Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    slm beyler sisibarlara baktım ama bunlardan hangisi gv250 ye uyarki????
    bilen varmı??

bu arada aynalar süper görünüyor sinan harbi güzel olacak
    enjoy your ride and enjoy forever

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar selam
    Orhan hayırlı olsun önce koruma demirin ben de istiyorum ama bizde öncelik daha çok
    Koray 23 Nisan demişsin nerde ne zaman hani hiç unuttun bizi ses etmiyosun Söz vermiyim ama detaylara göre konuşalım tabii önce hanımla konuşayım ben bir
    Yok mu gezi planı falan arkadaşlar bu haftasonuna ?
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    GV 250
    Arkadaşlar çok sevdiğim GV 250 mi cc büyütmek için satıyorum 4.500 tl site üyelerine adrese teslim edilir...
    http://www.sahibinden.com/5_800_km_d...XQQdisplayitem
    :mrgreen:

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Ehliyet soruları açıklanmış 100 alıcam motordan hadi ama direksiyon sınavı gelsin

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Pazartesi-Salı İstanbul dışındaydım. Bugün işe gelebildim. Bir aksilik çıkmazsa bugün GV 250 mi teslim almaya gideceğim.

İlk olarak koruma demiri yaptırmayı düşünüyorum. Nerede yaptırabilirim? Tavsiyesi olan var mıdır?

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    harbiturk, güzelmiş aynalar, güle güle kullan. Motora taktığında resimde eklersen bakarız nasıl olmuş diye

Typhoon26, hayırlı olsun alana da satana da.

Burakcım hadi gözün aydın, Eee artık ıslatırız ehliyeti

thin lizzy, hadi bakalım nihayet mutlu sona eriyorsun demek. Yalnız yarın hava yağışlı olacak dikkat et kendine. Koruma demirini de dün taktırdım ben. Birazdan resimlerini de ekleyeceğim. Beğenirsen yaptırdığımız yerin adını telini verebilirim.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harbiturk, güzelmiş aynalar, güle güle kullan. Motora taktığında resimde eklersen bakarız nasıl olmuş diye

Typhoon26, hayırlı olsun alana da satana da.

Burakcım hadi gözün aydın, Eee artık ıslatırız ehliyeti

thin lizzy, hadi bakalım nihayet mutlu sona eriyorsun demek. Yalnız yarın hava yağışlı olacak dikkat et kendine. Koruma demirini de dün taktırdım ben. Birazdan resimlerini de ekleyeceğim. Beğenirsen yaptırdığımız yerin adını telini verebilirim.
    Çok iyi olur senden telefon-adresini alırsam. Aldığım bayinin akseusar yaptırdığı bir yer vardı. Onlara söylemiştim ama 1 haftadır hareket yok. Telefon ettikçe bugün yarın oyalıyorlar. Koruma demiri takılı vaziyette teslim almayı düşünüyordum ama artık başka yerden bakarım. Demir için motoru bekletmek istemiyorum.

Motosikleti
    -
    İşte resimler...

İlk iş olarak radyatörün ordaki vidaları söktü usta ve koruma demirinin üst kısmındaki vida deliklerine gelecek şekilde montajını yaptı. (Koruma demirinin üst kısmı resmin sol alt tarafında görünüyor)

Daha sonra ayak peglerinin bağlı olduğu yerdeki vidayı söküp koruma demirinin karşılık gelen yerine vidaladı.

Ve nihayet koruma demiri takılı haldeki ilk pozu yavrukuşumun

Sonrada arka sissy bara Murat ve Koray kardeşlerimin koruma demirlerini bağlayıp döndüm.

Alıntı thin lizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi olur senden telefon-adresini alırsam. Aldığım bayinin akseusar yaptırdığı bir yer vardı. Onlara söylemiştim ama 1 haftadır hareket yok. Telefon ettikçe bugün yarın oyalıyorlar. Koruma demiri takılı vaziyette teslim almayı düşünüyordum ama artık başka yerden bakarım. Demir için motoru bekletmek istemiyorum.
    M.S.A Metal Atölyesi. Tamer Karakulak. Benim demiri yapan ustanın adı Aslan Usta. Fiyatı : 175,00 TL (montaj dahil)

Adres : Hürriyet Mah. Dr.Cemal Bengü Cad. Fidan Sok. No:17/A Çağlayan
    Tel : 0212 219 88 24
    Cep : 0536 521 49 92

Motosikleti
    Artık Yok
    hayırlı olsun çok güzel olmuş krom'mu koruma demirin?
    Rüzgarı Ruhunda Hisset, Ama Dikkati ve Korunmayı da Unutma!!!::stretche

Motosikleti
    -
    Alıntı vtemizkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun çok güzel olmuş krom'mu koruma demirin?
    Volkan valla adamın dediği paslanmaz denilen bir maddeden olduğu, yani demir üzeri krom kaplama değilmiş, tamamen paslanmazdan yapılmış.

Motosikleti
    Artık Yok
    Gördüğüm kadarıyla çık güzel olmuş paslanmazsa hiç sorun yok demektir peki ne kadar sürede imal etti?
    Rüzgarı Ruhunda Hisset, Ama Dikkati ve Korunmayı da Unutma!!!::stretche

Motosikleti
    -
    Alıntı vtemizkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gördüğüm kadarıyla çık güzel olmuş paslanmazsa hiç sorun yok demektir peki ne kadar sürede imal etti?
    Ustanın elinde zaten başka yere satmak üzere 15-20 tane vardı. Ama telefonda 2-3 gün önceden haber verin demişti. Biz siparişi geçen haftaiçi (çarşambaydı sanırım) verdik, cumartesiye hazırdı ama gitmek bir türlü nasip olmamıştı.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Orko_ye çok güzel olmuş koruma demirin. Ben de sahibinden.com da bir tane görüp beğenmiştim. Telefonunu not etmiştim. Şimdi sen telefonu verince baktım aynı telefon çıktı.

Motosikleti
    -
    Orko_ye çok güzel olmuş koruma demirin. Ben de sahibinden.com da bir tane görüp beğenmiştim. Telefonunu not etmiştim. Şimdi sen telefonu verince baktım aynı telefon çıktı.
    Sağolasın thin lizzy, tavsiye ederim benim hoşuma gitti koruma demirim

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    İlanda resimleri görünce hoşuma gitmişti zaten. Şimdi senin resimleri de görünce kesin karar vermiş oldum. Sipariş vermek için arayacağım birazdan.

Motosikleti
    -
    İlanda resimleri görünce hoşuma gitmişti zaten. Şimdi senin resimleri de görünce kesin karar vermiş oldum. Sipariş vermek için arayacağım birazdan.
    Bence de doğru karar verirsin. Çok araştırdık bizde ama 175 liradan aşağıya fiyat veren olmadı. Sadece bir yer 150 lira dedi ama o da demir üzerine krom kaplamaydı garanti vermiyordu yani paslanmazlık açısından. Arayıp siparişini verirsen haftasonuna hazırlarlar sanırım demirini

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Orhan kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan Umarım asıl amacı için hiçbir zaman lazım olmaz ve aksesuar olarak kalır hep motorunda

Motosikleti
    -
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan kardeşim hayırlı olsun güle güle kullan Umarım asıl amacı için hiçbir zaman lazım olmaz ve aksesuar olarak kalır hep motorunda
    Sağolasın Burakcım, darısı senin motorun başına. Önceliklerini hallette sonra seninkine de taktırırız

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bu motor 400 veya üstü cc olsa var ya dakika düşünmem temiz bir 2.el kaparım...beni çekmiyor çünkü hiç biri...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    havanın yaptığına bak yaa.. yarın 23 nisan napıcaz bilmiyorum.. çocuklar donacaklar.. burak devrimler gelecek yarın gerçi hava durumuna da bağlı tabi..davete gerek varmı kardeşim zaten çok uzun zaman oldu ne zamandır görmüyorum seni.. umarım açar ve planımızda bir değişiklik olmaz.. bu arada benim koruma demiride takıldı.. buda resim.. volkan denk gelemedik bak bizim aslana koruma demirli hali.. devrimimiz akşam arayacağım seni..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler