Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Koray sahi hafta sonu ne yapıyoruz.Abi kimse fikir üretmeyecek, sonunda ben sizi İzmit' te toplayacağım anlaşılan...Elimde çok güzel parkurlar var daha size göstermediğim.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ben sizinle buluşayımda muratcım parkur farketmez mangal falanda gerekmez hani yemekle pek aram yok biliyosun
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    gv250
    merhaba arkadaşlar bakıyorum hafta sonu yaklaştıkça gezi telaşıda başladı,murat izmit,e senin müthiş parkurlarını en çok istiyen benim ve bu hafta gezi izmit,e olursa malesef biz katılamayız malum özlem antalyada ve cumartesi gece gelecek çok yorgun olur birde izmit gezisi sarsar sende durum nedir butaraflara gelemezmisin şile taraflarında biryerlere baksak sonkez yengenin affına sığınsak ayıp etmiş olurmuyuz.
    aşk...

Biz korayla 500 metre mesafede oturuyoruz fakat bir türlü görşemedik kaç gündür. hatta mayıs 20 de düzce, akçakoca karasu adapazarı yolu yapacaktık ama o zamanda korayın misafiri vardı. ama az kaldı ki şu kurslarımız okullarımız bitecek. umarım güzel geziler düzenlerizde siz gv250 kullanan arkadaşlarla tanışırız.şu aralar zinciridir bujidir odur budur motosikleti biraz bakıma aldım. her ne kadar buji ve zincir acil gerektirmese de yazın uğraşmak istemiyorum. bu arada bujileri de aldım en iyisinden. yarın gelecek. yaptığım ve araştırdığım her şeyi yakında paylaşırım arkadaşlar. İnsan neler öğreniyor neler.....
    YOLA ÇIKMA İSTEĞİİİ
    BAŞKA YERDE OLMAK......

canantas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Merhaba Arkadaşlar,
    Forumda arattım ama bulamadım. Bizim motorlarda biraz daha ses alabilmek için susturucu söken var mı? Söktükten sonra ses nasıl çıkıyor, kayıdı olan var mı acaba?
    Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel
    Canan Taş

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Forumda arattım ama bulamadım. Bizim motorlarda biraz daha ses alabilmek için susturucu söken var mı? Söktükten sonra ses nasıl çıkıyor, kayıdı olan var mı acaba?
    Canan dediğin susturucu sökme işlemini Koray kardeşim yaptı. Güzelde ses elde etti. Zaten Koraycımda yorum yapar sana kullanımıyla ilgili.

Beyler Muhterem katılamıyor İzmit tarafına en iyisi Şile yapalım ne dersiniz? Muratcım sen Şile'ye gelebilir misin? Ayrıca ortak bir yerde buluşup hep birlikte gidelim derim ben. Evde net olmadığından bugünden kararlaştırırsak bende ona göre planımı yapayım.
    ..::.. GO ..::..

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    merhaba arkadaşlar nihayet tekrar aranızdayım
    Bu haftaya gezi planlarınızı yapın arkadaşlar ama ben malesef katılamayacağım, çünkü cumartesiden itibaren silivrideyim artık. Yazlığa taşınıyorum.
    Arkadaşlar Almanyadaki ortam müthişti. Ne motorlar var bir bilseniz nasıl bir saygı yollarda offff.
    Yollar hele harika her yer ağaç ve yollar çok düzgün. Abimin canavarı aldım turladım Almanyanın yollarında inanın bana hiç bu kadar zevk almadım bugüne kadar. Tarif edemem size...
    Neyse aklım ordaki yollarda kaldı...
    Güzel bir fuar geçirdik ve herşey yolunda. Bu arada herkezi çok özledim umarım en kısa zamanda tekrar buluşuruz.
    Çetin bu arada servisimle ilgili bazı şeyler söylemişsin anlattığın gibi adamlar değil onlar gayet iyi ve efendi adamlardır. Neden böyle birşey oldu anlamadım ama soracağım işin aslını...
    Koraycım tayinin hayırlı uğurlu olsun.. Kalbim seninle
    herkeze selamlar saygılar bende.
    Resimleri ilk fırsatta atacağım.

Sinan alacağın olsun senin varya kanımı karıştırdın...
    Bu arada Suzuki Bandit 600s seninde kanını benbozacağım aklını çelicem
    Anladın onu sinan. Ya kimsa kızmasın ama galiba bende gv ye veda edeceğim ama hemen değil. Comet ya da naked a geçebilirim.
    enjoy your ride and enjoy forever

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar nihayet tekrar aranızdayım

Çetin bu arada servisimle ilgili bazı şeyler söylemişsin anlattığın gibi adamlar değil onlar gayet iyi ve efendi adamlardır. Neden böyle birşey oldu anlamadım ama soracağım işin aslını...
    tarkancım hoşgeldin vatana ya zaten ben polat için bişiy demedim o saolsun çok ilgili...halden anlayan biri sabahtan erkenden getir dedi...beni rahatsız eden erdal ustanın sabah gittiğimdeki tavrı idi...altı üstü stop camı takılcak 1 dakikalık bir işlem biliyosun...neymiş ben hafta içi gelcem deyip gelmdiğim için orda dükkanın içindeki bütün motorları tek tek dışarı çıkardıki beni orda bekleterek cezalandırdı kendince...çokta önemli değil zaten...onlara müşteri çok bizede servis...sen almanyada çekildiğin resimleri paylaş boşver bunları

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Tarkan hoşgeldin,

Bu hafta gelemeyeceksin demek, üzüldüm valla tanışmış olurduk hemde. Neyse önümüz yaz nasıl olsa bol bol geziler yaparız inşallah. Resimleri at valla o kadar beğenmişsin merak ettik.

Arkadaşlar, ben birazdan işyerinden çıkıcam ve haftasonu sanırım net.e giremem, (evde net.i bağlatamadım henüz) eğer gezi yada buluşma olacaksa biri bana telefonla yada sms ile haber verebilir mi. Gerçi bende ararım Cumartesi akşamı ne yapıyoruz buluşuyor muyuz diye.
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    gv250
    merhaba arkadaşlar.bu haftaki gezimizi şile tarafına yapmayı düşünüyoruz tam rotayı belirlemedik rota yarın akşam katılım sayısına göe belirlenecek gelmek istiyen arkadaşların fikirlerini bekliyoruz,(eee hadi gelsin planlar özellikle şile tarafını iyi bilen arkadşlar rotada yardım.
    aşk...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    dostum arkadaşım GV250 sinin susturucularını çıkardık.İlk zamanlar herşey çok güzeldi ama sonra resmen baş ağrıtmaya başladı.Gece 12 den sonra cadde sokaklar nasıl inliyordu tahmin edemezsiniz.Abartısız 1 km öteden sesi geliyor makinenin.Yakıtıda biraz arttı.Eğer düşünüyorsanız bi kez daha düşünün sonra pişman olmayın.Sese gelince ilk 3 viteste çok güzel homurtulu patırdamalı çıkıyor.4 ve 5. viteste ses çatlamaya başlıyor.
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...
    http://www.allstategarage.com

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Koray biz il içi tayin istedik bizimkiler belli olmadan il dışıları açıklandı.Yeni okulun hayırlı olsun insanın memleketinde çalışması güzel bir duygu.
    Murat orta ayak bilgilendirmen için teşekkür ederim.Bu hafta kuralkana siparişi vereyim hafta sonuna kadar orta ayağıda takmış olurum inşaallah. Takıldığın yerye sana danışırım artık.

hepinize iyi geceler..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray biz il içi tayin istedik bizimkiler belli olmadan il dışıları açıklandı.Yeni okulun hayırlı olsun insanın memleketinde çalışması güzel bir duygu.
    Murat orta ayak bilgilendirmen için teşekkür ederim.Bu hafta kuralkana siparişi vereyim hafta sonuna kadar orta ayağıda takmış olurum inşaallah. Takıldığın yerye sana danışırım artık.

hepinize iyi geceler..
    hocam teşekkür ederim.. gidiyorum balıkesire ama aklım burada kalacak.. ve buradaki canım arkadaşlarım şunun üzerine söz vereyim ; asla vefasızlık etmeyeceğim size.. benim için hepiniz ayrı ayrı önemlisiniz.. balıkesirle buranın arası enfazla 4 saat.. e bu kadar yol gv için çocuk oyuncağı neymiiiiişşş arada gezilere katılıcam demekmiş.... bazende ortada biyerlerde buluşuruz işte tamaaaaaammmm.. eve yeni geldim.. konser vardı bugün 2 tane.. 2.si yeni bitti.. muhterem aramış ben konserdeyken şimdi geç oldu diye açamıyorum ona telefon.. muhteremimizzzz vede yengemiz.. şile bana uyar hatta buraya gelin buradan gidelim çünkü buradan köy yollarından oraya süper bir yol var.. murat içinde uygundur inşallah.. yarın herkese tek tek telefon açacağım.. aklımdayken bişey daha pazar günü lütfen sabahın köründe buluşalım çalışırken en çok o erken saatlerde buluşmanıza özeniyordum EGZOST ; ben içi boş egzost kullandım gerçekten dayanılmaz oluyor.. ama son susturucuyu sökünce güzel oldu hemde rahatsız etmedi.. ayrıca emrahımın dediklerine aynen katılıyorum..

Motosikleti
    Shadow VT750
    Koray abi Kütahyayla-Balıkkesir arası 200 kmcik daha yakın olduk orta nokta buluşmalarına benide katarsınız artık =)) .Üstelik Ayvalığa giderken mola vercek bir yer arıyordum
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...

Motosikleti
    canım kardeşim benim.. artık bir mola yerin var o zaman... bir yandanda sabırsızlanıyorum ayvalıkı çok özledim.. bide biliyorum sen ve senin kaplanda oradasınız.. az kaldı gelmeme.. bu defa adada gv lerimizde olacak.. hatırlarsan bu motora ne kadar çok sahip olmak istediğimden bahsetmiştik en son..

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım kardeşim benim.. artık bir mola yerin var o zaman... bir yandanda sabırsızlanıyorum ayvalıkı çok özledim.. bide biliyorum sen ve senin kaplanda oradasınız.. az kaldı gelmeme.. bu defa adada gv lerimizde olacak.. hatırlarsan bu motora ne kadar çok sahip olmak istediğimden bahsetmiştik en son..
    sorma abicim günler günleri kovaladı.İyi denk gelmişte tanışmışız gerçekten.O zamanlar Siz GV250 için yanıp tutuşurken.Bende neden sattım ki gül gibi motoru diyordum kendime

Kaplanla ve ben Ayvalıkta bekliyoruz abi,artık gelde güzel bir koyda mangala çupra falan atalım.Dünde kaplanla beraber sarımsaklı plajında indik.Sahilin dibine, şezlonglara kadar getirdim.Hatta ordan birisi motoru denizede sokacan mı dedi

Ne zaman geleceksin abi??18'den sonra İzmirdeki festival için Ayvalıktan ayrılacağım ve ordan iznim bittiği için geri kütahyaya döneceğim...

Arkadaşlar gv250 kullanıpta egzozu tamamen açtırıpta uzun süre iyi diyen görmedim pek. bizim gv250 lerden egzoz açınca iyi ses çıkmıyo gibi geliyo. ses senkronize olmuyo mrock'un dediği gibi. Mesela Korayın ilk egzoz evlere şenlikti sanki 1600 CC gibi.sonra orjinalleri takıp arka susturucuları çıkarınca ses azaldı. böyle daha iyi. Bizde yarın geziye katılıyoruz korayla. ama umarım koray nerde buluşacağımız hakkında konuşmuştur
    YOLA ÇIKMA İSTEĞİİİ
    BAŞKA YERDE OLMAK......

Motosikleti
    ercan egzostum için yazdıklarına çok alındım ehehehe emrahın dediği gibi düşük devirde güzel patırtılar oluyor ama devir yükseldikçe hilti sesi gibi oluyor motorun sesi.. aslında içi boş olan egzostun üstüne o yanmaz kumaştan olan bezlerden sarılsa çok güzel olabilir diye düşünüyorum.. ama uzun yolda çekilmez oluyor.. ve kimse arkanızda kalmak istemiyor İSTANBULLULAR BİZ SABAH ÇIKIYORUZ ŞİLEYE GİDİYORUZ SİZİ ORADA BEKLİYORUZ

Motosikleti
    gv250
    koray kaçta geliyorsunuz şileye kimseden ses yok istanbuldan orhanla benden başka gelen yok galiba,buarada özlem,de gelemiyor yarın annemiz rahatsız biraz onun yanında kalacak izmit,e de gidebiliriz orhanı bir ara istersen
    aşk...

perioğlu biz saat 09.00 da çıkmayı düşündük ama siz daha sonra geliyosunuz sanırım. biz oyalanırız dedik. Eğer pek kimse gelmiyosa planda değişiklik yapmakta sorun olmaz. isterseniz daha erken gelin yolu uzatalım. (Burdan düzce akçakocaya otobandan, dönüş sahilden ağvaya kadar.) ama şu an şile de karar kılmışsanız orda buluşuyoruz.
    YOLA ÇIKMA İSTEĞİİİ
    BAŞKA YERDE OLMAK......

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler