Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşlar.

kilitçi ve orhan dostum iyi niyetleriniz için çok teşekkürler,darısı tüm bebek sahibi olmak isteyen herkesin başına olsun inşallah..

orhan ne yaptın abi?cbf geldi mi?walla dediğin doğru gerçekten o kadar çok güzel olsun istiyorum ki karacanın...ama sonunda o kadar kıvama gelince dediğin gibi o emeğe sahip çıkabilecek birini bulamazsam gerekirse bir sezon fazladan kullanırım ama yinede sırf para için satmam diye düşünüyorum..bakarsın o zamana kadar piyango falan para çıkarsa hiç satmam ikinci motor olarak kalır ne hayaller bea bu arada dl650 için düşüncelerim değişmeye başladı.zira sıfırları japon yeni olarak fiyatlandırıldığı için tl ye göre biraz daha pahalı gelmeye başladı.hal böyle olunca ikinci ellerinin fiyatları da arttı.dolayısıyla sanırım xl650 alacağım.artık yakıtını da bir şekilde görmezden geleceğim.hayırlısı bakalım..

sele olayını kesin halletmem lazım.bir adres verdiler bakacağım önümüzdeki haftra.bir de sanırım iskenderun'da nikelaj kaplama yapacak bir yer yokmuş.kaplama için ya adana'ya yada antakya'ya gideceğim.adana uzak kaplama için gidilmez.antakya'ya bakacağım artık.

krom yada nikelaj kaplatmanın maliyeti hakkında bilgisi olan arkadaş varmı acaba?biraz fikir olarak yardımcı olabilirse çok sevinirim.

herkese iyi geceler.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    İlker hocam gerçekten güzel çalışma olmuş elinize sağlık. Bebek haberi de çok güzel herşey gönlünüzce olsun.

Ayhan hocam geçen sefer pek kısa görüşebilmiştik. Emekli olup da vaktiniz olursa beklerim bu taraflara.

Arkadaşlar hyosunsource da satılan orta sehpadan kullanan var mı aranızda? Varsa mesala tek başınıza orta sehpaya alabiliyor musunuz motoru?
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İlkercim hadi hayırlısı. Dediğin gibi DL'nin fiyatları almış başını gidiyor. XL650 güzel motordur, birde gerçi bakmışsındır ama F650 GS'lere de bak bence. Şimdi param olsa herhalde F650 alırdım gibime geliyor. Transalpin tadına baktım F650'yi de denemek istiyorum açıkcası.
    Benim CBF geldi bayide plakanın çıkmasını bekliyor. Yarın yada Salı günü teslim alırım bir aksilik çıkmazsa.
    ..::.. GO ..::..

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .
    Benim CBF geldi bayide plakanın çıkmasını bekliyor. Yarın yada Salı günü teslim alırım bir aksilik çıkmazsa.
    abicim hayırlı olsun tekerin düz bassın
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayhan hocam geçen sefer pek kısa görüşebilmiştik. Emekli olup da vaktiniz olursa beklerim bu tarafllara
    Hocam, orda çok dostum, var, gelip gitmemiz eksik olmaz, inşallah...
    Şarköy'de Sigortacı...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim hayırlı olsun tekerin düz bassın
    Sağol kardeşim sende alırsın inşallah hayırlısıyla güzel bir GV
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese merhaba..
    hakan hocam iyi dilekleriniz için teşekkürler.

orhan abi valla f650 yi iki sebepten istemiyorum.birincisi 652cc olduğu için bir üst vergi diliminden değerlendirilmesi,bakım masraflarının fazla olması ve motor gücünün zayıf kalması.bunun yanında bir de kime sorsam üst devirlerde aşırı titreşim diyorlar.kaç tane yunuslara da sordum polisler de aynı şekilde diyor:çok titreşimli alma! hal böyle olunca onu hiç listeye sokmadım bile(tabi abs ve elcik ısıtmanın da standart olması güzel bişi).bir ara versys dedim ama ülkemiz pazarına yeni girdi ve ikinci elleri pahalı.kle500 lerin ince yapısı hoşuma gitmiyor.yani ya dl650 olacak yada xl650 bakalım kısmet tabiki...

bu arada cbf nin resimlerini bekliyoruz ona göre..şimdiden hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    Arkadaşlar merhaba,

Pazar günü motorumu güzelce temizledikten sonra benzin filtresini değiştirmeye karar verdim. Uzun uzadıya anlatılacak meşakatli bir olay da değil aslına bakarsanız. Fotoğraflar size yardımcı olur umarım.

eski benzin filtrenizin içinde benzin olacaktır. Fazla benzini bir beze akıtmakta fayda var.

yeni benzin filtresi nispeten uzun olduğundan, borunun rahat bir eğim alması için, boruyu kelepçenin dışından geçirdim.

İyi akşamlar.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hakan hocam eline sağlık.bişi soracam benzin filtresinin fiyatı ne kadar?ben de değiştirecem ne zamandır aklımda..teşekkürler..

Motosikleti
    Hocam 3-5 liradır herhalde ucuz birşeydi hyosunsource dan alışveriş yaparken bulunsun diye almıştım. Bir iki gün içinde sipariş vereceğim hyo dan isterseniz getirtebilirim 20 liralık falan sipariş ekleyebilirim benimkine.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hocam sağol.sahibinden'de buldum.bulamasaydım rica edecektim senden.buradan veririm siparişi.almak isteyenler için :http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5099694/detay/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sağol.sahibinden'de buldum.bulamasaydım rica edecektim senden.buradan veririm siparişi.almak isteyenler için :http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5099694/detay/
    Siparişle almanıza gerek yok. Benzin filtresi bisikletçiden bozma motosiklet tamircilerinde bile bulabileceğiniz standart bir şey.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    mrb arkadaşlar..

aranızda bu ilandaki motoru bilen eden gören varmıdır acaba ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...575366/detay/#
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siparişle almanıza gerek yok. Benzin filtresi bisikletçiden bozma motosiklet tamircilerinde bile bulabileceğiniz standart bir şey.
    teşekkürler..

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar.

kilitçi ve orhan dostum iyi niyetleriniz için çok teşekkürler,darısı tüm bebek sahibi olmak isteyen herkesin başına olsun inşallah..

orhan ne yaptın abi?cbf geldi mi?walla dediğin doğru gerçekten o kadar çok güzel olsun istiyorum ki karacanın...ama sonunda o kadar kıvama gelince dediğin gibi o emeğe sahip çıkabilecek birini bulamazsam gerekirse bir sezon fazladan kullanırım ama yinede sırf para için satmam diye düşünüyorum..bakarsın o zamana kadar piyango falan para çıkarsa hiç satmam ikinci motor olarak kalır ne hayaller bea bu arada dl650 için düşüncelerim değişmeye başladı.zira sıfırları japon yeni olarak fiyatlandırıldığı için tl ye göre biraz daha pahalı gelmeye başladı.hal böyle olunca ikinci ellerinin fiyatları da arttı.dolayısıyla sanırım xl650 alacağım.artık yakıtını da bir şekilde görmezden geleceğim.hayırlısı bakalım..

sele olayını kesin halletmem lazım.bir adres verdiler bakacağım önümüzdeki haftra.bir de sanırım iskenderun'da nikelaj kaplama yapacak bir yer yokmuş.kaplama için ya adana'ya yada antakya'ya gideceğim.adana uzak kaplama için gidilmez.antakya'ya bakacağım artık.

krom yada nikelaj kaplatmanın maliyeti hakkında bilgisi olan arkadaş varmı acaba?biraz fikir olarak yardımcı olabilirse çok sevinirim.

herkese iyi geceler.
    merhaba yörük kardeş nikelaj işi öle külfetli deyil senin o parça için eyer iskenderunda bulamassan ben izmirde sana hallettie bilirim fiyatıda çok çok 15 tl yada 20 tl dir bilgin olsun

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben uzun süre araştırdım.Hatta bir ara baktım temiz bulamıyorum 0 km Spyder bile düşündüm.Ama en sonunda bir tane buldum ve aldım.Cumartesi kaporayı verdim.Yarın aksilik olmazsa noter satışı var.İş resmiyete dökülüne motorsiklet alım hikayemi ve fotoları paylaşacağım
    Arkadaslar motoru gectigimiz Cumartesi teslim aldim.Resimleri yukluyorum simdi.~Ilk yukleme denemem bakalim nasil olcak!

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:51 ----------

Arkadaslar motoru gectigimiz Cumartesi teslim aldim.Resimleri yukluyorum simdi.~Ilk yukleme denemem bakalim nasil olcak!

Valla ben uzun süre araştırdım.Hatta bir ara baktım temiz bulamıyorum 0 km Spyder bile düşündüm.Ama en sonunda bir tane buldum ve aldım.Cumartesi kaporayı verdim.Yarın aksilik olmazsa noter satışı var.İş resmiyete dökülüne motorsiklet alım hikayemi ve fotoları paylaşacağım

Haftasonu islerim sebebi ile pek binemedim malesef

Yinede motorun sesini dinleyip bir kac tur attim:D

2005 yilinda almaya karar verdigim motor artik bana ait

Motor alim surecinde yardimci olmaya calisan tum Mt dostlarima tesekkur ederim
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    İki gün giremedim siteye byağı bilgi paylaşımı olmuş,güzelde olmuş,İlker bey, öncelikle gelecek evladınızın yüzünüzü ağartacak,sağlıklı ve başarılı bir evlat olması dualarımla..
    Orijinal arkalık neden bu kadar alçak diye hep düşünmüşümdür, maksat arkadakinin rahatlığı ise ,
    İlker bey bir de ön cam bağlantı ve önden görünüşün yakın çekim fotoğraflarını yayınlayabilirsen ben de rüzgarı tamamen kafadan yukarıya atabi,leceğim sanırım.
    Hakan Bey,(Timoti),benim orta ayağı sen getirtmiştin hatırlıyorsan, ben kullanıyorum ve orta ayağa alırken motoru hiç zorlanmıyorum bilakis kuş gibi kalkıyor, hatta bayağı şaşırdım bukadar kolay ayağa kalkmasın,
    Hakan bey (floy) evet o resim önceki resimler hava tam ısınmadığı için yeni resimlerim yok ama gezdikçe ve çektikçe burad paylaşağım ,nşaallah
    Tayfun bora motorun güzel duruyor mutlu ve sağlıkla uzun yıllar kullanman dileğimle..
    Vesselam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:09 ----------

Plaka 41 mi bana mı öyle geldi..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki gün giremedim siteye byağı bilgi paylaşımı olmuş,güzelde olmuş,İlker bey, öncelikle gelecek evladınızın yüzünüzü ağartacak,sağlıklı ve başarılı bir evlat olması dualarımla..
    Orijinal arkalık neden bu kadar alçak diye hep düşünmüşümdür, maksat arkadakinin rahatlığı ise ,
    İlker bey bir de ön cam bağlantı ve önden görünüşün yakın çekim fotoğraflarını yayınlayabilirsen ben de rüzgarı tamamen kafadan yukarıya atabi,leceğim sanırım.
    Hakan Bey,(Timoti),benim orta ayağı sen getirtmiştin hatırlıyorsan, ben kullanıyorum ve orta ayağa alırken motoru hiç zorlanmıyorum bilakis kuş gibi kalkıyor, hatta bayağı şaşırdım bukadar kolay ayağa kalkmasın,
    Hakan bey (floy) evet o resim önceki resimler hava tam ısınmadığı için yeni resimlerim yok ama gezdikçe ve çektikçe burad paylaşağım ,nşaallah
    Tayfun bora motorun güzel duruyor mutlu ve sağlıkla uzun yıllar kullanman dileğimle..
    Vesselam...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:09 ----------

Plaka 41 mi bana mı öyle geldi..
    Tesekkurler.Motorun biraz temizlige ihtiyaci var ama henuz vaktim olmadi artik haftasonu hallederim.Evet plaka.Aldigim arkadas Gebze`de otururken satin almis.Bende degistirmedim plakayi.Vergiside biraz 34 plakaya gore dusuk oluyor...
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    nazarım değmez umarım motoruna ;oD çok çok güzel duruyor... yılların hasretini dindirmiş ifadesi var zaten resimlerde yüzünde ;oD kazasız belasız nazarsız günlerde kullanman dileğiyle...

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    allah kaza bela vermesin kardeşim hayırlı ugurlu olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler