Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre bu hafta hangi göleti bulacağız bir rota ayarlasaydın
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle motorları parlatuyıp istanbul sahil şeridinde turlasak boydan boya pazar yapalım c.tesi çalışıyom
    Hasan abi sen cmts calisiyorsin ben hem cmts hemde pazar calisiyorum bu haftasonu. Aksam bisi yaparsaniz katilabilirim anca. Ama isterseniz hemen bir guzergah ciziyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Malzeme kesinlikle ve kati suretle krom değildir.en kaliteli paslanmaz maddesidir.100 sene garantisini veriyoruz.motorlarınızı güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasan abi sen cmts calisiyorsin ben hem cmts hemde pazar calisiyorum bu haftasonu. Aksam bisi yaparsaniz katilabilirim anca. Ama isterseniz hemen bir guzergah ciziyim
    cumartesi Aksami bana uyar çanakkaleye gidebiliriz pazar döneriz akşam iş var

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    cumartesi Aksami bana uyar çanakkaleye gidebiliriz pazar döneriz akşam iş var
    Biri Çanakkale mi dedi Çorlu üzerinde gidilecekse bende varım
    no one lives forever...

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydindin gençler ve genç kalanlar .nerde Bu çılgın motorcular

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    selamlar bahardan kaynaklımıdır bilmiyorum ama ben pert vaziyetteyim. hafta sonu iş yerinde olma ihtimalide baya bir yüksek...
    bu haftayı pas geçelim derim ama önümüzdeki hafta hava 20 derece...

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Bi dahaki hafta pazar banada uyar

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Gene en çılgınımız en sağlamımız Hasan abi çıktı. Haftasonundan beri evde yatıyorum resmen. Kendimi çılgın bilirdim bana bulaşan grip virüsü benden çılğın çıktı. 23 Nisan da havalar güzel olursa bir fikrim var. İkigün yol tek gece konaklamalı yaklaşık 1000 km. :O
    no one lives forever...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    yaw benim gönlüm cbr250r a kayıyo gibi...

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gene en çılgınımız en sağlamımız Hasan abi çıktı. Haftasonundan beri evde yatıyorum resmen. Kendimi çılgın bilirdim bana bulaşan grip virüsü benden çılğın çıktı. 23 Nisan da havalar güzel olursa bir fikrim var. İkigün yol tek gece konaklamalı yaklaşık 1000 km. :O
    O günden sora bi salı günü bindim motora .
    Motoru çıkarabilirsem birde bugun binecem motorun arkasında arac var yokuşta park halinde önde gitmeye yer yok alan dar aksion beni beklio

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar bahardan kaynaklımıdır bilmiyorum ama ben pert vaziyetteyim. hafta sonu iş yerinde olma ihtimalide baya bir yüksek...
    bu haftayı pas geçelim derim ama önümüzdeki hafta hava 20 derece...
    Abi ne yaptınız ya cmts gezi bitti bütün pazar gene gezdim, işe de motorla gidip geliyorum, ne kadar canınız tatlıymış

Bi dahaki hafta pazar banada uyar
    Bu haftasonu eğitimdeyim, haftaya çanakkale banada uyar hatta muratın 1000km planına şehirleri duymadan benden ok yaz murat +1

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Koruma demiri siparişini de verdim bugün kargoya verilecekmiş hadi bakalım hayırlısı.

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma demiri siparişini de verdim bugün kargoya verilecekmiş hadi bakalım hayırlısı.
    hayıtrlı olsun aynı ustadan gidip bende almıştım Kagıthanede yeri, yardım sever biri ayrıca ankaradaki arkadasım ıcın bile kargo ile yolladı hiç bir sıkıntı çıkmadı
    bende aynıyım hasta desem hasta değil bir garip bahar çarptı demekki bizi.
    23 nisandaki gezi için benide yaz şehir önemli değil keyifli olur +1

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw benim gönlüm cbr250r a kayıyo gibi...
    tarz olarak daha farklı bir secim.. Bel ve sırt ağrısına hazırsan neden olmasın.
    şaka bir yana Ben oturma pozisyonunu bir türlü sevemedim ayaklarım gözümün önünde olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bu haftayı pas geçelim derim
    Haftasonundan beri evde yatıyorum resmen. Kendimi çılgın bilirdim bana bulaşan grip virüsü benden çılğın çıktı. 23 Nisan da havalar güzel olursa bir fikrim var. İkigün yol tek gece konaklamalı yaklaşık 1000 km. :O
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haftasonu eğitimdeyim
    bende aynıyım hasta desem hasta değil bir garip bahar çarptı demekki bizi.
    23 nisandaki gezi için benide yaz şehir önemli değil keyifli olur +1
    Gereği düşünüldü,
    23 Nisan 2012 tarihine kadar gezi planı yapılmaması, gezi, gezmek, seyahat gibi kelimeler kullanılmaması ve hafta sonları motorları temizleme parlatma işlemlerinin yapılmasına
    karar verilmiştir.

tarz olarak daha farklı bir secim.. Bel ve sırt ağrısına hazırsan neden olmasın.
    şaka bir yana Ben oturma pozisyonunu bir türlü sevemedim ayaklarım gözümün önünde olsun
    Malum bölgeyi halka arz edemem diyorsun yani.

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereği düşünüldü,
    23 Nisan 2012 tarihine kadar gezi planı yapılmaması, gezi, gezmek, seyahat gibi kelimeler kullanılmaması ve hafta sonları motorları temizleme parlatma işlemlerinin yapılmasına
    karar verilmiştir.
    biraz fazla bir aramı oldu? araya ufak geziler sıkıstırırdık bu haftayı pas geçelim demek istedim ben
    ayrıca sen motoru temizleyeceksen göz yaşlarıma hakim olamam sel basar forumu yapma böyle delice şeyler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    biraz fazla bir aramı oldu? araya ufak geziler sıkıstırırdık bu haftayı pas geçelim demek istedim ben
    ayrıca sen motoru temizleyeceksen göz yaşlarıma hakim olamam sel basar forumu yapma böyle delice şeyler
    Olmaz benim motor anca 1 ayda temizlenir zaten. Dün sadece kaskı temizlemek bile, padlerin yıkanması hariç 1 saat sürdü. Onun yüzünden kaç gündür kapalı kask kullanıyorum.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    armağan;

oturuş pozisyonu o kadar kötü değil..yani benim beklediğimden çok çok iyi..fuarda deneyince çok şaırdım..neredeyse CBF lere yakın bi oturuşu var...hyo gt 250 r öyle değil mesela..çok eğiliyosun..bundan dolayı sırt ağrıtacağını dşünmüyorum..motokurt nickli abi cbr 250 ile trabzon izmir yaptı..yaşıda 50 ye yakın abimizin..

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmaz benim motor anca 1 ayda temizlenir zaten. Dün sadece kaskı temizlemek bile, padlerin yıkanması hariç 1 saat sürdü. Onun yüzünden kaç gündür kapalı kask kullanıyorum.
    Rıdvan hadi gel çekmecedeki hamamla anlaşalım, senide motorunuda tellallara teslim edelim, bütün haftasonu keselesin anca akar kiriniz

Bizim çıt kırıldılar, benim eğitim, hasan abinin işi ve rıdvanın temizliği olmasa dahi bu haftayı pas geçecektik gibi, bütün haftasonu yağmur gözüküyor. Çıtır artçı olmadığı sürece yağmurda uzun mesafe çekilmez

murat bey koruma demiriniz yarın elinizde olur güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
    lycantrophic bunu beğendi.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı st_wolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    murat bey koruma demiriniz yarın elinizde olur güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.
    Teşekkürler, sisi bar da almayı düşünüyorum yakın bir zamanda...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler