Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

(+18) Kuşlarımın kask fantezisi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    emomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 1100 xx
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma yaaa.. kuşlarımın özel hayatı kalmadı.. bitanede banyo videoları var. (+18 Banyoda gizli kamera) isimli youtube'de duruyor hala.. gerçi ne kadar gizli kamera bilmem 7mp, flashlı bildiğin kamera sen dua et onu koymadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:30 ----------

işte yukarda bahsettiğim kuşş.. çekirdek yerdi. çorba içerdi bigün eve bi geldim, ağzı burnu kan içinde.. ama ben öyle sanmışım.. çeyrek dilim karpuz yemiş ama rahmetli oldu. ölenle ölünmüyor

senden ögreniyorlar sahipleri neyse öyle olurlar,
    benimkide karıya kaçtı... siyah sokak kuşu ile uçtu gitti kandırdı bizim hacı'yı
    bunları artçı olarak aldıgını görüm hemde kasksız.. şikayetciyim
    Bedenimdeki Ruhun ^3^ günlük sahibiysem istedigim gibi yaşarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı emomen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları artçı olarak aldıgını görüm hemde kasksız.. şikayetciyim
    amcası öyle bişey yaparmıyım yaaa.. bunlar benim stres toplarım..

bu kaskın içindeki mavi erkek olan çok çakal yaaaa. avucumun içine alıp perde ile cam arasına gidiyorum. perde çok uzun ve zemin ile arasında 1.5 cm var elimde sevip kendime alıştırmaya çalışırken birden kendini ölümüne yere atıp (yer parke, hem kuştan hem yerden fena bi ses çıkıyo) 1.5 cm'lik aradan kaçıyo..

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    eee abi lazer kask anti stres özelliği var sıcak tutuyor sessiz sakin mekan daha uygun biyer varmı
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kuş bile yalnız değil bre.....
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuş bile yalnız değil bre.....
    kimse yalnız değil ki kuş yalnız olsun
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eftelya çok arıyomusun bu hayvanları yaaa etçil japon, etçil horoz.. sana bi aslan versele kazayla otçullaştırırsın haa
    bende anlamadım , birbirimizi çekiyoruz galiba akıllı beni bulmaz deli dibimden ayrılmaz hesabı . bu muhabbet kuşlarının da erkek olanları çokşeker çok tatlı oluyor ama dişi olanları tam tersi çok cadaloz oluyorlar

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı forumgrk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuşuyorlar mı
    Yiyişiyorlar Allah bir kaskta kocatsın..

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    benim cennetler de aynı bu şekilde kaskımın içine bayılırlar
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    of cok güzeller benimde vardı muhabbet kusum öldü 2 sene yasadı öldü yeniden 2 tane almayı planlıyorum insallah alabilirim param olursa süperler hee

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim bi japon balığım vardı fazla yemek yemekten öldü

Motosikleti
    hyosung gt250r...
    muhabbet kuşları iyi hoş da bazen insanın en uykuya hastet kaldığı zamanlarda cik cik ötüyorlar uyumak biraz zorlaşıyor ama relaks olmak içinde bire bir derim ben..
    ama yinede en iyisi tavşan dır abicim ne sesi çıkar ne soluğu kimseye zararı olmaz..süppperyaa

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Kuş bile kendini kaskın içinde güvenli hissediyor .
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    bende zamanında keşke hamsterlarımı kaskın içinde çiftleştiriverseydim neyse bir dahakiine artık
    bundan yıllar yıllar öncede benimde bir muhabbet kuşum vardı ailem biraz sorumluluk almayı öğreneyim diye almıştı ama birgün balkonda yuvasını yemliğini falan temizlerken kaçıverdi.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    konuşuyorlar mı
    Muhabbet bile ediyolarmış
    HONDA

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Başlık sakat.
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çok hayvan besledim , yalnız benim beslediğim hayvanlar nedense sapıtıyordu mesela tavşan besliyordum , yavruydu aldığımda, büyüdü ama çok saldırganlaştı , köpek gibi ısırıyordu , hareket eden heryeşe saldırıyordu
    muhabbet kuşu besledim o da öyle , sürekli ısırıyordu . köpek besledim çok şımarıktı , kimi görse paçalarına yapışırdı . civciv besledim büyüdü kocaman oldu , insanları kovalıyordu , et yiyordu etçil horoz duydunuz mu hiç .
    böyle giderse cocuğun mike tyson olur
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    konuşuyorlar mı
    bence evet.

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Hem İlan Hem Komedi..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım süs balığı besliyor ,birinin adı tahsindi diğeri de dilberdi . 2 hafta önce tahsin ölmüştü , o okulda olduğu için görmedi , bende üzülmesin diye hemen gidip ona benzer bir japon balığı aldım . yerine koydum . benim aldığım balık biraz daha iriceydi ve kuyruğu daha değişikti , ancak o kadar benzerini buldum napim arkadaşım bir kaç gün hiç farketmedi sonra bi gün ya bu balığın kuyruğu çok değişti son günlerde, çok mu yem veriyoruz napıyoruz acaba dedi . bende bilmiyorum valla ne güzel işte kilo alıyor dedim , obez olmasın fazla yem vermeyelim dedi , peki tamam dedim geçiştirdim . sonraki günler benim aldığım balık akvaryumdaki diğer japon balığını dövmeye başladı , kafasıyla vuruyor falan . bir kaç gün devam etti bu böyle . bi gün eve bi geldik dilberi döve döve öldürmüş :( bayağı üzüldük , sonra onun naaşını kaldırdık . her gördüğümüzde kızıyoruz buna , arkadaşım tahsin sana yem yok artık uslu durana kadar falan diyo , ben içimden o tahsin değil canavar cevat diyorum garibimin haberi yok tabi hala tahsin sanıyor . aradan 2 gün geçti yine geldik eve bi baktık canavar cevat bu defa da çöpçü balığın kuyruğunu yemiş :( hemen sularını değiştirdik cevatı napalım diye düşünüyorduk aradan 1 saat falan geçti bi baktık cevat çöpçü balığı komple yemeye çalışıyor , hayvanın içini dışına çıkarmış :( şimdi tek başına duruyor akvaryumda , cezalı ... tık tıkk sürekli akvaryumun camına vuruyor , ne görse istiyor , mesela biz poğaça yiyoruz gelip akvaryumun camına vuruyor o da yemek istiyor , çay tepsisini akvaryumun yanına koyuyoruz yine tık tık cama vuruyor kafasıyla ,çay içmek istiyor , acayip bişe ya
    Filim gibi,Tahsin ve Dilber için üzüldüm Allah rahmet eylesin.Bu canavar Cevat'ın ben akıl sağlığından şüphe ediyorum bir psikiyatriste göstermek lazım , kendinize dikkat edin

deliemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000R8
    çok iyi yaa teşekkürler
    Bir Pazar Sabahı Liv Tyler ile Uyandınmı Hiç ?

08 Black - White RR1000

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler