Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    Xallez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250R
    Bu arada bugün en sonunda ehliyet işini hallettim. Tam 4 saat boyunca Haznedar, güngören, parseller, bağcılarda sürücü kurslarıyla görüştüm. Çoğu 550 liradan kapıyı açtı. 450 civarına kadar indiler. + olarak da 50 lira rapor için 50 lira da direksiyon dersi için istediler. Ayrıca vitesli motosikletde kullandırmıyorlar. Scooter ile yapacaklarmış eğitimi. Hiçbirini beğenmedim. Hem fiyat çoktu hem de resmen sürücü kurslarını bakkal yönetir gibi yönetiyorlar. Çok denetimsiz gibi duruyor bu iş. Adamlara benim işlerim çok yoğun derslere gelemem sorun olur mu diyorum yok olmaz hatta sağlık raporu için bile gelmene gerek yok biz hallederiz diyenleri oldu. Bu resmen sahtekarlık arkadaş. Dedim devlete bu sahtekarlığı yapan sana kralını yapar kenan uzak dur.
    En son ümidimi kesmişken bağcılarda bir sürücü kursu buldum. Bi bakıyım dedim.Girdim görüştüm. Gene aynı lafları onlara da söyledim. Ben gelemem yalnız sorun olur mu dedim. Yok derslere mümkün olduğunca katılmanız gerekli en azından haftasonu derslerine mutlaka katılın dediler. O an dedim bu adamlar işini düzgün yapıyor heralde ben burayı kaçırmıyım dedim. Eğitimi de vitesli motosiklet ile verdiklerini öğrenince dedim ki, kayıt için ne gerekiyorsa hemen işlemlere başlayalım Fiyatıda 350 lira dediler. Ama fiyat çok uygun da olsa pazarlık yapmadan olmaz dedim 300'e anlaştık Hemde diğerleri o fiyatları haziran ayı için verirken bu adamlar nisan ayı kontejanına aldılar beni.
    Piyasa ne kadar çakal dolu olsa da demek ki genede işini düzgün yapanlar varmış. Helal olsun adamlara.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Ankarada Bumoto Calibre kullanan var mı ?
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...

Motosikleti
    Bumoto Calibre 250
    sayın Soner bey, 1 haftadır nette bizim motorun servis manual pdf sini bulmak için araştırıyorum. ama beyhude bulamadım. Bulabilirsek ufak tefek şeyleri halledebilirim diye düşündüm. malum burada henüz servis yok. siz bu konuda hiç araştırma yaptınız mı?

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün calibre'ye aldığım Caberg kaskım geldi. Ön inceleme olarak çok beğendim. Daha sonra testini yaparım ve buradan paylaşırım. F/P oranı oldukça iyi bir kask'a benziyor. Çarpışma testinden 5 yıldızlı, güneşliği içinde, buğu yapmayan vizör özelliği ve yeterli hava kanal girişleri var üstün de.

Sizler için yeni aldığım ceketimle beraber, caberg kaskımın fotoğrafını çektim ;).

http://s23.postimage.org/vfdiq64rf/IMAG0752.jpg

http://www.motoplus.com.tr/urun/9997...-BEYAZ-KIRMIZI
    http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/caberg-v2rr
    Ben de kaskı fuardan aldım Motoplus standından biraz pazarlıkla 450 liraya verdiler

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı epack17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın Soner bey, 1 haftadır nette bizim motorun servis manual pdf sini bulmak için araştırıyorum. ama beyhude bulamadım. Bulabilirsek ufak tefek şeyleri halledebilirim diye düşündüm. malum burada henüz servis yok. siz bu konuda hiç araştırma yaptınız mı?
    Sitelerinden aslında ulaşılsa çok güzel olur pdf dosyaalrına fakat yok. Kitapçık yok mu eliniz de? Ben de yok . Motoru aldığım sıra gelecekti, ben de servisle ilişkimi kestiğim için gidip almadım. Yoksa yardımcı olurdum size .

Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de kaskı fuardan aldım Motoplus standından biraz pazarlıkla 450 liraya verdiler
    Nasıl memnun musun? Ben açıkçası memnun kaldım . Genel olarak değerlendirince f/p olarak beğendim oldukça .
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Nasıl memnun musun? Ben açıkçası memnun kaldım . Genel olarak değerlendirince f/p olarak beğendim oldukça .
    Daha motoru almadım dolayısıyla deneme fırsatım olmadı. Fuara almaya gittim fakat o yeni modeli görünce çok hoşuma gitti biraz daha kaliteli geldi (bana göre ) 1 2 ay içinde gelecek dedi yetkili beklemek daha mantıklı geldi.

byOzturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok :)
    Bende kasklara bakıyordum da şimdi dikkat ettim. Shoei XR-1100 kask almayı planlıyordum alın, ense ve kafa üstü yeşil, yanlar sarı almış. Shoei nin diğer kasklarına baktım da SHOEI meğer o kadar para yatırılacak kask değilmiş.

Baktığımda diğer firmaların çok ürünü ile aynı güvenlikte kask üretimi yapıyor. Shark kask testi iyi ki varmış. Şimdi 5 yıldız ve her açıdan güvenli kask alırım, SHOEI almam diye karar verdim. Bu arada Bu/Moto Calibre 2013 modeller ne zaman gelir bilen arkadaşlar varsa sevinirim.

Bayii'ye sorduğumda 2012 ler bitmeden gelmez dedi, ben de 1 yaşına girmiş motosikletleri o fiyatlardan satarsanız daha çok beklersiniz bitmesini dedim çıktım
    Motosiklet kara sevda gibidir, kör bırakır!

Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı byOzturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kasklara bakıyordum da şimdi dikkat ettim. Shoei XR-1100 kask almayı planlıyordum alın, ense ve kafa üstü yeşil, yanlar sarı almış. Shoei nin diğer kasklarına baktım da SHOEI meğer o kadar para yatırılacak kask değilmiş.

Baktığımda diğer firmaların çok ürünü ile aynı güvenlikte kask üretimi yapıyor. Shark kask testi iyi ki varmış. Şimdi 5 yıldız ve her açıdan güvenli kask alırım, SHOEI almam diye karar verdim. Bu arada Bu/Moto Calibre 2013 modeller ne zaman gelir bilen arkadaşlar varsa sevinirim.

Bayii'ye sorduğumda 2012 ler bitmeden gelmez dedi, ben de 1 yaşına girmiş motosikletleri o fiyatlardan satarsanız daha çok beklersiniz bitmesini dedim çıktım
    Umarım bitmelerini beklemezler boşuna yeni model için beklemiş olacağım havalar düzeliyor paso cebimizde dolaşıyoruz :D Bana yetkili nisan ayı içinde en geç mayıs demişti.

Motosikleti
    Bumuto Calibre 250R düşünüyorum...
    http://www.xqtrading.com/eshowshop.asp?/61.html

Arkadaşlar motorun ana üreticinin ana sayfası ve burada bilgileri yer almaktadır.Max. hız 180km/h gözükmekte...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

http://www.hsun-motor.com/products.php?id=94

Ve gördüğünüz gibi arkadaşlar 2013 model calibre dediğimiz motoruda başka bir şirket üretiyor.Bilginize sunarım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

2 şirkettede var gördüğüm kadarıyla bu çinlilerde taklit üst seviyede...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Yeni 2013 bu
    http://www.xqtrading.com/eshowshop.asp?/146.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

http://www.hsun-motor.com/products.php?cid=45
    Megelli de bu şirketten gördüğüm kadarıyla

Motosikleti
    -
    Alıntı c67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.xqtrading.com/eshowshop.asp?/61.html

Arkadaşlar motorun ana üreticinin ana sayfası ve burada bilgileri yer almaktadır.Max. hız 180km/h gözükmekte...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

http://www.hsun-motor.com/products.php?id=94

Ve gördüğünüz gibi arkadaşlar 2013 model calibre dediğimiz motoruda başka bir şirket üretiyor.Bilginize sunarım...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

2 şirkettede var gördüğüm kadarıyla bu çinlilerde taklit üst seviyede...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Yeni 2013 bu
    http://www.xqtrading.com/eshowshop.asp?/146.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

http://www.hsun-motor.com/products.php?cid=45
    Megelli de bu şirketten gördüğüm kadarıyla
    Dostum neye göre orjinal üretici diyorsun? Bana kalırsa hiç de orjinal üretici değil. Aynı kasayı farklı teknik özellik kullarak üretmiş olabilir. Bu Çin'li motosikletler de olağan bir durumdur. Calibre'nin Çin'ce modeli ruhsatta JJ250 olarak geçmektedir. JJ250 adı altın da bir motosiklet markası bulursanız, bir ihtimal o üretiyor olabilir.

Bir de Bumoto motosikletinin calibre hariç hepsini Jinling üretiyor.

Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Bu motonun yeni modelini beklemeyi düşünüyordum fakat dayanamadım 2013 gt250r aldım bugün

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Alıntı Sarper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motonun yeni modelini beklemeyi düşünüyordum fakat dayanamadım 2013 gt250r aldım bugün

Hayırlı olsun.

Kazasız sürüşler.

Para olsa bu motora talibim hala biriktiriyoruz.

korba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250RR
    Sonpol senin tanıtımın sayesinde motoru tanıdım ve ben de dün calibreme kavuştum, Bende artık aranızdayım. Bu da benden olsun

Çizik gibi gözüken yerler çizik değil çamurdur yağmurlu havada getirildi motor
    SonpoL ve _Kotto_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Calibre 250R
    Alıntı korba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonpol senin tanıtımın sayesinde motoru tanıdım ve ben de dün calibreme kavuştum, Bende artık aranızdayım. Bu da benden olsun
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...57376788_n.jpg

Hayırlı olsun motorun. Anladığım kadarı ile 2. el aldın motoru. Özel değilse ne kadara aldığını öğrenebilirmiyim. Bende 2. el almayı düşünüyorum ve piyasasına göre kredi çekicem bankadan. Bunun için soruyorum.
    Bu arada ilk günden boşlamış gibisin motoru. her yer kir çamur içinde parıl parıl parlaması lazım onun (:

Motosikleti
    -
    Alıntı korba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...57376788_n.jpg

Motosikletin hayırlı olsun. Kazasız, belasız kullan kardeşim. Kafana takılan şeyler olursa sorarsın. Elimizden geldiğince yardımcı oluruz . Paylaşımlarını da bekliyoruz...
    korba bunu beğendi.

Motosikleti
    Calibre 250R
    Alıntı Xallez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun motorun. Anladığım kadarı ile 2. el aldın motoru. Özel değilse ne kadara aldığını öğrenebilirmiyim. Bende 2. el almayı düşünüyorum ve piyasasına göre kredi çekicem bankadan. Bunun için soruyorum.
    Bu arada ilk günden boşlamış gibisin motoru. her yer kir çamur içinde parıl parıl parlaması lazım onun (:
    Birde bişey dikkatimi çekti. Jantlarda mavi jant şeridi var. Sahibinden de "canavar satışta" başlığıyla bir ilan vardı. Bu o motor mu acaba?

Motosikleti
    Calibre 250RR
    Alıntı Xallez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde bişey dikkatimi çekti. Jantlarda mavi jant şeridi var. Sahibinden de "canavar satışta" başlığıyla bir ilan vardı. Bu o motor mu acaba?
    Evet bu motor o motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

Yeni resimlerrr - 34 ag 9879 artık yollarda

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

Motosikletin hayırlı olsun. Kazasız, belasız kullan kardeşim. Kafana takılan şeyler olursa sorarsın. Elimizden geldiğince yardımcı oluruz . Paylaşımlarını da bekliyoruz...
    Teşekkür ederim. Kafama takılan bir şey olursa ilk sana danışacağım hocam

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Motorun hayırlı olsun.

Tekerin düz bassın.
    korba bunu beğendi.

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Birşey söylemek istiyorum calibrenin yeni modellerini hiçmi hiç beğenmedim , bu eskiler kat kat iyidir ve tahmin ediyorum ki yeni modeller fazla tutumlayacak bunu zamanla göreceğiz.
    Kalibre daha derli toplu , sağlam bir görüntüsü var , yeni calibreler ise şişirilmiş bir görüntüsü var üzerinede bindim oturuşu rahat değil depo gereğinden fazla büyük vs.
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Motosikleti
    Calibre 250RR
    Paylaşım yapmaya devam sorusu olan arkadaşlar sorabilir - facebook üzerinden de yardımcı olabilirim : https://www.facebook.com/KorbaTRTR

Hava şartlarından dolayı calibreme binemiyorum bu beni üzüyor tabi, daha tadını cıkartamadım öylece balkondan izliyorum

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)