Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar 2010 enjeksiyonlu gv250 motorsikletime senkron ayarı yapamıyoruz iki ayrı ustaya da gösterdim saat bağlamak için tek silindir enjektöründe uç var diğer enjektöre hava filtresi tarafından hortuma bağlayarak kompresyonu ölçüyoruz fakat ayar yapamıyoruz.konu ile bilgisi olan varsa sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazıları kafayı yemiş 2006 model motora 7.500 lira fiyat biçiyorlar

Bir daha düşün bakalım benim makine eder mi etmez mi

Bu da benim canavar
    Extraları ;

- Paslanmaz kromdan koruma demiri
    - Ön cam
    - Ön -Arka set Ayak pegleri
    - Paslanmaz kromdan özel yapım Sissy Bar
    - 2 Kademeli Elcik ısıtma
    - Armode AR-750 Çanta

]

ogzcngdk, ssates, acayüp ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    abi tamam süper ama 7500 lirayamı vericeksin şimdi bunu yapma şimdi gerçekçi olalım

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi tamam süper ama 7500 lirayamı vericeksin şimdi bunu yapma şimdi benimkindede gerçekçi olalım
    yoo satmıyorum ama edebilir
    senin makineyi görmedim bilemicem heheh
    ogzcngdk bunu beğendi.
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

ssates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V strom
    [QUOTE=sorunlu17;3319493]
    Alıntı ssates adlı üyeden alıntı Mesajı göster

orası senin hayal gücüne kalmış film olur karbon olur benim o camı bir kaç güne kadar arkadaşımın motora takıcaz o zaman resmini koyarım gör önce belki beğenmezsin boşuna camına yazık olmasın
    Fotoları merakla bekliyorum

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Bu motorlarda v-twin yazıyordu yeni modellerinde efi yazdığını farkettim. Yeni modellerinde yeni tasarım motorlarımı kullanıyorlar yoksa motorun farklı bir özelliğini mi vurguluyorlar?

sorunlu17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha düşün bakalım benim makine eder mi etmez mi

Bu da benim canavar
    Extraları ;

- Paslanmaz kromdan koruma demiri
    - Ön cam
    - Ön -Arka set Ayak pegleri
    - Paslanmaz kromdan özel yapım Sissy Bar
    - 2 Kademeli Elcik ısıtma
    - Armode AR-750 Çanta

]http://i.imgur.com/rpaPSxS.jpg
    http://i.imgur.com/311ofbB.jpg

http://i.imgur.com/6dVYAMk.jpg

http://i.imgur.com/HRuHKB5.jpg
    http://i.imgur.com/0oALBfB.jpg
    arkadaşım bozulma gücenme yok ama 1 ay oldu olmadı arkadaşıma aldım 5500 e senin motorun aynısı sadece ön cam yok km de9000 de benim motor 2007 model senin motorda olan uzun yol ayaklıkları ,aynı koruma demiri,orjinal sissy bar,armode yan çanta mevcut seninkindende artı olarak givinin camı ve bağlantı demirleri , sis farı ,orta ayaklık var ben 5500 e satarım motoru satacak olsam ama kesinlikle aklına bir şey gelmesin motorunun maşallahı var güle güle kazasız belasız kullan ama bence motorlarımızın ederleri bu biraz uğraşsak 9000lere dragstar alırız 7500 bizim model motorlara fazla

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:14 ----------

arkadaşlar acayüp yaptığı yan çanta demirini bir satış sitesinde ilanlara koymuş valla parayı bulur forumu satın alır hepimizi kovalarmı buradan yaparmı yapar.

slm arkadaşlar 2010 enjeksiyonlu gv250 motorsikletime senkron ayarı yapamıyoruz iki ayrı ustaya da gösterdim saat bağlamak için tek silindir enjektöründe uç var diğer enjektöre hava filtresi tarafından hortuma bağlayarak kompresyonu ölçüyoruz fakat ayar yapamıyoruz.konu ile bilgisi olan varsa sevinirim.yokmu bi cvp yazacak yaffff

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı sorunlu17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bozulma gücenme yok ama 1 ay oldu olmadı arkadaşıma aldım 5500 e senin motorun aynısı sadece ön cam yok km de9000 de benim motor 2007 model senin motorda olan uzun yol ayaklıkları ,aynı koruma demiri,orjinal sissy bar,armode yan çanta mevcut seninkindende artı olarak givinin camı ve bağlantı demirleri , sis farı ,orta ayaklık var ben 5500 e satarım motoru satacak olsam ama kesinlikle aklına bir şey gelmesin motorunun maşallahı var güle güle kazasız belasız kullan ama bence motorlarımızın ederleri bu biraz uğraşsak 9000lere dragstar alırız 7500 bizim model motorlara fazla[COLOR="Silver"]
    bozulup gücenecek birşey yok ,Ben espirisine yazmıştım öyle zaten
    Oğuzcan' a geyik yapıyordum biraz

Piyasada da 9000 de Gv varmıymış yaw cidden çok nadir olur depoda yatmış sanırım

Ama şaka bir yana piyasada temiz özelllikle de bakımlı GV 250 bulmak çok zor..

Bu aldığım Makine taaa eskilerden burada Forumda takılan @YÖRÜK Nickli İlker Arkadaşımızın makineydi.Döndü dolaştı bana geldi heheh

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Alıntı volki26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar 2010 enjeksiyonlu gv250 motorsikletime senkron ayarı yapamıyoruz iki ayrı ustaya da gösterdim saat bağlamak için tek silindir enjektöründe uç var diğer enjektöre hava filtresi tarafından hortuma bağlayarak kompresyonu ölçüyoruz fakat ayar yapamıyoruz.konu ile bilgisi olan varsa sevinirim.yokmu bi cvp yazacak yaffff
    Nerede ikamet ediyorsun dostum ?Pek bilgim yok bu konuda benim o yüzden birşey söyleyemicem..İstanbul'da isen gittiğimiz serviste baktırabilirdin diyecektim..
    ogzcngdk bunu beğendi.
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

arkadaşlar merhaba
    aranıza yeni katıldım. kasım ayında gv 250 aldım be çok memnunum.
    yalnız havalar ısındı ve motoru ilk çalıştırdığımda rolantide sıkıntı yok ancak biraz ısınınca ve ışıklarda durduğumda falan rölanti devrinde oynama oluyor hatta bazen stop ediyor
    2011 model enjeksiyonlu bu konuda deneyimi olan var mı acaba

styleoscar arkadaşım kayseride ikamet ediyorum. bu pazartesi eskişehir ankara kayseri arası yol yapacağım.ankarada 4.44 yetkili servise baktıracağım bakalım.kronik bi proplem sanırım

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar 6 bin deviri geçmeden kullanan ve yakıt ölçümü yapan varmı.
    Ben bu şekilde kullanıyorum ölçmedim ama çok düşük yakıt tüketimi.
    Sakin kullanıp ölçen varsa hazıra konmak istiyorum
    Yoksa yakında ölçerim , yalnız sanırım 4 lt nin bayağı altında yakıyorum.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı oa51814 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba
    yalnız havalar ısındı ve motoru ilk çalıştırdığımda rolantide sıkıntı yok ancak biraz ısınınca ve ışıklarda durduğumda falan rölanti devrinde oynama oluyor hatta bazen stop ediyor
    Dostum merhaba.aynı problem bendede var.nerde ikamet ediyorsun? Ben servise götürdüm baktırdım çözüm bulamadılar hatta kronik bu arıza dediler
    live to ride...ride to live...

hyo kenan merhaba ankaradayım.
    hangi servise goturdun

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:29 ----------

nelere baktılar peki

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 6 bin deviri geçmeden kullanan ve yakıt ölçümü yapan varmı.
    Ben bu şekilde kullanıyorum ölçmedim ama çok düşük yakıt tüketimi.
    Sakin kullanıp ölçen varsa hazıra konmak istiyorum
    Yoksa yakında ölçerim , yalnız sanırım 4 lt nin bayağı altında yakıyorum.
    hocam ben 6 bin deviri geçmeden 135 km şehirler arası yol yaptım bitince benzin almıştım tam 20 liralık almıştı yani: 3.3 litre falan yapıyor en düşüğüde buydu zaten şimdi 3.8 falan yakıyorum

sorunlu17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Arkadaşlar kullananlar daha iyi bilir tabi ama sanki bu enjeksiyonlular dahamı çok arıza çıkarıyor sanki eski tipler daha kullanışlı gibi geldi bana benimki karbüratörlü öyle ne bileyim kronik bir şey çıkarmadı şimdiye kadar ayrıca sıfırını gören varmı bilmiyorum ama yazık etmişler motora krom aksamı komple mat yapmışlar renkler bir değişik yazık olmuş resmen
    Arkadaşlar birde şu pc cahili arkadaşınıza resim nasıl yüklenir anlatabilecek varmı?

ankaradayım. sorunu cozemedın anladığım kadarıyla. hamgi servise goturdun ve nelere baktılar ustad

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum merhaba.aynı problem bendede var.nerde ikamet ediyorsun? Ben servise götürdüm baktırdım çözüm bulamadılar hatta kronik bu arıza dediler
    ankaradayım hyo
    hangi servise goturdun be nelere baktılar

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    ankaradayım. sorunu cozemedın anladığım kadarıyla. hamgi servise goturdun ve nelere baktılar ustad

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:45 ----------

ankaradayım hyo
    hangi servise goturdun be nelere baktılar
    Merhaba kardeşim.4.44 motora götürdüm ben ama bişey anlamadılar bence onlar sadece satış yapmalı servis işini bu işten daha iyi anlayan birilerinin yapması gerektiğini düşünüyorum (az çok mürekkep yaladık mekanik bilgimiz mevcut) velhasıl kelam pc ye bağladılar çalıştırdılar gaz verdiler sonra bunda bişey yok bunların bazılarında kronik dediler nasıl düzelcek dedim? Beyin değişmesi lazım ama düzeleceğinin bi garantisi yok dediler eyvallah dedim geçtim.sende boşuna zahmet edip götürme ha bide bi pc ye bağlamaya 20tl para aldılar
    Bu modellerde 3 marka beyin varmış Sentec markalı olanlarda bu sıkıntı oluyormuş yani onlar öyle dedi senin beynin markası nedir biliyormusun?
    live to ride...ride to live...

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Benim anlamadığım şey ise senkron ayarı o kadar erken olmazki bu makinelerde..Sanki başka problem varmış gibi geldi..

Açıkça ne tür sıkıntı yaşıyorsun ayrıntılı yazarsan yardımcı olmaya çalışırız..

Hyokenan dostum sende dahil..Ayrıntılı yazarsanız daha da anlamaya çalışır ve elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız
    oa51814 ve hyo kenan bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba
    Benzer bir sorun benim arkadaşın 2013 model GT 250 R ında vardı.Rolantide devir kendi kafasına göre takılıyordu bir yükseliyor bir alçalıyordu.Bazen zor çalışıyordu bazen stop ediyordu vb.Servislerin değiştirmediği parça kalmadı ama sorun çözülmedi.Motorun hala garantisi devam ettiğinden Kuralkan aylar geçmesine rağmen ne 0 km alınan motoru değiştirdi ne de sorunu çözdü sonunda arkadaş avukatla ihtar çekince motoru geri alıp parasını geri verdiler.Söylediklerine göre sorunu çözmüşler ama nasıl çözdüklerini tam hatırlamıyorum.Arkadaşı görünce bir sorarım.Ama sorun çok basit bir şeydendi yanlış hatırlamıyorsam.Tabii gerçekten sorunu çözdülerse.
    hyo kenan bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler