Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ah be murat.. motorumu ödeyeceğim diye cumartesi pazar çalışıyorum.. saat 4 te bitiyor ders.. :( üüffff şimdi daha zor gelecek ders yapmak.. cumarteside 2 de bitiyor.. hafta içi sana uygun bir gün varmı? bu hafta içi de iyi olacakmış hava... valla çok kötü oldum şimdi.... :( ama yinede özelden telefonu gönderiyorum eğer bu tarafa turlarsan gebzenin içinde çalıştığım yer.. hiç değilse bir kahve içeriz..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Üzülme arkadaşım, gönüllen bir olsun yeter.Hafta içi daha öncede anlattığım gibi zor gözüküyor.Bebek olana kadar eşimi akşamları evde yalnız bırakmak istemiyorum.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    hyosung-gv 250
    selka verdiğin ilandaki ön camı biliyorum turk chopper grubunun baskanının motorunda var ( suzuki vl800 intruder) gercektende güzel bişey ama o parayı verdikten sonra her turlu bulabiliriz cam dediğin bu ilandaki motordaki gibi olucak 3962973 bi bakmanınızı öneririm

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    selam arkadaşlar
    koraycım herşeyini yaptık yaklaşık bir saat sürdu

sadece buji olayı yaklaşık 20dk nı alır
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    evet arkadaşlar sonunda iki gv yanyana.. darısı tüm bu topicteki dostlarla buluşmamıza.. REBEL (murat) darıcada idi bugün.. sağolsun geldi yanıma benimde aklımda yoktu ama motora binebilmek sayesinde bi eskihisar yaptık.... en kısa zamanda toplanmalıyız.. güzel insanların buluşması lazım.. e hadi fotolar o zaman..

ben hepinizle tanıştım.. en kısa zamanda sizinde tanışmanızı istiyorum.. zamanı gelmedimi sizce

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray teesüf ederim bir benle tanışmadın galiba
    Bu arada çok hoş olmuş iki GV yanyana gezmişsiniz Ben de bugün siyah incimle gezdim bol bol önce yıkadım biraz parlattım sonra da evin oralarda fazla açılmadan dolandım Resim çekemedim fazla bir türlü telefonu hep evde bırakıyorum ama çekicem siyah incinin fotolarını paylaşıcam bol bol ya da artık kısmetse 7sinde bol bol birbirimizin motorlarına bakıcaz Ayrıca arkadaşlar hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ederim.
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    burak sıra sende abi.. en kısa zamanda buluşalım.. daha ilker var selçuk var tarkan var draggy var mitmuallim hocam var venom var kocaadam abimiz var viceroy hocamız var typhoon26 var naklov var accilis var.. inşallah ayvalıkta biraraya gelicez ya orada herkes olur.. şu ayın 7 sinde hava bi kıyak yaparsa çok güzel olacak.. ya zaten o kadar acayip oluyorki sanki çocukluk arkadaşıymışız da uzun süredir görüşmüyormuşuz gibi oluyor.. yabancılık yok.. kendini kasmak yok.. yeni tanışıyormuşsun gibi olmuyor.. bide acayip çok konuşuyorsun çünkü burada yazmaya üşendiğin şeyler birikiyor ve anlat allah anlat.. ehehehehee

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya zaten o kadar acayip oluyorki sanki çocukluk arkadaşıymışız da uzun süredir görüşmüyormuşuz gibi oluyor.. yabancılık yok.. kendini kasmak yok.. yeni tanışıyormuşsun gibi olmuyor.. bide acayip çok konuşuyorsun çünkü burada yazmaya üşendiğin şeyler birikiyor ve anlat allah anlat.. ehehehehee
    kesinlikle oluyo abi:D:D
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Motosikleti
    ömer karabatak gibi adamsın.. yine nerelerdesin sen abicim...

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Koray güzel buluşma ya! Resimler çok hoş...Koray seni ben GV250 forumun çimentosu ilan ediyorum..Gerçekten kocaman yüreğin var... Kıymetini bil...

Bu arada hani yahu siyah incinin resimleri... Bide öyle cep telefonu resmi olmasın. Şöyle yüksek çözünürlüklü bir makinanın resmini koyunda gözlerimiz bayram etsin.. Sanırım onun arka seleside yok.. Muhteşem durmuştur.. Ya tam karizma motoru oluyor öyle ya!

Bu arada Murat kardeşim sen ön camı halletmişsin galiba... Venom gösterdiğin ön cam muhteşem.. Onu yada öyle bi'şeyi kaça hallederiz ya... Yada Venom sen hallet eğer sana uyarda memnun kalırsan aynısından bana da yaptırırız.. Olmaz mı? Hatta forumda isteyenlerde çıkar.. Adet çoğalınca maliyette azalır.. Venom sana güveniyoruz.. Sana söz bu forumdan en az 5 ön cam yaptırmak isteyen çıkar..
    Mesela
    1. Venom
    2.Selka
    3. Koray
    4. İlker oldu bile:::::
    İlgine teşekkür...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    selçuk çok sağol abi.. çok güzel şeyler yazmışsın teşekkür ederim .. burada tanışıpta düşündüklerimde yanıldığım olmadı hiç.. seçilen kelimeler anlatıyor insanları.. inşallah bu yaz sanada gelebiliriz.. antalya kaş yaparız o yola çok özeniyorum.. bu arada benim resimlerde cepten mecbur fotoğraf makinam yok şimdilik idare edin ..

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Selçuk hocam ön cam için bizi de ilave et Koray gibi bende de fotoğraf makinesi olmadığı için cep telefonuyla idare edicez
    Bu arada bizim artçı koltuğu istemeden yok yani aldığımızda yoktu Arkadaş artçı koltuğunu çıkarıp sonra taşınırken kaybettiği için koltuksuz geziyoruz şimdi Gerçi dediğiniz gibi hoş duruyor
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    .MOTOR USTASI
    Motorunuza Kaç Bin Bakım Yaptılar Bilmiyorum Yagda Herzaman Motul Ya Kullan Vitesgeçişlerinde Daha Rahat Geçiş Saglıyo Artı Iridyum Buji Takdırdiysan Sekron Ayarlarını Gözden Geçirt

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Merhaba dostlar...

Koray Murat güzel buluşma olmuş resimlerde muhteşem vallahi havada süperdi bugün inanın içim gitti motora binemedim diye.

Motorda kirli yıkayamadım daha yatıyor üstünde brandayla bir haftaiçi akşamı motoru yıkamayı düşünyorum ayın 7.sine hazırlık için Evlilik hazırlıklarını ona göre ayarlamayı düşünüyorum buluşma için kendime zaman yaratmak istiyorum. Bu arada arkadaşlar buluşma saatini kaç gibi düşünüyoruz ona göre kendimi ayarlamam lazım. Cumartesi gündüz mü yoksa akşam üzeri mi toplanalım ne dersiniz?
    ..::.. GO ..::..

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    haftaya c.tesi istanbuldayım kaçta buluşuyoruz???daha doğrusu banada yer var mı aranızda?
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar...

Koray Murat güzel buluşma olmuş resimlerde muhteşem vallahi havada süperdi bugün inanın içim gitti motora binemedim diye.

Motorda kirli yıkayamadım daha yatıyor üstünde brandayla bir haftaiçi akşamı motoru yıkamayı düşünyorum ayın 7.sine hazırlık için Evlilik hazırlıklarını ona göre ayarlamayı düşünüyorum buluşma için kendime zaman yaratmak istiyorum. Bu arada arkadaşlar buluşma saatini kaç gibi düşünüyoruz ona göre kendimi ayarlamam lazım. Cumartesi gündüz mü yoksa akşam üzeri mi toplanalım ne dersiniz?
    gadaşım valla benim dersim 2 de bitiyor.. ama bence siz daha erken buluşun günü kaçırmayın derim.. bende katılırım sonra..

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftaya c.tesi istanbuldayım kaçta buluşuyoruz???daha doğrusu banada yer var mı aranızda?
    emrahcım ben daha önce ne dedim abi ; sen iş makinasıyla bile gelebilirsin dedim ya... ehehehe ciddi geliyormusun yoksa şakamı ? yazdım ama iyi gezmişsiniz kütahyada sibirya gibi duruyor ama süper resimler..

Motosikleti
    hyosung-gv 250
    selka dostum ben yaptırayım zaten yaptırmak isteyenlere benimkinin aynısından yaptırırız nasipse dua edeyimde ayın 7 sinde yagmur yagmasın bugun ki olsun olur inşallah bugun bodrumda yaz zannettim

Motosikleti
    dediğin gibi o kadar uzun zaman olmuşki güneşi görmeyeli.. nasıl mtlu oldum açınca hava.. 2 de tur attık muratla tam süper oldu.. öncam konusunu senden koruma demirinide typhoondan bekliyoruz.. 7 sinde gideceğin tüm arkadaşlara bizim topicten selamlar..

Motosikleti
    hyosung-gv 250
    koruma demiri içinde yardımcı olabilirim ancak dedigim gibi öncelikle izmire gitmeliyim ön cam aparatları yapan abi meşhur izmir de egsozcu tayyim abi koruma demirini yapıyor yanına gittigimde keeway landcruiser için yapıyordu 10 dk surdumu bilmiyorum ve cok saglam bir sey yaptı yaptıktan sonrada nikelajcıya vercekti ordanda 2 3 saat icinde gelir demişti ancak maliyeti ne kadar bilmiyorum onuda ogrenebilirim yanına gidince

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Venom dostum; toplu pazarlık yap... Olmazsa paraları senin hesabına havale ederiz. Sen de adımıza kargo yapar kargo ücretinide burada öderiz.. Sana sadece zahmeti kalıyor.. Benim için ön cam önemli. Küçük bir şey uydurmuştum ama kaskımın etrafında şaklamalardan motorumu sürememiştim. Acelem de yok. Beklerim. Sen yaptır. Maliyeti çıkar. Dene konforunu anlat. Artısı neler eksileri neler yazarsın. Bizde ona göre davranırız..
    Şİmdiden Teşekkürler...
    Bu büyük buluşma süper olacak.. Şimdiden iyi eğlenceler...
    Arkadaşlar önümüzdeki hafta Ankaraya gideceğim. Ayın 15 ine kadar ANkarada kalacağım. SOnra İtalyada 15 gün resmi görevliyim. 4 Nisanda Türkiye ye geleceğim.
    O sebeb ile foruma 15 güna yazamaz isem öldüğümü falan düşünmeyin...
    Kötü şaka oldu galiba...

Neyse ben tüm GV cilere iyi geceler diliyorum...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler