Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Koray kardeşim senin bu durum benide üzdü bayağı, nasıl halledicez bunu döşemeciye gidip uygun bir koltuk yaptırırız.

Tarkan evet abi sen kaldın bizim tayfadan tanışamadık, napalım ilk fırsatta tanışırız inşallah.

Öznur benden de selam Daha tanışamadık dediğin gibi ama bir sonraki sefere inşallah.

Devrim bizden de selam Yasmin'e. Bu arada bu saate kadar niye hiç siteye girip yazmadım diye merak eden arkadaşlar, dün gece bilgisayarın başında uyumuşum Sabahta kahvaltıdan sonra motoru yıkayıp temizledim epey yoruldum ama rahatladım terapi gibi oldu bana. Sonrasında da eksik kalan yatak odası bakmaya gittik nişanlımla, biraz önce geldik bize, yemek yiyip çıkcaz tekrardan.

Bu arada Öznur, Burak'da söyledi sen bu airbrush işine iyice kafayı taktın kesin yapacaksın bu işi sanırım. Valla süpersin ilk müşterilerin burda zaten hemde kobay olarak kullanabilirsin
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devrim fotolar az ama öz.. eline sağlık.. öznur dışarıdan gözükmeyecek şekilde bişey istiyorum.. aslında o dediğin sistemi ameliyattan sonra kullanıyorlar.. koltuğun arka kısmında derinin altına böyle bir çukur bırakmak çözüm olur belki.. deneyeceğim artık yapacak birşey yok.. ARKADAŞLAR ; garipçe gezisine katılacakmıyız? pazar günü ayın 12 sinde.. ben izin aldım bugün ayın 12 si için.. yani sizlerde gelirseniz gidebiliyorum size sormadan listeye eklemedim kendimi?
    Koray kardeşim çok geçmiş olsun inşallah bir şekilde halledilir koltukla iyi bir döşemecide olay.
    12sindeki geziye biz Öznur'la katılamayız çünkü o gün benim karıcım İngiltere seyahatinden bir airbrush canavarı olarak dönmüş olacak.
    4ündeki geziye ama bendeniz tek olarak katılacağım ama yine birinize yamanmak zorunda kalabilirim artçı olarak Ehliyet çıksın kurtulcaksınız benden
    Orhan halletmişsindir inşallah yatak odası olayını bugün.
    Devrim bizden de Yasmin'e selam. Arka koltuk linki için de çok teşekkürler
    Murat teleskop işini konuşabildin mi satıcı adamla kutu boyutları falan için ? Özelden sana benim ve Öznur'un telefonlarını atıyorum bu arada sorucağın birşeyler olursa.
    Ride hard or stay at home

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    koraycım garipçe gezisine büyük ihtimmalle giderim. yani ben kendimi işaretledim murat da işaretlemiş sende ve diğerleri gelirseniz tadından yenmez herkez olursa daha güzel olur tabikide.
    burak 4 nisan a kesin gel alır birimiz seni arkasına
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    S&T gv 250
    Tarkan eğer ben gitmeden bulabilirsen super olur, bende bakınıyorum hala belki denk gelirim...
    Ne yazıkki öyle bakarak çizmek gibi bir yeteneğim yok, ya da varsa bile daha farkında diilim. Şimdiye kadar bakarak çizdiğim tek şey bir şişeydi. Ondada asimetrik bişi yok

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    oznür pazartesi soracağım arkadaştan inşallah vardiyası sabahtandır hemen eklerim siteye
    enjoy your ride and enjoy forever

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Fuarda GV 250 nin camlı halini inceleme fırsatım oldu.

Genel olarak fena değil ama orjinal camı daha bi heybet kazandırıyor. Bunu bilmenizi isterim

Sportif bir göruntu istiyorsanız değerlendirmenizi tavsiye ederim

Görevli ile cam konusunda konuştum kuralkanda bulunmadığını bir bayinin temin ettiğini söyledi piyasada rahatlıkla bulunubildiğinide ekledi.

ÖNEMLİ BİR TESPİATİM DAHA OLDU

ST_Kanuni GV 250 nin aynalarını değiştirmiş dandik standart aynasını takmış benden - puan aldı

Ayrıca gidonda bulunan kumandalar da daha dandikleri ile değiştirilmiş ilaca olarak sol elcikde sarı duğmeyi farkettiyseniz o selektör tetiği. Bu Nrmalda yok Daha fazla incelemedim Hyosung GV 250 mi seviyorum

http://i299.photobucket.com/albums/m...DSC05610-1.jpg

Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Burak özel mesajını gördüm.Telefonlarınızı aldım ve benim tel. no.larımı gönderdim.Misafirlerim yeni gitti bugün ancak oturabildim bilgisayara.Şimdi teleskop için bilgi almaya çalışacağım.İlgine çok teşekkür ederim arkadaşım.Ehliyetini alana kadar tüm gezilere bana artçı olabilirsin.Seve seve kabul ederim.

Koray motosikletsiz geçen önceki yazdan sonra aradaki boşluğu kapatmak için ben hiç bir geziyi kaçırmam.Her geziye gelirim.Tüm gezi listelerini +R_E_B_E_L olarak düşünün.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    harbiturk keşke görüşebilseydik ama sanırım sen bugün gittin fuara.. neyse diğer buluşmalarda tanışırız inşallah.. bizde inceledik onu.. ama sanki idareten takılmış gibi duruyordu.. başka bir motorun öncamı gibi geldi bana.. orhan , burak teşekkür ederim umarım çözülür bu durum döşemeciyle.. devrimin koyduğu resimleri görünce rahatladım biraz çünkü döşemeyi değiştirmenin daha zor olduğunu sanıyordum.. öznur şimdiden iyi yolculuklar.. müşterilerin hazır.. burak 4 ündekine gelirsin dimi?tarkan eğer bişey çıkmazsa bende gelicem garipçeye.. umarım hava kötü olmaz.. MURAT; bende elimden geldiğince katılıcam.. bu arada senin öğretmenliğin iyi 3 adım arkandayım her gezide.. arabaların arasından nasıl geçilir.. rüzgarda nasıl gidilir...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Murat rica ederiz ne demek. Esas ben teşekkür ederim beni artçı olarak aldığın için ehliyeti alana kadar Ama söyliyim Koray'dan öğrendim şimdi ehliyetten sonra ben de isterim senden öğretmenlik
    Koray geliyorum 4ünde gelmem mi

Motosikleti
    S&T gv 250
    arkadaşlar ilk denemelerimi kasklar üzerinde yapacağım. o yüzden kim kaskının üzerine ne tarz bişi istiyosa düşünsün. karar versin yavaştan. bende en kolayından başlayıp devam etcem.
    bide eski kasklarınız vs.. bişiler varsa onlarıda alabilirim denemeler için.

Motosikleti
    eski iki kask bende var.. sen öğren yeter yenge..

Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar,

Bugün sonunda kaba eşyaları hallettik, o kadar borca girdik ama bir o kadarda kafam rahat etti

Bu arada nişanlımla geziler hakkında konuştum biraz. 4'ündeki geziye büyük ihtimalle katılamayabilirim ama işlerimizi hafifletmiş olursak Garipçe gezisine giderim diye konuştuk. Dua edin dostlar acayip özledim km.yapmayı. İnşallah işlerimizi hafifletmiş olursak katılırım Garipçe gezisine.

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski iki kask bende var.. sen öğren yeter yenge..
    Sağol Koray Böylece benim kaskı acemilik denemelerinden kurtardın Şaka bi yana benim kask için tasarım siparişim hazır bile
    Ben elimden geldiğince destek olmaya çalışıyorum ama sizlerin de destekleriye inanıyorum bir airbrush canavarımız olucak

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,

Bugün sonunda kaba eşyaları hallettik, o kadar borca girdik ama bir o kadarda kafam rahat etti

Bu arada nişanlımla geziler hakkında konuştum biraz. 4'ündeki geziye büyük ihtimalle katılamayabilirim ama işlerimizi hafifletmiş olursak Garipçe gezisine giderim diye konuştuk. Dua edin dostlar acayip özledim km.yapmayı. İnşallah işlerimizi hafifletmiş olursak katılırım Garipçe gezisine.
    Orhan hayırlı olsun inşallah mutlu huzurlu günler geçirirsiniz eşyalarınızla

Motosikleti
    orhan gadaşım ben gelebilmen için değil dua, şimdi oturup hatim indiricem.. gel abi noolur ya... bak şileye bende 2 den sonra gidicem.. atlar gideriz beraber.. bak eşyalarıda halletmişsin şaka maka sevindim o işleri bitirdiğine bilirim ne kadar zor olduğunu karar vermenin.. BURAK; sonuna kadar arkanızdayız abi.. elimizden ne gelirse.. değil eski kasklar, kullandıklarımız motorlarımız feda olsun..

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Burak ,Koray bana iltifat etmiş.Motosiklet kullanmak doğru teknikleri ,kilometre yaptıkça uygulayarak öğrenilir.Benim ona yaptığım tek yardım tesadüfen o gün yanında olmam.Bunun dışında varsa elimden gelecek her yardımı yaparım.

Bu arada teleskop 11 kg. ve 30 pound civarı bir ücret karşılığında Türkiye 'ye gönderiyorlar.Bu konuda biraz daha araştırma yaptıktan sonra sipariş edeceğim.Sanırım Öznur 'u yormayacağım, direk sipariş edeceğim.Yardım teklifine çok teşekkür ederim.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    -
    Burak çok sağolasın dostum. Benimde kask için kafamda bir tasarım var zaten

Korayım kardeşim inşallah katılabilirim aranıza, 3 Nisan Cuma günü işyerinden izin alıp eşyaları getirticem, ertesi günde nişanlımın sınavı var onu götürmem lazım sınav yerine sonrasında da mutlaka bir iş çıkar diye tahmin ediyorum. Perdesiydi halısıydı felan. Şileye gelirsem Garipçe gezisine katılamayabilirim. Yani 4 Nisana işleri hafifletmem pek mümkün görünmüyor açıkcası. Ama biliyorsunuz bana kalsa tüm gezilere katılırım.

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray çok teşekkürler tekrar ne diyeyim artık bilemiyorum sizlere teşekkür harici Böyle destekle sırtımız yere gelmez bizim
    Murat sağolasın kullandıkça atıcaz acemiliği ama sizlerden de sürüş teknikleri konusunda bilgi alıcam tabi bol bol Teleskop için de rica ederiz ne demek dediğim gibi yapabileceğimiz birşey varsa yardım etmek isteriz

merhaba arkadaşlar...

bugün bende fuardaydım...hyosung gv 250 modelini ilk kez birebir inceleme fırsatı yakalamış oldum...bu motoru kağıt üzerindeki değerleri ve internette bulabildigim detaylı resimlerle araştırmıştım bugüne kadar...ancak motoru kanlı canlı karşımda görünce hemen yanaştım ve her bir detayını inceledim...işçilik anlamında kaliteli motor hacmine göre görünüşü oturaklı ve fiyat/fayda dengesi oldukça tatminkar bir motor kanımca...

ancak fuarda Regal Raptor standında bir motor vardıki benim ve diger herkesin dikkatini fazlasıyla çekmeyi başardı(Regal Raptor DD350 E-6 Spyder)...Motor ilk görünüşte diğer cruiserlara göre daha uzun gövdesi ve daha açılı ön çatalı , ''T'' gidonu ile sıra dışı çizgilere sahip yapısıyla ve adeta custom chopper havasında bir izlenim verdi ve hemen yanına sokuldum...epeyce inceledim işçilik fena degildi , 350 cc çift silindirli ancak ''V'' motor degildi...ve su soğutmalıydı...motoru test sürüşüne tabi tutmadan ve uzun vadede kullanmadıgım için gerçek anlamda artı yada eksilerini bilemeyecegim için sadece fiyat/görsellik/kağıt üzerindeki teknik veriler anlamında bir değerlendirme yaptıgımda gerçekten fiyatının oldukça uygun oldugunu düşündüm...6.900 TL

Fuara gidenlerden bu motoru görüpte inceleyen varsa yorumunu esirgemezse sevinirim...

Yeni bir motor almayı düşündügüm şu günlerde siz dostlarımında konuyla ilgili görüşlerini almak benim için çok faydalı olacaktır...

özellikle bu başlığı tercih ettim...çünki önce GV250 almayı düşünürken sonradan dragstar 650 fikri oluştu kafamda (dragstar 650 konusunda sevgili Draggy (Devrim) çok yardımcı oldu ve bilgilendirdi beni sağolsun)...ayrıca GV250 hakkında bilgi ve tecrüblerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ederim...

dragstar çok yakışıklı klasikleşmiş ve sağlam bir motor ve bende dragstarda karar kılmıştım ancak bugün fuarda bahsettigim regali görünce inanılmaz derecede kararsızlığa düştüm...''0'' km ve görüntüsüyle nerdeyse en az dragstar kadar göz dolduran 6.900 TL ye regal raptor mu? yoksa 10.000 TL civarına 2. el 2002-2004 model bir dragstarmı ?

fuar görüntüleri gerçekten çok hoş...umarım bende en kısa zamanda sizlere katılırım...

Motosikleti
    -
    PlayLoud, hoşgeldin aramıza.

Ben bu fuara gidemediğim için bahsettiğin Regal Raptoru yakından inceleyemedim, fakat Koray'ın (emekkoray) telefonda bahsettiği ve benimde internetten resimlerine baktığım kadarıyla söylediğin gibi custom chopper bir havası var. İşçilik ve malzeme kalitesi açısından bir yorum yapamıyorum. Ama kendi motorum diye demiyorum GV250 bizi (bu forumdaki arkadaşları) hiç üzmedi şimdiye kadar sağolsun. Dragstara gelince zaten kendini ispatlamış bir model. Fakat motora yeni başlayacaksan 650'likle başlama bence. Bende GV'mi almadan önce Dragstar 250'liğe bakmıştım ama artık Türkiye'ye gelmediğinden ve modeli eski olduğundan vazgeçip GV almıştım. İyi ki de öyle yapmışım

Allah gönlüne göre istediğin bir motora kavuşmanı sağlar inşallah.

Orko_ye , öncelikle güzel dileklerin için çok teşekkür ederim...

motora ilk kez başlamıyorum...çok uzun süreli motor kullanmadım ancak daha önce trafikte kısa sürelide olsa defalarca motor kullanmışlığım oldu tabiki bunlar ufak hacimli motorlardı....zaten yaklaşık 10 yıla yakın bir süredir İstanbul trafiğinde otomobil kullanmışlığım var ve dolayısıyla trafiğe yabancı biriside değilim...Artık biraz daha büyük hacimli ve şık görünüşlü oturaklı bir motor sahibi olmak istiyorum...

Dragstar kendini ispatlamış bir motor bunun bilincindeyim ancak 2. el piyasası çok dengesiz...yaşına göre fazla pahalı piyasası var ve bende 7-8 yaşındaki bir dragstara 10.000 ytl civarında para vermektense ilk olarak dün gördügüm ve beni inanılmaz kararsızlığa sürükleyen regalin ''0'' km 350 cc lik spyder modeline 6,900 TL vermenin sanki daha mantıklı olduğunu düşündüm...yada yanılıyorum...

İtiraf etmeliyimki motor konusunda çok fazla bilgili değilim ancak kaliteyi her konuda (özelliklede motorlu araçlar) nerde görsem fark edebilirim...işçilik , duruş , tarz vs. bu gibi etkenlere çok dikkat ederim...(özelliklede trafikte kullancağım motorlu bir araçsa)...Beni Dragstara yönelten ilk etken sağlamlığı kenndini ispat etmesinin yanısıra bahsettiğim bu duruş ve kalitesiylede çok güzel bir motor olmasıydı...Ancak dün fuarda gördügüm regal raptorun motoru regalden hiçte beklemedigim bi şekilde beni etkilemeyi başardı...

Yukarda bahsettigim bu harman önemli ''duruş/sağlamlık/kalite/fiyat'' dengesi...

Çin malı bir motosiklet almayı kesinlikle düşünmüyordum çünki seçici olmamdan dolayı bugune kadar hiçbir çin malı motor görünüş , işçilik , kalite itibariyle beni etkilemeyi başaramamıştı...Taki dün regalin motorunu görene kadar...Bu motor Türkiye'ye henüz yeni giriş yaptığı için kullanan hiçkimse yok gibi bişey ve bu yüzden tecrübe anlamında kimseyle paylaşımda bulunamadım....bu yüzden bu motor her ne kadar güzelde görünse çin malı oldugu için şüphelerim var ve hala kararsızlığım üstesinden gelebilmiş değilim...

sanırım bu durumda yapılacabilecek tek şey kumar oynamak...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler