Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Se-ZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Alıntı ysb.nku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustalar merhaba ben ilk defa motor alıcağım. Şuan alabileğim Hyosung Gv250 2016 modeli. Başka model alamam şuan yakınımın elinde varmış vericek ucuza . Aklımda olan soru şu bu modellerin parçaları çok pahalı ve bulunmuyormuş gibi duyumlar alıyorum.Motoru alan geri iade getiriyormuş uyumlu parça yok diye. Bu konuda fikrinizi merak ediyorum. Çok kararsız kaldım ucuza alacağım ama istediğim gibi olmazsa elimde kalıcak hayal kırıklığı olucak ve bitonda laf yiyeceğim motor alma alma alma diyenlerden. Aydınlatırmısınız beni alacağım motor bu kırmızı hafiften bir boya filanda düşünüyorum bana maliyeti ne olur . Egsozu da değiştirmeyi düşünüyorum . Cevaplarınız için teşekkürler.

https://urun.n11.com/touring/hyosung...E&gclsrc=aw.ds
    Merhaba,
    Muhtemelen sorduğunuz soru buradaki 1200 küsür sayfada birçok kez cevaplandığı için, ustalar cevap vermek istememiştir, elimden geldiğince ben yanıtlayayım.
    Öncelikle şurada daha detaylı açıklama mevcut;
    http://hyogv250.blogspot.com.tr/2017/04/gv-250-almal-mym.html
    Sorularınıza direk cevap verecek olursam, bu motosikletin parçaları diğer motosikletlere göre evet bir tık daha tuzlu. Parça temini için hyosungsource'dan temin edilebiliyor, Ekstrem parçalar hariç oraya ihtiyaç duymadan servislerinden temin edebiliyorsunuz. Motor bloğu sağlam bir alet, belli başlık kronik problemleri ve basit çözümleri var. Motosiklet enjeksiyonlu olduğundan egzoz sesi sizi tatmin etmeyecektir ancak bu aletin egzozunu değiştirmeyi de pek tavsiye etmiyorlar. Tercih sizin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız,iyisinizdir inş. Bizim motorların benzin göstergelerinde mi problem var yoksa benzin deposu 14 litre değil mi? Çünkü bugün gösterge tek tık kaldığında depoyu fulledim 7,13 litreyle fullendi şimdiye kadarki hesaplamalarımda yakıt performansı standart gidiyor. Km ye 22 kuruş yakıyorum. Bizim depo 8-9 litre de benim mi haberim yok

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Facoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız,iyisinizdir inş. Bizim motorların benzin göstergelerinde mi problem var yoksa benzin deposu 14 litre değil mi? Çünkü bugün gösterge tek tık kaldığında depoyu fulledim 7,13 litreyle fullendi şimdiye kadarki hesaplamalarımda yakıt performansı standart gidiyor. Km ye 22 kuruş yakıyorum. Bizim depo 8-9 litre de benim mi haberim yok
    Bizim depolar teknik verilerde verildiği gibi 14 lt ama gösterge sınfırlandığında 2-3 lt daha kalıyor.Çalkalanma,sağa sola yatırma gibi sebeplerden gösterge her zaman tam net göstermeyebilir.Depoyu ağzına kadar doldurup,benzin bitip stop edene kadar kullandığınızda tam 14 lt benzini tüketirsiniz.

Not:Bugün motosiklete Bursa'ya geldim,Gv 250 li başka bir arkadaş korna ile selam verdi.Ben 6 aydan beri motosiklet kullanmamış askerden yeni gelen kardeşime motosiklet kullandırtmaya çalışırken selama karşılık veremedim.O yüzden selam veren arkadaş bu forumdaysa şimdiden kusura bakmasın.

Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim depolar teknik verilerde verildiği gibi 14 lt ama gösterge sınfırlandığında 2-3 lt daha kalıyor.Çalkalanma,sağa sola yatırma gibi sebeplerden gösterge her zaman tam net göstermeyebilir.Depoyu ağzına kadar doldurup,benzin bitip stop edene kadar kullandığınızda tam 14 lt benzini tüketirsiniz.

Not:Bugün motosiklete Bursa'ya geldim,Gv 250 li başka bir arkadaş korna ile selam verdi.Ben 6 aydan beri motosiklet kullanmamış askerden yeni gelen kardeşime motosiklet kullandırtmaya çalışırken selama karşılık veremedim.O yüzden selam veren arkadaş bu forumdaysa şimdiden kusura bakmasın.
    Öncelikle hoşgeldiniz, keşke hava güzel olsaydı da buluşsaydık
    Depo ile alakalı olarak şöyle bir şey keşfettim, yan ayaktayken, sanırım şamandıra havada kaldığı için doğru göstermiyor,motorun üstüne oturup 5-10 saniye bekledikten sonra kontak açınca, doğru sonuç göstermekte.

Bir de arkadaşlar, depoyu ağzına kadar fullediğimde acaba depo kapağı kapalıyken sol ayağa bıraktığımda sızma ihtimali gibi birşey söz konusumudur? SL200 araştırırken fullemeyin sızdırıyor deniyordu, gv250 dede aynı durum geçerli mi? Ona göre depoyu fulleyip km testi yapacağım.

Akias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 Aquila 2016
    Alıntı Se-ZeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hoşgeldiniz, keşke hava güzel olsaydı da buluşsaydık
    Depo ile alakalı olarak şöyle bir şey keşfettim, yan ayaktayken, sanırım şamandıra havada kaldığı için doğru göstermiyor,motorun üstüne oturup 5-10 saniye bekledikten sonra kontak açınca, doğru sonuç göstermekte.

Bir de arkadaşlar, depoyu ağzına kadar fullediğimde acaba depo kapağı kapalıyken sol ayağa bıraktığımda sızma ihtimali gibi birşey söz konusumudur? SL200 araştırırken fullemeyin sızdırıyor deniyordu, gv250 dede aynı durum geçerli mi? Ona göre depoyu fulleyip km testi yapacağım.
    Şamandırası ortada büyük ihtimal. Benim depo kapağının contası tam kapanmıyor galiba hafif benzin kokusu geliyor ilk fullettiğim zaman dilin altındaki kapağın taban kısmı değiyordu benzine o kadar doldurttum herhangi bir sızma fark etmedim ama yine de siz siz olun dikkatli olun. olmadı hafif çekersiniz fazlalığı pet şişeye.
    Se-ZeR bunu beğendi.

Senior78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Merhaba arkadaslar yaklasik 7 aydir gv 250 kuaniyorum ufak tefek sorunlar disinda gercekten keyifli bir motor. Benim sorunum su ki gecen isiklarda ara gaz yapiyim dedim gaz takili kaldi bi saniye falan. Sonra egzozun sesi degisti , gazi biraktigimda motor viteste ilerlerken devir dusunce sanki egzoztan oksuruk sesi gibi peh peh peh diye ses geliyo. O ara gazi yaptiktan sonra oldu sanirim. Bide askere gidecegim icin yagi degistirmedim ondanda yapiyo olabilirmi? Bilgisi olan arkadaslarim bi yardimci olabilirlerse cok sevinirim. Bu arada gecen hafta zinciri degistirdim motosikletimin. Motorcu 50 tl istedi ben kendim degistirdim ucretsiz :D zincir degistirme konusunda yardimci olabilirim isteyen arkadaslara...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Gv 250 egzos patlama gibi bisey olmus olabilirmi. Cunku egzoz sesi degisti ve cok fazla ses geliyo egzoztan bildiginiz harley gibi ses geliyo nasil duzeltebilirim bi yardimci olabilirmisiniz bilen bi arkadas varsa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Burdada videosunu cektim. Egzozda az bisey kuf vardi pas sokucu kullandim egzoztaki pas iyice artti. Sakin ha pas sokucu kullanmayin egzozta cok kotu oluyo... https://youtu.be/DxwNggTRUbg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Sorunu cozdum sanirim egzozu tasiyan iki vida dusmus baglanti yerinden egzoz icerden kirilmis sanirim. Bugun egzozu komple soktum ve canavar gibi kukremeye basladi acaba egzozu hic takmasammi

Merhaba arkadaşlar, mobilden girdiğim için sayfalara sırayla bakamıyorum konusu geçti mi bilmiyorum. Şu gv250dr diye geçen bir motor mu geliyor 2018'de. Eger dogruyda Türkiye'ye gelir mi sizce? Şu videoda mevcut

https://youtu.be/KL6d7GNeGVM

Selam arkadaşlar,

Bugün hayırlısı ile 1 senelik gv250 yolculuğumda ilk cezamı yedim. Aracın muayanesi dolmuş 95 tl selamladı trafik polisi abimiz.

Sizlere bazı sorularım var bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

1- Benim motorun zincir çok kötü durumda acil değiştirmem gerekiyor, üstadlar D.I.D zincir tavsiye ediyor fakat bunun hangi modelini, bu zinciri istanbul'daki motosatıcılarda bulabilir miyim illa internetten mi sipariş vermeliyim ?

2- Sağ ön sinyalim kırık internetten baktım bulamadım, sol var ama beyaz ön sağ sinyal bir yerde bulamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.

3- Marş'ta sıkıntım var, bazen yolda araç istop ediyor ve marş almıyor bazen kaldırırkende almıyor. Marş geçmiyor değil, hiç basmıyor. Eğer basarsa tekte alıyor zaten. Ustaya götürüp baktırıcam ama sanırım değişmesi gerekiyor marşta.

Başka'da bir problem yok, ilk kez motoru muayeneye sokacağım internetten biraz araştırdım ama önerileriniz var ise paylaşırsanız sevinirim kolay gelsin.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı halfsack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, mobilden girdiğim için sayfalara sırayla bakamıyorum konusu geçti mi bilmiyorum. Şu gv250dr diye geçen bir motor mu geliyor 2018'de. Eger dogruyda Türkiye'ye gelir mi sizce? Şu videoda mevcut

https://youtu.be/KL6d7GNeGVM
    Hocam zamanında gv300ü görmüştüm 2015 milano fuarında. Gelecek diye çok heveslendik ama gelmedi.
    Düz gv250'den farkı nedir bilmiyorum ama çeşitlilik olması açısından gelmesi tabi ki de iyi olur bizim ülkeye.

Alıntı Senior78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar yaklasik 7 aydir gv 250 kuaniyorum ufak tefek sorunlar disinda gercekten keyifli bir motor. Benim sorunum su ki gecen isiklarda ara gaz yapiyim dedim gaz takili kaldi bi saniye falan. Sonra egzozun sesi degisti , gazi biraktigimda motor viteste ilerlerken devir dusunce sanki egzoztan oksuruk sesi gibi peh peh peh diye ses geliyo. O ara gazi yaptiktan sonra oldu sanirim. Bide askere gidecegim icin yagi degistirmedim ondanda yapiyo olabilirmi? Bilgisi olan arkadaslarim bi yardimci olabilirlerse cok sevinirim. Bu arada gecen hafta zinciri degistirdim motosikletimin. Motorcu 50 tl istedi ben kendim degistirdim ucretsiz :D zincir degistirme konusunda yardimci olabilirim isteyen arkadaslara...

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:26 ----------

Gv 250 egzos patlama gibi bisey olmus olabilirmi. Cunku egzoz sesi degisti ve cok fazla ses geliyo egzoztan bildiginiz harley gibi ses geliyo nasil duzeltebilirim bi yardimci olabilirmisiniz bilen bi arkadas varsa...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:21 ----------

Burdada videosunu cektim. Egzozda az bisey kuf vardi pas sokucu kullandim egzoztaki pas iyice artti. Sakin ha pas sokucu kullanmayin egzozta cok kotu oluyo... https://youtu.be/DxwNggTRUbg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:48 ----------

Sorunu cozdum sanirim egzozu tasiyan iki vida dusmus baglanti yerinden egzoz icerden kirilmis sanirim. Bugun egzozu komple soktum ve canavar gibi kukremeye basladi acaba egzozu hic takmasammi
    Yazacaktım tam, vida gevşemiştir veya düşmüştür diye. Bulmuşsun.
    Pas sökücü krom/nikelaja da iyi gelmez hocam. Ucuzundan bişey istersen, tekzen de falan çaydanlık krom parlatıcılar falan var, ooo mükemmel oldu dedirtmese de ufak tefek kirleri söker. parlatır.
    Egzost'ta fena oluyor öyle sökünce. Ben yapmıştım zamanında, söküp 2 cadde gezip gelmiştim de. Öyle böyle ses çıkmıyor. Sağ kulak uzun bi çınlamıştı.
    Youtube'da bir video vardı benim. Egzost modification diye, acayip bir ses oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

@baklavaspor
    Kardeşim, zincir işini bilmiyorum. Senior78 arkadaş değiştirmiş ona bir sor istersen.
    Sinyal olayını vizeye gitmeden hallet. Vizede sinyalin biri bile yanmazsa ağır kusur yazarlar. Park lambası, ön fren arka fren lambalarına iyi bak. Onlarda yanıyor olması gerek.
    Bir de düz zeminde, arka fren ile kızaklamanı isteyecekler. Frenin sağlam olsun. Onun dışında motor ve şasi no'n temiz olsun. Problem çıkmaz başka. Unutma kart geçmiyor orada. Birde motosikletlerin egzoz muayenesi olmuyor.

Marş problemine gelince. Motorun giderken stop etmesi hayra alamet değil. Alternatörün falan arızalı desem, giderken stop etti. Tekrar çalışmaz. Far bile yanmaz.
    Akün bitik desem marş basmaz. Problemin elektriklik veya marş motorundan değil gibi görünüyor.
    Efi değilse makina karbüratörden olabilir. Ustaya göstermekte fayda var.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Zincir soranlar için DID 520 VX2 X-Ring zincir 116 bakla. en iyisi bu.

Depo için; 14 litre ama ayaklıkta doldurduğumuz için motor yatık olduğundan 14 litre koyamıyoruz. Yok ben motoru dik tutarım doldururum diyorsanız da yapmayın. Ben bir kez uzun yola gidiyorum öyle doldurayım dedim. 50 km sonra unutup aa ne güzel manzara 2 foto çekeyim diye durdum. Döndüğümde motorun tahliyesinden epey bi benzini toprağa içirmiştim. Tepeleme doldurursanız yokuş çıkarken bile fazlalığı kaybedebilirsiniz.
    Facoo bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Arkadaşlar selam,
    Motoru aldım, trafiğe çıkmak nasip olmadı.
    Hala ehliyet almayı bekliyorum, garajda ya çocuklar ya da şer*fsiz yöneticinin garezi sebebiyle on sinyallerimin ikisi de yerinden koparılmış.
    Hyosung source'dan sipariş etmeye girdim ancak sadece PayPal ile alışveriş yapılabiliyor.
    Hyosung source'dan nasıl sipariş verebilirim? Ya da sinyalleri temin edebileceğim başka bir yer var mıdır?
    Yardımlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    Arkadaşlar selam,
    Motoru aldım, trafiğe çıkmak nasip olmadı.
    Hala ehliyet almayı bekliyorum, garajda ya çocuklar ya da şer*fsiz yöneticinin garezi sebebiyle on sinyallerimin ikisi de yerinden koparılmış.
    Hyosung source'dan sipariş etmeye girdim ancak sadece PayPal ile alışveriş yapılabiliyor.
    Hyosung source'dan nasıl sipariş verebilirim? Ya da sinyalleri temin edebileceğim başka bir yer var mıdır?
    Yardımlarınızı bekliyorum.
    Gerçekten üzücü ve sinir bozucu bir durum. Kapalı alan bile olsa bir branda ayarlayın kendinize fazla göze batmaz bu sayede bir de varsa alarmlı bir kilit az da olsa kurcalamaya çalışanları caydırır, Ben olsam işin peşini bırakmazdım açıkçası ama fazla da inada bindirmezdim ateşin üstüne benzin dökmek gibi olmasın ne boş verin ne de aşırı üstüne gidin yani. Garajdan kastınız site içi bir kapalı alan ise gidip gerekli yerler ile konuşurdum kamera varsa bakmak isterdim çocuklar ile konuşurdum. komşu çocuklar ile aranız iyi ise bir yoklayın sakin bir dil ile, Yönetici ile de konuşurdum sonuçta sınırlar içerisinde aracına zarar verilmiş zaten eğer yöneticinin işi ise belli eder biraz tavrından. Aileniz ile yaşıyorsanız durumu onlara da anlatın ileride motosikletinizin başka bir yeri kırılmış, tekerleri patlatılmış olarak bulmak istemezsiniz. motopit.com.tr adresini bir kontrol edin. sinyallere gelince hepsi aynı tip değil takıldığında hepsinin yazısı yukarı bakıyor ve altlarında küçük bir delik var. Çapraz uyumlu olabilirler yani sağ ön sol arka ile sol ön sağ arka ile aynı olabilir, elektriksel bir fark yok ise ön ile arka arasında sıkıntı çıkmadan kullanılabilinir ama tam emin değilim. Akşam olunca benim motosiklettekilerin fotolarını çekip size özel mesaj olarak atarım.
    Se-ZeR bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Alıntı Akias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten üzücü ve sinir bozucu bir durum. Kapalı alan bile olsa bir branda ayarlayın kendinize fazla göze batmaz bu sayede bir de varsa alarmlı bir kilit az da olsa kurcalamaya çalışanları caydırır, Ben olsam işin peşini bırakmazdım açıkçası ama fazla da inada bindirmezdim ateşin üstüne benzin dökmek gibi olmasın ne boş verin ne de aşırı üstüne gidin yani. Garajdan kastınız site içi bir kapalı alan ise gidip gerekli yerler ile konuşurdum kamera varsa bakmak isterdim çocuklar ile konuşurdum. komşu çocuklar ile aranız iyi ise bir yoklayın sakin bir dil ile, Yönetici ile de konuşurdum sonuçta sınırlar içerisinde aracına zarar verilmiş zaten eğer yöneticinin işi ise belli eder biraz tavrından. Aileniz ile yaşıyorsanız durumu onlara da anlatın ileride motosikletinizin başka bir yeri kırılmış, tekerleri patlatılmış olarak bulmak istemezsiniz. motopit.com.tr adresini bir kontrol edin. sinyallere gelince hepsi aynı tip değil takıldığında hepsinin yazısı yukarı bakıyor ve altlarında küçük bir delik var. Çapraz uyumlu olabilirler yani sağ ön sol arka ile sol ön sağ arka ile aynı olabilir, elektriksel bir fark yok ise ön ile arka arasında sıkıntı çıkmadan kullanılabilinir ama tam emin değilim. Akşam olunca benim motosiklettekilerin fotolarını çekip size özel mesaj olarak atarım.
    Yorumlarınız için teşekkür ederim, gerçekten sinir bozucu bir durum. Sinyallerin plastik kısımları duruyor, sadece krom kısımlarını koparmış. Olmazsa başka bir sinyal uyduracağım, bir sinyale 100 lira yazmışlar, 2 tane lamba için 200 lira açıkcası bana tuzlu geldi. Hyosungsource'da 50 lira ama orada sadece PayPal kabul ediyor. Nasıl sipariş edeceğimi çözemedim. Olmazsa bir yerlerden uydurarak sinyal edineceğim, işin kötüsü ehliyetimi henüz almadığım için henüz trafiğe bile çıkmıyorum kurallara uymak adına. Yani daha kullanmadığım araç zarar görünce ayrı bir üzüyor. Yaptırmaya da götüremiyorum, yollarda kasksız korumasız gezen onlarca motosikleti durdurmayan polis kesin beni durdurur ekipmanım tam diye. Mecbur ehliyeti alana kadar öyle kalacak...

Garajda maalesef kamera yok, dolayısıyla tespiti imkansıza yakın. Evet site içerisinde garajda tutuyordum ama nasıl olsa garaj diye brandasını sadece üstüne atıyordum, onu da açmış zaten, evime 50 metre yakında bir sitede kalıyor yakınım, çalınmasından endişe ettiğim için oraya koyuyordum ama olacağı varsa oluyor işte, bir şer*fsiz dadanmış belli. Muhtemelen binanın girişine sokuşturmaya çalışacağım başka yol yok gibi. Garajda alarm bile taktırsam, kim duyar ki, adı üstünde "garaj" güvenli olması gereken bir yer...

Motosikleti
    Yorumlarınız için teşekkür ederim, gerçekten sinir bozucu bir durum. Sinyallerin plastik kısımları duruyor, sadece krom kısımlarını koparmış. Olmazsa başka bir sinyal uyduracağım, bir sinyale 100 lira yazmışlar, 2 tane lamba için 200 lira açıkcası bana tuzlu geldi. Hyosungsource'da 50 lira ama orada sadece PayPal kabul ediyor. Nasıl sipariş edeceğimi çözemedim. Olmazsa bir yerlerden uydurarak sinyal edineceğim, işin kötüsü ehliyetimi henüz almadığım için henüz trafiğe bile çıkmıyorum kurallara uymak adına. Yani daha kullanmadığım araç zarar görünce ayrı bir üzüyor. Yaptırmaya da götüremiyorum, yollarda kasksız korumasız gezen onlarca motosikleti durdurmayan polis kesin beni durdurur ekipmanım tam diye. Mecbur ehliyeti alana kadar öyle kalacak...

Garajda maalesef kamera yok, dolayısıyla tespiti imkansıza yakın. Evet site içerisinde garajda tutuyordum ama nasıl olsa garaj diye brandasını sadece üstüne atıyordum, onu da açmış zaten, evime 50 metre yakında bir sitede kalıyor yakınım, çalınmasından endişe ettiğim için oraya koyuyordum ama olacağı varsa oluyor işte, bir şer*fsiz dadanmış belli. Muhtemelen binanın girişine sokuşturmaya çalışacağım başka yol yok gibi. Garajda alarm bile taktırsam, kim duyar ki, adı üstünde "garaj" güvenli olması gereken bir yer...
    El yatkınlığınız var ise ve kurtarabilecek bir durumda ise koparılmış olan parçalar geçici küçük bir çözüm deneyebilirsiniz çubuk destekli yapıştırma bantlama vs gibi kablolar kopmuş ise lehimlenir orası kolay. hyosungsource a gelince ise şöyle bir bannerları var.

Sağ altta "No paypal account needed" paypal hesabı gerekmez şeklinde bir ibare var ve üstünde de visa, mastercard ikonları mevcut, mesela benim kullanmakta olduğum visa enpara kartım burada geçerlidir. İngilizce biliyor iseniz biraz kurcalayın bulursunuz bilmiyorsanız da bir tanıdığınızdan yardım alarak kurcalayın elbet çıkar. Not: Hyosungsource dan aldığınız ürünler için kargo bedeli ödeme ihtimaliniz olabilir ben daha önce oradan bir şey almadığım için bilmiyorum.

Motosikleti
    Hyosung GV650

http://www.koreanbikeparts.com/

hocam burdan sipariş verebilirsiniz. direk kredi kartı kabul ediyorlar.
    Se-ZeR bunu beğendi.

atakanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Merhabalar bugün önümdeki aracın yolun ortasında bir anda durması sonucu havada yağmurluydu duramadım ve arkasından çarptım yaralanma durumu şükür ki yok.Ön çamurluğum kırıldı ve kazadan sonra frenlerimi sıkınca ön veya arka frenden ses geliyor cıyaklama sesi bildiğiniz nedeni nedir?Ön çamurluğun yenisini nerden sipariş edebilirim ?

Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Alıntı atakanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bugün önümdeki aracın yolun ortasında bir anda durması sonucu havada yağmurluydu duramadım ve arkasından çarptım yaralanma durumu şükür ki yok.Ön çamurluğum kırıldı ve kazadan sonra frenlerimi sıkınca ön veya arka frenden ses geliyor cıyaklama sesi bildiğiniz nedeni nedir?Ön çamurluğun yenisini nerden sipariş edebilirim ?
    Öncelikle geçmiş olsun,
    Fren den gelen ses ön disk freninizdir büyük ihtimal, kaza sırasında ya kirlenmiş ya da yamulmustur, fren temizleyici ile temizleyin, ses geçmezse servise götürün.

Parça için bir üstte link vermiş bir arkadaş, hyosung source dan bulabilirsiniz, PayPal için 3. Bir site üzerinden para gönderimi yapabilirsiniz.

Motosikleti
    hyosung gv250 2015
    https://www.youtube.com/watch?v=iIS3IqQTnNM

bunu yeniden tasarlayan adamı bulup tek bir şey sormak istiyorum; neden aynı egzoz? motor bana göre gerçekten çok tatlı olmuş hoş duruyor yani tam zevkime göre bi tarzı var da arkadaş elinizde çok mu vardı bu egzozdan da yine aynı egzozu koydunuz? at bacağındaki kelebek gibi duruyor aynı.

Motosikleti
    Honda Shadow Vt 750 C4
    Selamlar,
    Daha önceki mesajımda sinyallerimin kansız/ş*refsiz adi birileri tarafından garajda kırıldığını söylemiştim, temin etme hususunda araştırma yapıp, motopit.com.tr'den aldım. hyosungsource ile aynı hatta dolar kuruna göre neredeyse daha uyguna dün sipariş verdiğim sinyaller bu gün elime geçti. Yanında da anahtarlık göndermişler sağolsunlar
    Yedek parça temini için tavsiye ederim, akşam monte edip, üzerindeki orijinal arka sinyaller ile karşılaştırıp ayrıca yazarım.

Daha önce bahsettiğim göstergelerin motor çalışıyorken kapanıp açılma problemi de motoru kullanmaya başladıktan sonra yokoldu. Sanırım akünün zayıflığı nedeniyle oluyordu. Tekrar olursa yazarım. 1000 bakımında ayrıca kontrol ettireceğim.
    Thracian ve Akias bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2016
    Uzun zamandır gv 250 yi takip ediyorum. 2012 model henüz 10bin km olmamış bir gv 250 buldum. Fiyat olarak ta iyi gibi. Şu anki sahibi motorun 2. sahibiymiş ve verdiği bilgiye göre; bir kez konjektör değiştirmiş. Yılda iki kez akü değiştirmiş ve yılda iki kez gaz kelebeği ayarı yaptırıyormuş. Başka sorunu olmadığını söyledi. Motor bunun dışında fiziksel olarak temiz. Daha önce hyosung ms3 250 maxiscooter kullanmıştım ve onunla da hep konjektör, statör ve akü sorunu yaşamış ve sorunlarla uğraşmaktan zevk alamamıştım. Yine benzer sorunlar yaşarmıyım diye düşünmekteyim. Motoru hafta sonları keyif almak için kullanıyorum ve sorun yaşayacak bir motor da istemiyorum açıkcası ama gv 250 de çok beğendiğim bir motor. Sizin fikirleriniz ve tavsiyelerinizi de duymak isterim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler