Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Arkadaslar selamlar, anadolu yakasinda oturan arkadaslar motorlarini hangi servis e goturuyorlar acaba. Bilgi verebilirseniz cok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    ben bostancı lunaparkının çaprazında ata motor var, sahibi melih abi, honda eğitim'dekilerin başı onun öğrencisi öyle sağlam biri =) gayet ucuz fiyatları, 40 ytl yağ değiştiriyolar dışarda dandik onda en kaliteli yağ'la beraber dğeişim 25, çok iyi biri.
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Cok tesekkurler .

djorkaeff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    merhaba öncelikle herkese slm ben keeway 150 SL motorumu yeni sattım uzun süredir bunu düşünüyordum ama karşıma birden gaz yememe ve vites boşa geçmeme sorunu çıktı açıkcası alıcı değilken herkes tarafından övülen bu makineyi alıcı olduğumda birsürü sorununu öğrendim gaz yememe sıfır alacaklar için sorun olmaz deniliyor fakat bu boşa geçmeme olayını anlamadım benim daha önce kullandığım motorda sıfır almıştım ondada rodaj döneminde vites boşa geçmiyor bazen takılıyordu bile ama motora alıştıkca durduğum zaman hafif gaz verilip boşa geçirildiğini öğrendim ve uyguladım bu makineyi ilk motoru olarak alanlar değilde daha önce motor kullanmış biri bana boşa geçirme sorununu açıklarsa bende paramı riske atmamış olacağim şimdiden teşekkür ederim

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Bende sl 150 kullandım,sonra ss 250,gv 250 bambaşka. Zamanla boşa geçme sorunu olsa bile düzelir. Sıfırını 7150 ytl den alırsın.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    GV250 kullandığım diğer motorlar gibi tıkır tıkır boşa geçmiyor.el debriyajda 3000-5000 devir arası gaz verip, denendiğinde boşa geçiyor ancak....
    mac555 bunu beğendi.
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

cruiserdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Hyosung GV250 Aquila 2004 Kanuni Hussar 125
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GV250 kullandığım diğer motorlar gibi tıkır tıkır boşa geçmiyor.el debriyajda 3000-5000 devir arası gaz verip, denendiğinde boşa geçiyor ancak....
    Hangi motor kolayca boşa geçiyor ki? Bu çoğu motosiklette böyledir bildiğim kadarıyla. Gaz vermek yerine bir iki santim ileri yada geri hareket ettirmek yeterli oluyor zaten. Bunu çok sorun haline getirmemek lazım bence, çünkü açıkçası sadece motoru çalıştıcağım zaman boşa alıyorum ben. Trafikte asla vitesi boşa alma taraftarı değilim. Ne zaman ne olacağı belli değil, kaçmak için hazır olmamız gerekiyor.

Tanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mct 250
    Arkadaşlar Mct 250 sahibiyim ve kısmetse sezon sonu GV 250 almayı düşünüyorum benim bir sorum var hyosungtan gv250 yi alabilirmiyim yoksa sadece ST Kanunimi satıyor bunu öğrenmek istemiştim, şimdiden teşekkürler.. Saygılarımla..
    34 BD 9274 MCT 250

cruiserdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Hyosung GV250 Aquila 2004 Kanuni Hussar 125
    Alıntı Tanis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Mct 250 sahibiyim ve kısmetse sezon sonu GV 250 almayı düşünüyorum benim bir sorum var hyosungtan gv250 yi alabilirmiyim yoksa sadece ST Kanunimi satıyor bunu öğrenmek istemiştim, şimdiden teşekkürler.. Saygılarımla..
    Alabilirsin dostum, kanuni gv250 yi daha getirmemiş. Hukuksal yönden de sorun çıkmış getirdiği motorları satamayacakmış diye bişey duydum ama ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Motosikleti
    Shadow VT750
    ST-kanuni Gv250 modelini satışa çıkaramadı daha...sıfır gv250ye hyosung devam ediyor....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    Hyosung GV250
    slm benim GV250 100 Km de 4,5 litre yakıyor bu normalmi ? kışın yalnız çok yavaş ısınıyor ve genelde ev iş yaptığım için kısa mesafe yani kışın 8 litreye kadar çıkmıştı yakıt harcama... normalmi ?

Motosikleti
    Shadow VT750
    kısa mesafe çok yakması normaldir. bende km de 4lt civarı yakıyorum. hava filtresi ve bujini uzun süredir değiştirmiyorsanda farkedebilir bu oran.

_alp_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VTX 1300
    Alıntı DerFreieMann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm benim GV250 100 Km de 4,5 litre yakıyor bu normalmi ? kışın yalnız çok yavaş ısınıyor ve genelde ev iş yaptığım için kısa mesafe yani kışın 8 litreye kadar çıkmıştı yakıt harcama... normalmi ?
    Kisin cok yavas isiniyor dan kastin, gaz yememe ise hava ayarina da bir baktir dostum. Bu arada ne yaparsan yap, 250'lik motorun 8 lt yakmasi normal degil. Diger arkadaslarin da dedigi gibi bujilerini, hava filtreni ve hava ayarini bir kontrol ettir
    http://www.ataturkungencligehitabesi.com/

Okuyup da bugunu anlayamayan ahmaktir...

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    bence gv250 cok ii motor herkesin ici rahat olsun

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    st gv 250 daha gelmemiş mi ben izmitte otuyorum burada bayisi yok ve ben motorumu satmak üzereyim bu motoru almayı düşünüyordüm ya.. gerçekten satışda değil mi dostlar...selamlarr...

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    st gv 250 daha gelmemiş mi ben izmitte otuyorum burada bayisi yok ve ben motorumu satmak üzereyim bu motoru almayı düşünüyordüm ya.. gerçekten satışda değil mi dostlar...selamlarr...
    hayır kardeşim st kanuni gv250 satışa cıkmıştır. satış fiyatı 7 bucuk civarı. yalnız biraz pahalı

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    slm ey gv250 ciler sonunda aranızdayım motoru aldım ve farkettim ki çok acemiyim artık sabahın köründe falan çıkıp eğitim yapacam sonra yollardayım, umarım sorunlarımla değil güzel anılarımla foruma yazarım bundan sonra
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Shadow VT750
    hayırlı olsun tercihin çok doğru.GV250 başlangıç için biraz atik olduğu için gazına hakim olmayı bil dostum.hadi bakalım sen çözmeye başla makinanı ve lastiklerinede pek güvenme hele ki ıslak zeminde........

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    eyvallah mrock, gerçekten de çok atik makine kardeşim ilk binişinde fırladı motorla direk araca çarptı, allahtan yeni kalktığı için hız yavaşdı kardeşime ve motora birşey olmadı ve yine allahtan araç hurdaydı, arkasında da jeep duruyordu, heralde motoru satar masrafı öderdim, sonra da hayata küserdim
    uyarıların için saol sanırım uzun bir süre ıslak zeminde yola çıkmam bu uyarıdan sonra
    [B][COLOR="Red"]Hayatında birkez motora binip de zevk alan insan bir daha hiçbirşeyden zevk alamaz...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Shadow VT750
    ıslak zeminde kullanıp tecrübe kazamalısın mutlaka GV250 nin üzerine Shinko marka vasat bir lastik var. ıslak zeminde bilhassa ön freni kullanırken daha hassas ol.Kuru zemin yol tutuşu fena değil sınırını bil yeter.Ben yapamadım ama paran varsa lastikleri değiştir.Makineyi sıfır aldıysan rodaja dikkat et ve yağ konusunda titiz ol.bunları yaptıktan sonra kafana bişeyi takma ve yolun tadını çıkar.......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler