Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldığın Kask ne marka ??
    Kendi kaskımda shoei multitec, eşimede aynısından aldık. Benimki parlak siyah onunki mat siyah

Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi hayırlı olsun
    Sağolasın balbar, teşekkür ederim.
    ..::.. GO ..::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba;

Balbar 5 dakikalık bir aramayla buji ile ilgili yazıları senin için buldum.Konu ile ilgili ilk bilgiler 30-03-2009, 23:31 PM tarih ve saatli 174. sayfada, ikincisi ise 01-04-2009, 22:45 tarih ve saatli 176.sayfada.

Orhan hatırlı olsun ekipmanlarınız.Hafta sonu buluşma olurda görüşürüz umarım.Gazyağını da unutmadım, gelebilirsem getireceğim.

Mitmuallim orta ayağı kalıcı olarak yerine tutturdum sonunda.Ayaklığın montaj deliğini küçültmek için yaptığımız parça deliğin ortasındaki sarı kısımdır.

Monjtaj için kullandığım vida, somun ve pulları paslanmaz aldım.Somun gevşemeyen tip, emniyet somunu fiye tabir edilenden.Vida M12x120 ebatlarında, boy 120 yerine 130 olsa daha iyi olacakmış.Pullar ve somun M12.Yayı ise Kuralkan' dan sipariş ettim.

Montajlı hali ise aşağıdaki gibi;

Birde lastik takoz var.Ayaklık kapatıldığında gövdeye çarpıp ses çıkarmasın diye.Onuda Kuralkan' dan aldım fakat resmini çekmeyi unutmuşum.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    -
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan hatırlı olsun ekipmanlarınız.Hafta sonu buluşma olurda görüşürüz umarım.Gazyağını da unutmadım, gelebilirsem getireceğim.
    Sağol Murat. Pazar günü gezi olursa bende mutlaka katılmak istiyorum yoksa paslanıcam yahu

Valla süper olur gazyağını alabilirsem senden

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Pazar için gezi demişken milleti gazlama amaçlı geçen pazarki gezinin resimlerini gönderiyorum :D . Toplu olarak photobucket'a atmıştım resimleri ama 2 gündür nete bakamadım linkleri atma fırsatım olmadı. İsteyenler buradan da bakıp alabilir:
    http://s721.photobucket.com/albums/ww219/aytekaytekin/

Motosikleti
    -
    Alıntı thin lizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar için gezi demişken milleti gazlama amaçlı geçen pazarki gezinin resimlerini gönderiyorum :D . Toplu olarak photobucket'a atmıştım resimleri ama 2 gündür nete bakamadım linkleri atma fırsatım olmadı. İsteyenler buradan da bakıp alabilir:
    http://s721.photobucket.com/albums/ww219/aytekaytekin/
    Valla buralara bizde Muhterem ve eşiyle gitmiştik ama tekrarlayabiliriz isteyen olursa.

Eee kim yapıyor o zaman gezi planını? Nereye gidiyoruz pazar günü? Hadi arkadaşlar valla bende ne zamandır katılamıyorum gezilere felan özledim yol yapmayı

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Ayvalığa mı geliyorsunuz yoksa hadi ilk fikri ben attım
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...
    http://www.allstategarage.com

Motosikleti
    -
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayvalığa mı geliyorsunuz yoksa hadi ilk fikri ben attım
    Tamam anlaştık Emrah Ayvalığa geliyoruz

Şaka bir yana motorla olmasa da eşimle niyetimiz var Ayvalığa bu yaz, bir haftasonu kaçıp gelebiliriz Ayvalığa.

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar faceboktaki grupta bi video linki paylaştım..burdan görünürmü bilmiyorum ama mutlaka izleyin
    http://www.facebook.com/home.php#/vi...6470634&ref=nf

Motosikleti
    Shadow VT750
    güzel vidyo.... bu harley davindsonun o kadar süper reklamları var ki...
    motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...

UMITU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar Merhaba,

2500 km de 2007 gv 250 şu anda acil ihtiyaçtan satmak durumu ortaya çıktı. İlgilenen olursa lütfen yazın. Profil resminde göründüğü kapalı garajda kış geçirdi. Hiç yağmur görmedi. Yatması kalkması yok (allaha şükür) dediğim gibi sadece acil ihtiyaç dolayısıyla. Çevrenizde hyosung arayan arkadaşlarınız olabilir. Hikayesi ve geçmiş sicili tertemiz olduğundan emin olunabilecek 10 (on) numara bir motor.

Herkese selamlar

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam anlaştık Emrah Ayvalığa geliyoruz

Şaka bir yana motorla olmasa da eşimle niyetimiz var Ayvalığa bu yaz, bir haftasonu kaçıp gelebiliriz Ayvalığa.
    gelin gelin...ama motorla gelin.koray abinin keman çaldığı kafe/bara geçeriz,koray abi çalar biz dinleriz ehu heu ehu::D tatile bile iş götürüyorsun koray abi ne güzel bi meslek bu ya.Biz Allahtan tatile iş getirmiyoruz halimiz ne olurdu artık =))))

Motosikleti
    -
    Güzel video çok beğendim

Alıntı UMITU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Merhaba,

2500 km de 2007 gv 250 şu anda acil ihtiyaçtan satmak durumu ortaya çıktı. İlgilenen olursa lütfen yazın. Profil resminde göründüğü kapalı garajda kış geçirdi. Hiç yağmur görmedi. Yatması kalkması yok (allaha şükür) dediğim gibi sadece acil ihtiyaç dolayısıyla. Çevrenizde hyosung arayan arkadaşlarınız olabilir. Hikayesi ve geçmiş sicili tertemiz olduğundan emin olunabilecek 10 (on) numara bir motor.

Herkese selamlar
    satmak isteyenler bölümünüde koy bence...tabi fiyatta yazsan fena olmaz...hyrlı satışlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:07 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:06 PM ----------

Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel video çok beğendim
    ben mest oldum izlerken...korumasız falanlar ama, görüntüde 10 numara oluyo öyle be ince burun çizmeler falan süper

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı UMITU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar Merhaba,

Herkese selamlar
    sahibinden de falan linki var mı? fiyatı nedir? bir arkadaşım GV250 arıyordu ona yönlendireyim...

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Balbar video güzelmiş.

Balbar video güzelmiş.
    bigün bu tarz video çekmek lasım

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Bizimde var buna benzer.Sinan çektiydi Kazımpaşa' dan dönerken.Seyretmediysen bak aşağıda;

http://www.youtube.com/watch?v=hCQM7YXjUNA

Bizimde var buna benzer.Sinan çektiydi Kazımpaşa' dan dönerken.Seyretmediysen bak aşağıda;

http://www.youtube.com/watch?v=hCQM7YXjUNA
    haha bunu geçenlerde izlemiştim...orda en öndeki bayraklı sensin sanırım murat, tarkanı tanıyorum zaten, muhteremide biliyorum....uçuşa geçen arkadaşı bilmiyorum şimdilik

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Videoyu çeken harbitürk (sinan).Video çekmek için kendini feda etmişti.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:08 PM ----------

Evet bayraklı motosikletteki benim.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    gadaşım hayırlı ugurlu olsun güle güle kullansın yenge.. evet hafta sonu ne yapıyoruz?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler