Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray abi çok yaa nasıl diyim çılgın görünüyosun choppercı işi süper okullarda tatile girdi indir indirebildiğin kadar sakalları

Benim böyle hocam olsaydı keşke
    emrahımız çok teşekkür ederim... böyle konuşup gaza getirme beni yaza robinson cruso gibi gelmeyeyim yanına sonra

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 PM ----------

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim makina HYOSUNG Marka Abi Kore malı GT250 Comet modeli Abi Bişeymi oldu abi niye sordun
    sinan yazdıktan sonra dedim kesin motosikletin markasını yazacak keşke fotoğraf makinası diye belirtsydim dedim ama geç kaldım.. fotoğraf makinanın markası abi ?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrahımız çok teşekkür ederim... böyle konuşup gaza getirme beni yaza robinson cruso gibi gelmeyeyim yanına sonra

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 PM ----------

sinan yazdıktan sonra dedim kesin motosikletin markasını yazacak keşke fotoğraf makinası diye belirtsydim dedim ama geç kaldım.. fotoğraf makinanın markası abi ?
    SONY DSC-V1
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam millet.ben izmir'e geldim.motoru otoparka koydum abone olacağım ve otoparka bırakacağım.böylesi daha güvenli diye düşünüyorum.fotoğraflar bol ama koymaya şuan vaktim yok en yakın zamanda paylaşacağım sizlerler.motorla yaklaşık 500 km yol yaptım bir günde ve oldukça yorucuydu.bu yüzden saat başı mola verdim neredeyse.hal böyle olunca yolculuk biraz uzadı.bu ilk seyahatim olduğu için böyle oldu diye düşünüyorum.daha sonrakilerde bu kadar uzun sürmez diye değerlendiriyorum.ama çok fazla zevk aldım.

bu arada son gezi çok süper olmuş.koray abiyi tanıyamacağım neredeyse.. tam özgürlük moduna girmiş.soruyorum size: koray abiyi tanımayan biri olsanız dışardan ona ilk baktığınızda onun öğretmen olduğunu kaç kişi tahmin eder? bu arada yalovadan aramıza katılan denizci asker arkadaşımıza da hoşgeldin diyoruz

emrah bu arada kontra tekniğini denemeye korkuyorum.yolda gelirken bir kez virajda tehlike yaşadım gibi oldu,onda da çok heyecan yaptım,hızlı girdim galiba motoru yatırdım biraz ama virajı alamayacağımı anladım yolun biraz dışına çıktım baktım mıcırlar beni bekliyor hemen frenden elimi ve ayağımı çekip gaza çok hafif yüklendim ve kendiliğinden toparladı.sonra bir daha yaşamadım.
    kontra tekniği o kadar yaygın kullanılıyor mu onu bile bilmiyorum.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    İLKER: kazasız belasız gitmene ne kadar sevindim anlatamam kardeşim.. 1 temmuzdan sonra ayvalıkta olucam.. ve ege bölgesi gv 250 ciler nasıl gezer onu göstericez seninle bu arada müzik öğretmenleri biraz böyle oluyo bizim tahtalar biraz seyrek çakılmış doğuştan (fotoları bekliyoruz ) garaj olayı en mantıklısı kafan rahat eder.. DEVRİM: fotolar bence çok güzel siyah beyazın hastasıyım zaten.. ellerinize sağlık SİNAN: o makinadan banada yaparmısın ) aparatlı yapmışsın ya ondanda yap uzun iş dersen murata gösterelim o yapar zaten

Motosikleti
    BMW F650 GS
    İLKER: kazasız belasız gitmene ne kadar sevindim anlatamam kardeşim.. 1 temmuzdan sonra ayvalıkta olucam.. ve ege bölgesi gv 250 ciler nasıl gezer onu göstericez seninle bu arada müzik öğretmenleri biraz böyle oluyo bizim tahtalar biraz seyrek çakılmış doğuştan (fotoları bekliyoruz ) garaj olayı en mantıklısı kafan rahat eder.. DEVRİM: fotolar bence çok güzel siyah beyazın hastasıyım zaten.. ellerinize sağlık SİNAN: o makinadan banada yaparmısın ) aparatlı yapmışsın ya ondanda yap uzun iş dersen murata gösterelim o yapar zaten
    Korayım Günaydın

Aparat işi zor onu ben hallederim ,

Murat da bi düzine makina yapsa yeter

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Beyler ufak bişey sorucam. Ben motorun yağını değiştiricem ve yağ filtresini kendim aldım. Bu öğlende yağ alıcam. 10-40 scooter yağı kullanıyorum demişti bir ara Emrah doğru mu hatırlıyorum? Daha önceki yağ değişimlerinde hep usta kendi yağlarından koyuyordu bu sefer kendi istediğim yağı alıp doldurucam o yüzden soruyorum. Ayrıca lastikleride aldım, bu haftasonu büyük ihtimalle yağ değişimi sırasında lastikleri de değiştiricem. Aradaki farkları yazarım buradan.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yağ 10W-40 4 zamanlı motosiklet yağı olmalı. Ve bildik markaları tercih etmeni tavsiye ederim. Castrol olabilir. Bp olabilir shell olabilir. Bilmediğin marka usta önerilerine kulak asma çoğu yanmış yağdan yapılan ve kaçak satılan yağlar.

Motosikleti
    -
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yağ 10W-40 4 zamanlı motosiklet yağı olmalı. Ve bildik markaları tercih etmeni tavsiye ederim. Castrol olabilir. Bp olabilir shell olabilir. Bilmediğin marka usta önerilerine kulak asma çoğu yanmış yağdan yapılan ve kaçak satılan yağlar.
    Yok dostum zaten ya castrol yada repsol felan alıcam. Öğlen yemek arası carrefourdan almayı planlıyorum da 10-40'dan emin olmak istedim sadece. Teşekkür ederim harbitürk

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Merhaba arkadaşlar yakında ben de aranıza katılıyorum. Birkaç güne kadar yeni motorumu teslim alıcam. Sıfır 2007 Kırmızı-gri GV250 aldım. Ötv indrimi bitmeden aldım. Şimdi uzatılmış ama 5 puan artmış. Geniş ayaklık ve ön cam da taktırıcam. Yalnız burda orta sehpa yokmuş onu alamadım. Motor koruma demiri de yok. Sisybar var ama arkaya çanta takmak için uygun değil. Arkaya ve yanlara çanta takmak istiyorum. O yüzden buna uygun bir sisybar bulmam lazım. Motor koruma demiri ve sisybar konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ankara'da bulabileceğimiz yer var mı? İstanbul'da varsa nasıl sipariş edip getirtebiliriz?

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ufak bişey sorucam. Ben motorun yağını değiştiricem ve yağ filtresini kendim aldım. Bu öğlende yağ alıcam. 10-40 scooter yağı kullanıyorum demişti bir ara Emrah doğru mu hatırlıyorum? Daha önceki yağ değişimlerinde hep usta kendi yağlarından koyuyordu bu sefer kendi istediğim yağı alıp doldurucam o yüzden soruyorum. Ayrıca lastikleride aldım, bu haftasonu büyük ihtimalle yağ değişimi sırasında lastikleri de değiştiricem. Aradaki farkları yazarım buradan.
    ben cumartesi günü kendim değiştirdim..yağ olarak castrol 10W50 ful sentetik aldım yazın bunu kullanıcam, kışınsa yine castrol 10w40 kısmi sentetik scoter için olanları var onu kullanıcam....1050 olan 25 lira 1lt....1040 olan 19 lira 1litre...

Motosikleti
    -
    Aldım arkadaşlar yağımı

Öğlen yemekten sonra Carrefoura gidip Castrol 10W-40 Scooter yağından aldım. Litresi 19 lira, 2 Lt.aldım. Dünde Hyo bayiinden 10 liraya yağ filtresini aldım. Haftasonu lastikleri değiştirirken yağınıda değiştirmeyi istiyorum.

Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yakında ben de aranıza katılıyorum. Birkaç güne kadar yeni motorumu teslim alıcam. Sıfır 2007 Kırmızı-gri GV250 aldım. Ötv indrimi bitmeden aldım. Şimdi uzatılmış ama 5 puan artmış. Geniş ayaklık ve ön cam da taktırıcam. Yalnız burda orta sehpa yokmuş onu alamadım. Motor koruma demiri de yok. Sisybar var ama arkaya çanta takmak için uygun değil. Arkaya ve yanlara çanta takmak istiyorum. O yüzden buna uygun bir sisybar bulmam lazım. Motor koruma demiri ve sisybar konusunda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Ankara'da bulabileceğimiz yer var mı? İstanbul'da varsa nasıl sipariş edip getirtebiliriz?
    Hayırlı uğurlu olsun motorun brody... Resimlerini de görmek isteriz. Koruma demirini İstanbulda yaptırdığımız yerin tel. numarasını verebilirim sana istersen konuş belki kargo ile gönderirler. Sissy bar içinse yine bir yerin numarasını verebilirim.

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aldım arkadaşlar yağımı

Öğlen yemekten sonra Carrefoura gidip Castrol 10W-40 Scooter yağından aldım. Litresi 19 lira, 2 Lt.aldım. Dünde Hyo bayiinden 10 liraya yağ filtresini aldım. Haftasonu lastikleri değiştirirken yağınıda değiştirmeyi istiyorum.

Hayırlı uğurlu olsun motorun brody... Resimlerini de görmek isteriz. Koruma demirini İstanbulda yaptırdığımız yerin tel. numarasını verebilirim sana istersen konuş belki kargo ile gönderirler. Sissy bar içinse yine bir yerin numarasını verebilirim.

kaça yaptırmıştın koruma demirlerini..

Motosikleti
    -
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaça yaptırmıştın koruma demirlerini..
    175 liraya yaptırmıştık. Bir ara sahibindende de ilanı vardı adamların. Halen varmı bilemiyorum ama

Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Telefonları bana özelden mesaj atarsanız sevinirim. Motoru aldıktan sonra inşallah yüklücem fotoları.

Motosikleti
    -
    Alıntı brody adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefonları bana özelden mesaj atarsanız sevinirim. Motoru aldıktan sonra inşallah yüklücem fotoları.
    Özelden gönderdim brody

Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Özelden gönderdim brody
    Mesajı aldım teşekkürler...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:29 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:11 PM ----------

Sahibinden.com'da da ilanları duruyor hatta referans olarak bu forumu vermişler.

http://www.sahibinden.com/4358454

Motosikleti
    brody hayırlı uğurlu olsun..

Motosikleti
    GV 250 satıldı
    brody hayırlı uğurlu olsun..
    Teşekkürler....

Motosikleti
    Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray bende size katılmayı çok istedim ama olmadı...bir dahaki sefere mutlaka gelicem...
    tanışamadan gidicez kardeşim.. fırsat bulabilirsem gelicem hafta içi.. bu arada poyrazköydeki festival hakkında detaylı bilgisi olan varmı?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar.

devrimcim kontra tekniğini uygulamaya pek cesaretim yok tırsıyorum motoru yatırmaktan.ama ilerde denemek istiyorum.

koray abi teşekkürler.walla popom baya uyuştu o yüzden biraz fazla mola verdim ama çok keyifli bir gezi oldu benim için.gerçekten motor ile uzun yol çok keyifli oluyormuş

orhan bende yakın zamanda yağını değiştireceğim motorun.bujileri kaç km de değiştireceğiz bu arada?

neyse arkadaşlar fotoğrafları yarın akşam paylaşacağım.herkese iyi geceler.

bu arada brody hoşgeldin aramıza.. hayırlı olsun motorun.allah kaza bela vermesin hiçbirimize..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:38 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:26 AM ----------

ha bu arada nişanlım için de mont kask siparişi verdik.artık yol arkadaşım da var darısı diğer evli veya bekar farketmeksizin yalnız arkadaşların başına
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler