Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

yeni ybr'em

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    o arka canta :D aynalar daha sonra yuwarlak farın üstündeki camı sökersen kardeşim :D birde hava filitresi yanına iridyum buji ve gaz ayarı hayatı yaşarsın elindeki motorla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Melih. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o arka canta :D aynalar daha sonra yuwarlak farın üstündeki camı sökersen kardeşim :D birde hava filitresi yanına iridyum buji ve gaz ayarı hayatı yaşarsın elindeki motorla
    tavsiyelerin için tşk ama ben antalya da yaşamıyorum ki yani senin dediklerini yapacak usta yok burada
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    ustamı :D 2 dk yaw endekileri yapmak

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yaşını bilmiyorum ama ben senin dediklerini 12 yıl önce 2t pejo lara yapardım ve kaza yaptım aradan 11 yıl geçti artık insan gibi motora binmek bana yakışır aynasız kasksız motora binenlere ne derler ona ben karışmam sana tavsiyem motordan aynaları ve kafandan kask'ı çıkarma daha yaşın genç diyorum hayatın tadını çıkar

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Onu üzmezsen sana yıllarca hizmet edecek bir motor almışsın.Hayırlı olsun Allah (cc) kaza bela göstermesin.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda (Beat)
    dediklerin dogru olabilir ama motorda kaporta biziz belden aşşası tutmayıp yukarı saglam oldukdan sonra ne bilem hiç degilse ana baba acısı göstertmez beni gömücek birileri olur öle neyse tekrardan hayırlı olsun güzel bi iş yapmışsın pejo ile ybr deki fark cok etkiliyor filitresiz kesicide :D

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu üzmezsen sana yıllarca hizmet edecek bir motor almışsın.Hayırlı olsun Allah (cc) kaza bela göstermesin.
    saol sayın abim artık irfan abiyle bi çayını içmeye geliriz kısmetse iftar da tanıştık ama fazla sohbet edemedik malesef

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol sayın abim artık irfan abiyle bi çayını içmeye geliriz kısmetse iftar da tanıştık ama fazla sohbet edemedik malesef
    Buyurun gelin kapım ardına kadar açık, içilecek acı kahvemiz olur elbet
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar herkeze ii dilekleri için tşk

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    hacı hayırlı olsun.aklında bulunsun bu arada.2.400-2.500 a kadar yani daha az olursa daha iyi olur.temiz sakarya ve civarlarında ybr.125 varsa haber edebilirmisin bana.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı hayırlı olsun.aklında bulunsun bu arada.2.400-2.500 a kadar yani daha az olursa daha iyi olur.temiz sakarya ve civarlarında ybr.125 varsa haber edebilirmisin bana.
    ne yani mersinden gelip sakaryadan motor mu alacaksın?.. bu arada bi tane var http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8637927/detay/ ben bu motoru alacaktım fakat sahibi tatilde olduğu için siyah olanı aldım motorun gayet temiz olduğunu bakımlarını yapan usta söyledi kefil oldu yani çok temiz olduğuna tanıdık bi tamircide yapılmış bütün parça değişimi ve bakımları

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    sakaryada arkadaşım olamazmı?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakaryada arkadaşım olamazmı?
    öyle desene istersen ara görüş sahibi bayan bize 2600 çekti pazarlık yok dedi öyle olmasına ragmen alacaktım şimdi 100 daha inmiş bence ara arkadaşını baksın

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay kardeşim...Allah kaza bela vermesin...yakışır...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hayırlı uğurlu olsun ybr üzmez
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay kardeşim...Allah kaza bela vermesin...yakışır...
    teşekkür ederim abi hayırlısı ile aldık geziyoruz ufak tefek eksikleri vardı onları hesaptan düştük devir hariç 50 tl masraf yapmamışımdır beni üzmeyeceği daha ilk günden belli oldu yani şimdi cobra irfan da bi zenon çalışması yapacak birkaç ay içinde birde let sinyal almayı düşünüyorum bunlar keyfe keder masraflar aksesuar takıp bir daha da satmayı düşünmüyorum gayet güzel totom uyuşmuyor yani

---------- Post added at 20:31 ---------- Previous post was at 20:29 ----------

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun ybr üzmez
    tşk ederim zaten baya bi araştırmadan sonra karar kıldım üzmeyeceğinden eminim desem yalan olmaz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim abi hayırlısı ile aldık geziyoruz ufak tefek eksikleri vardı onları hesaptan düştük devir hariç 50 tl masraf yapmamışımdır beni üzmeyeceği daha ilk günden belli oldu yani şimdi cobra irfan da bi zenon çalışması yapacak birkaç ay içinde birde let sinyal almayı düşünüyorum bunlar keyfe keder masraflar aksesuar takıp bir daha da satmayı düşünmüyorum gayet güzel totom uyuşmuyor yani
    çok sevindik aga cümleten...seni o düldülde gördüğüm an zati yıkılmıştım... Kobranın elinden her iş gelir...Allah onu başımızdan eksik etmesin...artık sağlam makinadasın korkma alemlere uzun gezilere çık ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sevindik aga cümleten...seni o düldülde gördüğüm an zati yıkılmıştım... Kobranın elinden her iş gelir...Allah onu başımızdan eksik etmesin...artık sağlam makinadasın korkma alemlere uzun gezilere çık ...
    abi bu sezon geçti ama seneye varya her hafta bi yere akacağım zonguldak bolu şile bilecik eskişehir bursa iznik hele varya izinimi istediğim zaman verirlerse ver eline antalya bodrum ybr ile çok toz koparacağız bu alemde irfan abim 1 tane yaw o kelimelerle anlatılmaz yaşanır

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Hayırlı uğurlu olsun kazsız belasız. İkinci el ybr fiyatlarını yüksek buldum kendi adıma

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun kazsız belasız. İkinci el ybr fiyatlarını yüksek buldum kendi adıma
    tşk ederim arkadaşım.. sen fiyatlara bakma onlar şişirme sen her ilan için 200 tl aşşıda gör ben 2750 aldım lastikler bitik akü bitik diye onlar anlaştımız fiyattan düştük 3100 yazmıştı 2900 dedi masraflarıda düşünce aldığım fiyata geldi bence marka olduğu için piyasa değeri var honda yamaha vs hepsinin piyasası yüksek sayılır ama alıcı bulmakta zorlanmassın durum böyle bence 3000 tl hak eder temiz ybr 2011 leri ise 3500 etmez 3300 enfazla durum bu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)