Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    ayAz bebek dunyaya ayak basti sonunda
    dunYa tikildi bu haberle araligin onunda
    varsAyalim bu siir adam gibi bitecek
    olamaZ hayir p.mpacilik var kanimda...

puhahahaa ;oD

hersey gonlunce olsun ilkerim godfatherim ;oD

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben nasıl ki benim karıdan eski randımanı alamıyorsam o kafaya yediği yastıktan sonra, buradaki kimse ardık ne rıdvandan ne candan.... çeteden eski günlerindeki lezzeti alamayacak nihahahaha ;oD ilaç kattım içeceklerinize, ama benim yastık yiyen karım ilaçlı bardağın birini bana vermiş ;oD
    u
    Hahaha bende gazozun tadı neden farklı diyordum :p ahmet ridvanla mutfakta taşa oturdunuz böyle oldu
    Herkese günaydın ogunun yorgunluğunu anca attım dün işten geldim bayilmisim yorgunluktan yeni kalktım yine olsa yine gelirim rıdvan wc nin tadını aldı bi süre wc Ye gitmez heralde Zuhaha

---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:21 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi geceler arkadaşlarım..yine güzel bir akşam geçirmişsiniz anlaşılan

bebeğimiz ayaz, 10.12.2011 tarihinde saat 09:45 sularında dünyaya geldi,çok şükür ne bebeğimiz de nede eşimde bir sıkıntı yok,inşallah hiç olmaz..o kadar güzel birşeymiş ki evlat sahibi olmak, allah evlat isteyen herkese nasip etsin. yalnız geceleri bebek sürekli ağlarken o ortama katlanmak bebeğin ağladığı zaman neye ihtiyacı olduğunu yada neyi olduğunu anlayamamak biraz tedirgin ediyor şu sıralar beni..keşke konuşsa da acıktım dese,gazım var dese ya da işedim dese ne kadar hoş olur.ama sadece ağlıyor ve gerisi size kalmış zor bir durum,aşırı uykusuz bir durum..ama yinede mükemmel bir duygu inanın..yakın zamanda bir fotoğrafını koyarım amcaları..şimdilik kendinize iyi bakın..görüşmek dileğiyle herkese iyi geceler tekrar..
    ALLAH anali babalı büyütsun hayatı sağlıklı mutlu geçsin annesine babasina saygılı bir evlat olsun inşallah ..
    Biraz uykusuz kalacaksınız ama değer gözünüz aydın yeğenim 15 taneydi 16 olduasallah deyin

---------- Post added at 10:35 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

Uğur bizde sizleri tanidigimza memnun olduk olcaz tabi makarna bedava hehehe

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kis daha bastirmadi, niyetide yok gibi... onumuzdeki haftasonu disari aticaz kendimizi hava muhalefet etmesse! dugun dernek programlarinizi ona gore ayarlayin. isten izin alamayanlar bugunden istifasini versin ;oD bu pazar uzuuuunnn olacak!

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Pazar olursa geliriz c.tesi gündüz çalışıyorum pazar günü akşam 8 de iş almam lazım o saate kadar takılıriz benim pazar pek uzun olmayacak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismi senemdi sanırım, ( Armağan bilir ) bisikletten düşmesi dahil gülmekten yıkıldığım süper bir gündü
    Sen Senem'i ayıkken görmedin, bana sardı, Ahmet'ten daha sayko.

bebeğimiz ayaz, 10.12.2011 tarihinde saat 09:45 sularında dünyaya geldi,çok şükür ne bebeğimiz de nede eşimde bir sıkıntı yok,inşallah hiç olmaz..o kadar güzel birşeymiş ki evlat sahibi olmak, allah evlat isteyen herkese nasip etsin. yalnız geceleri bebek sürekli ağlarken o ortama katlanmak bebeğin ağladığı zaman neye ihtiyacı olduğunu yada neyi olduğunu anlayamamak biraz tedirgin ediyor şu sıralar beni..keşke konuşsa da acıktım dese,gazım var dese ya da işedim dese ne kadar hoş olur.ama sadece ağlıyor ve gerisi size kalmış zor bir durum,aşırı uykusuz bir durum..ama yinede mükemmel bir duygu inanın..yakın zamanda bir fotoğrafını koyarım amcaları..şimdilik kendinize iyi bakın..görüşmek dileğiyle herkese iyi geceler tekrar..
    Seni Cumartesi akşamı aradık ama telefonun kapalıydı. Yeğenime sağlıklı, mutlu bir hayat diliyorum. Size de Allah kolaylık versin, uykusuz geceleriniz başlıyor.

ayAz bebek dunyaya ayak basti sonunda
    dunYa tikildi bu haberle araligin onunda
    varsAyalim bu siir adam gibi bitecek
    olamaZ hayir p.mpacilik var kanimda...

puhahahaa ;oD

hersey gonlunce olsun ilkerim godfatherim ;oD

Olm bebeğe yazdığın şiire bile pompacılık katmışın ya
    Ahmet bu arada akşam bir reklam gördüm, sesli kitap okuma servisi gibi bir şey yapmış Türk telekom. Yani Türk telekom ayda 55 TL kadar geçiriyordu ya, artık önce kitap okuyacakmış.

Fotoğrafları Facebook'a yükleyecem birazdan, şantaj yapmaya çalışanı oyarım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    birinin bu s.laklara reader filmini izletmesi lazim zuhaha. ama can ve merve ciftinden dunyada bi adet var ve paso bize calisiyolar ;oD

Motosikleti
    Arora Beatrix 150

Kardeşim Dinine, Vatana Millete Hayırlı bir evlat olsun Allah analı babalı büyütsün!

Zamanla anlayacaksınız ne ihtiyacı olduğunu, bizde başta zorlandık ama bir süre sonra ne istediğini anlıyorsunuz, keratalar ağlamayla herşeylerini anlatıyorlar, tek iletişim yolları bebişlerin ağlamak bundan dolayı ağlamasını kafana takma, gazı varsa, acıkırsa, uykusu varsa ağlar birde hep anneyi ister siz anlamazsınız, ortam şimdilik yabancı geldiğinden anne kokusunu alıp ondan güven ister ve şunu söyleyebilirim şimdi en iyi zamanları büyüdümü daha doğrusu büyüdükçe herşeyi keşfettikçe ebeveynlere düşen sorumluluklar misliyle artıyor. Tekrardan hayırlı olsun sevgiyle hep mutlulukla büyütün evladınızı.
    Yılın Muhtelif Aylarında Kapsama Alanı Dışındayım

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Rıdvan videon var canda cana Iyı davran bence

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    kis daha bastirmadi, niyetide yok gibi... onumuzdeki haftasonu disari aticaz kendimizi hava muhalefet etmesse! dugun dernek programlarinizi ona gore ayarlayin. isten izin alamayanlar bugunden istifasini versin ;oD bu pazar uzuuuunnn olacak!
    Evet yağmur camur olmasında gezelim
    birinin bu s.laklara reader filmini izletmesi lazim zuhaha. ama can ve merve ciftinden dunyada bi adet var ve paso bize calisiyolar ;oD
    Sevmedin demi filmi ilk sahneden heyecan yaratsa da adam donsuz gezmeze sarardı ama Tabiki bizden bir adet var daha ne istiyorsun

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede hasan abi )

Rıdvan:Bana hoşkaldemedeeennnn nereyyeeee gidiyorsunuzzzz (klozetin dipinden seslenen rıdvan
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Armağan'da da var, bir şey olmaz. Dimi?

Dünden bir fotoğraf yükleyeyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    armagana bak hemen konumlanmis. yakin markaj ;oD
    motorcu dedigin artcisina boyle sahip cikar iste daha motoruyla gezmeye baslamasada, motor ustunde olunmasada ;oP

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortam çok güzeldi Ahmetin nakavt olması (o kadar bünye olmasına rağmen sarhoş olması) , Rıdvan'ın yan yan yürüyüp 5 dakika sonra yıkılması , ismi senemdi sanırım, ( Armağan bilir ) bisikletten düşmesi dahil gülmekten yıkıldığım süper bir gündü
    Lütfen Rıdvanın yeni artçısı hakkında söylemlerde bulunmayalım
    bir dahaki buluşmayı 4 gözle bekliyorum.
    Şeyma sağolsun hiç bir eksik bırakmadı. T yeöekten içkiye tostumuzdan gece yatmadan evvel sıcak süte kadar herşey mükemmeldi. Ahmet çok sanslısın, kız pervane oluyor senin için...
    İlker abi çok sevindim Allah analı babalı büyütsün ne müthiş heyecandır tahmin bile edemeyiz. tekrar tekrar tebrikler.
    Grubumuzun en geç yeni üyesi Ayaz bebek için üç kere...
    hurrra hurraa huurrrraa!
    Heyytt haftaya büyük bir gazla başladım, bende eve gönderken bir delilik edip şirkete uğradım akşam 9 da, motoruma atlayıp gezeyim dedim akşam akşam trafikte az hazır.
    sahile çıktım caddebostandan tuzlaya kadar gittim oralarda gezdim sonra maltepe ve e5 ten şirkete geri döndüm 2 saat gezdim durdum.
    ilk 100km yapmış bulunmaktayım. kutlayın beni Kızım 100km oldu artık.
    biraz daha gaza gelirsem bir sonraki buluşmaya ambarlıya kendi motorumla gelebilirim. Artçı bile alabilirim belki hehehe.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Senem de benim hatunu markaja almış

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Armağan'da da var, bir şey olmaz. Dimi?
    Dünden bir fotoğraf yükleyeyim.
    http://img843.imageshack.us/img843/6493/resim057.jpg
    ya ben bu resmi çok beyendim harbiden çok beyendim
    çokk güzel bir kareee
    Rıdvanım makinene aline koluna sağlııkkk

arkadaslar merhabalar . bu mutlu günde bende bir sey danısmak isterim .. öncelik gözünüz aydın diyelim .. bir apachi 150 cc kullanıcı olarak bana Hyosung GV 250 cc tavsiye edermisiniz .vede cin malıdır bo motor.

Saygı sevgilerimle

Motosikleti
    S&T GV250
    armagana bak hemen konumlanmis. yakin markaj ;oD
    motorcu dedigin artcisina boyle sahip cikar iste daha motoruyla gezmeye baslamasada, motor ustunde olunmasada ;oP
    belki bir gün oda olur neden olmasın.nasip kısmet bu işler
    benki gece gece ilk sürüşümü yaptım sıft sırtımdaki acemiliği biraz olsun atayım diye. bakarsın pazar gelmek isteyen olur

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Ahmet bu resimden sonra kayboldu
    zaten resmi cekende kayboldu

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 12:05 ----------

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki bir gün oda olur neden olmasın.nasip kısmet bu işler
    benki gece gece ilk sürüşümü yaptım sıft sırtımdaki acemiliği biraz olsun atayım diye. bakarsın pazar gelmek isteyen olur
    Artci bulamazsanız antrenman için arkaya kediyi bagla dolaş biraz artcili sürmek biraz farklıdır nu motorda em çok sevdiğim artci olsada farketmiyor pek diğer motorlarında çok belirgin farkediyordu artcuili artcisiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    sana tavsiye etmem

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Resime baktimda armağan ağzın kulaklarına varmış lem

---------- Post added at 12:15 ---------- Previous post was at 12:13 ----------

Alıntı ibrahimtoprk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhabalar . bu mutlu günde bende bir sey danısmak isterim .. öncelik gözünüz aydın diyelim .. bir apachi 150 cc kullanıcı olarak bana Hyosung GV 250 cc tavsiye edermisiniz .vede cin malıdır bo motor.

Saygı sevgilerimle
    Bende tavsiye etmem çin malı dandik bu motor paso masraf çıkarıyor
    Şaka bi yana Google amcaya bi sor ne malı ymiş bu motor?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bir dahaki buluşmayı 4 gözle bekliyorum.
    Beklersin tabi.

Heyytt haftaya büyük bir gazla başladım, bende eve gönderken bir delilik edip şirkete uğradım akşam 9 da, motoruma atlayıp gezeyim dedim akşam akşam trafikte az hazır.
    sahile çıktım caddebostandan tuzlaya kadar gittim oralarda gezdim sonra maltepe ve e5 ten şirkete geri döndüm 2 saat gezdim durdum.
    ilk 100km yapmış bulunmaktayım. kutlayın beni Kızım 100km oldu artık.
    biraz daha gaza gelirsem bir sonraki buluşmaya ambarlıya kendi motorumla gelebilirim. Artçı bile alabilirim belki hehehe.
    Her şey güvenilir sürücü profili çizip, yalnız gezememek için

Ahmet bu resimden sonra kayboldu
    Bu fotoğrafı görünce aklıma gelen, sesi muhtemelen 2 alt kattan duyulacak şekilde kafayı vurması.

Resime baktimda armağan ağzın kulaklarına varmış lem
    Armağan zaten gece boyunca öyleydi. Yani en azından benim dahil olduğum kısımlarda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler