Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı geeklanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulmotor'u bir ara istersen.
    Yokmuş onlarda da ne güzel. Ay sonu gelir dedi de ne kadar güvenilirse. Rezillik.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gv250 Efi 2015
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokmuş onlarda da ne güzel. Ay sonu gelir dedi de ne kadar güvenilirse. Rezillik.
    levent kayalar motorda var
    Motorsiklet kullanıyorsan kullanacaksan EĞİTİM AL!!

merhaba, çok önceden paylaşılan şu resimdeki sürücü arkasındaki ne benzer sissybar - ( buna sissybar mı deniliyor emin değilim ama ) ve diğer sissybarları nerede bulabilirim ? teşekkürler

http://i.hizliresim.com/ZVk1y3.jpg

Merhabalar arkadaşlar ben de Gv250 meraklısı olarak aranıza katıldım. Forumda da yeniyim öğrenmeye çalışıyorum sizlerin değerli paylaşımlarınızı okuyorum. Çok meraklıyım umarım yakında almış olurum

Herkese merhaba 1 aydır gv kullanıcısıyım 2013 siyah motorumla bugüne kadar sıkıntı yaşamadım ama kompresöre düşürünce öksürme yapıyo resmen kesip kesipyavaşlıyor titriyor sizce neden olabilir ha bide şehir içinde ara ara debriyajs basınca istop ediyor

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Mehmetyatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba 1 aydır gv kullanıcısıyım 2013 siyah motorumla bugüne kadar sıkıntı yaşamadım ama kompresöre düşürünce öksürme yapıyo resmen kesip kesipyavaşlıyor titriyor sizce neden olabilir ha bide şehir içinde ara ara debriyajs basınca istop ediyor
    dostum benzer durum bendede olmuştu. buji pipoları çatlamış. istersen bir ustaya götür baksın buji pipolarına

Motosikleti
    Gv250
    Slmlar,
    Geçtiğimiz gün yapılan egzoz sun sesini dinledik. Güzel olacak gibi. Usta 1 hafta sonra asıl ses oturacak diyor. Ama motoru alamadık daha...

Utided - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Hyosung GV250
    Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum benzer durum bendede olmuştu. buji pipoları çatlamış. istersen bir ustaya götür baksın buji pipolarına
    Hocam bu debriyaja basıncı ara ara stop etme sorunu bende de mevcut, servise götürsek buji piposunun çatlak olduğu sökülüp bakılınca gözle görülebiliyor mu? çatlak olup olmadığı yalnızca kullanıma olan etkilerinden mi anlaşılıyor?

Değerli arkadaşlar aramızda acaba Kocaeli / İzmit civarında gv250 kullanan arkadaşlar var mı ? Bir tanışmak isterim. Bu motoru alma meraklısıyım, hem tanışıp bir çayımı içmiş olur arkadaşlar, hem de biraz onların görüşlerini alırım. Yeni bir kullanıcı olacağım ve ilk motorum olarak istediğimden belirli fikirler almak için buradayım. Herkesin düşüncelerini ve deneyimlerini aktarırsa sevinirim. Biraz gerilere dönüp okumaya çalıştım ama 1100 sayfayı geçmiş :D Böyle detaylı güzel kullanıcı yorumları toplandığı ayrı bir yer varsa onu da okuyabilirim tabii. 0 almak değer mi diye düşünüyorum 2. el olarak da tek başıma anlamayacağım için tabii arkdaşa ihtiyaç var haliyle :D

johnny bravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar motorumda titresim basladi gecen haftasonu maltepeden Sakarya ya gittim geldim döndüğümde resmen bitmis bir haldeydim. kollarim ve ayaklarimdaki titresim hissi ertesi gun zor gecti. Neden boyle bir sikinti olur ne yapmam gerek ?

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    Alıntı johnny bravo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar motorumda titresim basladi gecen haftasonu maltepeden Sakarya ya gittim geldim döndüğümde resmen bitmis bir haldeydim. kollarim ve ayaklarimdaki titresim hissi ertesi gun zor gecti. Neden boyle bir sikinti olur ne yapmam gerek ?
    Benim de başıma gelmişti. Zinciri gerdiklerinde yaşamıştım. Tekerin tek tarafını germişler. Diğer tarafı düzelttiklerinde titreşim önemli ölçüde geçti.

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı NGG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar aramızda acaba Kocaeli / İzmit civarında gv250 kullanan arkadaşlar var mı ? Bir tanışmak isterim. Bu motoru alma meraklısıyım, hem tanışıp bir çayımı içmiş olur arkadaşlar, hem de biraz onların görüşlerini alırım. Yeni bir kullanıcı olacağım ve ilk motorum olarak istediğimden belirli fikirler almak için buradayım. Herkesin düşüncelerini ve deneyimlerini aktarırsa sevinirim. Biraz gerilere dönüp okumaya çalıştım ama 1100 sayfayı geçmiş :D Böyle detaylı güzel kullanıcı yorumları toplandığı ayrı bir yer varsa onu da okuyabilirim tabii. 0 almak değer mi diye düşünüyorum 2. el olarak da tek başıma anlamayacağım için tabii arkdaşa ihtiyaç var haliyle :D
    Ben Gebzedeyim. İki günde bir Herekeye geliyorum. Motoru Hereke limanda görürsün.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Utided adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu debriyaja basıncı ara ara stop etme sorunu bende de mevcut, servise götürsek buji piposunun çatlak olduğu sökülüp bakılınca gözle görülebiliyor mu? çatlak olup olmadığı yalnızca kullanıma olan etkilerinden mi anlaşılıyor?
    http://i.hizliresim.com/gAyOR2.jpg

http://i.hizliresim.com/kgJORm.jpg

benim buji pipoları bu haldeydi. yani gözle görülür bir durum. arkadaşım idareten plastik kaynağımı ne ondan yaptı ngk sipariş ettim bir ara değiştirteceğim.
    Utided bunu beğendi.

TEODEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv 250
    İnşallah yakıt pompası değildir.2010 ile üç kez yoda kaldım ,1- konjektör 2- Dinamo satgısı 3- yakıt pompası oldu.
    bende 2012 var. 95 km den sonra aynada görüntü karışacak kadar titreşim oluyor.yorumlarınız nedir ?
    Herkese saygılar.
    Mutlu kazasız sürüşler.

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Alıntı TEODEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah yakıt pompası değildir.2010 ile üç kez yoda kaldım ,1- konjektör 2- Dinamo satgısı 3- yakıt pompası oldu.
    bende 2012 var. 95 km den sonra aynada görüntü karışacak kadar titreşim oluyor.yorumlarınız nedir ?
    Herkese saygılar.
    Mutlu kazasız sürüşler.
    Bende 105 km de giderken motor duruyormuşçasına net aynadaki görüntü. Ayaklarda sıfır titreşim. 110 km 7000 deviri geçince 7500 civarı başlıyor, 130 km üstünde arkadaki araç aynada 5 tane gözüküyo
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Hadi hayırlısı diyelim, ilgilenenlere duyurulur.

http://www.motosiklet.net/forum/sati...ml#post3699078

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5993217/detay/
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

Motosikleti
    Gv250
    Slm arkadaşlar seleni altında, Akü nun yanında boşda 4'lu beyaz bir sich var. Ne olduğunu bilen var mı?

Ayrıca aydın kardeşlerden aldigim gv250 çanta demirin kullanmayacagim satılık. 70 tl kargo benden...

Ve 5 programlı led sis farları 60 tl kargo benden. İsteyene video gönderebilirim.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar.Eski motosiklette debriyaj teli koptuğundan hep yedekte debriyaj teli bulundururum.Ama bugün işten dönerken tam şehrin ortasın gaz koluna birden acayip bir hafifleme geldi.Gazı bir kaç kere çevirdim kimseler yok. Hiç çaktırmadım zaten bayır aşağı gidiyordum bir kaç yüz metre bu şekilde boşta devam ettim.Kenara çektim gaz telini yerinden çıkardım tam da gaz kolunun içinden kopmuş.Gaz telini elle çeke çeke eve geldim. Şimdiye kadar farklı motosikletlere sahip oldum ama gaz teli kopması ilk kez başıma gelen bir şey.Kolay kolay da kopacak bir şey değildir.Daha önce bu forumda 2 kere gaz teli kopma olayına rastladım yanılmıyorsam ikiside benkisi gibi enjeksiyonlu ve 2013 modeldi.Şimdi iki olasılık var;Ya bu modellerin gaz kolunda bir sorun yada yapım hatası bir şey var yada mahallenin p.çleri ben yokken gaz kolunu bızıklamışlar.Bugün biraz uğraştım bir şeyler uyduramadım.Eskiden yedek parçayı Yeşilyurt'tan sağlıyorduk.Şu anda bildiğim bir Delta motor var.Bunun dışında nereden gaz teli bulabilirim.

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Eski motosiklette debriyaj teli koptuğundan hep yedekte debriyaj teli bulundururum.Ama bugün işten dönerken tam şehrin ortasın gaz koluna birden acayip bir hafifleme geldi.Gazı bir kaç kere çevirdim kimseler yok. Hiç çaktırmadım zaten bayır aşağı gidiyordum bir kaç yüz metre bu şekilde boşta devam ettim.Kenara çektim gaz telini yerinden çıkardım tam da gaz kolunun içinden kopmuş.Gaz telini elle çeke çeke eve geldim. Şimdiye kadar farklı motosikletlere sahip oldum ama gaz teli kopması ilk kez başıma gelen bir şey.Kolay kolay da kopacak bir şey değildir.Daha önce bu forumda 2 kere gaz teli kopma olayına rastladım yanılmıyorsam ikiside benkisi gibi enjeksiyonlu ve 2013 modeldi.Şimdi iki olasılık var;Ya bu modellerin gaz kolunda bir sorun yada yapım hatası bir şey var yada mahallenin p.çleri ben yokken gaz kolunu bızıklamışlar.Bugün biraz uğraştım bir şeyler uyduramadım.Eskiden yedek parçayı Yeşilyurt'tan sağlıyorduk.Şu anda bildiğim bir Delta motor var.Bunun dışında nereden gaz teli bulabilirim.

kötü haber - enjeksiyonlu gaz teli ne merkez ne delta ne yeşilyurt ne de istanbulmotor- hiç birinde yok - karbüratörlününküsü var ama. hyosungsource üzerinden sipariş etmen gerekebilir ya da başka bir kaynak bulabilirsen haber etmen güzel olurdu. kolay gelsin.

not: delta 1 ay sonra gelebilir demiştir - arayıp sorabilirsin.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı geeklanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kötü haber - enjeksiyonlu gaz teli ne merkez ne delta ne yeşilyurt ne de istanbulmotor- hiç birinde yok - karbüratörlününküsü var ama. hyosungsource üzerinden sipariş etmen gerekebilir ya da başka bir kaynak bulabilirsen haber etmen güzel olurdu. kolay gelsin.

not: delta 1 ay sonra gelebilir demiştir - arayıp sorabilirsin.
    Araştırırken şöyle bir şey buldum.Fiyat biraz pahalı geldi.
    http://bajajyedekparca.com/urunler/h...-gaz-teli/299/
    Şimdilik kendim bir şeyler uydurmaya çalışacağım.Bugün genel olarak gaz teli nereden sökülür baktım.Biraz uğraştırıyor gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Hyosungsource'ta daha da pahalı.Ne olmuş bu fiyatlara?Ben en iyisi o linkten sipariş vereyim.
    http://www.hyosungsource.com/index.p...oducts_id=2032

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler