Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı bora_Vstrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba uzun bir aradan sonra tekrar motor aldım ve sizin yorumlarınızı okuyarak hyo gv 250 aldım kaporayı verdim hafta içi üzerime alıcam. internetten aksesuar bakıyorum ama pek birşeye ulaşamadım uzun sisibar ile yan çantalar istiyorum nerelere bakmam lazım yardımcı olursanız sevinirim. bu arada nickde yazdığı gibi adım bora inşallah forumlarda aktif olmaya çalışacağım gezilerdede tabiki iyi sohbetler
    hayırlı olsun...

darısı benim başıma araştırıyoruz bakalım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bora_Vstrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Allah sanada nasip etsin 2 gündür uyuyamıyorum valla.
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"]35 AT 0406 B.AVCILAR 0 Rh (+)[/SIZE][/FONT]

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Bora kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Gerçekten torklu güçlü konforlu bir motosiklet. Benim 6250 km oldu. Sadece yağ ve filtre değiştirdim. Yan çantalarını aksesuarcılarda yada feyizoğluna gir oradan bulursun. Çanta değldir önemli olan önemli olan çanta destekleyicilerindir. Arkada şaseyi tutan kromaj vidaları üzerine yada şase ile çamurluk arasına yerleştirilecek şekilde krom destekleyici yaptırabilirsin. Demirden de olur ucuz da olur ama 6 ay sonra heryerini pas kaplar. Demir yaptırıp cromaj da yaptırabilirsin ama oda pek verimli olmayabilir. En iyisi krom dur.. Sissy Bar çanta istersen onada bir düzenek yaptırman gerekir. Sosis çantayı ise amortisöre takabililiyorsun... Tekrar hayırlı olsun..
    NOT; Koray resimler çok güzel ama az! Ben en az 10 GV nin katıldığı ve bir viraj alırken sağa yada sola yatmış şekilde resim isterim..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    selam beyler akşam saat 10 gibi evdeyim çok şükür kazasız belasız...
    bu arada köftelerin tadı hala damağımda çok güzeldi Murat ayrıca rota da harikaydı teşekkürler.
    Çok uzun bir yolculuk oldu yaklaşık benim için 400 km kadar sanırım ama yorulmadım dersem yalan olur ellerim ağrıyor. Haftadan haftaya kullanabildiğim için ellerim alışamadı bir türlü.
    Katılan katılamayan herkeze teşekkürler bi dahaki buluşmaya bu taraflarda bekliyoruz ( Avrupa yakası )
    ona göre hazırlanıp gelin
    sinan bana baklava borcun var ona göre unutmadım hem beni fena virüsledin şu Comete yaaaaa....bu arada akşama kaskını vericem telefonlaşırız ayrıca teşekkür ederim bu iyiliğini unutmayacağım
    enjoy your ride and enjoy forever

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler akşam saat 10 gibi evdeyim çok şükür kazasız belasız...
    bu arada köftelerin tadı hala damağımda çok güzeldi Murat ayrıca rota da harikaydı teşekkürler.
    Çok uzun bir yolculuk oldu yaklaşık benim için 400 km kadar sanırım ama yorulmadım dersem yalan olur ellerim ağrıyor. Haftadan haftaya kullanabildiğim için ellerim alışamadı bir türlü.
    Katılan katılamayan herkeze teşekkürler bi dahaki buluşmaya bu taraflarda bekliyoruz ( Avrupa yakası )
    ona göre hazırlanıp gelin
    sinan bana baklava borcun var ona göre unutmadım hem beni fena virüsledin şu Comete yaaaaa....bu arada akşama kaskını vericem telefonlaşırız ayrıca teşekkür ederim bu iyiliğini unutmayacağım
    Tarkan ne demek her zaman. Herkese baklava borçlu kaldım artık birdahaki sefere. Bu arada resimleri de bana mail atarmısın yada akşam görüştüğümüzde laptopla geleyim ben atarız iki dakka.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    sinan resimler daha Yağmurda akşam bana gönderecek daha ben en kötü ihtimal akşama atarız topice

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:22 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:19 AM ----------

bu arada sen nezaman upload edeceksin bir de buraya mı atalım topicmi açalım????

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tarkancım ben gelemedim ya kusura bakma...ama bundan sonraki ilk geziye sormadan adımı yaz sen bugün götüremedim erdalın oraya...yarın bırakayım şu sürtme problemide ortadan kalksında...ondan sonra her gezide varım inş...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Merhaba arkadaşlar.

Süpersiniz vallahi. Evde de internet olmadığından haftasonu hiç bakamadın siteye. Grup yavaş yavaş kalabalıklaşıyormu ne

Bizde eşime sanırım öbür hafta kask-mont ve ekipmanları alacağız. Dün E5'ten arabayla giderken yanımızdan motorcu bir grup geçti, benim hanım. "Eee hadi alalım artık banada kask-mont benide bindir" dedi Süper oldu benim için bu cümlesi, yakında eşimle bende gezilere katılıyorum inşallah. Az kaldı özledim herkesi, ve tanışmayı istiyorum yeni arkadaşlarla da. Tarkan seninle de daha tanışamadık abi ya, gezilere Yağmur'u da getirmeyi unutma olurmu, hanımlarda kendi aralarında kaynaşırlar böylece. Muhterem'in eşi Özlem zaten her zaman gezilerde aktif maşallah

Görüşmek üzere arkadaşlar.. Herkese selamlar...
    ..::.. GO ..::..

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba;

Muhterem ve Tarkan iltifatlarınız ve katılımınız için teşekkür ederim.

Dün ilk defa bizimle geziye gelen tanışma fırsatı bulduğum Aytek (Thin Lizzy) ayağına sağlık, diğer toplanmalarımıza gelirsen sevinirim.

Sinan nick' in değiştirelim abi, önerebileceğim bir tane var. UÇAN ADAM.Şaka bir tarafa şansının yardımıyla sağlam ve ayaktasın.Korkutma beni.

Tüm gezi boyunca geyik ve şakalarımıza katlanan Özlem ve Damla' ya (şaka Yağmur olduğunu biliyorum.) teşekkürlerimi borç bilirim.

Bora merhaba, hoşgeldin.Tez zamanda istediğin özelliklerde bir motosiklet bulmanı dilerim.

---------

Arkadaşlar, güzel bir pazar günü geçirdiğimizi düşünüyorum, önümüzdeki pazarda boş durmayalım.Önerilecek her teklife hazırım ve gelirim.

Orhan ve Devrim ,abiler bu hafta sonu gezi olursa gelin artık sizde, dönün gerçek dünyaya.Şöyle tam kadro bir gezi yapalım, gülelim eğlenelim.

Koray bu pazar senin planın nasıl, çalışıyormusun yine.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    gv250
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Süpersiniz vallahi. Evde de internet olmadığından haftasonu hiç bakamadın siteye. Grup yavaş yavaş kalabalıklaşıyormu ne

Bizde eşime sanırım öbür hafta kask-mont ve ekipmanları alacağız. Dün E5'ten arabayla giderken yanımızdan motorcu bir grup geçti, benim hanım. "Eee hadi alalım artık banada kask-mont benide bindir" dedi Süper oldu benim için bu cümlesi, yakında eşimle bende gezilere katılıyorum inşallah. Az kaldı özledim herkesi, ve tanışmayı istiyorum yeni arkadaşlarla da. Tarkan seninle de daha tanışamadık abi ya, gezilere Yağmur'u da getirmeyi unutma olurmu, hanımlarda kendi aralarında kaynaşırlar böylece. Muhterem'in eşi Özlem zaten her zaman gezilerde aktif maşallah

Görüşmek üzere arkadaşlar.. Herkese selamlar...
    orhan kesinlikle sizide bekliyoruz en kısa zamanda
    bu arada ben bu cumadan itibaren 10 gün yokum sadece o dönem katılamam ama onun dışında aşkım nerde ben orda
    özlem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:47 PM ----------

Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;

Dün ilk defa bizimle geziye gelen tanışma fırsatı bulduğum Aytek (Thin Lizzy) ayağına sağlık, diğer toplanmalarımıza gelirsen sevinirim.

Sinan nick' in değiştirelim abi, önerebileceğim bir tane var. UÇAN ADAM.Şaka bir tarafa şansının yardımıyla sağlam ve ayaktasın.Korkutma beni.

Tüm gezi boyunca geyik ve şakalarımıza katlanan Özlem ve Damla' ya (şaka Yağmur olduğunu biliyorum.) teşekkürlerimi borç bilirim.

Bora merhaba, hoşgeldin.Tez zamanda istediğin özelliklerde bir motosiklet bulmanı dilerim.

---------

Arkadaşlar, güzel bir pazar günü geçirdiğimizi düşünüyorum, önümüzdeki pazarda boş durmayalım.Önerilecek her teklife hazırım ve gelirim.

Orhan ve Devrim ,abiler bu hafta sonu gezi olursa gelin artık sizde, dönün gerçek dünyaya.Şöyle tam kadro bir gezi yapalım, gülelim eğlenelim.

murat katlanmak ne demek süper bir gün geçirdik sayende bu güzelliklerin içine esprilerinizde dahil
    özlem
    aşk...

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    Balbar ( ÇETİN ) hoşgeldin aramıza bir sonraki gezilerde sende bizimle gelmen dileğiyle sağlıklı sürüşler. Dediğin gibi sürtme işini hallet Erdal usta iyidir.

Bu arada arkadaşlar Çetin arkadaşımızla Cumartesi günü tesadüfen avcılarda rastlaştık onunda gv 250 si var. Tabi görünce ben hemen durdum başladık muhabete. Sıcak ve dostane bir muhabetten sonra geziye çağırmıştım ama motorunun ufak bir sıkıntısı vardı onu halledecek ve bizim gezilere istediği takdire katılacak. Dün anlatacaktım arkadaşlarda hiç motordan inemedik bile

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;

---------

Teşekkür ederim Murat. Hepinizle tanıştığıma çok memnun oldum. Motosikletimle yaptığım ilk uzun gezi oldu. Tuzla-İzmit-Kazımpaşa-Hereke-Beşiktaş yine Tuzla. Eve döndüğümde km saati 351'e gelmişti. 2000 km.yi devirmiş oldu 1 ay içerisinde :D Önümüzdeki gezilere de vakit oldukça gelmeye çalışacağım.

Bu arada İzmit-Kazımpaşa arası gittiğimiz yol süperdi. Tatlı tatlı virajlar, sağ-sol nereye baksan yemyeşil.

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar selam,

Yine kıskandıracak bir gezi yapmışsınız. Yine ben katılamadım. Ama Murat kardeşim ve Koray kardeşime ve hepinize anlayışınız için teşekkürler. İnanın o kadar çok katılmak istiyorum ama Öznur'u da yanlız bırakamıyorum. Bu haftasonu çıkacağımız tatil sonrası 3 ay da dolmuş olacak ve aklım arkada kalmadan yanlız bırakarak gelebileceğim sanırım. Murat beni en iyi anlayacak olan aranızda Hepinize karşı çok mahçubum ama en kısa zamanda gerçek hayatta aranızda olacağım
    Ride hard or stay at home

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Murat, Muhterem... bende en kısa zamanda aranıza katılıp gezi yapmak istiyorum artık abi. Paslandım valla ne zamandır uzun yol yapmıyorum.

Bu arada yeni gelen arkadaşlara selamlar, en kısa zamanda tanışmak dileğiyle...
    ..::.. GO ..::..

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    resimleri paylaşında görelim bari

Motosikleti
    gv250
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimleri paylaşında görelim bari
    http://www.facebook.com/photo_search...id=71049883705 adresinden resimlere ulaşabilirsin
    aşk...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Muhterem link eksik çıkmış. Bu galiba senin fotolar:

http://www.facebook.com/profile.php?...0528787&ref=mf

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Arkadaşlar herkese merhaba bir süredir formu takip edemiyordum.Umarım keyifler yerindedir.

Orhan abi mutlu gününde motorcu dostlarla beraber yanında olmayı çok isterdim açıkcası...

Bu arada haftaya iznim başlıyor uzun soluklu bir gezi planım var ege kıyısının aşağısından yukarıya bir güzergah çizdim.Son durak ailemin bulunduğu yer Ayvalık olacak Haziran ayı içerisidne yolunuz ayvalığa düşerse beklerim.Umarım Ayvalığa planlanan gezinin geçerliliği hala vardır ne zaman olursa olsun atlar gelirim,tanışmak için daha uygun zaman olamaz herhade.Ayrıca temmuz başı Bilecik/Pazaryeri-Elmalı köyü yakınındaki 8. EMOK motosiklet festivalindede sizleri arzamızda görmeyi çok isterim.Çadırını kapan gelsin bol müzikli bol yarışmalı ve hoş sohbetli 3 gün olacak
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    yahu resimler videolar nerde arkadaşlar benden bikaç resim almanya ya gitmeden

buda almanyada kullanacağım cabacar abimin ;)

Motosikleti
    gv250
    http://www.facebook.com/home.php#/ph...83705&view=all resimler bu linkte facebook,taki grubumuzda.
    aşk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler