Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Mitmuallim hocam çok güzel olmuş sissy barın ve çanta korumaların. Selçuk'un dediği gibi full krom olsa daha iyiydi ama bende ustayla konuştuğumda sana söylediği gibi fiyatının 2'ye katlandığını söylemişti. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanırsın inşallah.

Selçuk sana da hayırlı olsun, inşallah istediğin fiyata satabilirsin. Senin motorunu buradakiler biliyor zaten sorunsuz bir motor olduğunu. Ne almayı düşünüyorsun satınca?
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Mitmuallim Hocam, hayırlı olsun, güzel olmuş. Demek ki Hamdi Usta Standart iş yapıyor, benimkilerin aynısı olmuş. Bu arada sinyalleriniz sanırım şeffaf ledli olanlardan. Çok güzel durmuş...
    Selçuk hocam, umarım kıymetini bilen biri alır motoru... Hayırlısı olsun...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:21 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:47 AM ----------

Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    mitmuallim fotolar için teşekkürler. Güzel olmuş hayırlı olsun. Fiyat nasıl oldu? Bana sisibar için 200 yan çanta demirlerine 120 toptan olursa 300 dediler telefonda.

gv250 tekliyo

forum daki herkese merhabalar uzun süreden beri motor almak için araştırmalar içindeydim bi arkadaşın tavsiyesiyle gv250 yi incelemeye basladım inanın bu form cok yardımcı oldu ve evelsi gün bitane ikinci el 2006 model bi gv 250im oldu motor beklediğmden daha güçlü ve büyük ancak rahatlıkla kullanabiliyorum kronik boşa gecmeme sorununa bi günde alıştım ancak motor sürekli tekleme yapmaya basladı formda bi arastırma yaptım beyin arızası gündemde kuralkanın sitesinde fiyatı 340tl baya pahalı beyin arızası dısında baska bi yerden yapabilirmi aynı sorunu yasayan arkadaslar yardımcı olursa cok sevinirim

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Teşekkürler arkadaşlar,gerçekten benimde gözüme çok hoş geldiler,yan çanta demirinini yayın üstünden getirse idi daha mı iyi olurdu diyede düşünmüyor değilim ama böylede işimi görüyor.
    brody,fiyat aynen sana söylediği gibi fakat sissy bar hazır olmasına rağmen ölçüp biçip ayar çekiyor,yan çanta demirini ise aynı şekilde hesaplayarak yapıyor yani bu gv 250lir standart deyip hazır elimde bulundurayımda gelene takıp gönderirim diye bir derdi yok hamdi ustanın, gel yaparız diyor şimdi sen ankaradan nasıl gelecen o iş için değil mi?yada ustaya söyleyecen biri yaptırırken bir tanede san yapacak ve kargolayacak başka yolu yok gibi gözüküyor
    Din Kült. ve Ah. Bil. öğrt. olarak tüm grup üyelerinin regaib kandilini tebrik eder bizi cennettede motor hazzına ulaştırmasını dilerim...
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Arkadaslar iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Kandiliniz Mubarek olsun...

Orhan motosikletimi satarsam BMW F650 Yada Suzuki Vstrom dusunuyorum. Maalesef yapmis oldugum uzun yolculuk bana bu motorlarin Turkiyenin motoru oldugunu gosterdi..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim. Kandiliniz Mubarek olsun...

Orhan motosikletimi satarsam BMW F650 Yada Suzuki Vstrom dusunuyorum. Maalesef yapmis oldugum uzun yolculuk bana bu motorlarin Turkiyenin motoru oldugunu gosterdi..
    Nerden cıktı bu 650 merakı ne oldu 250 cc ye.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşlar.mitmuallim hocam çok güzel olmuş sissy bar ve çanta taşıyıcıları.ben de çanta almak istiyorum ama önce taşıyıcı demir olayını halletmem lazım.

krom kaplama olayına gelince.tam krom almak daha iyi olur.bir defa alınıp uzun süre kullanılacak malzemeler sonuçta..

selçuk abi hayırlısı olsun ama 650 cc ler yakıt konusunda biraz iştahlı demiştin.ama uzun yol yapmak için karar değiştirip enduro düşünüyorsun sanırım.hayırlısı olsun.iyi birine gider umarım..

bu arada herkesin kandili mübarek olsun..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ewet arkadaşlar kandılınız mubarek olsun.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Teşekkür edreim ilker bey , biliyorsunuz motor çantasız olmuyor çantada taşıma demirsiz yaya sürtünüp çabuk aşınıyor ve lastiğe doğru sarktığı oluyor bazen hem estetik hemde ihtiyaç için gerkli tavsiye ederim..
    kalın sağlıcakla..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    teşekkür ederim hocam.en yakın zamanda alacağım.hatta alacağım çantayı da belirledim.linkini vereyim:
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45500

kullanışlı olur mu bilmiyorum ama çantalar kilitlenebiliyor.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı oldcity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forum daki herkese merhabalar uzun süreden beri motor almak için araştırmalar içindeydim bi arkadaşın tavsiyesiyle gv250 yi incelemeye basladım inanın bu form cok yardımcı oldu ve evelsi gün bitane ikinci el 2006 model bi gv 250im oldu motor beklediğmden daha güçlü ve büyük ancak rahatlıkla kullanabiliyorum kronik boşa gecmeme sorununa bi günde alıştım ancak motor sürekli tekleme yapmaya basladı formda bi arastırma yaptım beyin arızası gündemde kuralkanın sitesinde fiyatı 340tl baya pahalı beyin arızası dısında baska bi yerden yapabilirmi aynı sorunu yasayan arkadaslar yardımcı olursa cok sevinirim

Merhaba oldcity. Oncelikle motorun hayırlı olsun. Cok guzel bir karar vermissin. Benim gv250 2005 model. Aynı bosa zor gecme sorunu bende de var. Ayrıca 5bin devir civarı birkac saniyelik gaz kesme sorunu da yasıyorum. Beyinden -cdi unitesi olarak geciyor- olan sorun bu. Birkac saniye 5bin devir civarında sabitliyor motor ancak sonra toparlayıp hızlanıyor. Bunu cdi unit i degistirerek cozebilirsin. Internette yabancı sitelerde 100 dolar civarı satılık var cdi unit. Bu forumun gecmis sayfalarında link de olmalı. Bulursam yeniden buraya yazarım. Bu sekilde ucuza halledebilirsin.

Ancak gaz kesme sorunu, gazı tamamen kesip motoru durdurmaya kadar varıyor ise bu baska bir sorun -basıma bir iki kez geldi de- Bunu da aku baslarını ve sigortaları temizleyip kontrol ederek duzeltiyorlar. Yani elekrtriksel bir sorun. Benimki duzeldi. Bir de motorun yan ayagı bazen elektrik kesme sorunu yapabiliyormus, malum, ayak inikken motor calısmıyor, bu yuzden bu ayak devresini iptal edenler de var bildigim kadarı ile.

Tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız kullanırsın ve memnun kalırsın umarım...

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    arkadaşlar merhaba.. uzun süredir giremiyorum nete taşınma olayı başladı.. bu arada telefonum çalındı mümkünse telefonlarınızı özelden bekliyorum.. görüşmek üzere.. :(
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    hadi hayırlı olsun heyecan artarak devam ediyor.. şimdiden mutluluklar.. büyük bir aksilik olmadıkça yanınızdayım..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

selam arkadaslar eskişehir veya yakın illerinde gv250 lullanıcısı varmı acaba cok lazım cdi ünitesini denemek için değiştirmek lazım arıza beyindense yenisi alıcam çünkü

ay ben böyle şansın bugunde konjektör su koyverdi bu aleti nerden temin etcez baska marka motorlardan uyan varmıdır acaba

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray abi bende hayatından şüphe etmeye başlamıştım.neyseki şükür hayattasın

devrim hayırlı olsun.inşallah allah bir yastıkta kocatır.

arkadaşlar bu arada eylül gibi bir terslik olmazsa afganistana gidiyorum.nato özel görev kuvveti kapsamında yaklaşık 7 ay kadar orada görev yaptıktan sonra hayırlısıyla inşallah mayıs 2010 gibi dönmüş olacağım.haliyle düğünüm de seneye yaza ertelendi.

oldcity kütahya da mrock yani emrah var.onun gv250'si şuan bir arkadaşında.bir arkadaşta daha vardı,antalya'dan almıştı ama sattı mı bilmiyorum.geçmiş sayfalara göz atarsan görürsün.konjektör olayına gelince daha önce hiç konjektör sıkıntısı çeken birine rastlamadım.yenisi ne kadar acaba araştırdın mı?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı oldcity adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ay ben böyle şansın bugunde konjektör su koyverdi bu aleti nerden temin etcez baska marka motorlardan uyan varmıdır acaba
    Orjinal konjektör kuralkan sitesinde 147,35 TL + 10 tl kargo masrafı ile istedğin bayiye gönderiliyor.

Ama motorculara bak derim 20-30 liraya çin malı motorların parçalarını uydurabiliyorlar

CDI Unit de 340 TL

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar motorun 4000 km bakımı geldi.bakımı kendim yapmak istiyorum.ilk tecrübem olacak.motorun yağ filtresini,hava filtresini ve yağını değiştireceğim.başka yapmam gereken bişi var mı?bir de yağı,hangi marka ve yarı sentetik mi yoksa tam sentetik mi alayım?bujileri 8000 km olunca değiştireyim diyorum.

tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu arada eylül gibi bir terslik olmazsa afganistana gidiyorum.nato özel görev kuvveti kapsamında yaklaşık 7 ay kadar orada görev yaptıktan sonra hayırlısıyla inşallah mayıs 2010 gibi dönmüş olacağım.haliyle düğünüm de seneye yaza ertelendi.
    Vaoow.. Afganistan mı? İlker?? İyi mi kötü mü?
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler