Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kesınlıkle oyle zaten 250 lık bı motordan ne bekleyebılırsın kı bırı 160 yapmıs bırı 180 yapmıs 10 20 az fazla cokda onemlı degıl ama tabıkıde ıvmelensı serılıgı cok onemlı yanı bu segmentekı bı motordan bence gorunus az yakması ve yedek parca sorunun olmaması ve uygun olması bu 3undede calıbre cok cok ıyı kalıte olarakda senı uzecegını dusunmuyorum ve bu fıyata bu ozellıklerı sunabılıyorken cok daha fazlasını vermeye gerek yok ama tabı karar senın ıyı dusun arastır

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

O zaman temız bı ıkıncı el alıp ıyı bi tanıdıgın ustaya bakımlarını yaptırırsın sorun olursada ona yaptırırsın yedek parca durumu olursada kargoyla yolluyolar zaten ama illa sıfır almak ıstıyosan bısey soyleyemem her bakımına sorununa o kadar yol gıdemem dıyosan alma kı gıdemessın ılla garantıyı bozdurursun bence ıkıncı el alıp yakınındakı ıyı bı ustayla hallet herseyını yanı tabı her zaman servısle olması garantıyle olman daha ıyı ama ıkıncı el alıp bı mıktar paranda cebıne kalıcak sıfır ayarında bulabılcegın motorlar var bence boyle yapman cok daha mantıklı olur
    o zaman 2 el alıp (4-5000 bin km) bulunduğum şehirde yaptırmak en mantıklısı gibi gözüküyor. birde şöyle bir sorum var. fabrika servisi araya katmadan kullanıcıya direk yolla parça temini yapıyormu? araora yapmıyor mesela mutlaka servisin istemesi gerekiyor.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman 2 el alıp (4-5000 bin km) bulunduğum şehirde yaptırmak en mantıklısı gibi gözüküyor. birde şöyle bir sorum var. fabrika servisi araya katmadan kullanıcıya direk yolla parça temini yapıyormu? araora yapmıyor mesela mutlaka servisin istemesi gerekiyor.
    Daha az kilometredede bulabılırsın onemlı olan temız olması benım bıldıgım kadarıyla kargoyla alıcıya yolluyolar ama sen yınede yarın mesai saatlerınde fabrıkayı bi ara yanlıs yonlendırmıs olmayım ama yolluyolardır buyuk bı ıhtımalle

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Daha az kilometredede bulabılırsın onemlı olan temız olması benım bıldıgım kadarıyla kargoyla alıcıya yolluyolar ama sen yınede yarın mesai saatlerınde fabrıkayı bi ara yanlıs yonlendırmıs olmayım ama yolluyolardır buyuk bı ıhtımalle
    batuhan cevapların için teşekkür ederim. bugün fabrikayı 2-3 kere aradım bir kaç şey soracaktım ama kimse açmadı telefonu. yarın sabah tekrardan arayıp bilgi almakta fayda var.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

2013 fabrika çıkışlı Calibre varmı ?

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    2 gündür sürekli bumoto fabrikasını arıyorum telefonları açmıyorlar. kapatıp gittilermi acep harbiden internet siteleri dışında bi numaraları varda benmi bilmiyorum 50 kere aradım yahu

mkaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR800XCROSSRUNNER - SYM FİDDLE II 125S
    2 gündür sürekli bumoto fabrikasını arıyorum telefonları açmıyorlar. kapatıp gittilermi acep harbiden internet siteleri dışında bi numaraları varda benmi bilmiyorum 50 kere aradım yahu
    Ben iki hafta önce uğramıştım fabrikaya, başka bir yere taşınma durumu vardı. Muhtemelen taşınmışlardır. İnternet sitesindeki yetkili servislerin numaralarını bir dene.
    Mercedes E250Cdi, 2013 Opel Astra Gtc. Honda activa100+2013 Bumoto calibre 250rr, KYMCO XCİTİNG500, YAMAHA MT07, SYM FİDDLEII 125S, HONDA VFR800X CROSSRUNNER

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    batuhan cevapların için teşekkür ederim. bugün fabrikayı 2-3 kere aradım bir kaç şey soracaktım ama kimse açmadı telefonu. yarın sabah tekrardan arayıp bilgi almakta fayda var.
    Ne demek rica ederim Fabrıkayı bende arıyorum cevap veren olmadı calibrenın 2013 modelı ne zaman cıkıcak dıye merak edıyorum ama gorusemedım kımseyle bi ara bayısıne gıdıp sorucam mecburen gıdersem senın sorunuda sorarım onlara

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Alıntı 4everstrong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 fabrika çıkışlı Calibre varmı ?
    Hayır su anda pıyasada yok sıfır satılanlarda 2012 model ama 2013 modelının ne zaman cıkıcagını ogrenmeye calısıcam ogrenınce haber verırım sızede sız ogrenırsenız sız verırsınız
    4everstrong bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Canlandıralım azcık şurayı öncekı motorlarımı aldıgım magazada kı yakısıklı calibre

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Beyaz renk <3
    Calibre sahipleri motorlarının durumu hakkında bilgi verebilirler mi ?

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Evet biraz bilgilendirin Soner abi gidince çok durgunlastı burası Ben bayramdan sonra alıcam bi aksilik çıkmassa o zaman a dan z ye herseyını atıcam ama sizde şimdiden baslayın paylasımlara

Dünyada 200 den fazla ülkede satılan Calibre 250 İngiltere ve pekçok ülkede Talon 250 cc olarak satılmaktadır.Benim araştırmama göre İngilterede 3800 sterlin gibi bir fiyata sahip 2012 teknolojisini sunan emsalleri olan gt 250 cbr 250 ve ninja 250 klasmanindaki motorlar ile fiyat ve kalite olarak hiçde geri kalmayan arkasında Arge'si olan ve hızla racing sevenlerin rüyası olmaya başlamış bir marka olmaya başladı.Uzak Doğu nun en büyük dünyanın ise ilk 10 Racing firması arasında yer alan firmanın kullandığı metal ve plastik aksamı kendi üretimleri olup çok ciddi bir Araştırma,Geliştirme laboratuvar' ı olan gelişim için ciddi bütçeleri olan Racing sevenlerin kalite ve fiyat konusunda ulaşılabilr motorlar almasından öncülük yapan ciddi bir firma olduğunu belirtmek isterim.Ardında bu ise gönül vermiş bir ekip ve ciddi bir holding ve marka var.Firmanın Malı piyasaya sunduktan sonra arkasında ciddi olarak duran birşirket olduğunu bildigim için hiç düşünmeden Calibre 250cc RR'ı satın aldım.150 cc 125 cc hava sogutmali modelleride yurt disinda mevcut.Oldukça bol yedekparcasi olan Calibre250 cc RR hız ve performans konusunda çok katı asla geride kalmayan üstten çift ekzantrik li dohc motor ile 170- 180 km gibi topspeed lere çıkabilirsiniz.Tabi standart hızı 160 km civarı ve üstü4. Viteste 140-155 km 5. viteste 170 -..... gibi hıza çok rahat ulaşıyorsunuz.Daha yüksek hızlara kilomuz boyumuz ruzgarin yonu ve hizi ve motordaki ustalığımız sebep olacaktir.250 cc kategorisindeki tüm motorlar 160 dan sonra redline a girmektedir. O sebep den sallamalara inanmayın.Motordan daha fazla hız isteyen ön dişliyi 12 'lik yaparsa performansını 20 km ilave artırır.Calibre 250cc estetik,duruş hız performans yönünden,parça kalitesi ve bulunulabilirliği yüzünden kesinlikle fiyatının üzerinde bir motor. şeklinde bir yazı buldum..
    Kaynak:https://www.facebook.com/pages/Bumoto-Calibre-250rr/335360986504524?fref=ts
    İzinsiz kullandıgım için yayınlayan arkadaştan özür dilerim ..
    _Kotto_ bunu beğendi.

mkaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR800XCROSSRUNNER - SYM FİDDLE II 125S
    Canlandıralım azcık şurayı öncekı motorlarımı aldıgım magazada kı yakısıklı calibre

http://<a href="http://imageshack.us...geShack.us</a>
    Hangi mağaza burası?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

Beyaz renk <3
    Calibre sahipleri motorlarının durumu hakkında bilgi verebilirler mi ?
    3 hafta olacak ben alalı 800 km ye yaklastı. 300 km de bi yağ değişimi ve filtre temizlettim serviste, sorun olmadan kullanıyorum. Çok fazla dikkat çekiyor motordan az biraz anlayan bile 250cc diyince şaşırıyor 600cc gibi duruyor, yakıt tüketimi çok iyi hızı ise zaten söylemişler 250cc makinada ne kadar olması gerekiyorsa o kadar.
    Mercedes E250Cdi, 2013 Opel Astra Gtc. Honda activa100+2013 Bumoto calibre 250rr, KYMCO XCİTİNG500, YAMAHA MT07, SYM FİDDLEII 125S, HONDA VFR800X CROSSRUNNER

Motosikleti
    Hornet 650
    Dünyada 200 den fazla ülkede satılan Calibre 250 İngiltere ve pekçok ülkede Talon 250 cc olarak satılmaktadır.Benim araştırmama göre İngilterede 3800 sterlin gibi bir fiyata sahip 2012 teknolojisini sunan emsalleri olan gt 250 cbr 250 ve ninja 250 klasmanindaki motorlar ile fiyat ve kalite olarak hiçde geri kalmayan arkasında Arge'si olan ve hızla racing sevenlerin rüyası olmaya başlamış bir marka olmaya başladı.Uzak Doğu nun en büyük dünyanın ise ilk 10 Racing firması arasında yer alan firmanın kullandığı metal ve plastik aksamı kendi üretimleri olup çok ciddi bir Araştırma,Geliştirme laboratuvar' ı olan gelişim için ciddi bütçeleri olan Racing sevenlerin kalite ve fiyat konusunda ulaşılabilr motorlar almasından öncülük yapan ciddi bir firma olduğunu belirtmek isterim.Ardında bu ise gönül vermiş bir ekip ve ciddi bir holding ve marka var.Firmanın Malı piyasaya sunduktan sonra arkasında ciddi olarak duran birşirket olduğunu bildigim için hiç düşünmeden Calibre 250cc RR'ı satın aldım.150 cc 125 cc hava sogutmali modelleride yurt disinda mevcut.Oldukça bol yedekparcasi olan Calibre250 cc RR hız ve performans konusunda çok katı asla geride kalmayan üstten çift ekzantrik li dohc motor ile 170- 180 km gibi topspeed lere çıkabilirsiniz.Tabi standart hızı 160 km civarı ve üstü4. Viteste 140-155 km 5. viteste 170 -..... gibi hıza çok rahat ulaşıyorsunuz.Daha yüksek hızlara kilomuz boyumuz ruzgarin yonu ve hizi ve motordaki ustalığımız sebep olacaktir.250 cc kategorisindeki tüm motorlar 160 dan sonra redline a girmektedir. O sebep den sallamalara inanmayın.Motordan daha fazla hız isteyen ön dişliyi 12 'lik yaparsa performansını 20 km ilave artırır.Calibre 250cc estetik,duruş hız performans yönünden,parça kalitesi ve bulunulabilirliği yüzünden kesinlikle fiyatının üzerinde bir motor. şeklinde bir yazı buldum..
    Kaynak:https://www.facebook.com/pages/Bumoto-Calibre-250rr/335360986504524?fref=ts
    Akşam akşam iyi güldüm

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Dünyada 200 den fazla ülkede satılan Calibre 250 İngiltere ve pekçok ülkede Talon 250 cc olarak satılmaktadır.Benim araştırmama göre İngilterede 3800 sterlin gibi bir fiyata sahip 2012 teknolojisini sunan emsalleri olan gt 250 cbr 250 ve ninja 250 klasmanindaki motorlar ile fiyat ve kalite olarak hiçde geri kalmayan arkasında Arge'si olan ve hızla racing sevenlerin rüyası olmaya başlamış bir marka olmaya başladı.Uzak Doğu nun en büyük dünyanın ise ilk 10 Racing firması arasında yer alan firmanın kullandığı metal ve plastik aksamı kendi üretimleri olup çok ciddi bir Araştırma,Geliştirme laboratuvar' ı olan gelişim için ciddi bütçeleri olan Racing sevenlerin kalite ve fiyat konusunda ulaşılabilr motorlar almasından öncülük yapan ciddi bir firma olduğunu belirtmek isterim.Ardında bu ise gönül vermiş bir ekip ve ciddi bir holding ve marka var.Firmanın Malı piyasaya sunduktan sonra arkasında ciddi olarak duran birşirket olduğunu bildigim için hiç düşünmeden Calibre 250cc RR'ı satın aldım.150 cc 125 cc hava sogutmali modelleride yurt disinda mevcut.Oldukça bol yedekparcasi olan Calibre250 cc RR hız ve performans konusunda çok katı asla geride kalmayan üstten çift ekzantrik li dohc motor ile 170- 180 km gibi topspeed lere çıkabilirsiniz.Tabi standart hızı 160 km civarı ve üstü4. Viteste 140-155 km 5. viteste 170 -..... gibi hıza çok rahat ulaşıyorsunuz.Daha yüksek hızlara kilomuz boyumuz ruzgarin yonu ve hizi ve motordaki ustalığımız sebep olacaktir.250 cc kategorisindeki tüm motorlar 160 dan sonra redline a girmektedir. O sebep den sallamalara inanmayın.Motordan daha fazla hız isteyen ön dişliyi 12 'lik yaparsa performansını 20 km ilave artırır.Calibre 250cc estetik,duruş hız performans yönünden,parça kalitesi ve bulunulabilirliği yüzünden kesinlikle fiyatının üzerinde bir motor. şeklinde bi yazı buldum.
    Kaynak:https://www.facebook.com/pages/Bumot...504524?fref=ts
    Hahaha iyi güldüm gece gece Ahmet Kuralın diyemedim ya la gibisinden olmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:56 ----------

Alıntı mkaratas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi mağaza burası?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

3 hafta olacak ben alalı 800 km ye yaklastı. 300 km de bi yağ değişimi ve filtre temizlettim serviste, sorun olmadan kullanıyorum. Çok fazla dikkat çekiyor motordan az biraz anlayan bile 250cc diyince şaşırıyor 600cc gibi duruyor, yakıt tüketimi çok iyi hızı ise zaten söylemişler 250cc makinada ne kadar olması gerekiyorsa o kadar.
    Avcılar Akçelik motorlu araçlar magazası fakat ben calibremi Sefaköy'deki Motorland den almayı dusunuyorum.

En önemlisi hararet ve radyatörle ilgili bi sorun yasadınız mı bazı kullanıcılarda o sıkayet oluyordu sizde de oluyor mu acaba ?

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Arkadaşlar bu gün dikkatimi çekti sizdede oluyomu bi soruyum dedim acaba normalmi motor vitesdeyken debraja basıp hareket ettirdiğimde şıkır şıkır ses geliyo sanki gitmek istemez gibi birde çukura girdiğimde arka amartisör çat die vuruyo bi normalmi ayrıca bende hiç hareret problemi olmadı

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu gün dikkatimi çekti sizdede oluyomu bi soruyum dedim acaba normalmi motor vitesdeyken debraja basıp hareket ettirdiğimde şıkır şıkır ses geliyo sanki gitmek istemez gibi birde çukura girdiğimde arka amartisör çat die vuruyo bi normalmi ayrıca bende hiç hareret problemi olmadı
    Benim vitesli motorumdada oluyodu debriyaja basıp haraket ettırınce ya da bosta haraket ettırınce motor calısmadan gidince çıt çıt dıye ses gelıyodu önemli bişey oldugunu sanmıyorum arka amortisorunde ayarını yaptırın bence o zaman bi sorun kalmaz. Hararet sorununuzun olmaması cok ıyı radyatorden su akma gıbı bı durumda yok o zaman dimi baktınız mı hiç radyatore.

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Benim vitesli motorumdada oluyodu debriyaja basıp haraket ettırınce ya da bosta haraket
    ettırınce motor calısmadan gidince çıt çıt dıye ses gelıyodu önemli bişey oldugunu sanmıyorum arka amortisorunde ayarını yaptırın bence o zaman bi sorun kalmaz. Hararet sorununuzun olmaması cok ıyı radyatorden su akma gıbı bı durumda yok o zaman dimi baktınız mı hiç radyatore.
    Reis radyotoru tutan fanın bağlı oldığu demirlerde su kaçırdı ona kaynak attık ondan sonra hiç kaçırmadı zaten ondan öncede hararet yarıyı bi kere geçti oda çok yoğun trafikde.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reis radyotoru tutan fanın bağlı oldığu demirlerde su kaçırdı ona kaynak attık ondan sonra hiç kaçırmadı zaten ondan öncede hararet yarıyı bi kere geçti oda çok yoğun trafikde.
    Genellikle bu sorun herkesde oluyo o zaman ama kaynak yaptırdıktan sonrada olma ıhtımalı varmı acaba? Bi de su sogutmalı bi motor ne kadar sure calıstıgında hararet yarıya gelıyo

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Sizce en güzel calibre hangi renk

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Beyaz daha iyi gösteriyor kendini

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)