 olduğuna. Hiçbiryerinde pas yok, kromajlar ayna gibi parlamaya devam ediyor (tabii gerekli bakımları da yapıyorum mutlaka!). O yüzden 2009 larda bu problemlerin olması biraz tuhaf, bence servisle konuşup durumu açıklamlarını isteyin ve ondan sonra kararınızı verin. Son karar sizindir elbette ama 5750 ye 2007 model Hyosung almanızı öneririm (garantisiz).
    Hoşgeldin özgürmesut, katılımcı ve paylaşımcı olursun umarım!!!
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Hoşgeldin özgürmesut Umarım kararından memnun kalırsın

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    Buralardayım harbitürk ama internet kullanma amacım şuan deli gibi motor araştırmakla geçtiğinden başka yerlere bakamıyorum. Valla arkadaşlar sahibinin söylediği 'buraya ne oldu ?' sorusunu her sorduğumda uzun yolda taş geldi diyor ben de çok uzun yol yaptım ama bi kere taş gelmedi Garantiden neden değiştirmedin diye bir soru da sormadım hiç. motosiklet sahibinden'de satılık. İsim vermek doğru değil ama 2009 model kullanılmış zaten bi iki tane var Bi tane gözüme kestirdiğim 2007 model var ama eskişehirde. oraya kadar gidip te aynı sorunla karşılaşmaktan korkuyorum Sizlerin etrafında eğer varsa 2006-2007 model az kullanılmış uygun haber verirseniz sevinirim. Zira adama telefonda o kadar güvendim ki bankaya kredi için başvurdum ve çıktı. Allahtan bankayı hemen aradım da beklemeye aldırdım yoksa boş yere faiz ödeyecektim.

Eski GV 250 leri yakından gördüm daha önce ve temizlerdi. zaten kafama takılan da eskiler bile gıcır gıcırken 2009 nasıl bu hale gelmiş sorusuydu. Zaten adamın da çoook uygun fiyat istemesinden anlamalıydım ama ne yapalım artık. o kadar yolu gittiğime yanıyorum.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Bildiğim kadarı ile Selka motorunu satıyordu, onunla konuşabilirsin.
    Hatta motorunun geçmişini de bu başlıkta okuyabilirsin...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Buralardayım harbitürk ama internet kullanma amacım şuan deli gibi motor araştırmakla geçtiğinden başka yerlere bakamıyorum. Valla arkadaşlar sahibinin söylediği 'buraya ne oldu ?' sorusunu her sorduğumda uzun yolda taş geldi diyor ben de çok uzun yol yaptım ama bi kere taş gelmedi Garantiden neden değiştirmedin diye bir soru da sormadım hiç. motosiklet sahibinden'de satılık. İsim vermek doğru değil ama 2009 model kullanılmış zaten bi iki tane var Bi tane gözüme kestirdiğim 2007 model var ama eskişehirde. oraya kadar gidip te aynı sorunla karşılaşmaktan korkuyorum Sizlerin etrafında eğer varsa 2006-2007 model az kullanılmış uygun haber verirseniz sevinirim. Zira adama telefonda o kadar güvendim ki bankaya kredi için başvurdum ve çıktı. Allahtan bankayı hemen aradım da beklemeye aldırdım yoksa boş yere faiz ödeyecektim.

Eski GV 250 leri yakından gördüm daha önce ve temizlerdi. zaten kafama takılan da eskiler bile gıcır gıcırken 2009 nasıl bu hale gelmiş sorusuydu. Zaten adamın da çoook uygun fiyat istemesinden anlamalıydım ama ne yapalım artık. o kadar yolu gittiğime yanıyorum.
    nightshift Tarkan motorunu satıyor. ( Tarkanı tanımadığını bılıyorum ) Motoru guzel ve az km yapmış. Bi görüşmeni tavsiye ederim.

Linkide buldum http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Arkadaşlar Hyosung GV250 kullanıcılarını >>http://www.facebook.com/group.php?gid=108878203517 << adresindeki GV250 kullanıcıları sayfasına bekleriz.Eğer sizde bir GV250 kullanıcısıysanız sizide sayfamıza bekleriz.We ayrıca sizde sayfamızda aracınızı tanıtabilirsiniz..!!Herkezi bekleriz.İyi forumlar.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Facebook halihazırda bir grup vardı zaten. Neden tekrar kurdun ki?
    http://www.facebook.com/group.php?gi...9883705&ref=ts

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Evet Muhterem açmıştı zaten Facebookta bir grup. Tekrar grup açıp kullanıcıları bölmeyelim bence
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    hmm tmm o zmn bende o gruba gireyim o zmn xD

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler