Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
55. sayfa BirinciBirinci ... 545535455

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler aktif olarak kullanıyorum calibre yi ama su soğutma sistemi problem ini nasıl çözeceğiz acil yardım lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Scarty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba bu başlık çok aktif değil ama belki denk gelen olur bir arkadaşımın calibre 250cc arkadaşın motor 8-9 aydır tamircide yatıyor adam parça yok diyor , üst kapak ve piyano parçasını bulamıyor siz parçaları nereden temin ediyorsunuz bu tamirciye 700 lira para verildi ama hala tamirci o parça uymadı vb. diyor nereden alabileceğimizi yada kendi motorunu perte ayırmış ust kapağı sağlam parça varsa mesaj atabilir konu hakkında fikri olan varsa bu mesajımi altını yaparak yazarsanız cok makbule geçer hekrese hayırlı surusler

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bence parçasızlıktan motorları tamircide yatıracağınıza çin sitelerinden temin etmeye çalışın. Araştırma yapmaya başlamanız için örnek bir link ekliyorum. Vaktim olsa ben de araştırırdım sizin yerinize. http://www.aliexpress.com/wholesale?...+cylinder+head
    Motorda 4 valf çift egzantrik üst kapak olması da parça bulmayı zorlaştıran bir durum.
    Scarty bunu beğendi.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence parçasızlıktan motorları tamircide yatıracağınıza çin sitelerinden temin etmeye çalışın. Araştırma yapmaya başlamanız için örnek bir link ekliyorum. Vaktim olsa ben de araştırırdım sizin yerinize. http://www.aliexpress.com/wholesale?...+cylinder+head
    Motorda 4 valf çift egzantrik üst kapak olması da parça bulmayı zorlaştıran bir durum.
    Teşekkür ederim bende arkadaşıma aliexpressten bulabiliriz demiştim fakat motorların isimleri farklı olduğu için ve motosikletin motor kısmından pek anlamadığım için benzer bir parça bulamadım tekrar teşekkürler

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Scarty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim bende arkadaşıma aliexpressten bulabiliriz demiştim fakat motorların isimleri farklı olduğu için ve motosikletin motor kısmından pek anlamadığım için benzer bir parça bulamadım tekrar teşekkürler
    Elinizdeki hasarlı parçaların fotoğraflarını satıcılara gönderin, yardımcı olan biri çıkar. Çinlilerdeki iş ahlakı bizim alıştığımızın çok çok ötesinde.

Olaylardan dolayı, maranta motor parça alış satışı yapamıyormuş sanırım devlet el koymuş, arkadaşım bayiie gidip sormuş yani işimiz çin sitelerine kaldı yada sahibinden de ilan kovalıyacağız.

Arkadaşlar derdinize derman olmaya geldim.
    BU motorların aynı kalıbını üreten bi yer var adana otogarı karşısında Motozeus diye.
    zealsun ayaktan çalıştırmalı hava soğutmalı motor takıyorlar çinden getirip orda topluyorlar.
    Bunlarda parça vardır ama bumoto motor aksamı parçası yoktur sadece kaporta ve diğer kısımlar var
    Numarasını veriyorum adamın : 0541 449 01 27

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

bu arada ben motor ve radyatörümü komple söktürüp
    rks 200 lük taktırdım yani su soğutmalıdan hava soğutmalıya çevirdim şu anda şehirler arası
    geziyorum motor kalıbıda iyi. Sadece benzini koy yağını koy yürü hiç bir derdim yok çok şükür.
    polo34 bunu beğendi.

Alıntı bycahit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar derdinize derman olmaya geldim.
    BU motorların aynı kalıbını üreten bi yer var adana otogarı karşısında Motozeus diye.
    zealsun ayaktan çalıştırmalı hava soğutmalı motor takıyorlar çinden getirip orda topluyorlar.
    Bunlarda parça vardır ama bumoto motor aksamı parçası yoktur sadece kaporta ve diğer kısımlar var
    Numarasını veriyorum adamın : 0541 449 01 27

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

http://i.hizliresim.com/lE04ng.jpg
    bu arada ben motor ve radyatörümü komple söktürüp
    rks 200 lük taktırdım yani su soğutmalıdan hava soğutmalıya çevirdim şu anda şehirler arası
    geziyorum motor kalıbıda iyi. Sadece benzini koy yağını koy yürü hiç bir derdim yok çok şükür.
    en son kaç km/h gördün rks motor taktıktan sonra

120 gördüm dişli felan değiştirsem 150 görürmüşüm ama gerek yok böyle temiz.
    Birde arkadaşlar bu moto calibrenin tüm parçaları sıfır olarak bulunuyor artık Antalyada
    bana ulaşın : 0532 179 24 95

REKLAM ALANI
55. sayfa BirinciBirinci ... 545535455

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)