Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı eekthecat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön balata da sese neden olan kısım disk aynası mı? Sadece aynanın degismesi yeterli mi? önerebileceginiz kaliteli/ uyumlu marka model,satan yer var mı?
    Disk aynası dediğin fren diskiyse hayır onu değiştirmeye gerek yok, iyi bir fren balatasıyla sorun çözülür. Tavsiye edeceğim balata yok maalesef.

Alıntı muncipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.Benim GV250 de de arka frenlerle başım dertte hafif bastığımda hiç tutmuyor biraz fazla bastığımdada hemen kitleniyor ve kaydırıyor devamlı ayarı ile oynuyorum fakat pek bi değişiklik göremiyorum.Çok güvensiz bir sürüş oluyor benim için sorun nedir balata bitmiş yada kirli felan olabilirmi ? Motorum 4000 KM de 2013 model..
    Servise bir göster istersen, bu dediğin bitmiş ya da yüzeyi çok sertleşmiş balatada olur genelde.
    muncipoyraz bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    İçindeki mekanizma düzgün çalışmıyorsa yüzeyin bir kısmı basmıyor olabilir,o zaman da yapar boyle arabadan biliyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İçindeki mekanizma düzgün çalışmıyorsa yüzeyin bir kısmı basmıyor olabilir,o zaman da yapar boyle arabadan biliyorum..
    Benim aklıma da tam olarak o geldiği için servise bir göster dedim zaten, çünkü balata bitmiş ya da sertleşmiş olması pek mümkün değil.

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim aklıma da tam olarak o geldiği için servise bir göster dedim zaten, çünkü balata bitmiş ya da sertleşmiş olması pek mümkün değil.
    En kısa sürede ziyaret edicem servisi teşekkürler arkadaşlar..

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Arkadaşlar herkese slm.bugün motorum için HGS aldım.motora yapıştırmaya gerek varmı? Plakadan okuyo bakiyeden düşüyor filan diye duydum ama ne kadar sağlıklı olur? Fikirleriniz bekliyorum

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar yağ değiştiricem yağ filtreside değiştiricem bana düzgün bir yağ filtresi önerebilirmisiniz internetten 5 liraya var 10 liraya var 15 liraya var hangisini almam en faydalı olur?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yağ değiştiricem yağ filtreside değiştiricem bana düzgün bir yağ filtresi önerebilirmisiniz internetten 5 liraya var 10 liraya var 15 liraya var hangisini almam en faydalı olur?
    5 Lira olanı alabilirsin, hepsi aynı.
    ogzcngdk bunu beğendi.

Motosikleti
    Artık Yok...
    gv için sanırım en iyi yağ filtresi k&n dir türkiyede satılıyormu varmı bilmiyorum..

eekthecat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL700 TRANSALP
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese slm.bugün motorum için HGS aldım.motora yapıştırmaya gerek varmı? Plakadan okuyo bakiyeden düşüyor filan diye duydum ama ne kadar sağlıklı olur? Fikirleriniz bekliyorum
    Ben etiket hgs'yi pvc kaplatıp ,depo ustu cantanın şeffaf gözüne yukarı bakar şekilde koydum.Rahat okuyor.
    Köprude plakadan okusa da ,otobanda giriş çıkış işaretlemezse max mesafe ücreti düşer.
    hyo kenan bunu beğendi.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Ben etiket hgs'yi pvc kaplatıp ,depo ustu cantanın şeffaf gözüne yukarı bakar şekilde koydum.Rahat okuyor.
    Köprude plakadan okusa da ,otobanda giriş çıkış işaretlemezse max mesafe ücreti düşer.
    Saol kardeşim teşekkür ettim.başka kullanan yok sanırım? Kimse cvp vermemiş!!!
    live to ride...ride to live...

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vee Ridvan beklenen mesajı yazarr..
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu da 10.000 mesaj önce söz verdiğim gibi, 20.000. mesaj
    Şebeke misiniz şirket misiniz abicim siz? Biri ortayı yapıyor diğeri golü atıyor.
    Slayerrr ve YÖRÜK bunu beğendiler.
    no one lives forever...

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Yogun baskı ve tehdit altındaydım kardes,malum ben de Gv sahibiyim(çoluğum cocuğum var gibi bişey),eline düşeriz elbet dedim
    Slayerrr, DeathRacer ve YÖRÜK bunu beğendiler.

Motosikleti
    GV250
    ben o kadar otobandır köprüdür kullanıyorum hiç düşmüyor benden. arabada okuyamayınca plakadan düşüyor ertesi gün mesaj geliyor. motorda daha hiç mesaj gelmedi :D

segsegseg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Merhaba arkadaslar bizim motorlarda rahatca kullanılabilecek pantalon ve mont arıyorum.Sehirler arasında üşütmesin sehir içinde terletmesin istiyorum.Önerebileceğiniz markalar veya modeller varmı acaba?

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı emperor42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o kadar otobandır köprüdür kullanıyorum hiç düşmüyor benden. arabada okuyamayınca plakadan düşüyor ertesi gün mesaj geliyor. motorda daha hiç mesaj gelmedi :D
    Söylenen şey, hgs fotoğraflarının önden çekildiği ve motosikletlerde plaka olmadığı için haliyle motosikletlerin beleşe geçebildiği HGS gişelerinden. Ben elimde tutarak geçiyorum ama bir kere okumamış o da sonra ne mesaj olarak geldi ne giriş çıkış olarak. Çok güvenmeyin de tabii bana yine de.

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:19 ----------

Alıntı segsegseg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar bizim motorlarda rahatca kullanılabilecek pantalon ve mont arıyorum.Sehirler arasında üşütmesin sehir içinde terletmesin istiyorum.Önerebileceğiniz markalar veya modeller varmı acaba?
    Mont olarak Robocop modelini aldım hudsonın içliği de var gayet sıcak tutuyor. Pantolon revitten almıştım, çok kaliteli o da. Tavsiye edebilirim ikisini de karda kışta test edilmiştir. Kışlık gerçi bunlar ılık ve sıcak havalarda durduğunda özellikle her türlü terletir.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

eekthecat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL700 TRANSALP
    [QUOTE=lycantrophic;3155368]Söylenen şey, hgs fotoğraflarının önden çekildiği ve motosikletlerde plaka olmadığı için haliyle motosikletlerin beleşe geçebildiği HGS gişelerinden. Ben elimde tutarak geçiyorum ama bir kere okumamış o da sonra ne mesaj olarak geldi ne giriş çıkış olarak. Çok güvenmeyin de tabii bana yine de. [COLOR="Silver"]

Ben test ettim onayladım hgs'yi okuyamadığı kopruden 5 gecisten 2 sinde plakayı okudu.Bana mesaj falan gelmedi,direkt bakiyeden düştü.
    hgs yi elimde tutarsam hic bir sekilde gormuyor.Depo üstünde sabit, yukarı yonlu tutarsam porb olmuyor.

segsegseg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Ben Alanya'da yaşıyorum ama sehirler arasıda yolculuk yapacağım.Alanyanın kışıda dondurucu soğuk olmaz sizce yazlıkmı almalıyım kışlıkmı.Yazlık alırsam idare edermi acaba?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar ben sis farı takmak istiyorum farın yanına birer tane ve koruma demiri üzerine ama aküden çok enerji çekmemesi lazım o yüzden ledlerden alıcam ama şekil olarak klasik farlardan istiyorum yani nikel tas şeklinde, koruma demiri kolayda farın yanına nasıl monte ederim bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız çok mutlu olurum

feyizoğlunda satılan sis farları var içindek ampulü ledlerle değiştirm imkanımız olursa istediğim şekilde yapmış olurum diye düşündüm

Motosikleti
    Artık Yok...
    Amerikadaki gv250 lerde gv650 göstergesimi kullanıyorlar..

http://s1275.photobucket.com/user/colinronan1919/media/DSC02504_zpsb5a53b48.jpg.html
    http://s1275.photobucket.com/user/colinronan1919/media/DSC02505_zpsc532e38c.jpg.html

Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam. Ben kaskimin camina üst soluna doğru yapistirdim gormemi engelemeyecek şekilde, geçerken hafif başımi sağa doğru çeviriyorum ve her seferinde de okudu. Tavsiye olunur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler