Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    62.000, uff

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gün geçmiyor ki yeni bir şey öğrenmeyelim. Hani şu arayıp da bulamadığımız, uğruna toz toprak içinde kaldığımız, yanından geçtikten sonra fark edip "bu muymuş göl" dediğimiz gölet vardı ya, biz aslında onu hiç bulamamışız. Bizim gördüğümüz gölet, aradığımızın yaklaşık 10'da biri alana sahip ufak bir şeymiş. Gördüğümüze yaklaşık 500m, yola (evet yol dedim. ) da 400m mesafedeymiş. Gölet yoldan 10-15 mt kadar yüksekte kaldığı için geçerken de görememişiz. Şu da meşhur göletimizin ve asıl aradığımızın görüntüsü.

http://img24.imageshack.us/img24/8812/adszgfk.jpg
    Biliyordum, biliyordum, orda bir göl olduğunu biliyordum. Aynı ekip gidip o gölü bulmayı teklif ediyorum
    cakirsalih bunu beğendi.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyordum, biliyordum, orda bir göl olduğunu biliyordum. Aynı ekip gidip o gölü bulmayı teklif ediyorum
    Yolu biliyıoruz gideriz Bence bu sefer çorumdan gecelim oraya
    TwisTeD bunu beğendi.
    S&T kanuni Gv 250

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Kız arkadaşımla kamp planımız olmasa dahil olurdum geziye; çok eğlenceli olacağa benziyor.

Diğer bir konu da aksesuar çılgınlığı yaşıyorum motorda; aynalar da değişti; topuk pedalı filan geldi, ön frenle debriyaj kollarına sünger taktım. Motorun tipi değişti; konforu da inanılmaz arttı ama. Şimdi de sisi bar siparişi verdim koreden; sonrası için de bagaj taşıyıcı düşünüyorum. Uyku tulumu, çadır bağlamak açısından pratik olabilir diye düşündüm de şu ürün http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=327 arkada artçı manita da olacak, bir de bu paslanmaz çelik değilmiş krom kaplama diyor; başka alternatif ne olabilir buna?
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    başka altarnatif olarak orginal sisi bar gelince sende kız arkadaşında fark edecek belin hemen üstünde bitiyor yaslanırken uzun yolda biraz sıkıntı olabiliyor. O yüzden İlker abimiz sisbari kesip 10 cm uzatıp birde arka badaj için taşıyıcı kaynatmıştı önceki sayfalarda var ama bulamadım bir türlü. Rıdvan yardımcı olabilirmisin?
    Çok temiz bir operasyondu, birtek sisbarı yeniden krom kaplamak kalmıştı ki motorunu sattı. :(

@yörük
    İlker Abi bu arada iyimisin nerelerdesin yerleşmediniz mi? umarım herşey yolundadır. Ayaz yeğenimize sevgilerle...

Motosikleti
    GV 250
    İlgin için çok teşekkür ederim. Kısa yolda bana yaslanıyor kız arkadaşım genelde ama uzun yolda benim açımdan hayırlı olur mu bilemem. Gelsin de bir bakarım duruma göre. Sisibarın arkasına bagaj taşıyıcı kaynak çok mantıklı olabilir sanki; bulabiliriz fotoğrafları da umarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka altarnatif olarak orginal sisi bar gelince sende kız arkadaşında fark edecek belin hemen üstünde bitiyor yaslanırken uzun yolda biraz sıkıntı olabiliyor. O yüzden İlker abimiz sisbari kesip 10 cm uzatıp birde arka badaj için taşıyıcı kaynatmıştı önceki sayfalarda var ama bulamadım bir türlü. Rıdvan yardımcı olabilirmisin?
    Çok temiz bir operasyondu, birtek sisbarı yeniden krom kaplamak kalmıştı ki motorunu sattı. :(
    Arama motoru muyum arkadaşım ben.

Neyse ilgili mesaj; http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2343260
    lycantrophic bunu beğendi.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arama motoru muyum arkadaşım ben.
    Neyse ilgili mesaj; http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2343260
    Rıdvan ben senden korkuyorum nasıl buluyorsun bu kadar şeyarasından. İndex filan tuttuğundan süphelenmeye başladım.
    Teşekkür ederim yardımların için bende aradım ama baişaramadım.

@murat
    Resimlerde gördüğün gibi sisibarı uzatmış İlker ama bana birazcık fazla gibi geldi 10cm parça +2cm alt kısım toplamda 12-13cm uzatmıştı.
    bana ise 7 8 cm yeter gibime geliyor. Tabi denemeden fark edmeyiz. Çok ciddi şekilde aklımda bu proje.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Rıdvan ben senden korkuyorum nasıl buluyorsun bu kadar şeyarasından. İndex filan tuttuğundan süphelenmeye başladım.
    Teşekkür ederim yardımların için bende aradım ama başaramadım.
    Hatta Rıdvanda özenle hazırlanmış bir excel var, lastik markanı, vitesini, devirini yazıyorsun anında şak diye hızını yazıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Evet index tutuyorum ama hafızamda.

bana ise 7 8 cm yeter gibime geliyor.
    Bence 7-8 cm yetmez.

Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hatta Rıdvanda özenle hazırlanmış bir excel var, lastik markanı, vitesini, devirini yazıyorsun anında şak diye hızını yazıyor.
    Evdeki bilgisayarımda office bile yok tamamen eski teknoloji, formül ve hesap makinesi kullanıyorum. Bazen hesap makinesi olarak Google'ı kullandığım oluyor ama. Sağolsun excel'den güzel hesaplıyor.

Motosikleti
    GV 250
    Adamın hafıza yanında gugıl halt etmiş.
    cakirsalih bunu beğendi.

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü sınavım var.. Dua edin..
    Başarılar, bir ara denk gelirsek deneyimlerinden faydalanmak isterim.Tus derdi benim de başımda.

beyler 10 mayıs muayenenin son günü.o tarihe kadar öğrenip yollara düşerim dedim ama cesaretim yok henüz.sonuç olarak muayene yaptıramayacağım.%5 faiz biniyormuş.birinden günlük %5 diye duydum.pek inandırıcı gelmedi, size danışmak istedim.%5'in vadesi nedir.aylık mı yıllık mı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı rnks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başarılar, bir ara denk gelirsek deneyimlerinden faydalanmak isterim.Tus derdi benim de başımda.

beyler 10 mayıs muayenenin son günü.o tarihe kadar öğrenip yollara düşerim dedim ama cesaretim yok henüz.sonuç olarak muayene yaptıramayacağım.%5 faiz biniyormuş.birinden günlük %5 diye duydum.pek inandırıcı gelmedi, size danışmak istedim.%5'in vadesi nedir.aylık mı yıllık mı ?
    Aylık %5 faiz alınıyor ama günlük hesaplanmıyor. Yani 1 gün de geçse 30 gün de geçse aynı faizi ödüyorsun, 31. günden 60. güne kadar da 2. ay olmuş oluyor. Dert edilecek bir tutar değil, geciken her ay için 3,84 TL yapıyor.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    herekeze iyi geceler
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    arkadaşlar dünilk kazamı yaptım. motoru olduğu yerde yatırdım. durduğu yerde yatırmama rağmen ön camı kırmayı başardım :-/

camı tutan parçalarda sorun yok. sadece camı uygun fiyata nerede değiştirebilirim?

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı Exzina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dünilk kazamı yaptım. motoru olduğu yerde yatırdım. durduğu yerde yatırmama rağmen ön camı kırmayı başardım :-/

camı tutan parçalarda sorun yok. sadece camı uygun fiyata nerede değiştirebilirim?
    Hocam geçmiş olsun. Cam hyosungsource da aparatıyla beraber satılıyor.

Ben geçenlerde Mr Lee ye mesaj attım aparatsız yalnızca camı alabilir miyiz, kaça olur, daha uzun sürede gelen fakat daha ucuz bir kargo seçeneği olabilir mi falan diye sordum ama daha cevap vermediler. Cevaplarlarsa burada paylaşırım.

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

serdarsom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan S
    Herkese selamlar,

Bugün Avcılar Motopark'a gidip zincir ve buji değiştirdim. Polat Bey gayet ilgili biriydi, çok memnun kaldım.

Geçmiş olsun. Bugün Polat Bey, Kasımpaşa Stadı'nın yanında bir fiberciden bahsetti ön cam için. Ucuz değil ama kalitelidir dedi. Forumdan da orada yaptıranlar olmuş, bir bak istersen.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese günaydın..günün ilk mesajını ben atayım dedim nöbetteyim de biraz
    hımm yine yaklaşık bir 10 sayfa gibi uzun bir süre takılamadım,kendimi kötü hissettim..
    bu arada hüseyin tus sınavın için allah şimdiden zihin açıklığı versin inşallah..

fatih çok geçmiş olsun..ön cam için istediğin ölçülerde kestirip,bağlantı yerlerini ayarlatıp uygulatabilirsin..en kötü kazan yine de böyle olsun..

armağancım yeğeniniz büyüyor giderek,sahtekarlık şeytanlık peşinde..yaw bir bebek daha 4-5 aylıkken nasıl başlar böyle şeyleri öğrenmeye denemeye ve uygulamaya çalışıyor anlamıyorum

bu arada geç oldu ama gezi planınız tek gece konaklama için biraz uzun geldi bana..hem gezip tozmak,hem keyifle motorları şahlandırmak isteniyorsa günde maksimum 300 km yi geçmemek gerek diye düşünüyorum.gv 250 ile uzun yollar yapmış biri olarak diyebilirim ki bu şartlar altında çok yorulup,gördüğünüz yerlerden bişi anlamadan geri dönmüş olma ihtimaliniz yüksek olabilir.ama maksat motor kullanmak ise o zaman eyvallah gayet güzel bir rota..

necati bu arada motorunu satmışsın hayırlısı olsun..motorsuz kalmak inan çok koyuyor..dediğin gibi cbf150 yi ben de defalarca düşünmüştüm ama sonradan vazgeçtim.bu aralar bisiklete kadar düştüm şaka bir yana hem spor hem de evle iş arasında kullanmak için(evle iş yeri arası 700 m civarı) bisiklete merak saldım

neyse bu arada diğer arkadaşlarıma da saygılarımı sevgilerimi yolluyorum..herşey gönlünüzce olsun.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    yok :(((

Geçmiş olsun arkaşım.

---------- Post added at 12:18 ---------- Previous post was at 12:11 ----------

Değerli Arkadaşlarım.

Uzun zaman beklediğim, uğrunda büyük sıkıntılara katlandığım motosikletimi satmak zorunda kaldım.
    Henüz 850km'de 2011 model, düşünen arkadaşlar var ise göz ardı etmezlerse sevinirim.
    Üzerinde en küçük bir çizik dahi yok. Henüz 1000km bakımı yapılmadı. Orjinal sissybar mevcut.
    Fiyat:7.750 TL

En kısa sürede tekrar görüşmek üzere...
    AKLIN EN BÜYÜK SERMAYENDİR.

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS

Geçmiş olsun Allah büyüğünden korusun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler