Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Bugün debriyaj telini hallettim gittim bizim yakında bir motorcu var ondan bi tane iç tel aldım telin bir ucunda zaten hazır kafası mevcut diğer ucuna da bizim dükkanda otomatik cam krikolarının tellerine bastığımız kafalardan bastım gayet güzel de oldu yarın takıp denemesini yapıcam.

Bu da kopan tel:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu siparişleri kim verecek arkadaşlar

YENİ LİSTE

Uğur : Debriyaj teli, elcik koruma
    Furkan:Debriyaj teli
    Armağan :
    Hasan : debriyaj teli.gaz teli.hava filtrsi (2005 Model motor) ona göre
    Salih : Debriyaj teli,gaz teli.
    Emre : gaz/debriyaj teli, başka alacak varsa filtre de alırım
    Mustafa :Debriyaj teli,hava filtresi
    can : Debriyaj teli,gaz teli.
    Arkadaşlar ben kendime ufak bir liste yaptım siparişlerim 100TL civarında, gümrüktü vergiydi falandı filandı uğraşmamak için max 200TL'lik bir sipariş olsun istiyorum. Benimle birlikte 2-3 kişi daha sipariş versin (2xgaz + 2xdebriyaj + 1hava filtresi toplamda 100TL gibi bişi yapar), 1 posta siparişte başka birisi versin herkes mutlu olsun. Kargo ve eğer takılırsa vergi olayını aldığımız ürünlerin fiyatlarına göre adaletli bir şekilde paylaşırız.

Örnek: 200TL'lik siparişin yaklaşık 80TL kargo ücreti olacak.
    100TL benim aldıklarım 40TL kargo ücreti benden,
    1'er tel alan 2 farklı kişi 40TLlik siparişleri için 16şarTL kargo ücreti,
    1 hava filtresi alan kişi 20TL lik sipariş için 8TL kargo ücreti gibi yada başka kombinasyonlara açığım.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Arkadaşlar günaydınlar,

Uzakdoğu bildiğim kadarı ile özel bir tatile girmek üzere, o yüzden vereceğiniz siparişler min. 1 aydan evvel gelemeyebilir ona göre hareket etmek lazım. Bu sebepten ötürü Uğur ve ben elcik sipariş etmekten vazgeçtik. En soğuk zamanlar bitecek o gelene kadar.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    arkadaşlar cc yükseltmeyi düşünen var mı acaba

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    armağan..bence bırakın su elcik melcik islerini...hem dogru düzgün koruyamayacak elinizi...zaten havalar ısınana kadar en fazla 3 ay takacaksınz...kuryelerin kulandıı zamazingolardan alın..bak ben bugun alacaktım kalmamıs aksama gelir dedi..yarın sabah alacagım... ve bunlarınki çok hos..öle ayna falan sölüp takmıorusn ..cırt cırtlı ve saglam.. takıp çıkarmasıda kolay yarım elidven giy eline öle kullan en iyisi bu bence... + ben bugun 50tl ye propeth marka (yazılısından emin deilm) termal içlik aldım.. sadece altını giydim.. normalde revit pantolonu giydiim halde yinede üşüyordum ama 1 gram üşümedim bu sefer.. yarın sabah yagıslı olmaz ise reviti de giymeyeceğim bakalım sadeec dizliklerle sıcak tutucakmı...öle olursa kral olur..yagmur yagmadıında onu giymek zorunda kalmam.. giyp çıkartmak zahmet.. ellerede o zımbırıtıyı taktıkmı süper olcak..
    ! Rock'N Roll !:bounce:

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armağan..bence bırakın su elcik melcik islerini...hem dogru düzgün koruyamayacak elinizi...zaten havalar ısınana kadar en fazla 3 ay takacaksınz...kuryelerin kulandıı zamazingolardan alın..bak ben bugun alacaktım kalmamıs aksama gelir dedi..yarın sabah alacagım... ve bunlarınki çok hos..öle ayna falan sölüp takmıorusn ..cırt cırtlı ve saglam.. takıp çıkarmasıda kolay yarım elidven giy eline öle kullan en iyisi bu bence... + ben bugun 50tl ye propeth marka (yazılısından emin deilm) termal içlik aldım.. sadece altını giydim.. normalde revit pantolonu giydiim halde yinede üşüyordum ama 1 gram üşümedim bu sefer.. yarın sabah yagıslı olmaz ise reviti de giymeyeceğim bakalım sadeec dizliklerle sıcak tutucakmı...öle olursa kral olur..yagmur yagmadıında onu giymek zorunda kalmam.. giyp çıkartmak zahmet.. ellerede o zımbırıtıyı taktıkmı süper olcak..

yarın işe geliyorsun galiba..şu elciklerden bende alacağım..en azından soğukları atlatana kadar dediğin gibi..şu içlik olayı benimde aklımda hep ama gidip bakamadım doğru düzgün..

Rıdvan bir marka söylemişti unuttum ismini..Nereden temin ederiz Rıdvan o söylediğin içliği ??
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ugur, ben bakındım biraz..istoç daki yerde revit + 1 marka daha vardı..adını unuttum ... revit e 100 lira civarı bişi dedi... dier marka (rüzgar geçirmezmmiş) 150 euro dedi 375 lira...oha dedim..alınmaz yani..pekde fark edeceğini sanmıorum zaten...ki kataloklarında gördüklerim onlarda yoktu..almadan avcılara debriyajı yaptrmaya gittim..bi baktım orda katalokda gördüğüm içlik var 50 lira.... zaten bzm erdal abilerde onlardan alıormus.. aldım işte iyidi...yarın daha iyi anlıcam ..yarın işe gelicem görürsün elcikleride.. içlik içinde yorum yaparım yarın sana.. revit pantolonu giymeden gelicem..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugur, ben bakındım biraz..istoç daki yerde revit + 1 marka daha vardı..adını unuttum ... revit e 100 lira civarı bişi dedi... dier marka (rüzgar geçirmezmmiş) 150 euro dedi 375 lira...oha dedim..alınmaz yani..pekde fark edeceğini sanmıorum zaten...ki kataloklarında gördüklerim onlarda yoktu..almadan avcılara debriyajı yaptrmaya gittim..bi baktım orda katalokda gördüğüm içlik var 50 lira.... zaten bzm erdal abilerde onlardan alıormus.. aldım işte iyidi...yarın daha iyi anlıcam ..yarın işe gelicem görürsün elcikleride.. içlik içinde yorum yaparım yarın sana.. revit pantolonu giymeden gelicem..
    bir içliğe o kadar para cidden çok ! sibiryaya gitmiyoruzya tamam yarın ben kapanış geleceğim görüşürüz illaki

şimdi sen içliği bizim servisten mi aldın ? birde bu elcikleri nereden ve kaça almıştın ?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    içliği bizim servisten aldım..50 lira....
    elcikleri istoçdaki o revit pantolonları aldıgımz yerden yarın sabah alıcam..bugun gittim,hiç kalmadı bukadar satcagını tahmin etmioduk aksama gelir dedi..aksamda ben gidemedim..yarın alıp işe öle gelicem. onun fiyatıda 35 lira .. ve ayna sökme muhabbeti yok.. cırt cırtlıymıs kendileri yapmıs özel olarak deri kaplama yaptık fln bişiler anlattı görecez yarın

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Forum ölmüs

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Selam millet,elcik ısıtma iş yapıyor,yani tabiki elinizin tamamını korumuyor ama elin altından ufak ufak ısıtıyor,bence gayet güzel bir icad.;Motoplus'tan aldım.Daytona marka ben memnunum fiyatı biraz yüksek ama bence hakediyor.
    Birde şu Revit'in yandan fermuarlı pantolonu 10 numara.Günlük hayatımın vazgeçilmezi oldu,çok pratik giy-çıkart,diz korumaları da var içinde.İçinize içlik(ne oldu ne marka olduu fark etmez yeterli termal içlik olsun),sonra günlük pantolon,en üste de Revit'i giydimi,ne soğuk işler ne yağmur.

Bu arada sipariş verecek arkadaşlar için bende sağ elcikten istiyorum,ısıtmalıları takmak için sağ el yani gaz ayarının olduğu tarafı kesmek zorunda kaldım,yazın ısıtmalıları söktüğümde orjinal elciklere ihtiyacım var.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar..

nabersiniz beyler, forumun performansını neredeyse yarıdan fazlşa düşürmüşsünüz be :( havalar güzel olsa geziyorsunuz diyeceğim ama o da yok..
    hadi ben çalışıyorum ya siz

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Herkese selam,
    Bugün nihayet istanbula döndüm, biraz ıkındıktan sonra motorumu çalıştırdım otopark içinde 1-2 tur atıp şarj olması için bekledim. Aküm ölmüş galiba 21 gün geçti çalıştırmayalı, 15dakika uğraştım sesini duymak ve otopark içi gezinti yetmedi yarın iş yerine gitmek zorundayım, motorumla gidicem, inş yağmur yağmaz

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    uğur amma sıkıntı çekmişsin motorunu alırken senin maceralarını okuyorum eski sayfalarda..bakalım nasıl sonlanacak..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,
    Bugün nihayet istanbula döndüm, biraz ıkındıktan sonra motorumu çalıştırdım otopark içinde 1-2 tur atıp şarj olması için bekledim. Aküm ölmüş galiba 21 gün geçti çalıştırmayalı, 15dakika uğraştım sesini duymak ve otopark içi gezinti yetmedi yarın iş yerine gitmek zorundayım, motorumla gidicem, inş yağmur yağmaz

Geldin sonunda he hadi bakalım hoşgeldin diyelim

Hava yarın yağışsız, sıcaklıkta fena değil..doya doya kullan motosikletini..bu arada işyerin nerede ?

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur amma sıkıntı çekmişsin motorunu alırken senin maceralarını okuyorum eski sayfalarda..bakalım nasıl sonlanacak..

Bazı arkadaşlar KIL derler ama inan benle alakalı durum yoktu..olayın da sonucu belli Erhan

Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geldin sonunda he hadi bakalım hoşgeldin diyelim

Hava yarın yağışsız, sıcaklıkta fena değil..doya doya kullan motosikletini..bu arada işyerin nerede ?
    M.köy astoria civarında yarın trafikte olmaz, biraz basarım e-5 de

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    nabersiniz beyler, forumun performansını neredeyse yarıdan fazlşa düşürmüşsünüz be :( havalar güzel olsa geziyorsunuz diyeceğim ama o da yok..
    hadi ben çalışıyorum ya siz
    Artık herkese cevap yetiştirmiyorum ondan olabilir.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M.köy astoria civarında yarın trafikte olmaz, biraz basarım e-5 de
    hımm genel müdürlüktesin yani.. iyi bakalım fazla da gaza gelme he dikkatli ol genede

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık herkese cevap yetiştirmiyorum ondan olabilir.
    cevap yetiştirmek mi oluyor senin forumda yazdıkların başka sebepler olabilir mi yoksa ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    cevap yetiştirmek mi oluyor senin forumda yazdıkların başka sebepler olabilir mi yoksa ?
    Son zamanlarda pek boş muhabbet, geyik yapmıyorum demek istedim.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son zamanlarda pek boş muhabbet, geyik yapmıyorum demek istedim.
    peki tamam kızma abi bizde geyiğe vurmayız bir daha o zaman..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler