Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    pompacı performansı çok önemli haklısın rıdvan)) çok gaza geldim şu mesleği yapayım diye nasip olmadı)) forumlarda adım geçecekti safya sayfa "14ltlik depoya 20lt benzin sığdıran pompacı" diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:48 ----------

ilkerim hepsiburada da falan yok mu? 50-60tlye kadar düşmüştü bu cihazlar? sana uzun vadede lazım olacak bi alet... motordan hiç kopacak biri değilsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:50 ----------

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/a...ihazi-67890552

aha da benden bi link sana))

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:56 ----------

bu linkteki aletin 500mA'lik olanı da var ama şarj süresi uzun olur (ve sanırım daha sağlıklı şarj eder aslında) onun fiyatı da 25tl civarı.
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Günaydın ilker..Ben kullanmadığım için yorum yapmadım şarj cihazı için
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese gunaydin..yaw bana aku sarj cihazi bulacaktiniz??ridvan su senin 30 tl civari dedigin aletin linki yok mu siparis versem?
    Ben öyle bir şey hatırlamıyorum ama şundan kullanıyorum, hatta şu anda evde arabanın aküsü şarja bağlı. http://urun.gittigidiyor.com/bilgisa...ihazi-66894512

Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pompacı performansı çok önemli haklısın rıdvan)) çok gaza geldim şu mesleği yapayım diye nasip olmadı)) forumlarda adım geçecekti safya sayfa "14ltlik depoya 20lt benzin sığdıran pompacı" diye
    Yine yap ama hobi olarak yap.

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/a...ihazi-67890552

aha da benden bi link sana))

bu linkteki aletin 500mA'lik olanı da var ama şarj süresi uzun olur (ve sanırım daha sağlıklı şarj eder aslında) onun fiyatı da 25tl civarı.
    Bu pahalı gördüğün üzere aynısı yukarıdaki linkte 27,50 TL Ayrıca 1,8 Ah iyidir. Sonuçta 3-5 amperlik akü şarj etmeyecez.

Ayrıca dikkat edin benim gibi salaklık yapıp da şarj ederken kutup başlarını ters takmayın. Nasıl böyle bir şey yaptım bilmiyorum ama akünün kutupları tersine döndü, aküyü ölçtüğümde -11,5V (evet eksi) gösteriyordu. Şimdi 2 günde anca düzelir.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ayrıca dikkat edin benim gibi salaklık yapıp da şarj ederken kutup başlarını ters takmayın. Nasıl böyle bir şey yaptım bilmiyorum ama akünün kutupları tersine döndü, aküyü ölçtüğümde -11,5V (evet eksi) gösteriyordu. Şimdi 2 günde anca düzelir.
    (10 karakter)
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

arkadaşlar bende gv 250 almak istiyorum yanlız aklımda soru işaretleri var.
    2005 ila 2011 model arasındaki farklar nelerdir sahibindende 2005 model 5000 tl civarında bi kaç gv var almalımıyım alsam ne gibi problemler çıkar.parçası kanuni st den sipariş ediliyormu ?
    cvplarınız için tşk ederim.şimdidden...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ilkerim hepsiburada da falan yok mu? 50-60tlye kadar düşmüştü bu cihazlar? sana uzun vadede lazım olacak bi alet... motordan hiç kopacak biri değilsin..
    teşekkür ederim ahmet çok sağol dostum ilgin için..bu arada istanbuldan sonra konya seni açmayacaktır muhtemlen ama her ne kadar uzun senelerdir gitmesem de benim ikinci memleketim sayılır..linke bakıyorum hemen..

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben öyle bir şey hatırlamıyorum ama şundan kullanıyorum, hatta şu anda evde arabanın aküsü şarja bağlı. gördüğün üzere aynısı yukarıdaki linkte 27,50 TL Ayrıca 1,8 Ah iyidir. Sonuçta 3-5 amperlik akü şarj etmeyecez.

ya benim kafam karıştı ahmetin verdiği linkteki alet ile senin verdiğin arasında ne gibi bir fark var ki?

bu arada eleman ile anlaştık..kısmet olursa yarın sabah erkenden mersin'e giderek aşağıda linkini vereceğim aracı eşime alacağım..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9806447/detay/

levent bana mersindeki servis konusunda yardımcı olur musun?nereye baktırayım arabayı?haber bekliyorum senden..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Yarın sabah 10gibi haberdar ederim seni ilker kardesim..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    tamam abi çok sağol..

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Görüştüm şimdi komsumla,yarın sabah servisi arayıp senin gelecegini söyleyecek.sonrasında sana adresini telefonunu ileticem ben umarım gönlüne göre olur kafana yatmazsa yine başka yer bakarız Mersin'de..

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    İlker şimdiden hayırlı olsun.Araba temiz görünüyor.Umarım göründüğü gibi çıkar ve kazasız belasız kullanırsınız..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    levent teşekkürler..sadece sabah 7 de ilk otobüsle iskenderun'dan mersine gideceğim..varışım 09.30 gibi mersinde olacağım..eleman beni otogardan alıp ustaya götüreceğiz..yani saat 10 gibi ustaya göstermem lazım ki 12 ye kadar işim bitsin sonra iskenderun'a getirip burada plaka ruhsat işini halletmem lazım..tek bir günde hepsini halletmem lazım yani biraz..

tolga teşekkürler..bakalım inşallah hayırlı olur..

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Tamam daha erkene ayarlamaya çalışıcam ilker

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    çok sağol levent..ben yavaştan kaçar,yarın erken kalkacağım..herkese iyi geceler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı tolgaxxl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende gv 250 almak istiyorum yanlız aklımda soru işaretleri var.
    2005 ila 2011 model arasındaki farklar nelerdir sahibindende 2005 model 5000 tl civarında bi kaç gv var almalımıyım alsam ne gibi problemler çıkar.parçası kanuni st den sipariş ediliyormu ?
    cvplarınız için tşk ederim.şimdidden...
    Ben bu konuda 150 kere yazıp mesaj yazma hakkımı doldurdum sanıyorum.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya benim kafam karıştı ahmetin verdiği linkteki alet ile senin verdiğin arasında ne gibi bir fark var ki?
    Zaten yazmıştım aynısı diye, sadece benim verdiğim linkteki daha ucuz satıyor. Arabayı test etmeye bir İstanbul'a gelirsin artık.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Günaydın herkese.
    İlker telini yazarmisin özelden..?

Motosikleti
    umarım hyo gv 250 olur
    Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ama çok uzun zamandır bu sayfanın hayranıyım diyebilirim yaklaşık 3 yıldır cruiser motor alma hayalı kuruyorum ve sürekli olarak bu sayfayı takip ediyorum sizden çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim çooooook uzun zamandır hyosung gv 250 almayı düşünüyorum ve sanırım seneye yaza alıcam artık. 3 yıldır üye olmadım sadece takip edip bişeyler öğrenmeye çalıştım artık alacağım için üyelik zamanın geldi diye düşündüm. Gerçekten başka hiçbir motor la ilgili bu kadar detaylı ve güncel bir forum görmedim tüm paylaşımlarınız için teşekkür ederim ankarada oturuyorum bir motorda karar kıldım sadece resimlerine bakılarak yorum yapılmaz ama sizce 40000 km de olan bu motor aranıza katılabilmem için iyimidir.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...03764709/detay

bu arada ismim Furkan ))

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Hoşgeldin furkan aramıza,umarım gönlüne göre bi motor bulursun..
    Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar..
    Bugün feyizoğlundan lbc yandan fermuarlı pantolon,hella ikili korna seti,motül zincir yağı sipariş ettim.Ürünler geldiğinde deneyimlerimi yazarım..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Furkan hoş geldin,

Yorum yapabilecek kadar tecrübe sahibi değilim Eminim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Sadece benimkinde deponun üzerinde "aquila" yazıyor. Resimlerde bu yazıyı göremedim. Depo boyalı olabilir mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı aazeri11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ama çok uzun zamandır bu sayfanın hayranıyım diyebilirim yaklaşık 3 yıldır cruiser motor alma hayalı kuruyorum ve sürekli olarak bu sayfayı takip ediyorum sizden çok şey öğrendiğimi söyleyebilirim çooooook uzun zamandır hyosung gv 250 almayı düşünüyorum ve sanırım seneye yaza alıcam artık. 3 yıldır üye olmadım sadece takip edip bişeyler öğrenmeye çalıştım artık alacağım için üyelik zamanın geldi diye düşündüm. Gerçekten başka hiçbir motor la ilgili bu kadar detaylı ve güncel bir forum görmedim tüm paylaşımlarınız için teşekkür ederim ankarada oturuyorum bir motorda karar kıldım sadece resimlerine bakılarak yorum yapılmaz ama sizce 40000 km de olan bu motor aranıza katılabilmem için iyimidir.

bu arada ismim Furkan ))
    Hoşgeldin.
    Motorun 47.000 km'de olması pek sorun değil belki ama o egzozlar çok gürültü yapar. Gürültü diyorum çünkü sesi pek hoş çıkmaz ve yüksek olur bence. Zincir bitmiş değişmesi gerek. Başka göze batan bir sorunu yok. Ama egzozu değiştirmeye kalkarsan masraflı olur. Bunları göze alacağın bir fiyata olursa alınabilir. O değil de yaza alacam diyorsun ama şimdiden ilan soruyorsun.

Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece benimkinde deponun üzerinde "aquila" yazıyor. Resimlerde bu yazıyı göremedim. Depo boyalı olabilir mi?
    Depo değil motor komple boyalı.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı aazeri11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu arada ismim Furkan ))
    Selam Furkan hoşgeldin. Motorun depo ve çamurluklar siyaha boyanmış net biçimde; siyah modeller 2011'den itibaren gelmeye başladı diye biliyorum. Vuruğu eziği var mı fotoğraflardan çok belli olmuyor ama zevkine boyatmış olabilir adam çok da takılmamak gerek rengi hoşuna gittiyse ve ezik göçük yoksa eğer. Sissy bar ve ayaklık aksesuarı olması artısı. Yanlız sol ayaklık ve sağ ayaklık birbirinden farklı. Neden farklı takmış merak ettim, bu ayaklıklar da devrilince ilk yere temas eden bölüm olduğu için kırılabiliyor, yatırma devirme gibi bir durum söz konusu olabilir. Bunu alırsan koruma demiri de takman faydalı olabilir. Lastikler çok kötü durumda değil gibi, egzos kötü durumda. Kilometreyi standart 15bine indirmemiş, o bir artısı, tabii 80 binden de indirmiş olabilir artık nasip. Bir de şahsen muayenesi olmayan motorlar çok hoşuma gitmiyor, çünkü muayeneye vakit bulamayan adam motorun bakımına hayli hayli zaman bulamaz bir de muayeneyi sorgulatarak asıl kilometre hakkında fikir sahibi olabilirsin, bunun da muayenesinin olmaması nedeniyle eğer adam 80-90 bin km gibi bişeyden düşürmüşse sorun olacağı anlamına geliyor. 7 senede yapılmayacak bir kilometre değil, ben 8 ayda 15bin yaptım mesela. Benim şahsen tercih etmeyeceğim bir motor bu kafada fazla soru işareti bırakıyor görünürde çok net bir sıkıntı olmasa da.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler