Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Armağaaaaaan; 2 dir kokumayı atlıyon galiba , benim orta sehpa noldu
    yok abi aklımda merak etme takibimde bayiye yakın zamanda gelecek yaklaşık yay pim vs 50 tl demiştim ya halledeceğiz
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdar biziii seviyoo serdar bizi seviyooo
    bizde serdarı seviyoruz
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet sayın gv 250 ve 650 ve shadow kullanan pek kıymetli motorcu arkadaşlar sizlere her zamanki gibi halk otobüsunden sesleniyorum camdan baktım nerde olduğumu cikaramadm şisliye yaklaştım can cama çık el saliiyim isteysen ) höttürü Verdim amaneyy.
    aman sabahlar olmasın neşemiz hiç kaybolmasın hasan abi
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salla Hasan abi el salla el salla kol salla kol sag gösterip sol sala )) cuma netlestir Ahmet geç kalabilirim ama gelirim buzdolabını bana bırakın seyma söyle merve ile irtibata geçsin
    müdür adamın hali bir başka asistanımdan randevu alın diyor baksanıza

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Salla Hasan abi el salla el salla kol salla kol sag gösterip sol sala )) cuma netlestir Ahmet geç kalabilirim ama gelirim buzdolabını bana bırakın seyma söyle merve ile irtibata geçsin
    tamam cuma siz tasıyın halledin biz cumartesi hayırlı olsuna geliriz

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda var şu an,düşünürsen neden olmasın
    Hocam hayırdır daha yeni almıştın sıkıldınmı yoksa motordan?

serdarsom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan S
    Merhabalar,
    Bugün motora kavuşmuş bulunmaktayım. Tescil işlemlerini hallettim. Artık ben de aranızdayım
    Bu arada zorunlu trafik sigortası motor Kocaeli plaka olduğu için 35-40 arası bir fiyat beklerken 95TL tuttu. İstanbul plaka olsa 230 tutacakmış. Galiba %200 civarı bir zam gelmiş trafik sigortasına:(
    Murat senin de yeni motorun hayırlı olsun. Kazasız belasız binersin inşallah.
    Rıdvan ve İlker'e bir kez daha yardımları için çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı serdarsom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Bugün motora kavuşmuş bulunmaktayım. Tescil işlemlerini hallettim. Artık ben de aranızdayım
    Bu arada zorunlu trafik sigortası motor Kocaeli plaka olduğu için 35-40 arası bir fiyat beklerken 95TL tuttu. İstanbul plaka olsa 230 tutacakmış. Galiba %200 civarı bir zam gelmiş trafik sigortasına:(
    kardeşim ben geçen hafya yaptım 45 tl tuttu aksa sigortadan .benim motorda sıfır
    sigorta firmasına göre değişiyor o kladar tutmaması lazımdı bir yanlışlık var bence..

Bellagio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırdır daha yeni almıştın sıkıldınmı yoksa motordan?
    Yaza doğru bir yerden para bekliyorum , eğer olursa Harley Davidson alıp custom yapmayı planlıyorum

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

Sigorta primlerine çok ciddi zam gelmiş.

Ağustos ayında Bursa plakaya 30 liraya yapmıştım sigortayı , geçen hafta 135 liraya zor buldum.

Merhabalar,

Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağustos ayında Bursa plakaya 30 liraya yapmıştım sigortayı , geçen hafta 135 liraya zor buldum.
    şaka gibi geçen pazartesi 45tl 34 plaka iyi yırtmısım o zaman, nasıl böyle zam gelir yahuu aşırı değil mi??

bu arada cumaya randevu aldım ehliyete umarım dosyalar hazır olur biraz kumar oldu sanki

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar Herkese ;

Ahmet beni düşündüğün için sağol kanka, diğerlerine kalsa hep hafta sonu hafta sonu bende isterim hep beraber takılalım ama maalesef benim iş sektörüm buna asla elvermiyor..şu e-ticaret işlerimi düzene sokup biraz kazanmaya başlasam artık hürgeneral olacağım..

perşembe günü de, cuma günü de bana uyar..elimden geldiğince yardımcı olurum günü ve saati belirleyinki ona göre ayarlıyım kendimi

Armağan, sende sağol ilgin için kardeşim

Yeni motoruna kavuşan arkadaşlara da kazasız sürüşler diliyorum tekrar tekrar söylüyorum motorunuza 2000 km boyunca nazik davranın, fazla sıkıştırmayın

Necati sende motor beğenmiyon arkadaş hayalimin 2. makinesi bu bence kıymatini bil

Mustafa (kilitçi), sana zahmet şu orta sehpanın fotosunu yakından çekip koyabilir misin ? Armağan ayarlayıp gönderdiğinde, ne şekilde monte ettiğin açısından fikir olarak görmek isterim..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Ben bu haftasonu da ehliyetsiz kullanacağım gibi bir his var içimde

Sigorta ve muayenem var ,
    Kask-mont-eldiven-bot giyiyorum,
    biraz da hacimli bir motosikletim olunca polislerden pek çekinmiyorum.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka gibi geçen pazartesi 45tl 34 plaka iyi yırtmısım o zaman, nasıl böyle zam gelir yahuu aşırı değil mi??

bu arada cumaya randevu aldım ehliyete umarım dosyalar hazır olur biraz kumar oldu sanki

Motosikleti
    2010 GT250R
    selam arkadaşlar online üye sayımız fazlayken birşey sormak istiyorum bi gv nin iyi olup olmadığı km sinin orjinal olup olmadığı gibi belli başlı şeyleri nerden anlarız birde 25-30 bin arası aldığımız bi gv bakımları yapılmışsa bizi sıkıntıya sokar mı ??biraz bilgi verirmisiniz??birde 2007 model 30bin km de ki bi gv nin gözünüzdeki değeri nedir?sisibar, ayak dayama, koruma demiri, ön siperlik mevcut ??
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese selam..

Merhabalar,
    dostum motorun hayırlı ve uğurlu olsun,allah kaza bela vermesin,güle güle kullan..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    2010 GT250R
    ilker abi nerdesin yaw valla başını şişiricem kusura bakma ama hoşgeldin sefa getirdin...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu arada dün akşam zincir bakımını yapmıştım ve castrol zincir spreyiyle yağlamıştım..o kadar beklemesine rağmen yağın gene de sıçratması beni deli etti..şu würth spreyi ucuza bulursam onu alacağım, en uyuz olduğum şey jantlara yağ sıçraması..

Birde Furkan'ın selamı var herkese..o da iş yoğunluğundan pek giremiyor nete (o kasiyer olduğu için bana kıyasla daha yoğun).. fotoda o yok ama 2 tane Gv nin aynı işyerinde olması süper birşey..arada beraber gazlıyoruz

Motosikleti
    4.000-4.250 arası el sıkışabilirsin ;)
    Sana ek olarak 500 lira lastik masrafı açar.
    Sonuç olarak 5.000 lira cebinden çıktıktan sonra güzel bir motosiklete binmiş olursun.

Alıntı marvel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar online üye sayımız fazlayken birşey sormak istiyorum bi gv nin iyi olup olmadığı km sinin orjinal olup olmadığı gibi belli başlı şeyleri nerden anlarız birde 25-30 bin arası aldığımız bi gv bakımları yapılmışsa bizi sıkıntıya sokar mı ??biraz bilgi verirmisiniz??birde 2007 model 30bin km de ki bi gv nin gözünüzdeki değeri nedir?sisibar, ayak dayama, koruma demiri, ön siperlik mevcut ??

Motosikleti
    2010 GT250R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2369242/detay/

İstanbuldaki arkadaşlar rica etsem ilana bi bakabilirler mi ali ustayı tanıyan varmı rica ediyorum işiniz gücünüz var belki ama biraz ilgilenirseniz memnun olacağım içimdeki gv aşkı artık kavuşsun sevdiğine

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0192669/detay/

ve birde bu var anadolu yakasındaki arkadaşlara sesleniyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

abilerim bi yorum yaparsanız sevineceğim motorlar hakkında...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yaw arkadaşlar ilgilenin şu tunay ile yaa..walla deli divane olup gidecek yakında sevgili istanbul tayfası yardımcı olalım lütfen
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    2010 GT250R
    yok ilker abi senden başkası çok fazla takmıyor beni, bilmiyorum bir yanlışım olduysa affola düzeltmem için kimse uyarmadı ama umarım kimseyi kıracak birşey yapmamışımdır..neden böyle anlamış değilim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250

İstanbuldaki arkadaşlar rica etsem ilana bi bakabilirler mi ali ustayı tanıyan varmı rica ediyorum işiniz gücünüz var belki ama biraz ilgilenirseniz memnun olacağım içimdeki gv aşkı artık kavuşsun sevdiğine

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:29 ----------

Kadıköy'de olan motor diğerine göre daha iyi. Eğer km doğruysa ve sorun yoksa alınabilir.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaşlar ilgilenin şu tunay ile yaa..walla deli divane olup gidecek yakında sevgili istanbul tayfası yardımcı olalım lütfen
    İstanbul tayfası diyorsun da benden başka motor bakacak adam yok sanıyorum. Motor da Kadıköy'de

Motosikleti
    Hyosung GV 250

2 ilanda da yardımcı olmaya çalışayım :
    40.000 li, km deki motorun kafadan lastik değişmesi gerekecek, ön cam orjinal değil..ve yanlış görmüyorsam ön çamurluğun arka kısmında bir tuhaflık var..sanki kısa gibi, oynanmış biraz..zincir koruma kapağı yok..egzoz açık gibi duruyor (susturucuları çıkarılmış anlamında ) teknik olarak birşey söyleyemiyeceğim..eğer bakımları düzgün yapıldıysa sorun oalcağını sanmam..

diğer ilandaki ise km si doğru ve bakımları eksiksiz yapılmış ise ilk ilandakine kıyasla daha mantıklı gibi..
    sisy bar orjinal ön cam da orjinal gibi duruyor.. ve koruma demiri de sağlam olandan.

ama gene de bu 2 sine de yakından bakmadan ne olduğunu anlamak güç (genel olarak teknik anlamda )

Motosikleti
    2010 GT250R
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy'de olan motor diğerine göre daha iyi. Eğer km doğruysa ve sorun yoksa alınabilir.

İstanbul tayfası diyorsun da benden başka motor bakacak adam yok sanıyorum. Motor da Kadıköy'de
    sağolasın hocam fiyat farkı var arada işte biraz bide antepte olunca gelip bakıpta geri dönme şansım olmuyor... ama uzun dönemdir kullanıcıları olarak boş olduğunuzda bakarda bilgi verirseniz minnettar olurum...diğerinin tek avantajı daha ucuz olması ve usta elinde olması tabi ali ustayı bilen varmı bilmiyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:58 ----------

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ilanda da yardımcı olmaya çalışayım :
    40.000 li, km deki motorun kafadan lastik değişmesi gerekecek, ön cam orjinal değil..ve yanlış görmüyorsam ön çamurluğun arka kısmında bir tuhaflık var..sanki kısa gibi, oynanmış biraz..zincir koruma kapağı yok..egzoz açık gibi duruyor (susturucuları çıkarılmış anlamında ) teknik olarak birşey söyleyemiyeceğim..eğer bakımları düzgün yapıldıysa sorun oalcağını sanmam..

diğer ilandaki ise km si doğru ve bakımları eksiksiz yapılmış ise ilk ilandakine kıyasla daha mantıklı gibi..
    sisy bar orjinal ön cam da orjinal gibi duruyor.. ve koruma demiri de sağlam olandan.

ama gene de bu 2 sine de yakından bakmadan ne olduğunu anlamak güç (genel olarak teknik anlamda )
    teşekkürlerimi bir borç bilirim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler