Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lobomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı murat81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...42368360/detay arkadaşlar motorunu satıyorum ilgilenen varsa mesaj atabilir
    üstad hayırlısı olsun. motoru güzel süslemişsin. binicisine gider inşallah.
    murat81 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Teşekkür ederim. Buraya bakıyorum. Ayrıca varsa diye sormuştum. Çok sağ olun.

Motosikleti
    hyosung gv250
    abiler merhaba, dün bir öküzlük yapıp marş düğmesini kırdım ve çıktı. servisi aradım karbüratörlü için var dedi sadece ( bendeki 2014 model). o kumanda konsolu da 90 tl. başka motorlara bakman lazım dedi uyan var mı diye.
    yol gösterir misiniz ne yapmam gerekiyor.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı spawner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler merhaba, dün bir öküzlük yapıp marş düğmesini kırdım ve çıktı. servisi aradım karbüratörlü için var dedi sadece ( bendeki 2014 model). o kumanda konsolu da 90 tl. başka motorlara bakman lazım dedi uyan var mı diye.
    yol gösterir misiniz ne yapmam gerekiyor.
    yol göstermeye çalışalım. altta iki tane link veriyorum. ilki tek konsol yani sağdaki. ikinci link ise takım sağ-sol konsol (25 TL). ikili almanda fayda var. çünkü yarın öbürgün soldaki konsolda bulunan selektör (sarı) düğme de kırılacak. elektrikçi veya ustanız soketteki kablo renklerine dikkat etsin.

https://www.aliexpress.com/item/Hand...2-26a7cdcc1409
    https://www.aliexpress.com/item/1Pai...d-b049ee7fb087

Motosikleti
    hysong gv 250
    motopit bak birde motoranyp bak

Merhaba,

Yeni üye oldum birşey sormak istiyorum, hyosung gv250 ile st gv250 arasında bir fark varmı? Bilmediğimden soruyorum. Çünkü 2. el hyosung sıfır kanuni st gv250 den pahalı anlam veremedim

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı braves adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Yeni üye oldum birşey sormak istiyorum, hyosung gv250 ile st gv250 arasında bir fark varmı? Bilmediğimden soruyorum. Çünkü 2. el hyosung sıfır kanuni st gv250 den pahalı anlam veremedim
    Sıfır Kanuni ST GV 250 yok. Yanlış hatırlamıyorsam 2009-2011 seneleri arasında Kuralkan usulsüz bir şekilde Hyosung'a S&T Kanuni etiketi yapıştırarak kendi markası altında bu motorları pazarlayıp mahkemelik oldu. Ondan sonra bu motosiklet tekrar piyasaya Hyosung olarak gelmeye başladı.

Kısaca Hyosung ve S&T Kanuni GV250 aynı motosikletler. Sıfır S&T Kanuni GV250 yok. Onlar eski modellerdi.
    motörcü bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır Kanuni ST GV 250 yok. Yanlış hatırlamıyorsam 2009-2011 seneleri arasında Kuralkan usulsüz bir şekilde Hyosung'a S&T Kanuni etiketi yapıştırarak kendi markası altında bu motorları pazarlayıp mahkemelik oldu. Ondan sonra bu motosiklet tekrar piyasaya Hyosung olarak gelmeye başladı.

Kısaca Hyosung ve S&T Kanuni GV250 aynı motosikletler. Sıfır S&T Kanuni GV250 yok. Onlar eski modellerdi.
    Teşekkürler cevabınız için, üçerler motor diye bir sitede buldum o yüzden şaşırmış

ucerler.com.tr/st-kanuni-gv-250-motosiklet

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı braves adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler cevabınız için, üçerler motor diye bir sitede buldum o yüzden şaşırmış

ucerler.com.tr/st-kanuni-gv-250-motosiklet
    çok eski bir ilan. 9bine sıfır gv250'mi kalmış bu zamanda? varsa da ben de alayım bi tane daha. ayrıca Kanuni demiş :-))
    braves bunu beğendi.

ATAdamZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ledow 250 / 2013 gv 250 efi
    ledow dan sonra ağustos ayında 2013 gv 250 efi aldım 18000 de aldım 19000 e getirebildim çünkü sürekli problemler çıkıyor şanssızlık diyelim. en büyük sıkıntım parçaları temin edebilmek ön silindir ateşleme bobini ve statör arıyorum fellik fellik, parçaların gelmesi ekimi bulucak beklemek istemediğimden artık, çıkmada olsa bulmak istiyorum işi halledince detayları paylaşırım bu arada sabrımı tüketen alette ledow oldu sağolsun

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı ATAdamZU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ledow dan sonra ağustos ayında 2013 gv 250 efi aldım 18000 de aldım 19000 e getirebildim çünkü sürekli problemler çıkıyor şanssızlık diyelim. en büyük sıkıntım parçaları temin edebilmek ön silindir ateşleme bobini ve statör arıyorum fellik fellik, parçaların gelmesi ekimi bulucak beklemek istemediğimden artık, çıkmada olsa bulmak istiyorum işi halledince detayları paylaşırım bu arada sabrımı tüketen alette ledow oldu sağolsun
    Parçaları nereden alıyorsunuz ?
    ver gazı... ver çoşkuyu

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Arkadaşlar herkese merhaba malüm sitede 327646418 ilan numaralı bi gv 250 var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-yeni-motor-aldim-bu-hafta-icin-son-fiyat.sifir-ayarinda-ciziksiz-327646418/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFil ter=false&useSahibindenWeb=1

Ben motorun 3.sahibiydim ilanı veren 2. Sahibiyim yazmış.site üzerinden mesaj attım ben 3.sahibiyim siz nasıl 2.sahibi oluyorsunuz diye kem küm etti yine ilan açıklamasını değiştirmemiş bu şekilde satmaya çalışıyor.birde 10bin km yol yaptım demiş oda yalan.ben 3binde aldım 17bine geliyordu sattığımda ve benim bildiğim bu satan kişiden önce en az 2 kişi al sat yaptı.onlarında bindiğini var sayarsak.10bin değil anca 3-5bin binmiştir.ayrıyettende motorun 6.sahibi filan bilginize...
    motörcü bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125ESD
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ahibindenWeb=1

Ben motorun 3.sahibiydim ilanı veren 2. Sahibiyim yazmış.site üzerinden mesaj attım ben 3.sahibiyim siz nasıl 2.sahibi oluyorsunuz diye kem küm etti yine ilan açıklamasını değiştirmemiş bu şekilde satmaya çalışıyor.birde 10bin km yol yaptım demiş oda yalan.ben 3binde aldım 17bine geliyordu sattığımda ve benim bildiğim bu satan kişiden önce en az 2 kişi al sat yaptı.onlarında bindiğini var sayarsak.10bin değil anca 3-5bin binmiştir.ayrıyettende motorun 6.sahibi filan bilginize...
    Başlığa rastgele girdim. Sizin bu mesajınızı görünce gerçekten çok sevindim. Sizin gibi foruncular lazım foruma
    hyo kenan bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-yeni-motor-aldim-bu-hafta-icin-son-fiyat.sifir-ayarinda-ciziksiz-327646418/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFil ter=false&useSahibindenWeb=1

Bir de üstüne adam ilanda 15 kuruş yakıyor demiş.Aşağı yukarı 3-3.2 lt denk geliyor.Bizim motorlara ybr motoru taktılarda bizim haberimiz yok.Motosiklet belki temizdir sağladır ama ilan yanıltıcı bilgilerle dolu.Burada paylaştığınız ve duyarlılığınız için teşekkür ederim.
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    benim ki EFI 2014. kilometrede 13 kuruş yakıyor. Tabi tek silindirle gittiğim zamanlar...

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Arkadaşlar motorumu satıyorum, ilgilenenlere duyurulur;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...46410497/detay

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı cpiler adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu satıyorum, ilgilenenlere duyurulur;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...46410497/detay
    hayırlısı olsun. binicisine gider inşallah.

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Herkese merhaba. Bayram haftası ve sonraki haftada 8 günlük Ankara - Fethiye - Antalya - Ankara istikametinde 2200 km mükemmel bir rota izledik. İki kişi biri 2011 model biri 2015 model GV250 lerle neredeyse sıfır sorunlu bir gezi yaptık. Tek sorun benim sağ ayak peginin sıyrılmasıydı (Babadağa çıkarken yolun engebelerinden dolayı biraz fazla yüklendim galiba ) . Onu da geçici bir düzeltme ile halletik. Fakat değiştirmek istiyorum. Önerisi olan var mı? orjinal de olur muadil de olabilir.

Gezi ile ilgili detayları rota, yakıt, ücretler ile ilgili bilgi tabiki buradan verilecektir . Önce bir mesaiye alışalım da :( .

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ahibindenWeb=1

Şikayet ettim az önce satış sitesine.
    polo34 ve motörcü bunu beğendiler.

PULSAR NS200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS- HYSUNG GV 250
    gv250gaz (2015model) teli ucuza nereden bulurum. Yardımcı olmanız rica olur.
    Ümraniye Galeri Sayan motor 100 lir a fiyat verdi. Düpedüz çakallıktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler