Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
RKS City Blade

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Trendy 50
    Motosiklet Online
    Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila Efi 2016
    Arkadaşlar bu hava basınç/map sensörleri tam olarak nerede yer alıyor bilen var mı?

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Yamaha Motosiklet Kampanyası
    Motomax

Motosikleti
    Yok
    Merhaba, Sakarya'dan Kadir. Uzun araştırmalar sonucu bu kategoride benim için en mantıklı motosikletin Hyosung GV250 olduğuna karar verdim fakat bir çok soru işareti de var tabi. Yardımcı olursanız sevinirim. İlk sorum yetkili servisle alakalı, motoru sıfır almayı düşünüyorum Sakarya'da bulamadım çevre şehirlerden alıp gelebilirim fakat sonrası için Sakarya'da yetkili servis var mı ? (ben aradım bulamadım) Yetkili servis dışında Sakarya'da bu motorun ustasıdır Hyosungla alakalı olası her türlü problemini çözer diyebileceğiniz kimse var mı ? Servis ağının yaygın olmamasından dolayı parça fiyatları çok yüksek mi ? Yakıtı nasıl ? Cevaplarsanız sevinirim. Hayırlı akşamlar.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorunu sattı, araba aldı.
    Alıntı Akias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu hava basınç/map sensörleri tam olarak nerede yer alıyor bilen var mı?
    bu motorda öyle bir sensör olmayabilir, emin değilim ama, onlar son nesil enjeksiyonlu sistemlerde oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Alıntı Kadir Yayla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Sakarya'dan Kadir. Uzun araştırmalar sonucu bu kategoride benim için en mantıklı motosikletin Hyosung GV250 olduğuna karar verdim fakat bir çok soru işareti de var tabi. Yardımcı olursanız sevinirim. İlk sorum yetkili servisle alakalı, motoru sıfır almayı düşünüyorum Sakarya'da bulamadım çevre şehirlerden alıp gelebilirim fakat sonrası için Sakarya'da yetkili servis var mı ? (ben aradım bulamadım) Yetkili servis dışında Sakarya'da bu motorun ustasıdır Hyosungla alakalı olası her türlü problemini çözer diyebileceğiniz kimse var mı ? Servis ağının yaygın olmamasından dolayı parça fiyatları çok yüksek mi ? Yakıtı nasıl ? Cevaplarsanız sevinirim. Hayırlı akşamlar.
    dostum, sıfıra dünya kadar para veripte başka şehirlerden alınmaya değmez. ikinci el bak, çünkü sıfırı artık üretilmiyor, sıfır dediklerin 2016 model.
    parça fiyatları normalin biraz üzerindedir, intenette parça bulabilirsin. usta konusunu bilmem.
    Akias ve Kadir Yayla bunu beğendiler.

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila Efi 2016
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorda öyle bir sensör olmayabilir, emin değilim ama, onlar son nesil enjeksiyonlu sistemlerde oluyor.
    iki silindir için de var iaps(intake air pressure sensor) olarak geçiyor 171 ve 181 diye de arıza kodları var servis kitapçığında, bu gün kurcalarken gördüm pistonlara giden 2 boru gibi şeyler var onların üzerindeler
    ogzcngdk bunu beğendi.

Dostlar deyin hele, enjeksoyonlu mu karburatorlü mü? Vakit ayirip sebep ile yazarsanız cok makbule gecer.

Bir de toprak yola, bozuk yola geldiginizde gidebiliyor musunuz?

sash_009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250 (2009)
    Alıntı highlore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ey izmirli hyosungcular..
    Elektrik arızalarınızı nerde çözdünüz, tavsiye verebilir misiniz ? Manisa falan da olur. Cok teşekkürler simdiden.
    Hocam foçada pazar kurulan yerin başlangıcında ağaç ve Demir işleri yapan dükkanlar var. Foça merkeze giren yoldan değil de üst yoldan devam ederken pazar yerinin olduğu girişte. Çok alakasız gibi gözüküyo biliyorum ama yaklaşık 4-5 şehir içinde motosiklet elektriğinden bu kadar anlayan hiç kimse görmedim. Adamın adı berkay. Demir işi yapan çok ufak bi dükkanları var. Dükkanın yaptığı işle alakası yok ama eminim ki bu adamın çözemeyeceği elektrik problemi yok. Adamla hiçbir tanışıklığım yok. Bir kere gittim o kadar. Ve eminim ki ben elektrikten anlıyom diyen adamın alnını karışlar...
    Respect

Benelli BN-251 Reklam Filmi

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler