Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı PlayLoud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzel...bende müzisyenim dostum...
    allaaaaaaaahhh... mt den tanıştığım ikinci müzisyen.. süper.. nerde nasıl?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben gitaristim...yaklaşık 10 yıldırda elektro gitar çalıyorum...daha önce barlar üniversite şenlikleri ve tv programları olmak üzere bir çok yerde çaldım ancak şuan herhangi bir yerde çalmıyorum...

Motosikleti
    bundan sonraki buluşmalarda beklerler artık bizden enstrumanları getirmemizi.. yandık.. millet yer içer biz habire çalarız yarın geliyorsun dimi?

saat kaçta ve nerde buluşacaksınız???

valla çok istiyorum sizlere katılıp tanışmayı ama yarın için söz veremiyorum...gelmeye çalışıcam...

Motosikleti
    sabahtan arkadaşlar 9 da çıkacaklar izmite gidecekler.. asıl atraksyon orada ama sonra sağolsunlar benimde gönlümü yapmaya darıcaya gelecekler.. saat 4 ten sonra.. sabah gidemezsen 4 ten sonra darıcaya gel..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    harbitürk sen ne zaman aldın kaça aldın kaç model kaç km?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:46 AM ----------

Koray bu arada sen müzisyensin sanırım doğrumu?
    Yazdım ya 2007 model 10000 km de diye
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

kaça aldığını sölemedin?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    benım aldıgım gv250 değil yanıltıcı olmasın dıye yazmadım.

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım aldıgım gv250 değil yanıltıcı olmasın dıye yazmadım.
    anladım dostum....

harbitürk sen nerdensin hangi şehir ???

model çok önemli değil ama kilometresi 15.000 den fazla olmasa iyi olur , aksesuarlı ve mümkünse siyah-gri renk olursa tadından yenmez...en önemlisi kozmetik ve yürüyen aksam olarak sorunsuz olsun...

fiyat üst sınırım belirttiğim kriterlerin durumuna göre 5.000 e kadar çıkabilir...

harbitürk seninde yardımlarını bekliyorum...gözüne çarpan bir gv250 olursa ve beni haberdar edersen sevinirim...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    anladım dostum....seninde yardımlarını bekliyorum...

harbitürk sen nerdensin hangi şehir ???

model çok önemli değil ama kilometresi 15.000 den fazla olmasa iyi olur , aksesuarlı ve mümkünse siyah-gri renk olursa tadından yenmez...en önemlisi kozmetik ve yürüyen aksam olarak sorunsuz olsun...

fiyat üst sınırım belirttiğim kriterlerin durumuna göre 5.000 e kadar çıkabilir...

harbitürk seninde yardımlarını bekliyorum...gözüne çarpan bir gv250 olursa ve beni haberdar edersen sevinirim...
    Gözüme çarpan gv 250 var bende de vardı ful aksesuar sattım. Şu an o kadar aksesuarlısı yok ama birtane eskişehirde var bence alınabilir görmüşsündür sahinden comda 4500 den aşağı inmiyor sahibi bence onu alamlısın ben istanbuldayım bahçelievlerde

evet bencede o motor güzel ama ben istanbuldayım motor eskişehirde plakayı değiştirmek gerekecek...sorun olmazmı ??

Motosikleti
    gv250
    evet arkadaşlar bugün rüzgarlı ve yorucu başlıyan fakat çok güzel devam eden 386km,lik gezimizi kazasız belasız bitiirdik katılanarkadaşlara çok teşekkür,murat,cım böyle güzel bir rata önerdiğin ve öncülük ettiğin için sana ayrıca teşekkür ederim,resimleri facebook,a attım bakmak istiyen arkadaşlar. http://www.facebook.com/photo_search...id=71049883705
    aşk...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Geziye katılan herkese teşekkür ediyorum. Videoyu yukluyorum biraz zaman alacak

evet bencede o motor güzel ama ben istanbuldayım motor eskişehirde plakayı değiştirmek gerekecek...sorun olmazmı ??
    O Motoru gidip alman istanbula getirmen 250 tl Plaka ruhsat sigorta noter derken 300 tl daha gider eder 550 ama muameleciye verirsen 650 tl gider

Toplamda 5150 ye gelmiş olur ki zaten üzerinde 1000 tl lik aksesuar var.

Bence alınır.

Motosikleti
    hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.. kısada olsa bugün buluşabildim sizlerle.. kırmadınız benimde gönlümü yaptınız.. fotoğraflara baktım facedeki grubumuzdan sizle gezmiş kadar oldum.. en kısa zamanda bidaha..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 PM ----------

güzel fotograflar...

arkadaşlar 2006 model 25.000 kilometrede bir gv250 buldum...cdi yenisi ile değiştirilmiş ve gaz kesme problemi çözülmüş...ayrıca full aksesuar ve fiyatıda uygun gibi...

ancak 25.000 km biraz fazla değilmi ne diyosunuz ???

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Linki yokmu bu motorun fiyatı falan ne ?

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linki yokmu bu motorun fiyatı falan ne ?
    sahibinden.com ilan numarası : #14342660

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:56 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

şimdi dikkat ettim eksozlar arasında bir boşluk var...yamulmuş gibi sanki...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Aynı ozelliklerde 19.500 kmde ki 2005 model motorumu 4.000 lırya sattım eski sayfalarda resmi var aksesuarlı olarak görebilirsin.

Bu motorda 4.000 tl ye alınabilir. Motorcuya muhakkak göstermelisin.

pazarlıkla 4.200 TL ye bırakır sanırım ama eksozların arasındaki boşluğu sordum...alt eksozu tutan vida vibrasyondan dolayı düşmüş dedi...yenisini kaynattıracakmış basit bir sorunmuş...

bora_Vstrom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    arkadaşlar merhaba uzun bir aradan sonra tekrar motor aldım ve sizin yorumlarınızı okuyarak hyo gv 250 aldım kaporayı verdim hafta içi üzerime alıcam. internetten aksesuar bakıyorum ama pek birşeye ulaşamadım uzun sisibar ile yan çantalar istiyorum nerelere bakmam lazım yardımcı olursanız sevinirim. bu arada nickde yazdığı gibi adım bora inşallah forumlarda aktif olmaya çalışacağım gezilerdede tabiki iyi sohbetler
    [FONT="Arial Black"][SIZE="2"]35 AT 0406 B.AVCILAR 0 Rh (+)[/SIZE][/FONT]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler