Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyaz tabiki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Sanırım bu işte turuncuya üvey evlat muamelesı yapılıcak bari öncelerden cekıldıgım bi foto atıyımda turuncunun gonlu olsun

Uploaded with ImageShack.us

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım bu işte turuncuya üvey evlat muamelesı yapılıcak bari öncelerden cekıldıgım bi foto atıyımda turuncunun gonlu olsun

http://img41.imageshack.us/img41/821/l3zz.jpg

http://img443.imageshack.us/img443/2004/0pxs.jpg

her rengi birbirinden güzel.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Bu moto nun bi bayisini aradım bi daha ulkeye gelmıcek falan dedı anlamadım bı bılgısı olan varmı bu konuda elımızde kalmadı bı dahada gelmıcek dedı şaştım kaldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Sitesinde ki hangi bayisini arasam elımızde kalmadı dahada gelmıcek dıyo noluyo bunlara

Bu moto nun bi bayisini aradım bi daha ulkeye gelmıcek falan dedı anlamadım bı bılgısı olan varmı bu konuda elımızde kalmadı bı dahada gelmıcek dedı şaştım kaldım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:31 ----------

Sitesinde ki hangi bayisini arasam elımızde kalmadı dahada gelmıcek dıyo noluyo bunlara

Sadece tipine ve fiyatına aldanıp gidip almayın bu motorlardan elinizde kalır..arkasında sağlam durmayan firmalar var bunların..ayrıca tutmadı zaten bu motorlar türkiyede..kalite yönünde büyük sıkıntıları var ..yeni bombamız megelli..

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı IMK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece tipine ve fiyatına aldanıp gidip almayın bu motorlardan elinizde kalır..arkasında sağlam durmayan firmalar var bunların..ayrıca tutmadı zaten bu motorlar türkiyede..kalite yönünde büyük sıkıntıları var ..yeni bombamız megelli..
    Hayır benım merak ettıgım fabrıkada telefon acmıyo bayılerde boyle soyluyo noldugunu merak edıyorum bumoto markasımı kapanıyo calıbrenın uretımımı durdu

Hayır benım merak ettıgım fabrıkada telefon acmıyo bayılerde boyle soyluyo noldugunu merak edıyorum bumoto markasımı kapanıyo calıbrenın uretımımı durdu
    herşeyde bir hayır vardır..sen diğer 250cc lere bak ama megelli olmasın yuki olmasın daelim olmasın...

tuguj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R (2013)
    BENDE HERKES GİBİ ÖZGÜR DÜŞÜNCEMİ VE BUMOTO İNCELEMEMİ AKTARMAK İSTİYORUM.
    3 AY KADAR ÖNCE 250 CC.LİK BİR MOTOR ALMA DÜŞÜNCESİYLE YOLA ÇIKTIM FAKAT FAZLADA PARA VERMEK İSTEMİYORDUM. 4-5 LİRA VEREYİM DERKEN 7 BİN LİRAYA BUMOTO OLDUĞUNU ÖĞRENDİM VE BAYİYE İNCELEMEYE GİTTİM.
    İÇERİ GİRDİĞİMDE EVET BUDUR, BU MOTOR BENİM OLMALIDIR DEDİM. ZATEN MOTORDA AL BENİ AL BENİ DİYE BAĞIRIYORDU. MOTORA YAKLAŞTIKÇA AL BENİ SESİ HAFİFTEN BOĞUKLAŞMAYA BAŞLADI VE O SES KISA SÜRE İÇİNDE KAYBOLARAK MOTORA EL TEMASI SAĞLAMAM İLE BİRLİKTE YENİ BİR SES BENİ BIRAK GİT, BAŞINA BELA ALMA, AKILLI OL DEMEYE BAŞLADI.
    EVET MAALESEF KİM NE DERSE DESİN KİM NE ANLATIRSA ANLATSIN BEN GÖRDÜĞÜME İNANIRIM. DAHA SIFIR KM. BAYİDEN ÇIKMAMIŞ BİR MOTOR. ANCAK GELELİM BU HALİ İLE GÖZÜME BATAN İLK OLUMSUZLUKLARI.
    1- ÖN CAMI TUTAN VİDALAR PAS İÇİNDE,
    2- GİDON ORTASINDAKİ BÜYÜK VİDANIN ETRAFIDA YİNE AYNI ŞEKİLDE.
    3- ARTÇININ OTURMA YERİNİN SÜNGERİ İÇERDEN ŞİŞKİNLİK YAPMIŞ. SANKİ SİYAH DERİNİN(DERİYSE TABİ) ALTINDA NOHUT VARMIŞ GİBİ.
    4- O ESNADA ARTÇI KOLTUĞU SALLANMA YAPIYORMU DİYE TEK ELİNLE YAPTIĞIM KONTROL ESNASINDA KOLTUĞU TUTAN VİDA AYAKLARINDAN BİR ÇAT DİYE KIRILDI.
    5- ÖN KOLTUK İSE YERİNDEN FIRLAYACAK GİBİ DURUYORDU...
    6- TEKERLERDEN ZATEN HİÇ BAHSETMEYECEM.
    NEYSE ÇİN MALIDIR OLACAK OKADAR DİYE DÜŞÜNÜRKEN VE BU BULDUĞUM HER KUSURA SATICI ARKADAŞTAN MUTLAKA Bİ CEVAP ALMIŞKEN. ÖN TARAFTA YAPTIĞIM İNCELEMEDE BİRDE NE GÖREYİM...
    7- GRENAJ AYAKLARI İÇERİDEN KIRIK... VE BİR GRENAJ BU KADARMI BASİT MALZEMEDEN YAPILIR. KISA TARİFLE KALİTESİNİ ANLATACAK OLURSAK KALINLAŞTIRILMIŞ VE SERTLEŞTİRİLMİŞ YOĞURT KABI DİYEBİLİRİZ.
    YOK ARTIK DEDİM EN SONUNDA VE EKSTRA İNDİRİM YAPABİLECEĞİNİ SÖYLEYEN ARKADAŞIMA TEŞEKKÜR EDEREK AYRILDIM.
    VE SONUÇ.....
    ŞU ANDA BİR 250 CC.LİK 2013 MODEL MOTORUM VAR. HONDA CBR 250 R. 3500 TL GİBİ FAZLA RAKAM VERDİM ANCAK EN AZINDAN HONDA VE HAYAT ONDA.
    BENİM TAVSİYEM 7000 TL GİBİ Bİ RAKAM VERİPTE LÜTFEN KENDİNİZE ÇİN İŞKENCESİ YAPMAYIN. YA PARAYA BİRAZ DAHA KIYIN SIFIR CBR 250 ALIN YADA 7-8 BİN TL.YE İKİNCİ EL CBR 250 ALMAYA ÇALIŞIN.
    SÖYLEDİKLERİMİN YANLIŞ ANLAŞILMAMASI ÜMİDİYLE TÜM FORUM ÜYELERİNE KAZASIZ VE BELASIZ GÜNLER DİLERİM.

mkaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR800XCROSSRUNNER - SYM FİDDLE II 125S
    Alıntı tuguj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENDE HERKES GİBİ ÖZGÜR DÜŞÜNCEMİ VE BUMOTO İNCELEMEMİ AKTARMAK İSTİYORUM.
    3 AY KADAR ÖNCE 250 CC.LİK BİR MOTOR ALMA DÜŞÜNCESİYLE YOLA ÇIKTIM FAKAT FAZLADA PARA VERMEK İSTEMİYORDUM. 4-5 LİRA VEREYİM DERKEN 7 BİN LİRAYA BUMOTO OLDUĞUNU ÖĞRENDİM VE BAYİYE İNCELEMEYE GİTTİM.
    İÇERİ GİRDİĞİMDE EVET BUDUR, BU MOTOR BENİM OLMALIDIR DEDİM. ZATEN MOTORDA AL BENİ AL BENİ DİYE BAĞIRIYORDU. MOTORA YAKLAŞTIKÇA AL BENİ SESİ HAFİFTEN BOĞUKLAŞMAYA BAŞLADI VE O SES KISA SÜRE İÇİNDE KAYBOLARAK MOTORA EL TEMASI SAĞLAMAM İLE BİRLİKTE YENİ BİR SES BENİ BIRAK GİT, BAŞINA BELA ALMA, AKILLI OL DEMEYE BAŞLADI.
    EVET MAALESEF KİM NE DERSE DESİN KİM NE ANLATIRSA ANLATSIN BEN GÖRDÜĞÜME İNANIRIM. DAHA SIFIR KM. BAYİDEN ÇIKMAMIŞ BİR MOTOR. ANCAK GELELİM BU HALİ İLE GÖZÜME BATAN İLK OLUMSUZLUKLARI.
    1- ÖN CAMI TUTAN VİDALAR PAS İÇİNDE,
    2- GİDON ORTASINDAKİ BÜYÜK VİDANIN ETRAFIDA YİNE AYNI ŞEKİLDE.
    3- ARTÇININ OTURMA YERİNİN SÜNGERİ İÇERDEN ŞİŞKİNLİK YAPMIŞ. SANKİ SİYAH DERİNİN(DERİYSE TABİ) ALTINDA NOHUT VARMIŞ GİBİ.
    4- O ESNADA ARTÇI KOLTUĞU SALLANMA YAPIYORMU DİYE TEK ELİNLE YAPTIĞIM KONTROL ESNASINDA KOLTUĞU TUTAN VİDA AYAKLARINDAN BİR ÇAT DİYE KIRILDI.
    5- ÖN KOLTUK İSE YERİNDEN FIRLAYACAK GİBİ DURUYORDU...
    6- TEKERLERDEN ZATEN HİÇ BAHSETMEYECEM.
    NEYSE ÇİN MALIDIR OLACAK OKADAR DİYE DÜŞÜNÜRKEN VE BU BULDUĞUM HER KUSURA SATICI ARKADAŞTAN MUTLAKA Bİ CEVAP ALMIŞKEN. ÖN TARAFTA YAPTIĞIM İNCELEMEDE BİRDE NE GÖREYİM...
    7- GRENAJ AYAKLARI İÇERİDEN KIRIK... VE BİR GRENAJ BU KADARMI BASİT MALZEMEDEN YAPILIR. KISA TARİFLE KALİTESİNİ ANLATACAK OLURSAK KALINLAŞTIRILMIŞ VE SERTLEŞTİRİLMİŞ YOĞURT KABI DİYEBİLİRİZ.
    YOK ARTIK DEDİM EN SONUNDA VE EKSTRA İNDİRİM YAPABİLECEĞİNİ SÖYLEYEN ARKADAŞIMA TEŞEKKÜR EDEREK AYRILDIM.
    VE SONUÇ.....
    ŞU ANDA BİR 250 CC.LİK 2013 MODEL MOTORUM VAR. HONDA CBR 250 R. 3500 TL GİBİ FAZLA RAKAM VERDİM ANCAK EN AZINDAN HONDA VE HAYAT ONDA.
    BENİM TAVSİYEM 7000 TL GİBİ Bİ RAKAM VERİPTE LÜTFEN KENDİNİZE ÇİN İŞKENCESİ YAPMAYIN. YA PARAYA BİRAZ DAHA KIYIN SIFIR CBR 250 ALIN YADA 7-8 BİN TL.YE İKİNCİ EL CBR 250 ALMAYA ÇALIŞIN.
    SÖYLEDİKLERİMİN YANLIŞ ANLAŞILMAMASI ÜMİDİYLE TÜM FORUM ÜYELERİNE KAZASIZ VE BELASIZ GÜNLER DİLERİM.
    Güzel insan yorum yapmışsın ama bayide gördüğün tek bir motor üzerinden yapmışsın burda sayfalarca yazılmış kullanallar yazmış, ben 2 aydır kullanıyorum ve senin bu yazdıkarına henüz şahit olmadım benim konuştuğum bumoto kullanan diğerler kullanıcılardanda böyle pas kir yada sele meselesi mevzu olmadı birde bumoto gördüğün yerlere aynı mesajı direk paste etmenden ben hiç iyi niyet sezmiyorum kötülemek istiyorsan ön yargılarınla yaptığın anlaşılan bu yorumların zaten pek bir anlam ifade etmiyor.

Senin şikayet ettiğin şeyleri bende honda aneste gördüm, aynı durumlar istanbul honda anes istoç şubesi yolun düşerse bak sıfır motorların somunu sağı solu egzosu sararmış neden? adam açıkta bırakıyor mesele bu. Honda kawasaki yada şu bu farketmez 0 da olsa bakımsız bırakır açıkta kalırsa pasta yapar kırılır dökülürde, daha fazla şey söylemek isterdim ama vakit geç, seninde ön yargılarını ve düşünceni tahmin ediyorum ki bu yazdığıma cevap vereceksin ama şöyle böyle diye o yüzden uzatmıyorum, hayırlı olsun güle güle bin motoruna .
    shrek ve onderugur bunu beğendiler.
    Mercedes E250Cdi, 2013 Opel Astra Gtc. Honda activa100+2013 Bumoto calibre 250rr, KYMCO XCİTİNG500, YAMAHA MT07, SYM FİDDLEII 125S, HONDA VFR800X CROSSRUNNER

Motosikleti
    CBR 250 R (2013)
    Alıntı mkaratas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel insan yorum yapmışsın ama bayide gördüğün tek bir motor üzerinden yapmışsın burda sayfalarca yazılmış kullanallar yazmış, ben 2 aydır kullanıyorum ve senin bu yazdıkarına henüz şahit olmadım benim konuştuğum bumoto kullanan diğerler kullanıcılardanda böyle pas kir yada sele meselesi mevzu olmadı birde bumoto gördüğün yerlere aynı mesajı direk paste etmenden ben hiç iyi niyet sezmiyorum kötülemek istiyorsan ön yargılarınla yaptığın anlaşılan bu yorumların zaten pek bir anlam ifade etmiyor.

Senin şikayet ettiğin şeyleri bende honda aneste gördüm, aynı durumlar istanbul honda anes istoç şubesi yolun düşerse bak sıfır motorların somunu sağı solu egzosu sararmış neden? adam açıkta bırakıyor mesele bu. Honda kawasaki yada şu bu farketmez 0 da olsa bakımsız bırakır açıkta kalırsa pasta yapar kırılır dökülürde, daha fazla şey söylemek isterdim ama vakit geç, seninde ön yargılarını ve düşünceni tahmin ediyorum ki bu yazdığıma cevap vereceksin ama şöyle böyle diye o yüzden uzatmıyorum, hayırlı olsun güle güle bin motoruna .
    güzel kardeşim burda motor yüzünden birbirimize ters çıkmaya kalp kırmaya gerek yok. bak yazımın sonuna söylediklerimin yanlış anlaşılmaması diye bir not düştüm. benim gördüklerim onlar. herkes farklı düşünür. istersen bumoto nun 2013 modelin bir incele. cbr ile aynı motoru yapmış adamlar. sonuç olarak İYİLER TAKLİT EDİLİR AMA ADI ÜSTÜNDE TAKLİTTİR. sende güle güle bin motoruna. saygılar.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    güzel kardeşim burda motor yüzünden birbirimize ters çıkmaya kalp kırmaya gerek yok. bak yazımın sonuna söylediklerimin yanlış anlaşılmaması diye bir not düştüm. benim gördüklerim onlar. herkes farklı düşünür. istersen bumoto nun 2013 modelin bir incele. cbr ile aynı motoru yapmış adamlar. sonuç olarak İYİLER TAKLİT EDİLİR AMA ADI ÜSTÜNDE TAKLİTTİR. sende güle güle bin motoruna. saygılar.
    2013 u cıktı mı ben yukarıda yazdım ama kımse cevap vermedı ben fabrıkasını aradım acmadılar sıtelerındekı bayılerı aradım bırısı dıyo fabrıka tasınıyo bırısı dıyo calıbre bı daha ulkeye gelmıcek dıgerı kapanmıs olabılırler dıyo anlamadım bırı cıeden aydınlatsın bızı

Motosikleti
    CBR 250 R (2013)
    2013 u cıktı mı ben yukarıda yazdım ama kımse cevap vermedı ben fabrıkasını aradım acmadılar sıtelerındekı bayılerı aradım bırısı dıyo fabrıka tasınıyo bırısı dıyo calıbre bı daha ulkeye gelmıcek dıgerı kapanmıs olabılırler dıyo anlamadım bırı cıeden aydınlatsın bızı
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-fotograflari/113103-bumoto-calibre-250rr-2013-model-yakin-incelemem.html
    yukarıdaki linke bir göz at istersen.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-fotograflari/113103-bumoto-calibre-250rr-2013-model-yakin-incelemem.html
    yukarıdaki linke bir göz at istersen.
    Ustam bunları onceden okudum benım merakım fabrıka neden acmıyo ve bayıler neden oyle soyluyo onlarla gorustukten sonra 2013 modelı hakkında en saglıklı bılgıyı alırız zaten

Motosikleti
    2013 calibre çıkmadı türkiyede aynı üreticinin 2013 te çıkardığı calibre modelinin linki önceki sayfalarda verilmiş ordan incelerseniz değil cbr başka 250 liklerle alakası olmadığını görebilirsiniz, ha benzese ne çıkar hiç bişey çıkmaz sen 10k verir alırsın ben 7k verir alırım aynı motoru o olur ;)

bu arada http://www.youtube.com/watch?v=F9feExjonRo youtube da denk geldi rusyada Falcon Speedfire 250 ismi ile satıyor.

aratıncada bu videolar çıkıyor http://www.youtube.com/results?searc...be.ZohdFaUoME8

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:19 ----------

şu siyahta çok iyi ve çift egsoz var 2013 model calibre nasıl bişey bakarsınız artık tipini cbr ilemi kıyaslarsınız yzf-r125 ile mi sizin hayal gücünüze kalmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:27 ----------

italyada peda motor markası ile satılıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

illa benzetecek motor arıyorsanız karenajı neredeyse 1-1 ve yan görüntüsü aynı

Mercedes E250Cdi, 2013 Opel Astra Gtc. Honda activa100+2013 Bumoto calibre 250rr, KYMCO XCİTİNG500, YAMAHA MT07, SYM FİDDLEII 125S, HONDA VFR800X CROSSRUNNER

Motosikleti
    CBR 250 R (2013)

Motosikleti
    daha önce görmüştüm zaten linki vermeni anlayamadım o linkteki motor nerde satılıyor şuan? yani 2013 calibre nerde satılıyor onuda söyle bari bilelim gidip alırız belki cbr çakmasını :D

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Selam arkadaşlar bugün ulaştım marantaya taşınmaa işleri bitmediği için telefonlara cvp vrremiyolarmış ben cepten ulaştım bir iki haftaya bitermiş sizleride bilgilendiriyim istedim

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bugün ulaştım marantaya taşınmaa işleri bitmediği için telefonlara cvp vrremiyolarmış ben cepten ulaştım bir iki haftaya bitermiş sizleride bilgilendiriyim istedim
    ne taşınmaymış bee 1 aydır taşınamadılar. nooolldu sanki şehrimi taşıyon 1 aydır ulaşamıyorum.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki calibreyle ilgili bi bilgi alabıldın mı 2013 modelı cıkıcak mı bayılerı bana getırılmıcek dedıler ama hala kesın bı bılgı ogrenemedım hıc bı yerden artık acıyolar mı telefonları fabrıkayı aradıgımızda

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Kardeş 2013 ler yetişmedi demişti satış temsilcisi telefonları hala açmıyolar ben de satış temailcisinin cebi vardı ordan ulaştım bir iki haftaya aktif olacaklarmış showromu taşıyolar. Ayrıca belirtiyim budaklı motor öğle dükkan kapatıp gidecek bir firma değil.

REKLAM ALANI
43. sayfa BirinciBirinci ... 33414243444553 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)