Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tarkancım hayılrısı olsun inşallah... bu sıralar piyasalar durgun ama umarın en kısa zamanda satabilirsin...bi akşam üzeri iş çıkışı gelirim küpeştede bişiyler içeriz sen kaçta orda oluyosun akşamları??
    arkadaşlar sizlerden bi ricam var benim...gidondaki sol kumanda kolunun alt kısmının resmine ihtiyacım var...yani vida bağlantılarının olduğu yerin...niye diye sorarsanız vidasımı düşmüş yoksa altta kapağı falan vardı omu düşmüş bilemiyorum ama şu an dönüyo...özellikle jikleyi çektiğimde oluyo tabi....sadece alt kısmını bi fotoğraflayan olursa memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    selam millet
    Emrah senin makina çok güzel duruyor yaa valla çok hoş Allah nazardan saklasın...

çetin saolasın arkadaşım inşallah. Niyetine girdim artık arkadaşım hayırlısı ile satıp değiştireceğim.

Silivri küpeşteden bahsediyorsun sanırım çetincim. Ben akşam en geç 7,30 8 de orda olurum genelde. Ama öncesinde gün kararlaştıralım ona göre gelirim. benim yazlık yaklaşık 13km silivrinin ilerisinde ;)
    enjoy your ride and enjoy forever

tamam tarkan cuma günü buluşur aksilik çıkmazsa...ararım ben seni yine

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    ok çetin görüşmek üzere
    enjoy your ride and enjoy forever

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet
    Emrah senin makina çok güzel duruyor yaa valla çok hoş Allah nazardan saklasın...
    teşekkürler hiçbirimize ve hyolarımıza nazar değmesin

arkadaşlar elinizde GV250 ön lastiği varsa ben talibim arkadaşın lastik 25000. km de bombe yaptı.Bir çok yerinde çıktı hemde.Lastik az kullanılmışta olabilir.???
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam millet.nasılsınız?

tarkan motoru satıyormuşsun hayırlı olsun.selçuk abi yi de kaybetmişiz.hayırlısı...

devrim kolay gelsin kardeş.orhan bizden önce yaşadı o zorluğu nirengi noktamız orhan olsun.ondan alınır tüyo.bende bandırmadan kız alacağım inşallah bizimde bandırma ve antalya olmak üzere iki düğün olacak.ama düğün maalesef afganistan dönüşüne kalacak..

arkadaşlar bu arada soft ortamda kullanım kılavuzu ve service manual kitapçığı elinde olan arkadaş bana gönderebilir mi?benimkiler göçen bilgisayarımla birlikte yok oldular..

koray abiden ses seda yok hala.merak etmeye başladım.yarın fırsat bulursam bir arayım sesini duyayım bari..

murat abiden de ses seda yok bu sıralar umarım bir sorun yoktur.

burak ve yengede kayboldu..

neyse çetin arada giriip çıkıyo.

mitmuallim hocamdan da ses yok.yaw biz yavaştan zayıflıyormuyuz ne?herkes sağlıklı mutlu olsunda gerisi çok sorun yapmaz

bu arada size en son yaptığım gezi fotolarını atacaktım ama yine geç oldu.yarın nöbetçiyim.cuma atarım artık.görüşmek üzere...
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    S&T GV250
    selam herkeslere...ben de benim aslanın resimlerini koyayım dedim, henüz rodajda olduğum için artçım olmadığından fotolarda ben yokum, rodajı bitireyim foto çekici artçıları da gezdircez tabi illa ki...

görüldüğü gibi tosunumun sissy barsız boynu bükük...ankarada bu işi en kalite ve ucuz şekilde nerde halledebilirim? ankaradan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim...
    hepinizin tekeri düz bassın arkadaşlar
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler hiçbirimize ve hyolarımıza nazar değmesin

arkadaşlar elinizde GV250 ön lastiği varsa ben talibim arkadaşın lastik 25000. km de bombe yaptı.Bir çok yerinde çıktı hemde.Lastik az kullanılmışta olabilir.???
    Emrah 1-2 hafta önce lastiklerimi değiştirdim bende, haberim olsaydı ön lastiği lastikçide bırakmaz sana gönderirdim. Gerçi 17000 km yol yaptı benim lastikler ama hiç aşınma yoktu.

İlkercim, Koray'a bende ulaşamıyorum, tam taşınma telaşındadır bu aralar. Ay başı gibi taşınma işini bitirmemiz lazım felan diyordu. Birde telefonunu çaldırdı ya o yüzden sanırım tel.inden de ulaşamdım ben. Kullanım kitapçığı bende mevcut (hem türkçe, hemde çok detaylı ingilizce) birazdan mail adresine gönderirim

souvarine, hadi hayırlı olsun valla parıl parıl parlıyor aslan parçası. Allah kaza bela yüzü göstermesin
    ..::.. GO ..::..

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet.nasılsınız?

arkadaşlar bu arada soft ortamda kullanım kılavuzu ve service manual kitapçığı elinde olan arkadaş bana gönderebilir mi?benimkiler göçen bilgisayarımla birlikte yok oldular..
    .
    http://www.arkasmotor.com/www/produc...C358566143.pdf

sanırım bu işini görür

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    souvarine motorun hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle. Ben de yeni aldım Hyosung 2007 model sıfır. Rodajı tamamlamak üzereyim ben henüz foto atamadım. Arkaya çanta takılabilen sisibar ben Ankara'da bulamadım. İstanbul Motohobiden kargoyla getirtiyorum bugün elime geçer herhalde. Çantasız istiyorsan Hyosung bayisi Çağ motorda belki STden daha ucuza bulursun. Ama tam fiyatını hatırlamıyorum. Geniş ayaklıklar 100dolar. Ön cam 100dolar.

souvarine hayrlı olsun güle güle kullan...bun yeni modellerin egsozunu beğeniyomuyum yoksa beğenmiyomuyum karar veremedim...sesini falan nasıl acaba.... bu arada benim istediğim resmi bir allahın kulu atmamış ya

Motosikleti
    S&T GV250
    orko, brody, balbar teşekkürler arkadaşlar, umarım ilerleyen zamanlarda beraber yol yapma şansımız da olur, rüzgarın tadını çıkartırız...

balbar, bu egsozun yandan görünüşüne bayılıyorum ama fotoyu arkadan çektiğimde bana da bi tuhaf geldi, galiba o açıdan gerçekten sevimsiz görünüyor hatta bir arkadaşım facebook'a koyduğum resim üzerine egzosu kastederek "hayırlı olsun tüplü galiba" yazmış, gülmekten öldüm...
    sesi açık havada çok etkileyici gelmese de yine de kendine özgü ama demin kapalı garajda kafada kask olmadan şöyle bi iki dakika çalıştırdım, etkileyici doğrusu
    brody çağ motorun sitesine baktım 119 dolar diyor, bi uğrayıp bakmak lazım, yıba çarşısında 20 milyona buldum aslına bakarsan ama hiç güven vermedi kalitesi, bi de artçı düşürüp vicdan azabı çekmeyeyim
    [B][COLOR="Black"]LAUBALİLİKTEN HOŞLANMAM, CİDDİYETİ SEVERİM, DİSİPLİNE HAYRANIM[/COLOR][/B]

Motosikleti
    gv250
    merhaba arkadaşlar,

uzun zamandır işlerin yoğunluğundan dolayı sizleri takip edemiyorum. yarın akşam tatile çıkıyorum. hayırlısıyla ilk önce izmir sonra antalya kalkan kaş fethiye gezip epeyce bir yol yapacağız aşkımla birlikte. 18 temmuz a kadar o civarlarada olacak olanlar var ise görüşebiliriz. Sağsalim döndükten sonra sizlerle tekrar organizasyonlarımıza başlamak istiyorum, kendinize iyi bakın.
    aşk...

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    souvarine motorun hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle. Ben de yeni aldım Hyosung 2007 model sıfır. Rodajı tamamlamak üzereyim ben henüz foto atamadım. Arkaya çanta takılabilen sisibar ben Ankara'da bulamadım. İstanbul Motohobiden kargoyla getirtiyorum bugün elime geçer herhalde. Çantasız istiyorsan Hyosung bayisi Çağ motorda belki STden daha ucuza bulursun. Ama tam fiyatını hatırlamıyorum. Geniş ayaklıklar 100dolar. Ön cam 100dolar.

Ön cam arıyorum bulamadım. 100 USD nerede? Çağ motorda mı?
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,

uzun zamandır işlerin yoğunluğundan dolayı sizleri takip edemiyorum. yarın akşam tatile çıkıyorum. hayırlısıyla ilk önce izmir sonra antalya kalkan kaş fethiye gezip epeyce bir yol yapacağız aşkımla birlikte. 18 temmuz a kadar o civarlarada olacak olanlar var ise görüşebiliriz. Sağsalim döndükten sonra sizlerle tekrar organizasyonlarımıza başlamak istiyorum, kendinize iyi bakın.
    Muhterem nerelerdesin yahu... Özlettin kendini.. Yoğun olduğunu biliyordum ama bu kadar uzak kalacağını düşünmemiştim. Sana ve aşkına iyi tatiller diliyorum Bol bol resim çek unutma
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    gv250
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhterem nerelerdesin yahu... Özlettin kendini.. Yoğun olduğunu biliyordum ama bu kadar uzak kalacağını düşünmemiştim. Sana ve aşkına iyi tatiller diliyorum Bol bol resim çek unutma
    teşekkürler dostum. çekicez tabi fotolar, geldiğimizde paylaşırız
    aşk...

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön cam arıyorum bulamadım. 100 USD nerede? Çağ motorda mı?
    Evet Ankara Çağ motorda.

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Çağ motordaki ön camın resmi var mı arkadaşlar?
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Ankara Çağ motorda.

Teşekkürler...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar merhaba..muhterem yolun açık olsun.keyifli ve kazasız sürüşler dilerim.iyi tatiller.

orhancım ve balbarcım çok teşekkürler..

souvarine motorun hayırlı olsun.allah kaza bela vermesin..

şu ön cam bana da lazım arkadaşlar.daha koruma demiri alacağım.çok işim var..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler