Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    ovvv çapıır gidon kromlu scooterlar bunlar çok sevimliler gerçekten.Kız arkadaşmda 2 teker kabiliyeti adına bi ışık görsem bende alırdım bi tane
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Valla sisybar çantalısı, heybelisini de gördük, kız arkadaşım ikna etti ben, hayırlısıyla sarı ve ya pembe yapacağız bir tane, bu sefer artçı ben olacağım

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ne keyifli.. benimde çok hoşuma gidiyor bunlar.. gerçi biz tarz olarak nostaljiyi seviyoruz galiba hayırlı olsun şimdiden draggy...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Benimde scooterlar içinde en beğendim şey bunlar.. Çok hoşlar..
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    Dragstar 650
    Sağolun arkadaşlar, retro her zaman ilgimi çekiyor, bi de artık kız arkadaşımı ehliyete göndereceğiz artık yanyana süreriz onunla

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    eminim eğlenceli olur draggy.Çiftlere iyi sürüşler...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    scooter motorda tekerlek çapları küçük olduğundan yolu tutmama ve kayma ihtimali çok yüksek, yazdıklarım tecrübeyle sabit (mondial 125 mt-150 zat 24.000 km toplamda )
    13 lük jantın altını kesinlikle tavsiye etmiyorum.Üstünde oklava yutmuş gibi oturmak gerekiyor.motor sürücü koltuğu altında kullanıcı ve artçıda geride, ee o halde ağırlık merkezi nerede kaldı,ön tekerin etkisi azaldı.Kaymasın da ne yapsın.
    Güzel görünümü servis bakımlarında mecburi çıkarılıp takılan avuç dolusu vidaları ve vida yataklarında zamanla aşınım ve dökülme oluyor,ses alıp başını gidiyor.. Market,pazar için ucuz yollu ikinci el belki ama sıfırına verilecek parayı iki kez düşünmek lazım.Sağlıcakla.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scooter motorda tekerlek çapları küçük olduğundan yolu tutmama ve kayma ihtimali çok yüksek, yazdıklarım tecrübeyle sabit (mondial 125 mt-150 zat 24.000 km toplamda )
    13 lük jantın altını kesinlikle tavsiye etmiyorum.Üstünde oklava yutmuş gibi oturmak gerekiyor.motor sürücü koltuğu altında kullanıcı ve artçıda geride, ee o halde ağırlık merkezi nerede kaldı,ön tekerin etkisi azaldı.Kaymasın da ne yapsın.
    Güzel görünümü servis bakımlarında mecburi çıkarılıp takılan avuç dolusu vidaları ve vida yataklarında zamanla aşınım ve dökülme oluyor,ses alıp başını gidiyor.. Market,pazar için ucuz yollu ikinci el belki ama sıfırına verilecek parayı iki kez düşünmek lazım.Sağlıcakla.
    Servise hiç gitmeyeceğim, kendim tamir ederim sorunlarını bir de montajlanmamış alacağım kendim monte edeceğim, gelen çinli lastikler kesinlikle değişecek,vidalar-somunlar kalitelileri ile değişecek, Gidon değişecek, kayışı ıvırı zıvırı kalitelileri ile değişecek bir de şu an yurtdışından getirebilirsem tel jant olacak 1.200 e sıfırını buldum ama istediğimiz renk yok, gelene kadar 2.000 olur fiyatı diyorlar, montajlamadan önce boyatabilirim ruhsata işlenmek kaydı ile ama komple kasasını aleminyum saçtan da yaptırabilirim toplam 2.000 e gelicek ve bir çok parçası sıfırken değişecek

Aslında hayalim eski bir vespa alıp, restore etmekti ama çok pahalıya malolacaktı bizde zen alalım dedik

Motosikleti
    Komple kasa aluminyumdan yapılırsa mükemmel olur,en azından plastik kasa gibi herşeyden etkilenmez.
    Telli jant olursa 10 janttan 12 veya 13 e çıkılabiliyormu,maşa ve çamurluk arası kurtarıyormu? Yoksa hesaplar 10 janta göremi?

Motosikleti
    Dragstar 650
    10 luğa göre hesap yaptım ama yanlış mıyım

Motosikleti
    Orjinal zn zaten 10 luk hata yapmadınız,ben daha stabil kullanım için acaba biraz daha büyük jant uygulanabiliyormu diye takılmıştım. Yamaha bws scooter enduro gibi her yola giriyor 10 jant ama çok geniş bir yüzeye sahip. Şehir içinde güvenli ve temkinli sürüşlerde,kuru havada sorunsuz binersin zn ye.

Motosikleti
    Dragstar 650
    Ben arada kaçırırım ama binmem, sevgilim binecek ben artçı olacağım, tekerlek değişimini de bi düşünelim bakalım

Motosikleti
    Şehir içinde çok pratik ve kullanışlı oluyor, hayırlısı olsun,hayırlı olsun

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehir içinde çok pratik ve kullanışlı oluyor, hayırlısı olsun,hayırlı olsun
    Amin diyelim sevgililer gününe kadar netleştirmem lazım olayı

Motosikleti
    motosiklet fuarından yeni geldik.. orhanı ve eşini bıraktık.. birkaç saate kadar orhan fotoları atar sanırım.. ilk fuar ziyaretimdi.. çok güzeldi.. bu arada gelince motorumu çalıştırayım dedim ama yine marş basar gibi oldu ama almadı.. vurdurarak çalıştırdım.. sanırım önce şarj ettiricem eğer olmazsa yeni akü alıcam.. aküyü kendim sökebilirmiyim daha önce tecrübe etmiş arkadaşlar bir kısa tarif ve dikkat edeceğim şeyleri söylerse sevinirim..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar.

Bende biraz önce geldim eve. Nişanlım, Koray ve eşiyle fuardaydık bugün. Şansımıza hava çok yağmurluydu, çok yorulduk ama bir o kadarda keyif aldık. Motor fuarından sonra hanımların isteği üzerine Lütfü Kırdarda evlilik fuarına gittik. Birazdan resimleri eklemeye çalışıcam. Resimler tahmin edileceği üzere ağırlıklı olarak cruiser motorlar üzerine
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    kardeşim naaptın atabilecekmisin resimleri?

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim naaptın atabilecekmisin resimleri?
    Atıcam kardeşim halen çalışıyorum resimleri upload etmekle, ama hepsini atamiycam sanırım yorulmuşum

Motosikleti
    bende dedim orhan kesin uyudu netin başında.. dündende yorgundun zaten.. boşver istersen yarın atarsın kardeşim..

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende dedim orhan kesin uyudu netin başında.. dündende yorgundun zaten.. boşver istersen yarın atarsın kardeşim..
    Bi kısmını bitirdim kardeşim, kalanını yarın atıcam herhalde

Bitti resimler geliyor birazdan :D

Evet resimler geliyor..

Önce kahvaltı edelim dedik, hep beraber kahvaltıdayız

Daha sonra Koray bir Harley kestirdi gözüne

Harleylerden resimler...

Acayip bir Harley, çıplak gibi

Diğer cruiserler...

İngiliz efsanesi Thriumph

Birazda başka tarz motorlar...

Hayabusa

Bu VMAX acayip bir motor..

Tenere.

MidnightStar, çok hoş bir motor...

Nişanlım bana inat rakip model Venox alacak sanırım

Koray cıbıra attı kendini Birde racinge oturalım bakalım nasılmış diye, alışamadık bir türlü oturuş pozisyonuna :D Ama resme bakıyorumda yakışmış kardeşim sana racing, yakışsada sen cruiserden vazgeçmezsin zaten, karakterimizi cruiser yansıtır di mi ama ;)

Honda Shadow

Varadero üzerinde Koray kardeşimle yan yana

Son olarak hanımları attık Goldwing'in arkasına Valla hanımlar rahatlarını biliyorlar illa bu motordan alın diyolar şimdi bize

BMW K1300R süper görünüyor motor, malzeme kalitesi acayip bu BMW motorların, adamlar çok iyi motorlar yapmışlar.

Birde şirin bir Vespa'ya atladım. Şehiriçinde çok kullanışlı olur bu scooter

Evet arkadaşlar fuardan resimler bu kadar, fazla resim var ama hepsini yükleyemedim dolayısıyla. Herkese iyi geceler. Koraycım tekrar teşekkürler kardeşim bugün için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler