Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az evvel ehliyet sınavından geldim. Hayatımda böyle kolay soruların sorulduğu bir sınava öğrenim hayatım boyunca bile girmedim. Yzık diyorum...
    Bu iş bu kadar kolay olmamalı. Önüne gelen herkes alamamalı... :(
    Evet abi, haklısın. Ben özellikle ilk yardım kısmına bozuluyorum. Piyasada milyonlarca ehliyetli sürücü var ama içinden gerçekten ilk yardımın nasıl yapılacağını bilen 100 kişi (sağlık personeli dışı -ki onların ne kadarı biliyor o da mechul-) bulabileceğimizi sanmıyorum (kimse üzerine alınmasın ama ilk yardım olayı çok ciddi bir iş) Güya üç beş tane fi tarihinden kalma bilgilerle hazırlanmış ilk yardım sorularını çözdün mü seni "ilk yardım biliyor" olarak atayıp ehliyeti veriyorlar. Ben özellikle her yıl ilk yardım sınavları yapılması taraftarıyım. Ciddi ve uygulama temelli bir sınav olmalı ve geçemeyenin ehiyeti iptal edilmeli. Bu iş cidden çok ciddi bir iş. Ya ilk yardım yeterliliği istemeyeceksin ehliyeti verirken, ya da olması gerektiği gibi yapacaksın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulusma saatini 2 saat one cekiyorum. erken cikicam. 6da gelmeye baslayin millet.
    Biz planlı insanlar olarak buluşma saatini değiştiremeyip seni kınıyoruz.

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet abi, haklısın. Ben özellikle ilk yardım kısmına bozuluyorum. Piyasada milyonlarca ehliyetli sürücü var ama içinden gerçekten ilk yardımın nasıl yapılacağını bilen 100 kişi (sağlık personeli dışı -ki onların ne kadarı biliyor o da mechul-) bulabileceğimizi sanmıyorum (kimse üzerine alınmasın ama ilk yardım olayı çok ciddi bir iş) Güya üç beş tane fi tarihinden kalma bilgilerle hazırlanmış ilk yardım sorularını çözdün mü seni "ilk yardım biliyor" olarak atayıp ehliyeti veriyorlar. Ben özellikle her yıl ilk yardım sınavları yapılması taraftarıyım. Ciddi ve uygulama temelli bir sınav olmalı ve geçemeyenin ehiyeti iptal edilmeli. Bu iş cidden çok ciddi bir iş. Ya ilk yardım yeterliliği istemeyeceksin ehliyeti verirken, ya da olması gerektiği gibi yapacaksın.
    Henüz kaza yapan motosiklet sürücünün kaskını çıkartmaya çalışma, yaralıyı kolundan bacağından tutup taşımaya çalışma sorunlarını aşamamışken sürücülerin ilk yardım yapması beklemek hayal. Ayrıca çoğu kişinin haberi bile yoktur ama kaza yapmış bir araç gördüğünde güvenlik önlemlerini almamak ve yardım cağırmamak suçtur ve cezası vardır. Ama pratikte değil cezası olması denetlemesi gerekenlerin bile böyle bir şeyden haberdar olduğuna şüphe ediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    tanidigim en planli insansin ridvan! kopun gelin low ivedilikle hemide!

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Ben zaten 6 olmasindn yanaydim ama geçti artık sheldeyiz hatunla prof yetiş gari

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Turtopu gibi evladı olan arkadaşımız Yörük İlkeri kutluyorum. Allah Analı Babalı Büyütsün...
    Tey Tey TEy....

Motosikleti
    2010 GT250R
    afiyet olsun millet hepinize bakalım bir kaç güne istanbula geleceğim inşallah, tanışmak nasip olur belki bi kaçınızla

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9979692/detay/

abiler ve gv kullanıcıları yukardaki motor temiz gözüküyor ama km si yüksek mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Turtopu gibi evladı olan arkadaşımız Yörük İlkeri kutluyorum. Allah Analı Babalı Büyütsün...
    Tey Tey TEy....
    ilker abiden haber geldi mi ki?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:40 ----------

arkadaşlar bizim motorlarda 2000 km de 250 gram yağ eksiltme normalmi?
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs
    Alıntı marvel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bizim motorlarda 2000 km de 250 gram yağ eksiltme normalmi?
    Cıvatası gevşek kalmış olmasın
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Motosikleti
    2010 GT250R
    Alıntı mayildiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cıvatası gevşek kalmış olmasın
    dediğine göre adamın motor yakmıyor sıkıştırınca contalardan atıyor dedi ama bana mantıklı gelmedi sizlere sorayım dedim,
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Herkese hayırli pazarlar olsun saat7:30 iş yerime geldim gecede emeği geçen bütün arkadaşlara çok çok teşekkür ederim güzel bir buluşma oldu seyma yengeye ayrıca teşekkür onca şeyin arasında birde bizimle ilgilendi .
    Günaydın... Tostum geldi ben kahvaltı eder

Bu arada ilker haber bekliyoruz ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Günaydın Hasan abi Pazar sabahı bu saatte uyanığım bunu tarihe not düşün.
    Dün akşam efsaneydi, ben, özellikle de Ahmet bir kısımını kaçırdık hele ki Armağan'la Uğur'un dışarı çıktığı kısım süpermiş.
    Ahmet hala kendine gelemedi, Armağan iyice hasta olmuş galiba, akşam en rezil olan ben sağlamım.

Bu arada şimdi fark ettim Ahmet'in profilden yazıyormuşum. Rıdvan ben.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Günaydın Hasan abi Pazar sabahı bu saatte uyanığım bunu tarihe not düşün.
    Dün akşam efsaneydi, ben, özellikle de Ahmet bir kısımını kaçırdık hele ki Armağan'la Uğur'un dışarı çıktığı kısım süpermiş.
    Ahmet hala kendine gelemedi, Armağan iyice hasta olmuş galiba, akşam en rezil olan ben sağlamım.

Bu arada şimdi fark ettim Ahmet'in profilden yazıyormuşum. Rıdvan ben.
    valla sesini duymak deilde yazını görmek güzel oldu merakta kalmıştım o uyuyodur daha ) en guzelı gazoz gazozdan sasmıcan işteyım ben yazık bana
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    Tey Tey TEy....
    Vaayy.. İlker baba.. En kısa zamanda iyi haberler bekliyoruz.. Bir sıkıntı olmamıştır inşallah..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    puhaha butun ceteyi eve kapattim forum olmus ;oD

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    uyuma hasan az kaldı mesainin bitmesine ha gayret

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

Ahmet foruma incir agaci diktin dibe vurduk bırak elindeki esirleri

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ben nasıl ki benim karıdan eski randımanı alamıyorsam o kafaya yediği yastıktan sonra, buradaki kimse ardık ne rıdvandan ne candan.... çeteden eski günlerindeki lezzeti alamayacak nihahahaha ;oD ilaç kattım içeceklerinize, ama benim yastık yiyen karım ilaçlı bardağın birini bana vermiş ;oD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ben nasıl ki benim karıdan eski randımanı alamıyorsam o kafaya yediği yastıktan sonra, buradaki kimse ardık ne rıdvandan ne candan.... çeteden eski günlerindeki lezzeti alamayacak nihahahaha ;oD ilaç kattım içeceklerinize, ama benim yastık yiyen karım ilaçlı bardağın birini bana vermiş ;oD
    Tabi ikinci hedef Can'dı ama onun içkisini sen içtin dimi?

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar herkese..

Öncelikle Sevgili Hasan abim ve Yengeyle tanıştığıma çok memnun oldum muhabbeti olsun, sıcaklığı olsun çok saygıdeğer kişilersiniz

ortam çok güzeldi Ahmetin nakavt olması (o kadar bünye olmasına rağmen sarhoş olması) , Rıdvan'ın yan yan yürüyüp 5 dakika sonra yıkılması , ismi senemdi sanırım, ( Armağan bilir ) bisikletten düşmesi dahil gülmekten yıkıldığım süper bir gündü
    en çok üzüldüğüm şey ise, Ahmet'in makarnasını sıcak sıcak yiyememek oldu sağlık olsun nabalım
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi geceler arkadaşlarım..yine güzel bir akşam geçirmişsiniz anlaşılan

bebeğimiz ayaz, 10.12.2011 tarihinde saat 09:45 sularında dünyaya geldi,çok şükür ne bebeğimiz de nede eşimde bir sıkıntı yok,inşallah hiç olmaz..o kadar güzel birşeymiş ki evlat sahibi olmak, allah evlat isteyen herkese nasip etsin. yalnız geceleri bebek sürekli ağlarken o ortama katlanmak bebeğin ağladığı zaman neye ihtiyacı olduğunu yada neyi olduğunu anlayamamak biraz tedirgin ediyor şu sıralar beni..keşke konuşsa da acıktım dese,gazım var dese ya da işedim dese ne kadar hoş olur.ama sadece ağlıyor ve gerisi size kalmış zor bir durum,aşırı uykusuz bir durum..ama yinede mükemmel bir duygu inanın..yakın zamanda bir fotoğrafını koyarım amcaları..şimdilik kendinize iyi bakın..görüşmek dileğiyle herkese iyi geceler tekrar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bebeğimiz ayaz, 10.12.2011 tarihinde saat 09:45 sularında dünyaya geldi,çok şükür ne bebeğimiz de nede eşimde bir sıkıntı yok,inşallah hiç olmaz..o kadar güzel birşeymiş ki evlat sahibi olmak, allah evlat isteyen herkese nasip etsin. yalnız geceleri bebek sürekli ağlarken o ortama katlanmak bebeğin ağladığı zaman neye ihtiyacı olduğunu yada neyi olduğunu anlayamamak biraz tedirgin ediyor şu sıralar beni..keşke konuşsa da acıktım dese,gazım var dese ya da işedim dese ne kadar hoş olur.ama sadece ağlıyor ve gerisi size kalmış zor bir durum,aşırı uykusuz bir durum..ama yinede mükemmel bir duygu inanın..yakın zamanda bir fotoğrafını koyarım amcaları..şimdilik kendinize iyi bakın..görüşmek dileğiyle herkese iyi geceler tekrar..
    Abicim selamlar..
    Allah Sağlıklı, sıkıntısız büyütmesine nasip olsun inş.
    çok sevindim bu habere Hepiniz sağlıcakla kalasınız
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    İyidi gece hersey için taşakkürler yenge yastık yedi ama gece de 5 dk ayrılmadı basından

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi ikinci hedef Can'dı ama onun içkisini sen içtin dimi?
    Ben çok içmem arada içer çoşarım oda denk gelirseniz bakalım benimde bayıldığım günleri görürürz

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlker Ayaz yiğenimizin bağtı açık şansı bol olsun her daim sağlığı yerinde olsun ... Zor kısmı cabuk gecerde rahatlarsınız en kısa zamanda sonrada çok soru soruyor deme )
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler