Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    rica ederim ilkercim.. hiç içinde kalmasın geziler ,aynılarından yaza egede yapıcaz bu defa istanbullular özenecek dayanamayıp ayvalıka gelecekler..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet yaa istanbullulara kıl oluyorum zaten.hep onlar buluşup geziyo
    biz daha çok gezelim koray abi.çatlatalım onları

bu arada volkan arkadaşımızın bebeği hayırlara vesile olsun inşallah ve tatlı şeyi allah analı babalı büyütsün inşallah..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Aksesuarlarınız hayırlı olsun. koruma demirine kısa sürede alışırsınızGüven veriyor.Aynalardan alıp kullanan varmı? benim motora uyarsa bende isteyebilirim arkadaşlar.
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    selam arkadaşlar topic çok gerilerde kalmış olmuyo böyle bu arada sinan senden bi ses çıkmadı sisibar için ???
    bugün atatürk sanayiye gittim sordum soruşturdum ya olmaz böyle birşey adamlar 400tl lerden bahsediyor eğer öyle pahalı olacaksa gidip orjinalini taktıracağım bu gidişle.
    bu arada haftasonu gelmeyi çok isterdim ama bu haftasonu gelemeyeceğim gerçi c.tesi kadıköye gelmeyi düşünüyorum. artık sevgiliminde gelmesini istiyorum o yüzden bir haftasonumu sisibar bulmak için ayıracağım
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    GV250 2009
    Merhaba Nightshift.
    Tam olarak nasıl bir sissy bar istiyorsun bilemiyorum ama benimkini 170 e taktırdım. arka çanta için ek içinde +50 lira demişti bana.
    aldığım yer http://www.motohobi.com küçükyalı uzak geliyosa motosay dan da alabilirsin onu. yandan görüntüsünü daha önceki sayfadaki resimden görebilirsin. arkasındaki kesim (çantanın koyulacağı eklentide de aynı kesim var.) de bu resimdeki 2 dizayn:

Umarım yardımcı olmuştur

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sissybar ne kadar pahalıymış. Ben Armode seyahat çantası almıştım büyük... 90 liraydı ve sissybar verilmişti yanında çantayı monte edebilelim rahatça diye..
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    alomatik teşekkür ederim bilgi için senin sisibar çok güzel peki hazırı varmı adamların elinde eğer varsa c.tesi gidip alayım fiyatta uygun

Motosikleti
    GV250 2009
    Ben dittiğimde elinde alev kalmamıştı ejderliden aldım. ama yaptırmıştır alevden şimdiye kadar. Adamı arayıp konuşman lazım sonra oraya götürdüğünde bizimkine uygun yapıyolar. bu arada +50 liraya da çok hoş gözüken 2 krom çubuk takıyor artçının tutunması için. Çok hoş gözüküyo bence.

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    saol alomatik adamlarla konuştum ve ellerinde varmış inşallah yarın gidip taktıracağım en yakın zamanda buluşmak tanışmak ve gezilerde rüzgarı hissetmek üzere

ya bu arada yarın için plan yaptınızmı arkadaşlar
    gerçi yarın pek fazla zamanım yok ama varsa bir plan uymaya çalışırım hem alomatik le de tanışmış oluruz die düşündüm eğer alomatikin zamanı varsa

saat 12 13 gibi kadıköyde olacağım kahve içmeye gelecek varmı?????????

buarada söylemeye bile fırsat bulamadım ya koruma demirleri çok güzel olmuş süper hava katmış çok güzel görünüyorlar
    bu kadar güzel görüneceğini tahmin etmemiştim.

sinan aynalar geldimi taktınmı taktıysan bir resim koy abi görelim şunu nasıl duruyor ;)

devrim tekrar saol ya o gün harala gürele oldu teşekkür bile edemedim tam olarak çanta çok güzel tekrar teşekkürler

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Devrim selam,
    Yarın maç kaçta Kiminle nerde nasıl ne zaman Hanımla bir konuşayım belki biz de geliriz. Çok istiyorum ben hanımların tanışmasını yahu
    Ride hard or stay at home

Herkese Merhaba,

Merhaba arkadaşlar ben Hakan,

Hyosung gv 250'nin türkiyedeki ilk alıcılarından biriyim ama bu siteyi yeni keşfettim.2005 ocakta satın aldım ve hala kullanmaktayım motorumu.33.000 km'ye geldi motorum.Taş gibi maaşallah nazar değmesin
    Bundan sonra bende sizlerler paylaşımda bulunmaya gezilere katılmaya gayret edeceğim.

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Hakan en kıdemlimiz olarak foruma hoşgeldin der, özellikle 33.000 km nin tecrübelerini aman canım buda yazılır mı demeden paylaşmanı isteriz zira bu forumda küçük bilgiler takip edenlerin kafasındaki bir çok soruyu ber taraf etmiştir..

katip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben de gv250 ye sıcak bakmaya başladım.

Mevcut 250cc lifan motorum v-twin değil ve doğal olarak titreşim yapıyor.

Hiç zorlanmadan kullandığım için hiç üzmedi beni. Ancak "buna güven olmaz" düşüncesiyle 80km/s hızı aşmadan kullanıyorum.

Dragstar xvs 650 gibi bir motora büyütmeyi düşünürdüm ancak Hyosung hernekadar dragstar'ın -bence- heybetini haiz değilse de çok seri bir makine. Korkmadan 90-100 gibi hızlarda titreşimsiz kullanılabiliyorsa, üstelik 250cc olduğu için de ekonomik ise neden gv250 gibi bir makineyi temiz bir ikinci elden almayayım diye düşünmeye başladım.

Bir de bu topici çok seviyorum. Cruisercılar iyidir zaten ama gv250 ciler bir başkasınız gerçekten.

Yaz mevsimini sabırsızlıkla bekliyorum Ayvalık için.

Hakan arkadaşım topiğe hoşgeldin. Mitmuallimin dediği gibi deneyimlerini paylaşmanda yarar var.
    Motorları maviliklere süreceğiz.

Tüm ikitekerler kardeştir, bisikletler dahil.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    hakan arkadaş hoşgeldin..katesin arumusan? tecrübelerin çok kıymetli.. umarım istanbul civarındasındır ve tez zamanda tanışırız.. VE TOPİCTEKİ ARKADAŞLAR YOKMU BU HAFTA PLAN PROGRAM ?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadaşlar Mayıs sonu işyerimden bir arakdaşım ile 1 haftalığına Antalya-Alanya-Mersin-Adana-Hatay-Antep-Urfa-Mardin ve dönüş yapacağız. Toplamda 2500 km lik bir yolculuk olacak. Bu gezi sonunda Hyosung GV250cc nin artık kendini ispatlayacağını 2000 yada 3000 km lik sürekli yolculukların altından kalkabileceğini ve bunu ispatlayacağını düşünüyorum. Bu gezimizi sizler ile buradan ve gezi yazıları bölümünden paylaşağım. Diğer motosiklet ise Piaggio Beverly 250cc Maxiscooter olacak. Bu gezide GV250'ye güvenim tam...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Typhoon26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok sevdiğim GV 250 mi cc büyütmek için satıyorum 4.500 tl site üyelerine adrese teslim edilir...
    http://www.sahibinden.com/5_800_km_d...XQQdisplayitem

hayırlısı olsun ama daha yeni almamış mıydın sen o motoru?antalya dan getirdiğin motor değil mi o?

selçuk abi bende katılmayı çok isterdim o geziye ama maalesef senin yazılarını ve fotoğraflarını bekleyeceğiz

hakan ve alomatik arkadaşlarımız hoşgeldiniz.hakan senin tecrübelerine ihtiyacımız var.paylaşırsın o zaman bizimle..

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan arkadaş hoşgeldin..katesin arumusan? tecrübelerin çok kıymetli.. umarım istanbul civarındasındır ve tez zamanda tanışırız.. VE TOPİCTEKİ ARKADAŞLAR YOKMU BU HAFTA PLAN PROGRAM ?
    Koray selam kardeşim bu haftasonuna plan yapılmadı yani plan dediğim gezi planlanmadı hiç yakışmadı bize Ben Öznur'u kandırabilirsem Devrimler'e Çamlıca'ya uğramayı düşünüyorum. Kandırmak dediğim midesi biraz kötü iyi hissederse kendisini çıkarız dışarı ki sabah kalktım yandaki inşaata beton döküyolar o gürültüde evde kalmayı hiç ama hiç istemem Senin dersler kaçta bitiyor bugün bu taraflara gelmeyi falan düşünüyor musun senin planların ne ?
    Ride hard or stay at home

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Anlaşılan herkes işinde gücünde Kimse bu hafta gezi olayına girmiyor sanırım havaların etkisi de oldu.

En iyisi önümüzdeki hafta sonunu değerlendirme planı yapmak olacaktır sanırım.

3 Mayıs 2009 Pazar.

Eğer Çoğunluk Bu zamana uyabilirse Güzel bir etkinlık düzenleyebiliriz.

Kebapçının adamına dikkat edin hala peşimizde olabilir
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bence kebapçının adamı çoktan bir organizasyon düşünmüştür

Motosikleti
    GV250 2009
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol alomatik adamlarla konuştum ve ellerinde varmış inşallah yarın gidip taktıracağım en yakın zamanda buluşmak tanışmak ve gezilerde rüzgarı hissetmek üzere

ya bu arada yarın için plan yaptınızmı arkadaşlar
    gerçi yarın pek fazla zamanım yok ama varsa bir plan uymaya çalışırım hem alomatik le de tanışmış oluruz die düşündüm eğer alomatikin zamanı varsa
    Bu hafta misafirlerim var onlarla meşgulüm biraz ama 3 mayısta ne olursa ben de varım.

Bugün acıbadem-ümraniye-üsküdar yaparken şile otoyolunda bayadır merak ettiğim için yol boşken bir hız denemesi yaptım 10 saniyeliğine falan 120 gördüm en fazla gayet sarsıntısızdı motoruma tekrar hayran kaldım. sonra rodaj olduğu için hala düşürdüm 80-90a ama 120 de beni rahatsız edecek tek şeyin paltom'un paraşüt gibi olmasını bilmek iyi oldu.

Bu arada ben de merak ediyorum aynalarınızın nasıl durduğunu. resim yok mu resim?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler