Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR PAZAR GÜNÜ GEZİ PLANLIYAN VARMI BEN PAZAR GÜNÜ,garipçe,fener,civarında sürüş yapmak istiyorum.aşkım,cım antalyaya kerdeşinin yanına gidiyor e bende yalnız kalıyorum vereceğim kendimi bötüye böceğe katılmak istiyen arkadaşları beklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:00 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 PM ----------

murat akşam geleceksen gerek yok yorulmana bence bana çok yakın çünkü akşam gideriz bakarız biz aslında gelip bir yemeğimizi yesen bir çayımızı içsen fena olmaz ama geçkalırsın dönüşte ben 7,8.den erken müsait olmam çünkü

Aslında orda bi mangal olayına girsek fena olmazdı.
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhterem pazar günü saat 13.00' de Çamlıca' da arkadaşımın nişanı var.Kaçta ayrılabilirim bilmiyorum ama sana uyarsa erken kaçmaya çalışırım.

Cem'in motosikletine bakmaya gidecekmisin ?

Ha birde şu bizim Kazımpaşa gezisi için bir topic açsan fena olmayacak.Böylece MT camiasında daha çok insana aynı zevki tattırmış oluruz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:03 AM ----------

Sen bakacaksan enerjimi hafta sonuna bırakmayı tercih ederim
    Hadi güzel bi organizasyon yapalım..
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

evet Murat biz yarın sabahtan perioğlunun yanına uğrarız hem kendisi bakar hemde servis varmış zaten... en önemlisi seni yormamış oluruz... gelip bakmış kadar oldun zaten ne kadar teşekkür etsem az... saolasın...

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Evet yapalım.

Sinan nerde abicim videolar.Yayınlasan hit olur, paraya para demezsin
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    gv250
    murat,cım madem pazar,günü istanbula geliyorsun ben planımı sana göre yaparım kardeşim başka yerlerede gidebiliriz,mesela anadolu feneri,motosik farkelet demek özgürlük emek bunuda kullanırız evel allah.cem motorun sahibi nezaman müsaitse gelin farketmez
    aşk...

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Cem ne kadar yardım edemesem de, yine de teşekkür ederim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 AM ----------

Muhterem büyük organizasyon olursa ben size uyarım.Gitmem nişana.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yapalım.

Sinan nerde abicim videolar.Yayınlasan hit olur, paraya para demezsin
    Bende yayınlamak için can atıyorum ama bir türlü olmadı.

Convert edip tekrar deneyeceğim.

Yarın inşallah

Motosikleti
    gv250
    aşk...

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar süpersiniz yine bu pazar güzel bir gezi düzenleyeceksiniz sanırım Ben perşembeden sonra bir tatile çıkıyorum bu yoğunluktan sonra ilaç gibi gelecek sanırım 8 Haziran'dan sonra burdayım, bebiş de 3 ayı geçmiş olacak ve benim kafam daha rahat bir şekilde Öznur'u bırakıp gezilerde yanınızda olabilicem. Sizleri çok özledim ama acısını çıkarıcam Koray sen bittin haberin olsun 2 Temmuza kadar yakandayım kardeşim
    Cem motorun şimdiden motorun hayırlı olsun inşallah keyif içinde binersin
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    gv250
    cem ses çıkmadı bugün buluşamadınızmımotor sahibiyle?
    aşk...

bugün sahibiyle konuştum yarına erteledik...motorun aküsünün değişmesi gerekiyodu dün akü siparişi vermişti ve akü bugün öğleden sonra geleceği için bizde yarına erteledik...

perioğlu bu arada senin isim nedir?

Motosikleti
    gv250
    Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün sahibiyle konuştum yarına erteledik...motorun aküsünün değişmesi gerekiyodu dün akü siparişi vermişti ve akü bugün öğleden sonra geleceği için bizde yarına erteledik...

perioğlu bu arada senin isim nedir?
    muhterem
    aşk...

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar.ben geldim.tatbikatımız bitti ve sonunda rahata ericem inşallah.yav bu arada sayfa baya ilerlemiş.hemen okumaya başlıyorum.bir de hepinize teessüf ediyorum arkadaşlar.giderken sizinle vedalaştım ama kimse kolay gelsin bile dememiş bana :( aşk olsun diyorum başka bişi demiyorum.tabi marmara bölgesinde değiliz gezilere katılamıyoruz,başımız da kel ama ne yapalım biz de gv sevdalısıyız sonuçta
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    BMW F650 GS
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...uvarlandi.html

Bu topicde videoyu bulabilirsiniz.

Muhterem face nasıl atarız bunu

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar şöyle bir göz attım sayfalara.vee başlayalım..

koray abi derslerde kolay gelsin.haftasonu dersleri ne zaman bitecek?

sinan yeni motorun hayırlı olsun.o çılgın videoye bende bakacam şimdi çok merak ettim.

devrim kardeşim nişanın ve yeni evin hayırlı olsun.

burak minik iyidir umarım.yengeye de selam.

orhanım kardeşim balayı bitmiş ve başlamışsın yine işe.kolay gelsin arkadaşım.antalya nasıldı merak ettim bir de inşallah benim sözlüm de birgün birlikte binelim motora ve birlikte yol yapalım der de bende ona en iyi koruma teçhizatlarını alırım

emrahcım iznin şimdiden güzel geçer diye dilekte bulunayım.bu yaz ayvalık buluşmasına katılmayı çok istiyorum inşallah.olur.

murat sende iyisindir umarım.bebek daha dünyaya gelmedi dimi dostum?motoru neden satmayı düşünüyorsun anlayamadım..?

tarkan sende iyisindir umarım.dostum yağmur ile çok yakışıyorsunuz birbirinize.allah devamına erdirir umarım.

neyse ben artık fırsat budukça katılırım arkadaşlar.

bir de sinan teklif etmişti sanırım.balıkesir buluşması yapılabilir.izmirden gelecek olanlar da gelir.ortada buluşuruz.

neyse bakarız ben daha motoru getiremedim.ilk fırsatta getireceğim inşallah.

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    ilker abi hoşgeldin geçmiş olsun,10 hazirandan sonra bi kaç gün izmirede geçeceğim, müsait olursan görüşmeyi çok isterim.PM den telefonlarımızı alırız...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    gv250
    hoş geldin ilker geçmiş olsun tatbikat resimlerine baktım bugün gazeteden çok başarılı bir tatbikat olmuş
    aşk...

muhterem
    memnun oldum Muhterem...

yarın gelmeden önce ararım seni...

arkadaşlar bu arada gv250 ye yeni eksoz taktıran varmı...orjinal ekzozun susturucusunu iptal etmekten bahsetmiyorum...hani şu yüksek ve tok ses çıkaran ekzozlardan bahsediyorum...bence motorun ekzoz seside trafikte farkedilmek adına çok önemli faktörlerden biri...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:36 AM ----------

birde merak ettiğim şey orjinal ekzoz yerine yüksek ve tok ses çıkaran modifiyeli başka bir ekzoz kullanmak motora zarar verirmi , motorun ömrünü kısaltır yada performansı olumsuz yönde etkilermi? kısaca motora bir zararı varmı merak ediyorum...bu konuda bilgisi olan yada bu işlemi yaptıran arkadaşlar varsa bilgi ve tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim... forumu araştırdım ve konuyla ilgili bir çok başlık buldum ama hiçbirinde net bir sonuç çıkmamış ve herkes farklı şeyler söylemiş...

tabiki ekstradan takılan hiçbir parça ve sonradan yapılan hiçbir işlem orjinali kadar stabil çalışmaz ancak dediğim gibi trafikte farkedilmek adına yüksek ekzoz sesi aşırı derecede abartı ve rahatsızlık verecek şekilde olmamak kaydıyla çok faydalı olacaktır diye düşünüyorum...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hoş geldin ilker geçmiş olsun tatbikat resimlerine baktım bugün gazeteden çok başarılı bir tatbikat olmuş
    teşekkürler muhterem abi.çok yorucu bir hazırlık safhası geçirdik ama güzel oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:02 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:01 AM ----------

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker abi hoşgeldin geçmiş olsun,10 hazirandan sonra bi kaç gün izmirede geçeceğim, müsait olursan görüşmeyi çok isterim.PM den telefonlarımızı alırız...
    kardeşim daha önceden almıştık ama tekrar veririm sana telefon numaralırımı.10 hazirandan sonra sanırım her türlü görüşürüz.haberleşelim kardeşim.özelden tekrar numaramı yolluyorum.güncellemiş oluruz

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    İlkercim hoşgeldin, hadi geçmiş olsun atlatmışsınız tatbikatı. Bende dün haberlerde izledim çok başarılı bir tatbikat olduğunu söylüyorlardı. Kusura bakma giderken kolay gelsin diye yazmayı unutmuşuz :( Ama benimde telaşlarım vardı o ara biliyorsun, bende atlattım çok şükür ve gerçek hayata geri döndüm Darısı inşallah senin başına, sende bu yaz evlenirsin sorunsuz umarım.

Cem arkadaşım, söylediğin egzoslardan Koray kardeşimde var, hatta kendisi bir ara taktırmıştı çokda tok ve yükses ses elde ediyor fakat bir süre sonra kafasını şişiriyor bence insanın. Hele hele site gibi bir yerde oturuyorsan tavsiye etmem. Belki orjinal egzosların arka tıpalarını çıkarabilirsin o zamanda egzos sesinde belirgin bir fark oluyor. Bana kalırsa hiç oynama egzosunla derim, hem yakıtta hemde performansta olumsuz etkisi olur diye düşünüyorum. Belki yanlış biliyorda olabilirim.

Muhteremcim acayip aktifsiniz siz çift olarak süpersiniz valla

Burakcım minik felan diye yazmış İlker, hayırdır ben atladım mı acaba baba mı oldun yoksa?

Az kaldı arkadaşlar gezilere ve toplanmalara eşimle birlikte katılıcaz bir süre sonra...

Herkese selamlar...
    ..::.. GO ..::..

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    İlkercim sağolasın hoşgeldin geçmiş olsun Haberlerde izledik çok başarılı geçmiş herzamanki gibi tatbikat tabii bir de sana sormak lazım ne kadar yordu diye
    Orhan kardeşim baba olamadım daha ama olucam yeni minik bir motorcu katılcak aramıza 6 ay sonra Onun için Öznur'u yanlız bırakamadım ve gezilere katılamadım kesin küstüler bana Artık başlarız seninle katılmaya gezilere
    Bu arada Devrim buralarda mısın dün seni gördüm Bostancı'da motorla giderken ben de motorla karşı şeritten gidiyodum ama trafikte yandaki arabayla uğraşmaktan ses edemedim tabi ters şerit olunca dönemedim de yoksa gelip yakalamaya çalışcaktım Tam Bostancı köprüsü sapağına dönecektim Komagene'nin orada
    Ride hard or stay at home

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler