Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Ankarada motoru inceleyebilcegim bir yer var mi arkadaslar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mkaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR800XCROSSRUNNER - SYM FİDDLE II 125S

2013 250rr

Herkese iyi günler Uzun zamandır Forumu takip ediyorum özellikle bu başlıktaki her mesajı okuduktan sonra kararımı verdim ve bugün gidip küçükçekmece motorland bayinden 2013 model beyaz renk calibre 250rr aldım. motoru yarın teslim edecekler inşallah kullandıkça bu başlık altında motorla ilgili fikir ve düşüncelerimi sizinle paylaşacağım.
    Mercedes E250Cdi, 2013 Opel Astra Gtc. Honda activa100+2013 Bumoto calibre 250rr, KYMCO XCİTİNG500, YAMAHA MT07, SYM FİDDLEII 125S, HONDA VFR800X CROSSRUNNER

Motosikleti
    Calibre 250cc
    Alıntı mkaratas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler Uzun zamandır Forumu takip ediyorum özellikle bu başlıktaki her mesajı okuduktan sonra kararımı verdim ve bugün gidip küçükçekmece motorland bayinden 2013 model beyaz renk calibre 250rr aldım. motoru yarın teslim edecekler inşallah kullandıkça bu başlık altında motorla ilgili fikir ve düşüncelerimi sizinle paylaşacağım.
    Hayırlı olsun güzel günlerde binersiniz inş.

Alıntı batua7x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vala kardeş yibanın arkasındaki bayisinde yok :D resmi bayi güya..

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Size kaça geldi motor kaça aldınız.

mkaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR800XCROSSRUNNER - SYM FİDDLE II 125S
    Alıntı okanoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güzel günlerde binersiniz inş.
    Teşekkür ederim.

Alıntı McBay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size kaça geldi motor kaça aldınız.
    7.500 tl
    Mercedes E250Cdi, 2013 Opel Astra Gtc. Honda activa100+2013 Bumoto calibre 250rr, KYMCO XCİTİNG500, YAMAHA MT07, SYM FİDDLEII 125S, HONDA VFR800X CROSSRUNNER

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı batua7x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yiba çarşısının solundan askiye doğru uzunca bir yol iniyo.o yol üzerinde motorcular var hergün önünden geçerken görüyodum sıfır 5-6 tane diziyodu.bu ara göremiyorum...

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Kardeşim hayırlı olsun yanlız calibrenin 2013 modeli yok senin aldığın muhtemelen 2012 ikinci nesildir. Allah kaza bela vermesin

_Kotto_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Herkese iyi günler siteye ilk mesajımı buraya atmak istedim çünkü bu konuyu baştan sona takip ettim ve artık benimde üye olma vaktimin geldiğini düşündüm her neyse 16 yaşındayım 1 ay sonra 17 olucam ve motorla kucuklukten beri ilgiliyim tabi bu ilk başlarda bisikletle başladı daha sonra ilk motorum 150 lik bi scoter oldu sıfır almıstım daha sonra vıteslıye gecmeye karar verdım scoter'ımı sattım ve yıne sıfır olarak yuki tornada 200 u aldım su anda onu kullanıyorum ama aslında satmıs bulunmaktayım okulların kapanmasını bekledım motorumu teslım etmek ıcın yakın zamandada verıcem ve daha sonrasında 250 lık bı racınge gecme fıkrıne uzun zamandır sahıbım cbr ve ninja hıc seceneklerım arasında olmadı ve olucagınıda sanmıyorum benım aklımda hep bu moto ve hyosung vardı bu motoyu ilk 2 motorumu aldıgım yerde gormustum ve cok begendım yanımda gelen arkadaslarımında agzının acık kaldıgı bı modeldi racing arastırmaya basladıgımda 2.el hyosun alıcaktım daha sonra 2.elin bana gore olmadıgını dusundum anne ve babamda 2. el almamı ıstemedı o yuzden sıfır alıcam şöyle bısey var calibreyi yaz tatılınde hıc calısmadan alabılırım ama hyosung ıcın calısmam gerekıcek malum aralarında 3 bin lira gibi bi fark var şu anda calibreye yakınım gönlüm hep ondan yana oluyo ama soru ısaretlerı var calibreyi 1 sene kullanıcam bu yaz alır bı daha kı yaz basında satarım ccok temız bakarım bakımlarını aksatmam kalıtelı yag koyarım zorlamam motoru ıyı bakarım kısaca benı 1 sene ıdare eder mı basımın agırmasını ıstemıyorum cunku sonradan 3 ay calıssaydında 2 yıl kafan rahat etseydı demek ıstemıyorum hyosung gercekten son teknolojı bı motor herseyıgle on numara bı motor calıbrede kalıtelı dıye dusunuyorum calıbrenın parcalarının ucuz olması az yakması falan tam ogrencı motoru kalıbı cussesıde tam bana gore hyo altımda fazla buyuk gıbı kalıyo tasırmıyım dıyede suphelerım var ustune bındım ama ani bi durumda zor durumda bırakabılır ama 2013 hyolarda guzel yapmıslar ama aklımda hep bı calıbre var bana butun unsurları goz onunde bulundurarak en dogru kararı almamda yardım edıcegınızden emınım ve gercekten cok guzel bı ortam var burda sizlerın fıkırlerı kararımı vermemdekı en buyuk etken olacak herkese tesekkurler sımdıden kazasız belasız suruslelr hepımız ıcın.

Ha sunuda soylemem lazım heralde calibreye ısınmamdaki en buyuk unsur Soner abi olmalı onun calibredeki hakkı buyuk

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Kardeşim öncelikle hoş geldin. Ehliyeti önce al cebine bi koy. Daha sonra 1 calibre değil hangi motoru alırsan al 1 senede doğru ve zamanında bakım yaptığında yarı yolda bırakmaz 2 bir sene sonra satcam diosun nerden baksan 1.5 - 2 binlira zarar edersin sıfır almakla 3 calibrenin donanımıve şekli gerçekten çok güzel bence ikisinede bi bin motorlar anlatır zaten durumu sana.

Motosikleti
    Calibre 250cc
    Aynen ikinci el al geç zaten sıfıra ne gerek herkes 2000 de 3000 de satıyor motoru bakımını yaptıktan sonra sıkıntı nedir bilmiyorsun

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim öncelikle hoş geldin. Ehliyeti önce al cebine bi koy. Daha sonra 1 calibre değil hangi motoru alırsan al 1 senede doğru ve zamanında bakım yaptığında yarı yolda bırakmaz 2 bir sene sonra satcam diosun nerden baksan 1.5 - 2 binlira zarar edersin sıfır almakla 3 calibrenin donanımıve şekli gerçekten çok güzel bence ikisinede bi bin motorlar anlatır zaten durumu sana.
    Hos bulduk tesekkur ederım ehlıyete yazıldım 17 ye gırınce verırız demıslerdı ama bazılarıda 17yı doldurmam gerektıgını soyluyo o yuzden emın degılım dogum gunumden sonra bı daha gıdıp konusucam ama ehlıyet alırsamda almazsamda motoru buyutucem ama 2. el almak ıstemıyorum butcem el verdıgı surece sıfır alma dusuncesındeyım ama satarkende 1.5 zarar ederım mecbur yapcak bısey yok fazla bekletmeden satılması onemlı o yuzden 2. el pıyasasını merak edıyorum bi de şu hararet ve radyator sorunu nedır nasıldır bununlada ılgılı bılgılerınızı aktarırsanız cok sevınırım tavsıyelerınız ıcın tesekkurler

Bi de hyosunga gelen feci zamlardan sonra ondan vazgectım zaten bındım ama benım kullanabılcegım boyutlarda degıl uzun yola cıkmıcagım ıcın sehır ıcınde benı cok zorlar orda burda tutamayıp yana dusurmek ıstemem o yuzden seceneklerımden hyosung cıktı

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı _Kotto_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hos bulduk tesekkur ederım ehlıyete yazıldım 17 ye gırınce verırız demıslerdı ama bazılarıda 17yı doldurmam gerektıgını soyluyo o yuzden emın degılım dogum gunumden sonra bı daha gıdıp konusucam ama ehlıyet alırsamda almazsamda motoru buyutucem ama 2. el almak ıstemıyorum butcem el verdıgı surece sıfır alma dusuncesındeyım ama satarkende 1.5 zarar ederım mecbur yapcak bısey yok fazla bekletmeden satılması onemlı o yuzden 2. el pıyasasını merak edıyorum bi de şu hararet ve radyator sorunu nedır nasıldır bununlada ılgılı bılgılerınızı aktarırsanız cok sevınırım tavsıyelerınız ıcın tesekkurler

Bi de hyosunga gelen feci zamlardan sonra ondan vazgectım zaten bındım ama benım kullanabılcegım boyutlarda degıl uzun yola cıkmıcagım ıcın sehır ıcınde benı cok zorlar orda burda tutamayıp yana dusurmek ıstemem o yuzden seceneklerımden hyosung cıktı
    CBR 250 R yi neden seçeneklerınız dısında tuttuğunuzu merak ettim açıkcası ? Bende CBR 125Rden 250 R ye geçtim arada çok büyük fark var. bence CBR 250 R de denemelisiniz denemediniz ise..
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 250 R yi neden seçeneklerınız dısında tuttuğunuzu merak ettim açıkcası ? Bende CBR 125Rden 250 R ye geçtim arada çok büyük fark var. bence CBR 250 R de denemelisiniz denemediniz ise..
    Kesinlikle yanlıs anlamayın kalıtesıne motoruna lafım yok zaten herkes bılıyo kalıtesını ama benım sorunum racıng hıssını vermıyo hemde plaka ruhsat falan derken alması 11 liraya gelıyo he parasının hakkınıda verıyodur mutlaka o kadar satıldıgına gore ama şahsen bana sorarsanız o fıyatı 250 segmentınde hyosungdan baskasına vermem neden hondaya degılde hyosunga verırım onuda soyleyım gorunus ve kalıbı teknık ozellıklerıne gırmıyorum aralarında kı fark o en basta ama kalıplı falan dıyoruz ama onuda kullanamadım o zaten bı daha kı yaza satıcam o yuzden calıbre gosterıs olarak benı tatmın eden ve performans olarakda uzmuyecek bı motor oldugunu dusunuyorum fıyat olarakda cok makul oldugunu dusunuyorum tavsıyenız ıcın tesekkur ederım

Öncelikle herkese merhaba... Bu konu açıldığından beri takip ediyorum ancak bi süre ara vermiştim. Görüyorum ki Calibre almaya niyetli olan arkadaşların çoğu gt250 r veya cbr'a yönelmiş. Acaba bunun nedeni nedir paylaşırsalar sevinirim.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    _Kotto_, 4everstrong ve soral3 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be eskisi ve yenisi he Soner abi Ama calibre daha mı yakışıklı ne

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

Alıntı 4everstrong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba... Bu konu açıldığından beri takip ediyorum ancak bi süre ara vermiştim. Görüyorum ki Calibre almaya niyetli olan arkadaşların çoğu gt250 r veya cbr'a yönelmiş. Acaba bunun nedeni nedir paylaşırsalar sevinirim.
    Benim gordugum kadarıyla almak ısteyenlerın coguda almıs illa ki fikrini degıstıren olmus olabılır ama tabı bu maddı durum ve kısılerın motorlardan beklentılerıyle alakalı olabılır kafasına cbr yatıyodur onu alıyodur calıbre yatıyodur onu alıyodur her motorun + sı ve - leri bellı eger sende bunlardan bırını alcaksan ona gore dusun karar ver senın ne ıstedıgını ve motorun neler verebılceklerıne bak yoksa calıbre ısteyen kısı kotu dıye dusunupte vazgecmemıstır kendınce hyo ya da cbr ısteklerıne yanıt vermıstır tabı nerdeyse calıbrenın 2 katı fıyatına

Açıkçası formu uzun süre takip etmeme ragmen cbr 250 r düşünüyordum. Yeni beyaz rengi gerçekten çok hoş.Tabi bu fikrim Calibreyi canlı duyup görmedendi. Kafede otururken bi motosiklet sesi duydum gayet tok ve güzeldi arkamı döndüğümde calibreyi görünce diğer motosikletler hakkındaki fikirlerim tamamen değişti. Son kararımı tüm motosikletleri deneyip aklıma yatana yöneleceğim ama Calibreyi canlı görmeden yorum yaparken iki kez düşünülmesi gerek

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    motor çok hoş almak isterim ama bulunduğum şehirde servisi yok.
    bunun büyük sıkıntı olacağını tahmin ediyorum. en yakın servisi bana 80 km uzaklıkta. eee alalım desek nasıl olacak acaba?

Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Calibrenin egzozu mu değişti ? ?

Motosikleti
    Hyosung Gt250 r (2012)
    Alıntı 4everstrong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası formu uzun süre takip etmeme ragmen cbr 250 r düşünüyordum. Yeni beyaz rengi gerçekten çok hoş.Tabi bu fikrim Calibreyi canlı duyup görmedendi. Kafede otururken bi motosiklet sesi duydum gayet tok ve güzeldi arkamı döndüğümde calibreyi görünce diğer motosikletler hakkındaki fikirlerim tamamen değişti. Son kararımı tüm motosikletleri deneyip aklıma yatana yöneleceğim ama Calibreyi canlı görmeden yorum yaparken iki kez düşünülmesi gerek
    Evet kesınlıkle oyle zaten 250 lık bı motordan ne bekleyebılırsın kı bırı 160 yapmıs bırı 180 yapmıs 10 20 az fazla cokda onemlı degıl ama tabıkıde ıvmelensı serılıgı cok onemlı yanı bu segmentekı bı motordan bence gorunus az yakması ve yedek parca sorunun olmaması ve uygun olması bu 3undede calıbre cok cok ıyı kalıte olarakda senı uzecegını dusunmuyorum ve bu fıyata bu ozellıklerı sunabılıyorken cok daha fazlasını vermeye gerek yok ama tabı karar senın ıyı dusun arastır

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor çok hoş almak isterim ama bulunduğum şehirde servisi yok.
    bunun büyük sıkıntı olacağını tahmin ediyorum. en yakın servisi bana 80 km uzaklıkta. eee alalım desek nasıl olacak acaba?
    O zaman temız bı ıkıncı el alıp ıyı bi tanıdıgın ustaya bakımlarını yaptırırsın sorun olursada ona yaptırırsın yedek parca durumu olursada kargoyla yolluyolar zaten ama illa sıfır almak ıstıyosan bısey soyleyemem her bakımına sorununa o kadar yol gıdemem dıyosan alma kı gıdemessın ılla garantıyı bozdurursun bence ıkıncı el alıp yakınındakı ıyı bı ustayla hallet herseyını yanı tabı her zaman servısle olması garantıyle olman daha ıyı ama ıkıncı el alıp bı mıktar paranda cebıne kalıcak sıfır ayarında bulabılcegın motorlar var bence boyle yapman cok daha mantıklı olur

REKLAM ALANI
41. sayfa BirinciBirinci ... 31394041424351 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)