Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Mondial 110 kh modifiye..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 ZC
    mantar. . ben bu motora binmeye utanırım aga tutmadım . . out . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www.motosiklet.net/forum/moto...osteriyor.html

burda senin gibi düşünen bi kaç arkadaş var

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayna fiyakayı bozuyor.Yıldızlarıma dokyunmayın abi.Onlar ilginç yapıyor...ÖZellikler caf caflı yapıyorum zaten.Sade motor çok piyasada....Bakanın dikkatini çekiyor.Ama heryerine bile bakamadan ben geçiom zaten....
    senin fiyakanı bi bozarım serseri serseri konuşma cehalete bak yahu olum kendine acımıyorsan çevrendeki insanlara anana babana acı bee arkanda gözü yaşlı insanlar bırakmakmı istiyorsun.senin yaşın kaç bu arada

HIZLI YAŞA GENÇ ÖL CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN

bakalım öbür dünyaya gittiğinde sorarlarsa niye erken geldi evlat daha yaşın çok genç ne işin var burada diye sen o zaman gene aynı cevabı verecekmisinAYNA FİYAKAYI BOZUYOR ABİLER
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Yamoto 150T
    Bana çok ilginç geldi...
    Adam polislerden kaçabileceğini sanıyor :D
    Motorda ortada r6 olsa hadi belki ölürsün kurtulursun
    Ama bunda nası kaçacaksın ???
    Diğer bir konu plakan yoksa seni her türlü alırlar...
    Bence sen hiç polise rastlamadın ayda resim çekeceğin için söktün
    Adam gbi kaskını aynanı plakanı taksan seni pols durdurmaz yaşın gelincede ehliyetini alırısn
    Senin yaptıklarınıbi aralar bende çok yapım
    hemde en etiketlerini en krallarını ama sonu yok
    emin ol eğlenceni her türlü yaparsın ama herşeyden önce yiyeceğin cezaları düşün
    Ruhunu Değil Lastikleri Yak

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sürücüsü de motor da çok acaip çok

yavrum sen dimdirek gelin beni dövün demişsin?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    kaderimsin tabi tabi............
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    şimdi anlıyorum bu sitede neden tek tük bnm motor benzeri motorlar var.
    Bende düşünüyordum binlerce modfiyeli motor var ama hiç bu sitede yok.Üstelik türkiye nin en büyük motor sitesinde.
    Bi ara da düzenlenmiş olan bi gezi resimlerini izlerken dikkatimi çekmişti.
    hiç modifiyeli moto yok.

İnanın bir daha pylsm yapmak istemem.Eminim biyetiniz kötü değil ama yaklaşımınızda hoş değil bence.

Motosikleti
    yakında geliyo :)
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynayı ..et plaka yok plaka

HARBİDEN MEYDAN OKUYON...... AYNAN YOK PLAKAN YOK .....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tokat istanbul bingöl denizli mardin ordu van
    Motosikleti
    regalraptor 250e-9
    kardeşim burda kimse senin kötülüğünü istemiyo.ama sen ayna yok fiyakayı bozuyo felan dersen herkez tabiki tepki gösterir.çünkü herkez bıktı bu cehaletten.aramazından sürekli motorcu kardeşimiz ayrılıyor.şahsen ben senin gibi düşünenleri motorcu yerine koymuyorum.isterse altında hayabusa olsun.ama eğer kaskını takıyorsan ,tedbirini alıyorsan,motorcu nedir biliyorsan 50cc moped bile olsa o kişi benim en baba motosikletli arkadaşımdır.sorun kimsenin motoru fyakası deyil.kimse senin ve arkandakilerin üzelmesini istemiyo emin ol.ben sana bu tepkiyi motosiklet kazasında büyükbabasını kaybetmiş.seneler sonrada kuzeni motosiklet yüzünden kuzeni aylarrca yatakta yatmış,bu acının ne olduğunu bilen biri olarak yazıyorum

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı super adlı üyeden alıntı Mesajı göster

HARBİDEN MEYDAN OKUYON...... AYNAN YOK PLAKAN YOK .....

Meydan okuma değil ya...Motorun dizaynı böyle yaptım...

Size 4 gün içerisinde Fethiye içinde çekeceğim motor resimlerini vereceğim o zaman benim motora ne diyeceksiniz bakalım...

Alıntı X__utku__X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim burda kimse senin kötülüğünü istemiyo.ama sen ayna yok fiyakayı bozuyo felan dersen herkez tabiki tepki gösterir.çünkü herkez bıktı bu cehaletten.aramazından sürekli motorcu kardeşimiz ayrılıyor.şahsen ben senin gibi düşünenleri motorcu yerine koymuyorum.isterse altında hayabusa olsun.ama eğer kaskını takıyorsan ,tedbirini alıyorsan,motorcu nedir biliyorsan 50cc moped bile olsa o kişi benim en baba motosikletli arkadaşımdır.sorun kimsenin motoru fyakası deyil.kimse senin ve arkandakilerin üzelmesini istemiyo emin ol.ben sana bu tepkiyi motosiklet kazasında büyükbabasını kaybetmiş.seneler sonrada kuzeni motosiklet yüzünden kuzeni aylarrca yatakta yatmış,bu acının ne olduğunu bilen biri olarak yazıyorum

Arkadaşım seni çok rahat bir şekilde anlıyorum.Bak bende örnek vereyim ben bu motoru ilk aldığım sıralar kaza yaptım.Arkamda da bi arkadaşaım vardı ve başından yaralandı.Az daha ya ölecekti ya da kör olacaktı.Ucuz atlattı.Eğer kask olsaydı hiç bir şey olmazdı.Bunu bende biliyorum ama yaşadığım yer köy.Bildiğiniz köy.Köyde kask takmak mantıksız gibi.Misal iki adım öteye git gel onu al bunu al uzun iş gibi bi şey. Böyle alışınca insan artık takmak istemiyor.

Ben eğer isteseydim kaskımı takıom plakam war.SAdece resimler iin plaka ı söktüm de derdim ama hepsini cidden aklımdan geçen şekilde yazdım.Ama cvp lar çok sert diyorum....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tokat istanbul bingöl denizli mardin ordu van
    Motosikleti
    regalraptor 250e-9
    köyde kask takılmaz diye birşey yok.ben tokat niksarlıyım.14 yaşında çocukta bile motor var bizim oralarda.hiçbirinde ne kask ne plaka ama ben tokata gidince gezelim dediklerinde kasksız gelirseniz ben yokum diyorum.köyde kask takmam takılmaz diyosun ama sen hiç evinden 50 metre ötede kaza yapıp full koruması sayesinde hayatta kalan gördünmü.ben gördüm.r6 pert olmuştu nerdeyse.şahsen ben ekmek almaya bile kasksız gitmiyorum.ama sen ne istiyorsan yap.daha sana bişi demiyorum.gün gelcek anlayacaksın ama belkide çok geç olacak.

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı X__utku__X adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    köyde kask takılmaz diye birşey yok.ben tokat niksarlıyım.14 yaşında çocukta bile motor var bizim oralarda.hiçbirinde ne kask ne plaka ama ben tokata gidince gezelim dediklerinde kasksız gelirseniz ben yokum diyorum.köyde kask takmam takılmaz diyosun ama sen hiç evinden 50 metre ötede kaza yapıp full koruması sayesinde hayatta kalan gördünmü.ben gördüm.r6 pert olmuştu nerdeyse.şahsen ben ekmek almaya bile kasksız gitmiyorum.ama sen ne istiyorsan yap.daha sana bişi demiyorum.gün gelcek anlayacaksın ama belkide çok geç olacak.
    Tamam abi ne desen haklısın ben bi şey demiyorum hakkımda yok zaten...
    Diyebiliceğim tek şey önerileriniz için tsk. ederim...

İşte motora böyle biniyoruz...

http://www.izlesene.com/video/sehmuz...-sehmuz/342787

http://anonymouse.org/cgi-bin/anon-w...?v=gvymUyL-Px4

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    kocum tek teker yapmayı da bilmiosun baq.öyle debriyajsız makinada gazı fazla verince ön kalkması değildir tek teker.ya o arkandaki adama bişey olsa demicem.aklı vardır heralde.tak korumalarını.çek sakin biyere.çalış.tamam ben bunu iyice öğrendim diyince yap.bizde de var tek teker merakı.ama ben hiç öğrenirken artçı almadım.yada sen bunların hiç birini okumamış ol.bir musibet bin nasihattan iyidir atasözü sende vukuu bulsun.nediim artık
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    you tube açık olsa göstercem ama kapalı korsan giren teknoali diye arasın bulur....

Motosikleti
    polaris sportsman 700 twin
    ula birader töbe yarabbi yaa sen kask taksanda yeni adet getirsen millet sana özense mesela güzel bir kask al ls2 cartoon ucuz kask gösterişli tak mesela dierleride afilli mafilli kask taksınlar işin gösterişine kaçsınlar al bi mont korumalıklı motordayken onu giy aynayı krom ayna al motoru daha gösterişli gösterir plakayıda arkasına sac yaptır köşelerden gsl widalarla saca widala sacıda motora widala görünüş 10 numara oluyor bunları denesen nasıl olur

burdan çıkan sonuç allah korusun bi durum olursa sağlam çıkarsın ayrıca bu aynayla fln olduğun zaman köy yerinde durum nadir olur sen bnm dediklerimi mantığını kullanarak yapmayı dene bnce hem ordakiler kask takmıyosa al ls2 yi bak nasıl özenirler

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı HACKER_MuNcHeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ula birader töbe yarabbi yaa sen kask taksanda yeni adet getirsen millet sana özense mesela güzel bir kask al ls2 cartoon ucuz kask gösterişli tak mesela dierleride afilli mafilli kask taksınlar işin gösterişine kaçsınlar al bi mont korumalıklı motordayken onu giy aynayı krom ayna al motoru daha gösterişli gösterir plakayıda arkasına sac yaptır köşelerden gsl widalarla saca widala sacıda motora widala görünüş 10 numara oluyor bunları denesen nasıl olur

burdan çıkan sonuç allah korusun bi durum olursa sağlam çıkarsın ayrıca bu aynayla fln olduğun zaman köy yerinde durum nadir olur sen bnm dediklerimi mantığını kullanarak yapmayı dene bnce hem ordakiler kask takmıyosa al ls2 yi bak nasıl özenirler
    evet legal olarak modifiye.teşekkürler arkadaşım
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı HACKER_MuNcHeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kask içi kafama yatmaya başladı en azından üzerine dövme yapılmış bi kask bunu düşünebilirim.Ama plaka için çok erken....

Motosikleti
    polaris sportsman 700 twin
    yok dostum bnm dediğim gibi saca monte ederek yaparsan çok güzel bir görüntü oluyor hatta sen biraz daha geliştirerek motoruna daha güzel halee sokabilirsin we düşünsene snn yaptığın sisttemi diğerleride yapıcak dierleride krom ayna takıcak ilginç ilginç kaskları dierleride kullanıcak we bunu sen başlatmış olucaksın daha hawalı olur bnce hemde sewap yönü war km bilir kaç can kurtarıcaksın

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    küçücük Karamanda bile polislerin altında 600 cc BMW motor var sen son gaz gitsen bile adam 2. vitesden 3. vitese çektiği anda senin yanında polislerden kaçmayı bi unut
    ayna alışma süresinde çok önemli yani ben motora biniyorum sonra bisiklete biniyorum gözüm devamlı ayna arıyor dikkat et derim
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin Sevilmek istiyorsan önce sevmeyi bileceksin Uçmayı seviyorsan düsmeyi de bileceksin Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayati seyredersin

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    tüh ya mevzuya bak!! arkadaşlar imzam imzaaaam
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler