Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba.
    Bi çok arkadaş katılmış ben gideli tabi konularda almış başını gitmiş.
    Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkcü dükkanı derler ya bizimkiside o hesap gv sattıktan sonra cbf1000 aldım 1 sene kadar kullanmadan maddi sıkıntılardan dolayı sattım.şuan motorum yok ve baya sıkıntı çekiyorum :(
    Bi tane gv almayı düşünüyorum sıfır ile 2. El arası gidip gelmekteyim tabi bide bizim hanımı ikna etmeye çalışıyorum ben 2010 model gv yi 7.750 zor satmıştım ve motorda gidon saatinden tutunda heybelerden ön camdan depo kılıfından ve bi çok aksesuarıyla A dan Z doluydu.şuan malum sitede ilanda km olmuş 22bin küsür adam 10 bin istiyor.benim değiştirdiğim sava lastikleride kendi değilştirmiş gibi yazmış
    Kışımı beklesem diyorum?
    Kuralkanda hyosungu bırakmış diye duydum.bu konuda bilgisi olan varmı?
    Ankara bi tane yetkili vardı oda 4.44 geçen önünden geçiyordum bi bakayım dedim hyo gitmiş bajaj gelmiş kuralkan bıraktı falan dediler.hyo yine ortadamı kaldı ne oldu?
    Kuralkan değil artık distribütör. Uniteks firması aldı distribütörlüğü. SYM ve Motoran markalarını satan firma. SYM olan bayiler satıyor artık ve servisi de onlar veriyor. Eski bayilerden devam edenler var bırakanlar var...
    hyo kenan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba.
    Bi çok arkadaş katılmış ben gideli tabi konularda almış başını gitmiş.
    Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkcü dükkanı derler ya bizimkiside o hesap gv sattıktan sonra cbf1000 aldım 1 sene kadar kullanmadan maddi sıkıntılardan dolayı sattım.şuan motorum yok ve baya sıkıntı çekiyorum :(
    Bi tane gv almayı düşünüyorum sıfır ile 2. El arası gidip gelmekteyim tabi bide bizim hanımı ikna etmeye çalışıyorum ben 2010 model gv yi 7.750 zor satmıştım ve motorda gidon saatinden tutunda heybelerden ön camdan depo kılıfından ve bi çok aksesuarıyla A dan Z doluydu.şuan malum sitede ilanda km olmuş 22bin küsür adam 10 bin istiyor.benim değiştirdiğim sava lastikleride kendi değilştirmiş gibi yazmış
    Kışımı beklesem diyorum?
    Kuralkanda hyosungu bırakmış diye duydum.bu konuda bilgisi olan varmı?
    Ankara bi tane yetkili vardı oda 4.44 geçen önünden geçiyordum bi bakayım dedim hyo gitmiş bajaj gelmiş kuralkan bıraktı falan dediler.hyo yine ortadamı kaldı ne oldu?
    Abi acelen yoksa şubatı martı bekle uniteks'e geçti motor ama adamlarda ne parça var ne motordan anladıkları var. paso hyosungsource. istersen daelim daystar'ıda araştır.
    hyo kenan bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi acelen yoksa şubatı martı bekle uniteks'e geçti motor ama adamlarda ne parça var ne motordan anladıkları var. paso hyosungsource. istersen daelim daystar'ıda araştır.
    Daelim'in de parçasını buradan bulamıyorsunuz maalesef. Yine hyosungsource'tan veya koreanbikeparts'tan sipariş vermek gerekiyor.
    hyo kenan bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı computeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tarz olarak çok farklı ama ben olsam Pulsar alırdım.
    Öneriniz için teşekkür ederim ama pulsar pek bana göre değil.hem hanımla ikimiz biniyoruz o yüzden en iyisi yine gv ayrıca pulsarın fiyatıda bana yüksek geldi.şahsen o kadar para vermem ben ona

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkan değil artık distribütör. Uniteks firması aldı distribütörlüğü. SYM ve Motoran markalarını satan firma. SYM olan bayiler satıyor artık ve servisi de onlar veriyor. Eski bayilerden devam edenler var bırakanlar var...
    Biligilendirme için için saol dostum biraz araştırıyım az çok kendi söküğümüzü dikebiliyoruz.olmadı temiz bi ikinci el alırım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nines cevap yazdığın için saol.ankarada şuan yetkili bi bayii gözükmüyor.önceki 4.44 de bana göre fazla anlamıyor bu işten.hyosungsource den önceki motoruma parça getirmişliğim var olmadı yine ordan sipariş ederiz.daelim bana pek uymuyor hyo yu seviyorum hem öneki motorum hemde neresinde nesi var az çok biliyorum.teşekkürler

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Daelim çirkin ya , gv250 ile kıyaslayınca bana bir seçenek gibi gelmiyor. fuarda da incelemiştim hiç albenisi yok. Bide tek silindir , bizimkine göre epey bi titreşimi vardır sanırım. 100-105 le kaymak gibi gidiyoruz biz, onda nasıl bi bakmak lazım ama bence yinede görüntü olmamış.

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malzeme 60-*70 tl tutuyo montajı işçilik gv de 60-70 de o tutar
    Şu anda silivrideyim, istanbula dönünce bi cumartesi bi aksilik olmazsa gelirim. Bu yağlama işi pek sinir bozucu

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı siyahus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelim çirkin ya , gv250 ile kıyaslayınca bana bir seçenek gibi gelmiyor. fuarda da incelemiştim hiç albenisi yok. Bide tek silindir , bizimkine göre epey bi titreşimi vardır sanırım. 100-105 le kaymak gibi gidiyoruz biz, onda nasıl bi bakmak lazım ama bence yinede görüntü olmamış.

Şu anda silivrideyim, istanbula dönünce bi cumartesi bi aksilik olmazsa gelirim. Bu yağlama işi pek sinir bozucu
    Abi iyi diyorsun hoş diyorsunda gv250'e alternatif aynı sınıfta bir o var şuan bu arada daelim fanatikliği veya savunuculuğuda yapmıyorum alternatif başka bir 250 cc sınıfında cruiser deyin tamam bunlara en yakında regal raptor 350 cc var onuda almak nekadar mantıklı tartışılır.
    siyahus bunu beğendi.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Evet maalesef alternatif olarak tek o var, tabi ben yukarıda da belirttiğim gibi "bence" yani kişisel olarak beğenmedim. Sanki keeway superlight 150 nin az irisi gibi, çok benzetiyorum. süperlight'ıda hiç beğenmezdim. Ama beğeneni ve alanı var, zira herkesin beğenileri zevkleri farklı. Mesela tip olarak regal raptor bobber modeli benim gv250 den çok daha güzel, spyder bile daha güzel ama 350 ccden bizim 250 likten aldığım gücü alıcam , çin malı olacak (eski bi regal raptor kullanıcısım) yolda güven vermeyecek, ama şekil olacak . Bide 350cc 14000 tl üstü para vericem çin malına :O . spyder da belime kramplar girecek 3 çukura bi tümseğe girdim diye. Daelim de sağlamlık dışında "benim için" gv250 ile karşılaştırılacak hiç bi artı yok. Ama alternatif mi ? yoklukta alternatif :D . Ha belki kymco venox halen satılsaydı V motoruyla benim için güzel bi alternatif olabilirdi. Onunda arka kısmının çok aşağıda olması ve saçma egzos tasarımıyla yine biraz kıl olabilirdim ama bizimde tek koca birleşik egzosta pek mantıklı değil. Geri kalan kısımları venox'un oldukça güzel. O zaman gerçekten hangisi diye uzun uzun düşünürdüm sanırım ve birini satar diğerini alır ikisininde keyfine varırdım.
    nines bunu beğendi.
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

Motosikleti
    Ben daystarı epey inceledim ve kullanan arkadaşlarımınkini de biraz sürme fırsatı buldum. Şöyle artıları var:
    + Selesi GV250'den bin kat daha rahat. Daha yumuşak.
    + Gidon biraz daha sürücüye dönük, manevra yapmadığında sürmesi çok keyifli.
    + Fren ve debriyaj manetlerinde yükseklik ayarları var. Her kullanıcı kendine özel ayarlayabilir.
    + Su soğutmalı. Yağ soğutma elbette daha efektif ama bazen bacaklarım pişiyor dur-kalk trafikte.
    + Arkadaki disk fren GV250'nin tambur freninden çok daha işlevsel. Genel frenleme ise GV250'de bariz daha iyi.
    + Egzost sesi bir tık daha iyi.
    + Boşu bulmak GV250'ye göre çok daha kolay.
    + Jantların tipi daha güzel : )
    + Hızlanması daha kontrollü, yeni başlayanlar için GV250'den daha uygun. Yoksa benim için çok büyük bir artı değil.

Ha bunlar kimisi için yeterli olmayabilir. Hele ki 2015'lerin tek standart renginin beyaz-siyah olması hiç hoş değil bence. Aslında bahsi geçtiği gibi Kymco Venox en ciddi rakipti GV250'ye ama maalesef 6 yıldır ülkemize getirilmiyor. Üstelik daha iri ve seksi bir motosiklet benim fikrimce.
    nines bunu beğendi.

Bu yeni enjeksiyonlu modellerine egzoz modifikasyonu yapılabiliyormu yada yapan var mı?Orijinal sesi nasıldır?
    GV250 alma arefesindeyim bu sorular takıldı kafama şimdiden teşekkürler.

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Bu ilanı gördükten sonra GV250'ye bakışım tekrar değişti.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...28904753/detay
    nines bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daystarı epey inceledim ve kullanan arkadaşlarımınkini de biraz sürme fırsatı buldum. Şöyle artıları var:
    + Selesi GV250'den bin kat daha rahat. Daha yumuşak.
    + Gidon biraz daha sürücüye dönük, manevra yapmadığında sürmesi çok keyifli.
    + Fren ve debriyaj manetlerinde yükseklik ayarları var. Her kullanıcı kendine özel ayarlayabilir.
    + Su soğutmalı. Yağ soğutma elbette daha efektif ama bazen bacaklarım pişiyor dur-kalk trafikte.
    + Arkadaki disk fren GV250'nin tambur freninden çok daha işlevsel. Genel frenleme ise GV250'de bariz daha iyi.
    + Egzost sesi bir tık daha iyi.
    + Boşu bulmak GV250'ye göre çok daha kolay.
    + Jantların tipi daha güzel : )
    + Hızlanması daha kontrollü, yeni başlayanlar için GV250'den daha uygun. Yoksa benim için çok büyük bir artı değil.

Ha bunlar kimisi için yeterli olmayabilir. Hele ki 2015'lerin tek standart renginin beyaz-siyah olması hiç hoş değil bence. Aslında bahsi geçtiği gibi Kymco Venox en ciddi rakipti GV250'ye ama maalesef 6 yıldır ülkemize getirilmiyor. Üstelik daha iri ve seksi bir motosiklet benim fikrimce.

Hocam ben EBC ile değiştiğimden beri arka tambur freni oldukça başarılı buluyorum,hele sizin ağırlığınız da fazlaysa ağırlık merkezi arkaya biraz daha yaklaştığı için daha da efektif oluyor

Disk iyi olabilir ama arka frenin kilitlememesi lazım motoru durduran ön frendir derler zaten bilirsiniz.

Motosikleti
    Alıntı Aeacus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yeni enjeksiyonlu modellerine egzoz modifikasyonu yapılabiliyormu yada yapan var mı?Orijinal sesi nasıldır?
    GV250 alma arefesindeyim bu sorular takıldı kafama şimdiden teşekkürler.
    Yapılabiliyor. Youtube'da bir sürü video mevcut ama hiçbiri tatmin edici değil. Ben şahsen tavsiye etmiyorum. 600 cc altındaki hiçbir motosiklet için tavsiye etmiyorum hatta. Çünkü rölantide güzel gelen ses yüksek devirlerde iğrenç oluyor. Ayrıca muayeneden geçemezsiniz. Bu arada ilgilenirseniz bu ilan bana ait. Şimdiden hayırlı olsun.

Merhaba arkadaşlar,

Bu forum sayesinde GV 250 hakkında çok şey öğrendim. Satın almamda sizlerin çok katkısı oldu. Ayrıca kullanım esnasında kendisinden de çok şey öğrendim. Malesef şimdi satmaya karar verdim.

Normalde Sakarya'da yaşıyorum. Bu yıl okul için Ankara'ya taşınıyorum. Kiraladığım evle okul arası yol çok uzun ve orada motoru kullanamayacağım. Bu sebepten ötürü motorsikletimi satıyorum.
    Belki haftasonları dağa tepeye çıkabileceğim bir enduro ile takas düşünebilirim.

İlgilenen arkadaşlar ilandaki cep numaramdan ulaşabilirler.

Not: Sissy barları ayrıca satmıyorum.

İyi akşamlar..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29305448/detay

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Hyosung gt250 için ön balata olarak cbf ön balatası (tırnaksız) kullanılabiliyormuş.
    Gv250 için daha önce kullanan veya kullanıldığını duyan var mı?

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Önümüzdeki yaz enduru alacağım için motorumu satıyorum. Herhangi bir sorun yoktur. Bakımları motopark cengiz ustada yapılmıştır. Kendisinden bilgi alabilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29673269/detay

Utided - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Hyosung GV250
    Selam arkadaşlar, henüz 3 aylık motorumu mali sebeplerden dolayı satıyorum. Siteden birilerinin talip olması durumunda fiyatta daha fazla esneyebilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8075628/detay/

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes motorunu satıyor.

Bu arada parça konusunda haber var mı?Gaz teli bulabilen var mı?

Motosikleti
    2010 gv 250
    motoran baya parca getirmis. bu hafta onları acıp sisteme giriyorlarmış. bnde stator ıcın beklıyorum.. bakalım ne olacak
    Thracian ve computeus bunu beğendiler.
    dört teker bedenini, iki teker Ruhunu taşır

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ns_elessar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoran baya parca getirmis. bu hafta onları acıp sisteme giriyorlarmış. bnde stator ıcın beklıyorum.. bakalım ne olacak
    Az önce Merkez Yedek Parçayı aradım onlar 11. aya kadar getirmeyeceğiz dediler.Sizin konuştuğunuz yer neresi?
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    2010 gv 250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce Merkez Yedek Parçayı aradım onlar 11. aya kadar getirmeyeceğiz dediler.Sizin konuştuğunuz yer neresi?
    ben unteksle konustum. onlar getrmıs parca acıyolarmıs.
    dört teker bedenini, iki teker Ruhunu taşır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler