Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

nostalji 89mz etz 250,66jawa,84planet,81 ben!

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    şimdi sıra sende galıba sen de cocuklarını gezdırırsın neydı o gunler o motosıkletlere dahı ulaşamıyorduk .bırde şu çinli motosıkletlere laf ederler ıyıkı pıyasadalar aslında resımlerle ılgılı acıklama yapmış olsaydın daha fazla yorum yapabılırdık mesela baban sağmı yaşıyormu ve yaşıyorsa hala motosıletı varmı

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    taş bunlar taş. bozulmaz dere tepe gider. heleki planetler burada hala tutuluyor. tek sıkıntı yakıtları.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    harika paylaşımlar,1995 yılında 92 model MZ ime ilk bindiğim günler aklıma geldi,şuan ondan sonra bindiğin hiçbir motorda o keyfi alamadım....

Motosikleti
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi sıra sende galıba sen de cocuklarını gezdırırsın neydı o gunler o motosıkletlere dahı ulaşamıyorduk .bırde şu çinli motosıkletlere laf ederler ıyıkı pıyasadalar aslında resımlerle ılgılı acıklama yapmış olsaydın daha fazla yorum yapabılırdık mesela baban sağmı yaşıyormu ve yaşıyorsa hala motosıletı varmı
    sağol temennilerin için şu an evli değilim dolayısıyla da çoluk çocuk yok ama Allah herkese nasip eder umarım bu dediklerini.babama gelince sağ çok şükür ama o mz den sonra araba olayına geçti 2010 a kadar.tabi eski sağlığı da yok motosiklet kullanmak için ama yine bi gün geldi ki 125 lik lifan almış .şimdi onu kullanıyo emekli tabi iş güçte yok takılıyo kendi başına.lifandan da çok memnun bu arada.her zaman şunu der ama .o mz den sonra arkadaşların eşin dostun bindiğim hiçbir motorun tadına varamadım der.ondan baya bi zaman almadı.o zamanlar 250 lik jawa ceylanlar ondan sonra 350 lik çift silindir 180 ibreli jawalarda vardı bi türlü ısınamadı onlara.ben de en iyi doğal olarak mz i hatırlarım.orjinal doğu almandı hatta sepeti de vardı hidrolik süspansiyonlu .o zamanlar kuralkanın sirkecide ufacık bi yeri vardı ordan almıştık.işin aslı çocuk aklımla bile ne kadar iyi motora bindiğimin farkındaydım mz e binerken.ee geçti o günler ama güzel günlerdi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:08 ----------

Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika paylaşımlar,1995 yılında 92 model MZ ime ilk bindiğim günler aklıma geldi,şuan ondan sonra bindiğin hiçbir motorda o keyfi alamadım....
    sağolasın sen de mz kalitesini,farkını yaşayanlardansın desene...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:10 ----------

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taş bunlar taş. bozulmaz dere tepe gider. heleki planetler burada hala tutuluyor. tek sıkıntı yakıtları.
    hakkat sağlamlık deyince planetler gelirdi o zaman da akla.hatırlarım babamın bi şikayet ettiği konu vardı.yav arkadaş derdi benim el feneri bile motorun farından daha iyi aydınlatıyo derdi köye okula gidip gelirken.mz deki far yeni o zamanlar 12v ise muhteşemdi araba gibi aydınlatıyodu resmen...

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bır cocuğun babasıyla ve motosıkletle yaşanan anıları cok güzel benımde 3 oğlum var ve benden sebep motosıklet aşığı oldular inşallah haklarında hayırlısı olur tabı sızınde ayrıca babanıza selamlar yenı motosıkletı lıfanı güle güle kullansın lıfanda eskıler kadar olmasada şimdilerde yeterlı bır motosıklettır .

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Valla senden çok babanı tebrik ediyorum.
    O yaşta kaskı kafana takmış.
    Helal olsun.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

remzi_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Babamin bir Matoru yoktuki böyle bir resmim olsun..

Adamcagiz Almanyaya geldikten sonra bir bisiklet alabilmisti zamaninda kendine..
    Vay be..
    Alamnyaya gelisi 1972 ve babamin yasi 32...
    O yastan sonra adamcagiz bisiklet ve daha sonra Araba görmüs..
    Cok cekmis adamcagiz yahu...
    Hayatin icin bir saniyeni harca.
    Hayatini bir saniye icin harcama.

Motosikleti
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bır cocuğun babasıyla ve motosıkletle yaşanan anıları cok güzel benımde 3 oğlum var ve benden sebep motosıklet aşığı oldular inşallah haklarında hayırlısı olur tabı sızınde ayrıca babanıza selamlar yenı motosıkletı lıfanı güle güle kullansın lıfanda eskıler kadar olmasada şimdilerde yeterlı bır motosıklettır .
    allah bağışlasın hem 3 hem de 3 ü de erkek ne güzel imrendim doğrusu).siz çocuklarınıza motosiklet kültürünü doğru bi şekilde verdikten sonra onlar da canavar gibi olurlar sizi de geçerler evvelallah.maalesef bizim toplum önyargılı motosiklete karşı buna babam dışında bütün ailem de dahil.tehlikeymiş şuymuş buymuş tek tekermiş....üstelik bunu diyenler şehiriçi yollarda bile yol bulduklarında altındaki arabaya bakmaksızın(toros undan q7 sine kadar)130-140 yapan tipler!!!selamınızı babama ilettim,forumdan bahsettim biraz ,çok memnun oldu vay be falan dedi içinden ne düşündü bilmem!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler