Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın bir zamanda bir arkadasımız satmıştı bunu,bu sitede paylaştığımız sökme takma fotolarının bir kısmı bu makineye ait,motorunu Ridvanla birlikte rektifiye yapıp sifirlamistik sadece siboplara dokunmadık sorunu olmadıgı icin onun dısında kollar-piston-segman falan yeni hep bahsedildiği gibi rodaji daha bitmeden satmıştı arkadas ama alan kisi nasil devam etti bilmem..
    Bunun dısında da saside biraz yamulma var deponun altında onu belirtmemiş arkadas ben yazayım,saga sola çekme falan yapmıyordu sıkıntı yaratmaz,amortisorleri mesnet falan yeni,yine bizim yaptığımız basamak uzatmalar sisi bari duzgun hale getiren aparatlari falan var uzerinde bence alinir bu motor,yarin bir gün sorun çıkarabilecek yeri Sibop kısmı olur sadece(rodajda duzgun kullanıldıysa)
    İçimi rahatlattınız doğrusu O yamulma kısmını telefonda görüştüğümüzde söyledi satan kişi. Rodajı daha bitmedi dedi. Siboplar ne kadara malolur ve ne kadar zaman sonra değişmeleri gerekir acaba?

Bir de rodajı bitmemiş olduğundan Kütahya'ya dönerken genelde 80-90 gitmemin bir sıkıntısı olur mu acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://m.sahibinden.com/classifiedDe...l?id=212178416

DİKKAT

Bu motorun depo altından şasesi yamuktur.

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    sezon açıldı 2015 model sahipleri günbegün artıyor.inşallah yüzler güler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

bu motoru ben gördüm bisan bayisindeydi.sonra bayi kapandı. evet gerçekten 0 motor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...12192932/detay

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı HeadIncluded adlı üyeden alıntı Mesajı göster

DİKKAT

İki kazası var, şasesi yamuk diye ilana yazmış zaten satan arkadaş.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı HeadIncluded adlı üyeden alıntı Mesajı göster

DİKKAT

Telefonda söylemişti, sonradan ilana da eklemiş. Ayrıca bir önceki sayfada da bahsedilmişti, siz baktınız mı motora?

Merhabalar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Arkadaşlar Saygı ve Selamlar Motosiklet kullanmaya yeni başlayanlardanım. 2012 Model Kanuni Gv 250 aldım.Motoru daha kullanmaya baslamadim ama bazen vites takılıyor rahat geçmiyor. Neden kaynaklanıyor olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar

Motosikleti
    Suzuki M800
    Alıntı matrim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, olabildiğince düzgün ve bakımlı GV250 arıyorum. Bütçem 6.500TL. utku.yucel@polyayatak.com adresine mail atarsanız bana ulaşabilirsiniz.
    Yardımcı olacak kimse yok mu?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Hümanist1_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Arkadaşlar Saygı ve Selamlar Motosiklet kullanmaya yeni başlayanlardanım. 2012 Model Kanuni Gv 250 aldım.Motoru daha kullanmaya baslamadim ama bazen vites takılıyor rahat geçmiyor. Neden kaynaklanıyor olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar
    motor hareket ederken vitesler daha rahat geçer
    Sam@ ve İlker41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Arka lastiği sökmenin basit ve belimi kırmayacak yöntemini bilen paylaşsın da şu balatayı bir temizleyeyim.

Elimde kriko,gerekli anahtarlar var.Orta sehpa veya kaldırma aparatı yok.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Yahu dün akşamdan beri kafama takıldı. Bu motorun depo altındaki o hafif yamulma neden oldu? Diye. Satışa çıkaran kişi bir iki şey söyledi ama sonuçta o da aldığı kişinin söylediklerini aktarmış oldu.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Acemi birine verdi motoru duydukların doğrudur muhtemelen yürüyüş yolunda taşa çaktı motoru amca.iyilikten maraz doğdu yani
    mv400 bunu beğendi.
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Acemi birine verdi motoru duydukların doğrudur muhtemelen yürüyüş yolunda taşa çaktı motoru amca.iyilikten maraz doğdu yani

Levent dostum,

2012 öncesi enjeksiyonlu tavsiye etmiyorsun hatırladığım kadarıyla, doğru mudur ? Karbüratörlü bir türlü denk gelmedi, 2012 enjeksiyonlulara şu an param yetmiyor.

Geçen gün de bir arkadaş buraya yazmıştı, sorun yaşamış 1 buçuk ay parça bekleyecekmiş, karbüratörlü de böyle sıkıntılar yaşanır mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...12319722/detay

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Bahsettiği bu şekildeydi. Sonuçta çekme yapmıyor dediniz, sıkıntı oluşturmuyorsa çok büyütülecek bir durum yoktur diye düşünüyorum. Pazartesi gidince bakarım nasıl bir şeymiş. Pazarlığımı yaparım, anlaşırsak alır dönerim.

Olumlu tarafı, motor sıfırlanmış elden geçmiş durumda, km.si oynanmamış, aksesuarları da var.

Teşekkür ederim. Vitesin rahat gecmemesi ilerde Şanzıman sorununa yol açabilir mi

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Ölçüm yapacağım diye benzini fazla doldurursan, çocuk işer
    https://www.youtube.com/watch?v=Mk_A...ature=youtu.be

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı mrka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölçüm yapacağım diye benzini fazla doldurursan, çocuk işer
    https://www.youtube.com/watch?v=Mk_A...ature=youtu.be

elindeki şeyin depo kapağı olmadığını söyle.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    görünen kişi ben değilim, ben kamerayı tutuyorum. depo kapağı da arkadaşın kendi motoruna ait

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı mrka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görünen kişi ben değilim, ben kamerayı tutuyorum. depo kapağı da arkadaşın kendi motoruna ait
    oh valla içm rahatladı. depo kapağını cbr 250'lerdeki gibi elde kalan versiyona çevirdiler diye korkmuştum.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar motorun egzantrik zincirini ne zaman gerdirmek gerekir? 43 bine geldi, geçenlerde bizim arkadaş ortamından bir usta egzantrik sesi geliyor dedi.

AyKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu motosikleti gördüm. Boluda bi motosiklet ustasına ait. Yola çıkmadan önce zinciri yağlatmak istediğimde içeride motosikleti gördüm ve sordum. Bi çalıştırsana sesini duyalım dedik ama sen şaka mı yapıyorsun daha benzin dahi konulmadı hiç dedi. Evet gerçekgen bununu dedi
    Sam@ bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler