Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

buda benım scooter ( mod ludur )

Motovento
    REKLAM ALANI

sadece resımlerı koymak ıstedım yorumlar sızden

ıcındekı ses sistemının kucuk bır vıdeosu

http://www.youtube.com/watch?v=cIKw2vQhK14

resımler

we su anda motorum tekrar boyaya gırdı sızlerle en yakın zmn da yenı halını paylasacagım sımdıden yorumlarınız ıcın tessekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    çok güzel yapmışsın motoru
    hava filitresi hoş olmuş orda tahliye yapan bi hortum daha var onu nereye aldın yanmıyan benzini atıyo hatta
    bendede bu tarz bir motor var bende bişeyler yaptım satamadım satamayıncada üzerinde ne varsa söktüm kestim bakalım nasıl olcak benmkiside
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    Manyak BİŞİ Bence Sen O ÜÇbeŞ YapiŞtirmayla Modİfİye Yaptim Dİye Yazanlara Bİr Örneksİn Alsinlarda Modİfİye GÖrsÜnler Hakİkaten Peugeot Speedfİght Sandim BayaĞi BaŞarili.... YakiŞmiŞ Hanİ,Mal Kendİnİ GÖsterİyor Elİne SaĞlik Kazasiz Bİn KarDeŞİm Ama Unutma En Önemlİsİ Motor Modİfİyesİ......YANİ SAĞLAM Bİ MOTOR MODİFİKASYONUYLA CANAVAR YAVRUSU OLUR!!!!

bathu kardesım onu aynen tekrar hawa fıltresının gırısıne werdım daha az yakar tahmınım ce dıye bılmıyorum artık ne kadar yakıo hımm beklıyorum ozmn fotolarını senın motorun da

bısancı_42 kardesım saolsın haklısın motor modıfıyesı ama sole bır durum war arkdasım oo ıse gırıstı aradan 1 ay sonra motoru kucakladı onun ıcın bence hıc gırmeye gerek duymuyorum cunku normal halıyle 120 km goruuyo oda yetıo saten hız ısteseydım dıs gorunumune para harcamazdım wede motor su anda sanayıde yenı halını carsamba aksamı koyacagım ....

fear_factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    renk süpper

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    renk superrr
    ''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....

Denize ve Özgürlüğe

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    Çok güzel bir ses Modifiyesi olmuş. Hava filitresinin faydasını görüyorsan eleştirilere kulağını tıkarsın.
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    paylaşımın için saol renk uyumu harika
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    farlarına birde rengine hasta oldum çok güzel. Allah kaa bela göstermesin

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    güzel..ön farı R1 in farı gibi ince yapabilirsen daha güzel durur sanırım.

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Başarılı bir çalışma bende peugeot sandım ilkten...
    Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...
    Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.

Motosikleti
    var 636
    Mx150RF
    bathu kardesım onu aynen tekrar hawa fıltresının gırısıne werdım daha az yakar tahmınım ce dıye bılmıyorum artık ne kadar yakıo hımm beklıyorum ozmn fotolarını senın motorun da
    Mx150RF dostum senin motoru görünce iyi gaza geldim satıyordum çok ucuza gidince kararımı değiştirdim geçen pazar motoru eve soktum her tarafını söktüm turningn mağzasına gittim kafamda tasarladıklarımı aldım sonra işe koyulduk iki gündür hala bitmedi biras toparladım inşallah çalışır motor gösterge panelinin içindeki ışıklara varana kadar değişti bi tek ferreri kornası kaldı sipariş verdim gelince onuda takıcam hava filitresini senden gördümde yaptım zaten ama daha çalıştırmadım nasıl ses geliyor bilmiyorum
    resim ekliyorum bu bitmemiş halii daha sana özelden mesaj atmıştım görmedin heralde

Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

hımm guselmus arkdasım yaa falla gusel gozukuyo yanlıs hawa fıltresını sen takdın herhalde yanlıs onun hawa ayarı fln yapılmalı gaz kesebılır eger gaz keserse bana hber wer oke hımm bıı bakayım msj kutuma tmm bende bugun sanayıye gıttım werdıgım mlz ler persembe gunu oglen hazır olucakmıs onu ıcın beklıyorum falla motorun halıde buu

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Mod ludur demek modifiyeli demek mi oluyor...Bir tabir daha öğrendim....

Benim motor da pro lu ozaman...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Eline koluna sağlık güzel olmuş
    4 zamanlı --> <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)

Motosikleti
    var 636
    Mx150RF
    hımm guselmus arkdasım yaa falla gusel gozukuyo yanlıs hawa fıltresını sen takdın herhalde yanlıs onun hawa ayarı fln yapılmalı gaz kesebılır eger gaz keserse bana hber wer oke hımm bıı bakayım msj kutuma tmm bende bugun sanayıye gıttım werdıgım mlz ler persembe gunu oglen hazır olucakmıs onu ıcın beklıyorum falla motorun halıde buu
    akşam denedim dostum hava ayar yerinide biliyorum öğrendim motorun sol tarafından bakınca karbüratörün yanında çok ufak bir vida var ufak tornavida girecek kadar dar bi alan ordaki vidayla oynadım tabi motora binip deneyerek ilk etapta gaz kesti biraz sıktım bir iki deneme yokuş yukarı düz yol dipgaz uygulaması ayarladım kendim şimdi güzel oldu dış modifikasyonlara birkaç bişey daha ekliycen tamam olcak yine eve aldım motoru sen motorunun arkasını yükseltiyordunya öndende alçaltıyordun bitince resimlerini bekliyorum belki bende yaptırırım hehe

eet yukselttım ama sımdı fazla resım cekemedım ama baya ıı tek cekılıyo arkayı kaldırın ca :D
    eet arkdaslar sıcak sıcak resımler daha az once cıkarttık motoru ıste resımler
    motoru toplamaya hazırlanıyoruz

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    hacı bu kaç basıyor yaa?

Motosikleti
    var 636

motora hava filitresini takınca çekiş baya arttı ses daha hoş
    diğer resimleri görmek için bakabilirsiniz
    http://www.motosiklet.net/forum/show...612#post546612

selamn alykm arkadaşlar ben karamandan darkside..mx150RF yi yapan arkadaş güzel tasarım yapmışın..tebrik ederim.yeni halini bekiyorum..bendede 150 rf var hafif modifiyeli..ama şu ön far varya sendeki onu uzun zamandr arıyorm bulamadım nerden buluruz?ayrıca ozel msjda atmıştm cvp yazarsan sevınrm..kolay gelsin...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler