Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kukul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    merhaba arkadaşlar
    küçük bi soru sorucaktım yardımcı olursanız sevinirim.
    bu lınkteki sissy bar gv 250 e cuk dıye otururmu acaba
    keeway superlıght ın sissy barı şimdiden tşkederımhttp://www.sahinmotorsiklet.com/inde...roduct_id=1502

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Tahminimce cuk oturmaz, cak cik de olabilir yine oturmaz gibime geliyor. Keeway sl daha dar bir motor gv 250ye göre, üretim ülkesi bile tutmuyor ki biri çin biri kore...
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lassifiedTitle
    bu ilandakı motorda var bı kaç motorda da benzerını gordum ama o sıssybar bu sıssy barmı acaba işte o var

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    sis farı projesi ne oldu ya ne zaman başlıyoruz?
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kukul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar
    küçük bi soru sorucaktım yardımcı olursanız sevinirim.
    bu lınkteki sissy bar gv 250 e cuk dıye otururmu acaba
    keeway superlıght ın sissy barı şimdiden tşkederımhttp://www.sahinmotorsiklet.com/inde...roduct_id=1502
    Alıntı kukul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lassifiedTitle
    bu ilandakı motorda var bı kaç motorda da benzerını gordum ama o sıssybar bu sıssy barmı acaba işte o var
    Evet o sissy bar bir kaç Gv250'de gördüğün sissy bar. Ama aslında bizim motorlara olmuyor. Şu ilanda daha net görebileceğin üzere; http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...81393899/detay Bir bağlantı yeri mevcut vidaya denk getirilmiş, diğeri için de yanlış görmüyorsam nikelajlı parça ve şase delinip vidalanmış. Linkini verdiğim ilanın sahibi myhammer nickli Hasan abi, soruyu görürse cevaplayacaktır diye tahmin ediyorum.

Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sis farı projesi ne oldu ya ne zaman başlıyoruz?
    Armağan bu işle fazlasıyla ilgileniyor ama bir sonuç yok.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    anlasıldı teşekkür ederım
    eksra bı vıda var orda
    heybelerıde engellıyor sanırım bu sıssy var
    saolun

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Davullar, sazlar çalına, dört cihana haber salında. Taktım sonunda heybeleri de böyle bir sevindirik oldum. Aynalar, topuk vites pedalı gelecek umarım yakında, bir de sissy bar aldım mı idare eder şimdilik.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    haftasonu bi ara motopark'a ugradim ben, kendi yaptigim sis farlarindan biri yerinden cikmisti, onu da kaynak yaptirip yerine tutturacaktim, erdal abi cikar dedi, ufak bi kisa devrede cok buyuk zarar verir, beyni goturebilir, gerek yok dedi, cikardim ben de sis farlarini, ozellikle enjeksiyonlu modellerde motorun elektrik devresine ekstra hic bisey takmamak gerekiyomus, riskliymis.

bir de fren balatalarini yeni degistirmistim ben, cok cok hafif, dikkat etmedikce hissedilmeyen bi surtme vardi, serviste temizlendi tekrar balatalar ve erdal abi bunun normal oldugunu, balata yeni degistiginde, tam oturmasi icin bi sure gecmesi gerektigini soyledi. simdi sanki gene var gibi biseyler, yasayan var mi bu durumu, ne zaman tam oturur? belki de oturmustur, ben kuruntu yaptim diye bana oyle geliyodur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftasonu bi ara motopark'a ugradim ben, kendi yaptigim sis farlarindan biri yerinden cikmisti, onu da kaynak yaptirip yerine tutturacaktim, erdal abi cikar dedi, ufak bi kisa devrede cok buyuk zarar verir, beyni goturebilir, gerek yok dedi, cikardim ben de sis farlarini, ozellikle enjeksiyonlu modellerde motorun elektrik devresine ekstra hic bisey takmamak gerekiyomus, riskliymis.
    Tamam o zaman Armağan sis farlarını unut. Kısa devre falan yapmadığı sürece motora yüksek akım çekmeyen istediğin şeyi takabilirsin. Ama kısa devre yaparsa zarar verme ihtimali var tabii ki. Yani iyi yalıtıldığına emin değilsen risk.

bir de fren balatalarini yeni degistirmistim ben, cok cok hafif, dikkat etmedikce hissedilmeyen bi surtme vardi, serviste temizlendi tekrar balatalar ve erdal abi bunun normal oldugunu, balata yeni degistiginde, tam oturmasi icin bi sure gecmesi gerektigini soyledi. simdi sanki gene var gibi biseyler, yasayan var mi bu durumu, ne zaman tam oturur? belki de oturmustur, ben kuruntu yaptim diye bana oyle geliyodur
    Biraz fren yap geçer.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250

Mesut atnı sorun bende vardı normal giderken sürtüyordu sonradan geçiyor yalnız motor sıcakken yıkmaya hemen sokmayın disk sıcak ise soğuk suyu yiyice hafif yamuluyor buda sürtme yapıyor doğal olarak..

Bende bir erdal abiye ugrayacağım ön frenin vidaları sıkılı olduğu halde hafif bir sallanıyor balata sıkıştıran mekanizması hafta sonu baktım bir benimki sallanıyor )

Bu arada herekse selam çoktan beri yazmadım.. Ayaz paşama selam abi seni yazmasak ta unutmayız )
    S&T kanuni Gv 250

mhmtrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    daha kask alamadım.bütçem 200 tl çeneden açılır kask önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Arkadaşlar Harley Davidson'ı da verdim , tekrar motosiklet arayışındayım ,
    çevrenizde düşük km temiz motosiklet satan varsa irtibata geçelim

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Yağ filtresi geldi. Filtreyi ve yağı değiştirdim. Tek başıma olduğum için ellerim yağ içindeydi, fotoğraf çekmeye kıyamadım. Ama cidden çok kolay bir iş. Sadece yağ değişimi için servise gitmeye kesinlikle gerek yok. Avcılardaki servisten kimse yoktur umarım bizim başlıkta Hava filtresi ondan da kolay. Bir tane de hava filtresi alıp onu da değiştireyim, cillop gibi olsun tosuncuk

Bu arada jantları nasıl parlattırabiliriz. Keçelettir pırıl pırıl olur dediler. Var mı bu konuda fikri olan? Benimkiler biraz mat duruyor da.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne hız.. O alet bırakılır mı ya.. Nasıl bir şeydi, biraz tecrübelerini anlatsana..

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    necati bari bi ikiş resim atsaydında satsaydın göremdik bile bu ne hız )
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı mhmtrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha kask alamadım.bütçem 200 tl çeneden açılır kask önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.
    ben arkadaşların tavsiyesiyle LS2 aldım.200tl.nakitte %5 indirim yaptılar.

Motosikleti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Necati sen bu motosikletleri kiralayıp, satın aldım diye hava mı yapıyorsun. Hadi shadowu biraz kullandın da bunu yağ değişimi zamanı bile gelmemiştir.

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada jantları nasıl parlattırabiliriz. Keçelettir pırıl pırıl olur dediler. Var mı bu konuda fikri olan? Benimkiler biraz mat duruyor da.
    Jantlar zaten nikelaj değil çok fazla parlamaz ama metylan'la biraz parlatabilirsin.

Motosikleti
    İnsan maymun iştahlı Rıdvan , yapacak bir şey yok

Shadow' u 0 derecede , karda-kışta bile kullanmıştım, şimdiki aklım olsa satmazdım onu

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bugun motoru bir yıkamısımm off yanıoo ben elcik almak istiorum farkılı güzel biisi bütün elcikler uyarmı standartmı bunlar
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Arkadaşlar hava durumu haftasonu için güneşli göstermeye başladı, pazartesi 23 nisan hatta ben salı günü için izinde alabilirim. Ne oldu Marmara gölü etrafındaki gezi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler