Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Kim nereye gidiyor yahu? Daha kış bile gelmedi yaz için organizasyonlar başlamış

İlker ne yaptın arabayı, var mı gelişme?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inglor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim nereye gidiyor yahu? Daha kış bile gelmedi yaz için organizasyonlar başlamış

Hepberaber ilkere gidoyoruzz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim oraların yemekleri harikadır. Tavsiye ederim.
    Olgaç abi naptın motor mevzusunu,bulabildinmi bişeyler?
    Viraj Güzeldir..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Aslında hafta sonu Abant diyoruz ama tatlı su motorcuları üşürüz diyorlar.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Ya bu havada çıkılır mı arkadas yau

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Tolga; abant sana da yakın aslında?
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu havada çıkılır mı arkadas yau
    eee mailleri buraya kopyalayayım mı?

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Ya dur propaganda yapıyoruz
    Bak Tolga gelir bence mesela,hem yakın da..hatta Ankara'dan bile gelen olur bence
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Ya dur propaganda yapıyoruz
    Bak Tolga gelir bence mesela,hem yakın da..hatta Ankara'dan bile gelen olur bence
    Pazar olursa bana uyar.Aslında cumartesi akşam 6 da karabükte olabilceğim bi gezi olursa cumartesi de uyar..
    Viraj Güzeldir..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Günaydın herkese.@İlker bin Abdullah; Mersinde birkaç usta ayarlayalım mı arabaya bastırmak için?
    levent bin ertin;walla çok iyi olur daha tam net değil ama olacak gibi..eğer anlaşabilirsek cuma günü gideceğim almaya cuma günü için beni yönlendirebilirsen merkezden herhangi bir yere baktırırım..

Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

onur her sene kış vakti böle rıdvan herkesi bir gaza getirir benim buralara gelme konusunda sonra yaz gelir abi çok uzak olmasa gelirdim de'ye döner olay bakma sen bunlara ama tolga da bir ışık gördüm sanki

araba işine gelince eleman 10.500 dedi aşağı inmiyor ben de 10.000 dedim direndim bugünkü müzakerelerden de bişi çıkmadı 10200 teklif ettim biraz önce artık olursa olur olmazsa daha da vermem,suzuki alto alacağım bu olmazsa..

bu arada sevgili arkadaşlarım,
    benim kızılcıkın aküsü bitti..rıdvanın da dediği gibi motora binmeyi bırak yanına uğrayamayınca garibim mahvolmuş brandanın altında..çadır desem daha doğru olacak,su geçirmemiş o kadar yağmurda ben yokken ama için açtığımda üst kısımlardan küçük nem tanecikleri aşağı doğru akıyordu motorun tekerlerinin olduğu yerde damlaya damlaya göl olmuş.bende 3 gündür havalar iyi açıkta brandasız bırakıyorum,ii ce bir güneşi görsün havalansın diye....

gelelim sadete..sanırım bizim doktordan başka akü şarj cihazı kullanan yok..eğer kullanan ve duyan arkadaşlarım varsa bana bir link verebilirseniz oradan şarj cihazı almayı planlıyorum..elin adamına vereceğime kendim şarj ederim diye düşündüm..bu konuda bana yardımcı olabilecek bubayigit arkadaşlarımdan tavsiye bekliyorum..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    İlker bende ışık varda bu aralar kışlık pantolonun olmaması biraz zorluyor beni..Nekadar korusamda alden geldiğince dizlerim ağrıyor uzun soluklu soğuk hava sürüşü sonrası..
    Ama o taraflara gelme niyetim var..
    Viraj Güzeldir..

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Ya arkadaşlar bizim depolar 12+2 litremi yoksa daha fazlamı??

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dostum o bacakların sızlaması ileride orta yaşları biraz devirince başımızın belası olacak..o yüzden ya pantolon al içine de içlik giy o zaman kesinlikle soğuk hissetmezsin ya da motora binmemeye çalış derim ben..buraya da kışın değil yazın geleceksin zaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onur her sene kış vakti böle rıdvan herkesi bir gaza getirir benim buralara gelme konusunda sonra yaz gelir abi çok uzak olmasa gelirdim de'ye döner olay bakma sen bunlara ama tolga da bir ışık gördüm sanki
    Kimse gaza gelmiyor zaten. Ayrıca ben uzak diye değil sıcak diye gelmemiştim. Antalya'da eriyince İskenderun'da buharlaşırım diye korktum.

Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker bende ışık varda bu aralar kışlık pantolonun olmaması biraz zorluyor beni..Nekadar korusamda alden geldiğince dizlerim ağrıyor uzun soluklu soğuk hava sürüşü sonrası..
    Ama o taraflara gelme niyetim var..
    Dizlik kullanmıyor musun? O kadar uzun yolda sıcaklık açısından çok işe yaramaz ama bu havalarda gündüzleri idare eder.

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaşlar bizim depolar 12+2 litremi yoksa daha fazlamı??
    Evet depo toplam 14 lt. Sanıyorum 14 lt'den fazla benzin aldın onun için soruyorsun. Eğer öyle olduysa da normal, pompacının performansına göre 14,5 - 14,8 lt. alabiliyor.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum o bacakların sızlaması ileride orta yaşları biraz devirince başımızın belası olacak..o yüzden ya pantolon al içine de içlik giy o zaman kesinlikle soğuk hissetmezsin ya da motora binmemeye çalış derim ben..buraya da kışın değil yazın geleceksin zaten
    İçlik zaten kullanıyorum.Üstüne dizliklerimi takıyorum.Onun üstüne pantolon giyiyorum.Belkide kışlık pantolon takıntım yüzünden böyle hissediyo olabilirim çünkü bacaklarım çok ta üşümüyo
    Rıdvan senin sorunu şimdi gördüm hemen mesajı editliyim.Dediğim gibi dizlik kullanıyorum.Ama kışlık bi pantolon alıcam.Gözüme revit factor ü kestirdim ama emin değilim.Tavsiyelere açığım..
    Viraj Güzeldir..

Motosikleti
    yav babam biraz önce benzin almaya gitmiş benzinliğe 1 km falan kala hatta belki o kadar yok bile benzin bitmiş yedeğe almış oda 64 liralık benzin almş motor şaşırdım bende nasıl oluyor die ben hep 12 litre alıyorum çünkü pompacının zorlamasıyla 12.3 falan oluo bazen bi depo ile de ortalama 300 km gidiyorum yedeğe düşmeden bir kere de 320 km gittim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Rıdvan senin sorunu şimdi gördüm hemen mesajı editliyim.Dediğim gibi dizlik kullanıyorum.Ama kışlık bi pantolon alıcam.Gözüme revit factor ü kestirdim ama emin değilim.Tavsiyelere açığım..
    Bende Revit'in yandan fermuarlı kışlık içliği falan olmayan bir pantolonu var. O bile şimdiye kadar hiç yetersiz gelmedi. Fiyat açısından sorun yoksa (400+ TL) alabilirsin bence. Ama muhtemelen daha ucuza yaklaşık aynı işi görecek bir şey de alabilirsin.

yav babam biraz önce benzin almaya gitmiş benzinliğe 1 km falan kala hatta belki o kadar yok bile benzin bitmiş yedeğe almış oda 64 liralık benzin almş motor şaşırdım bende nasıl oluyor die ben hep 12 litre alıyorum çünkü pompacının zorlamasıyla 12.3 falan oluo bazen bi depo ile de ortalama 300 km gidiyorum yedeğe düşmeden bir kere de 320 km gittim
    Yaklaşık 13,8 lt. benzin almışsın. Büyük ihtimalle yedeğe geç geçmiş. Her ne kadar yedek 2 lt. olsa da ayrı bir depo olmadığı için istisnai olarak bazen biraz daha erken ya da geç geçebiliyor.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Revit'in yandan fermuarlı kışlık içliği falan olmayan bir pantolonu var. O bile şimdiye kadar hiç yetersiz gelmedi. Fiyat açısından sorun yoksa (400+ TL) alabilirsin bence. Ama muhtemelen daha ucuza yaklaşık aynı işi görecek bir şey de alabilirsin.
    Revit axis kullanıyosun sanırım.Ama o kış soğuğunda ne derece yeter bilemiyorum.Daha önce daha ucuz ürünler aldım mont vs..Memnun kalmadım.Revit apollo mont aldım ve cidden memnunum.Hem korumaları hem işçilik hemde işlevsellik bakımından çok iyi..Şu an pantolonu alacak param yok..Ama parayı denkleştirdiğimde 400 tl olması sorun değil..Acımam alırım
    Viraj Güzeldir..

Motosikleti
    ya şimdi şunu sorayım ben depoyu fulledim yola çıktım ve 300 km yol gittim geldim yedeğe düştü benzin alındı 300 km de ben 13,8 lt benzin mi yakmışım eğer öyleyse sencede bi sıkıntı yokmu hacı yav 100 km de 4.5 lt benzin yakmış oluyorum ki buda çok yani

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Revit axis kullanıyosun sanırım.Ama o kış soğuğunda ne derece yeter bilemiyorum.Daha önce daha ucuz ürünler aldım mont vs..Memnun kalmadım.Revit apollo mont aldım ve cidden memnunum.Hem korumaları hem işçilik hemde işlevsellik bakımından çok iyi..Şu an pantolonu alacak param yok..Ama parayı denkleştirdiğimde 400 tl olması sorun değil..Acımam alırım
    Evet axis. 7-8 derece sıcaklıklarda termal içlikle beraber kullandığımda üşüme belirtisi olmuyor. Zaten daha soğukta eller çoktan donmuş oluyor. Ama benim gibi yandan fermuarlı olması gibi bir derdin yoksa kışlık içliği olan bir pantolon tabii ki daha iyi olur. Marka olarak Revit'e gelirsek de evet gerçekten kaliteli ürünler yapıyorlar ama kask harici bir şey de ben markaya değil ürünün fiyat/performansına bakıyorum. Mesela geçen hafta 240 TL'ye venom mont aldım, fazlasıyla memnunum. Revit daha iyidir ama değecek kadar fark var mıdır bilemiyorum. Mesela yandan fermuarlı olarak LBC'nin pantolonları var, yerli üretim. Kışlık içliği falan olmasıyla Revit'ten daha üstün dandik olduğu tek tarafı fermuarları bozulabiliyormuş. Derdim fermuar kalitesi değildi ama ben alırken LBC 160 TL, Revit 300 TL'di. Kullanıcılarının doğrudan fark etmeyeceği detaylar vardır elbet ama memnuniyet açısından sorun olmadıktan sonra belirgin tek farkı fermuar kalitesi olan pantolona %87 fazla ödemek pek makul değil. Ama eldivenleri genelde parasını hak edecek kadar kaliteli, yani Revit çok pahalı satıyor demek olmaz. Kısacası Revit alacaksan bile sadece Revit olduğu için değil iyi olduğunu bildiğin için al, diğer markaları da göz önünde bulundur. Ama yine de 400 TL için önceden planlama yapmadan, düşünmeden gördüğüm anda alabilecek olsam tabii ki Revit alırım.

ya şimdi şunu sorayım ben depoyu fulledim yola çıktım ve 300 km yol gittim geldim yedeğe düştü benzin alındı 300 km de ben 13,8 lt benzin mi yakmışım eğer öyleyse sencede bi sıkıntı yokmu hacı yav 100 km de 4.5 lt benzin yakmış oluyorum ki buda çok yani
    Her zamankinden farklı bir benzinciden mi aldın? Yani hile olması ihtimali var mıdır? Eğer öyle olduğunu düşünüyorsan yarın git aynı benzinciye (hatta aynı pompaya) 5 lt'lik bidona benzin al ortaya çıkar. 1-2 lt'de fark anlaşılmayabilir

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet axis. 7-8 derece sıcaklıklarda termal içlikle beraber kullandığımda üşüme belirtisi olmuyor. Zaten daha soğukta eller çoktan donmuş oluyor. Ama benim gibi yandan fermuarlı olması gibi bir derdin yoksa kışlık içliği olan bir pantolon tabii ki daha iyi olur. Marka olarak Revit'e gelirsek de evet gerçekten kaliteli ürünler yapıyorlar ama kask harici bir şey de ben markaya değil ürünün fiyat/performansına bakıyorum. Mesela geçen hafta 240 TL'ye venom mont aldım, fazlasıyla memnunum. Revit daha iyidir ama değecek kadar fark var mıdır bilemiyorum. Mesela yandan fermuarlı olarak LBC'nin pantolonları var, yerli üretim. Kışlık içliği falan olmasıyla Revit'ten daha üstün dandik olduğu tek tarafı fermuarları bozulabiliyormuş. Derdim fermuar kalitesi değildi ama ben alırken LBC 160 TL, Revit 300 TL'di. Kullanıcılarının doğrudan fark etmeyeceği detaylar vardır elbet ama memnuniyet açısından sorun olmadıktan sonra belirgin tek farkı fermuar kalitesi olan pantolona %87 fazla ödemek pek makul değil. Ama eldivenleri genelde parasını hak edecek kadar kaliteli, yani Revit çok pahalı satıyor demek olmaz. Kısacası Revit alacaksan bile sadece Revit olduğu için değil iyi olduğunu bildiğin için al, diğer markaları da göz önünde bulundur. Ama yine de 400 TL için önceden planlama yapmadan, düşünmeden gördüğüm anda alabilecek olsam tabii ki Revit alırım.
    venom,prohell gibi markaların montlarından satın aldım daha önce..Kiminin korumaları yerinde durmuyordu..kiminin dikişleri sökülüyordu kendi kendine..bütün ürünleri öyle değil elbet..venomun yazlık deri eldiveni var yıllardır kullanırım,hala sağlam..Ama bıktım uygun fiyata alıcam diye sinirlerimin bozulmasından..yoksa çok param olduğundan değil..imkanlarımı zorluyorum iyi ollanı almaya çalışıyorum..marka takıntısından değil kuyruk acısından..reviti sevmemin nedeni kaliteli markalar arasında uygun fiyatlı oluşu ve güzel kesimi..
    Viraj Güzeldir..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Herkese gunaydin..yaw bana aku sarj cihazi bulacaktiniz??ridvan su senin 30 tl civari dedigin aletin linki yok mu siparis versem?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler