Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster

emrahımız ayın 15 i civarı gelmeyi düşünüyorum.. okulla ilişiğimi ne zaman kestirecekleri belli degil daha.. ama nasıl olsa yakınız artık.. sen daha sonra hiç gelmeyecekmisin?
    abi 17-18 ne kadar gelirsen ben Ayvalıktayım.Bir daha festivalden sonra kütahyaya geçeceğim malum izin bitio ama temmuzda hafta sonu baskınları devam edecek Gitmeden gelirsen haber et ama abi
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    emrah ayvalıka gelipte seni nasıl aramam iyi hafta sonları kaçabileceğine sevindim.. bu yaz benim ilk motosikletli yazım olacak ayvalıkta motosiklete binmek nasıl bişey olacak merak ediyorum HALUK HOCAM; konuştuk gerçi ama yinede hayırlısı olsun diyeyim buradanda.. ayrıca senin gibi motosiklet tecrübesi olan birinin gv 250 hakkındaki düşüncelerinin böyle olması bizleri onore etti..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Burak hoşgeldin.Rahat bir tatil geçirmişinizdir umarım.

Mitmuallim ne yaptığımı bende bilmiyorum.....15-20 gün içinde bebek gelecek motosikletle uzun yol yapamayacağım diye motosikleti bu sene satayım, seneye 600'lük bir makine alırım diye satılık ilanı verdim ama bugün yazlık mont beğendim yarın siparişini vereceğim

Koray hafta sonu buluşmasında neler yaptınız.Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, gezdiklerinizi anlat bari.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    gezmesi bahane.. bir araya gelmek çok güzel.. e sizlerde olmayınca eksik oluyor insan.. şilede buluştuk.. çay ve muhabbet..sonra ağvaya kadar bol virajlı bir yol oarad yemek ve muhabbet.. kısa bir ağva turu.. yine virajlı dönüş yolu.. sonra vedalaştık.. orhanla muhterem avrupa yakasına geçti bizde ercanın bildiği kestirme bir yoldan herekeye gittik.. ama ne yol.. endurocuların bile girsekmi diyeceği tarzda (tamam biraz abartmış olabilirim) önce kızdım nasıl bu yol diye ama sonra bir önceki sayfada attığım en son fotonun olduğu tepeye geldik.. ercana teşekkür ettim iyiki getirmişsin bizi dedim.. işte böyle muratcım.. güzeldi ama eksikti..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar hayırdır kimselerden ses seda çıkmıyor
    Var mı haftasonu için bir plan?
    Ride hard or stay at home

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Burakcım benim haftasonum full dolu maalesef. 2 günde düğün var.
    Ama cumartesi sabahtan belki karşıya geçme ihtimalim var, lastikleri değiştirmek istiyorum. Cumartesi sabah Muhterem'in ustasına uğrayıp lastikleri değiştiricem. Fena kayıyor lastikler, virajda felan yatamıyorum, acil frenlerde de sabun gibi kayıyor bizim lastikler. Kafaya koydum kesin değiştiricem valla.
    ..::.. GO ..::..

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burakcım benim haftasonum full dolu maalesef. 2 günde düğün var.
    Ama cumartesi sabahtan belki karşıya geçme ihtimalim var, lastikleri değiştirmek istiyorum. Cumartesi sabah Muhterem'in ustasına uğrayıp lastikleri değiştiricem. Fena kayıyor lastikler, virajda felan yatamıyorum, acil frenlerde de sabun gibi kayıyor bizim lastikler. Kafaya koydum kesin değiştiricem valla.
    fiyatlar nasıl???

murat bu arada zinciri aynen senin resimlerde gösterdiğin gibi temizledim öğle paydosunda...şimdi kurumasını bekliyorum...4 çayında bide spreyledikmi tamamdıryada diyorum şimdi öylece kalsın ev12 km zaten, eve gidim orda spreylim...üstüne yapışsın iyice...bisorun olurmu eve kadar gazyağlı gitsem

Motosikleti
    -
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyatlar nasıl???

murat bu arada zinciri aynen senin resimlerde gösterdiğin gibi temizledim öğle paydosunda...şimdi kurumasını bekliyorum...4 çayında bide spreyledikmi tamamdır
    Dostum fiyatları valla pirelli yada metzeller felan almaya kalksam çok pahalıya geliyor. O yüzden Duro marka alıcam sanırım. Ön-arka internette de araştırdım 200-250 lira felan tutuyor.

Dostum fiyatları valla pirelli yada metzeller felan almaya kalksam çok pahalıya geliyor. O yüzden Duro marka alıcam sanırım. Ön-arka internette de araştırdım 200-250 lira felan tutuyor.
    off oda iyi paraymış bee

Motosikleti
    -
    off oda iyi paraymış bee
    Pirelli yada metzeller almaya kalksan en az 500-600 lira tutuyor

Pirelli yada metzeller almaya kalksan en az 500-600 lira tutuyor
    sendekiler şu anda orjinal shinko lastikler sanırım...kaç kmde motor...

Motosikleti
    -
    sendekiler şu anda orjinal shinko lastikler sanırım...kaç kmde motor...
    Aynen öyle, orjinal lastikleri var üzerinde. Motor şuanda 16500 km.de ama lastiklerde zerre aşınma yok, çünkü çok sert hamuru var lastiklerin. Bu yüzdende aşınma yapmıyor ama yolda da tutunmuyor işte

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    Hocam alacağın DURO marka lastiklerin sıfır hali üzerindekilerden çok daha iyi değil.Tecrübeyle sabittir.Lastik konusundaki diğer sorunda kaliteli birçok markanın katoloğunda orjinal lastik ölçülerimizde lastik yok.(yada ben göremedim)

Motosikleti
    -
    Alıntı bazen25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam alacağın DURO marka lastiklerin sıfır hali üzerindekilerden çok daha iyi değil.Tecrübeyle sabittir.Lastik konusundaki diğer sorunda kaliteli birçok markanın katoloğunda orjinal lastik ölçülerimizde lastik yok.(yada ben göremedim)
    Haklısın dostum hatta Duro'nunda ön lastik ebatı var ama arka için 10 mm yüksek olanı var. Yani tam uyumlu hiç bir lastik bende göremedim. Yalnız Duro lastiklerde sıfır motosikletlerin fabrika çıkışı olanları çok kötü bende biliyorum. Fakat sonradan alınan lastikle fabrika çıkışı lastik arasında kalite farkı var. Hatta bazı motorların fabrika çıkışı üzerinde pirelli lastikler vardır, ama yinede kullanıcıları memnun değildir. Yalnız bu söylediklerim tecrübeye dayanmıyor sadece kullanan bazı arkadaşlarımın söyledikleridir.
    Sen tecrübeyle sabittir demişsin ya, bayiiden sıfır lastik alıp motorunda kullandın mı acaba bu lastiklerden? Eğer öyleyse bir daha düşüneyim derim bende.

Motosikleti
    x evo 400
    Evet cevizli istasyonun orada Namlıoğlunun karşısından sıfır duro lastik alıp takmıştım eski keeway SL lime, o lastiğin kalitesiyle şu anki shinko çok farklı değil hatta shinko daha bile iyi bence.Ah bu ekonomik durumlar. En yakın lastik ölçüsü arka için 150/90-15 ama o 90 artcılı kullanımda arka aksa sürtermi sürtmezmi bilemiyorum.

Motosikleti
    -
    Evet cevizli istasyonun orada Namlıoğlunun karşısından sıfır duro lastik alıp takmıştım eski keeway SL lime, o lastiğin kalitesiyle şu anki shinko çok farklı değil hatta shinko daha bile iyi bence.Ah bu ekonomik durumlar. En yakın lastik ölçüsü arka için 150/90-15 ama o 90 artcılı kullanımda arka aksa sürtermi sürtmezmi bilemiyorum.
    Allah allah, bak şimdi iyice kafam karıştı
    Bu arada sen bana bayağı yakın oturuyorsun sanırım. Benimde annemlerin ev Cevizli hacıoğlunun biraz yukarısında. Şimdi evlendim Maltepeye taşındım gerçi.

Motosikleti
    x evo 400
    yok ben uğur mumcu da oturuyorum ama, doğma büyüme 1974-2006 tamirhaneliyim

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Allah allah, bak şimdi iyice kafam karıştı
    Bu arada sen bana bayağı yakın oturuyorsun sanırım. Benimde annemlerin ev Cevizli hacıoğlunun biraz yukarısında. Şimdi evlendim Maltepeye taşındım gerçi.
    Orhan bu arada bizim evle senin iş de baya bir yakın bi ara bir çay içelim iş çıkışı yahu Ben E5'den dönüyorum her akşam eve motorla işten.
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    -
    Valla ben seni kesin görmüşümdür o zaman. Bende 1986.dan beri Tamirhandede oturuyordum. Girne sokakta, Gamze düğün salonu vardı bilirsin belki onun alt tarafındaydım.

Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan bu arada bizim evle senin iş de baya bir yakın bi ara bir çay içelim iş çıkışı yahu Ben E5'den dönüyorum her akşam eve motorla işten.
    Burakcım benim işyeri Carrefourun arkasında kalıyor. Bende işe Cuma günleri motorla geliyorum. İstersen Cuma akşamı bi çay içeriz

ahaa bizim mahallede bir gv250 sahibi...

bende uğur mumcuda oturuyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler